AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
ZANATLIJA-INA MILLENNIUM '04
Osijek, 25.-26.09.2004.

1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 Ivan Baran KK Koprivnica
Krainc Racing Team
Škoda Fabia Junior 16 25:26,283 0:00,000 15
2. 20 Ante Alduk SAK Split
Ruda d.o.o.
Škoda Fabia Junior 16 25:27,548 0:01,265 13
3. 19 Siniša Krainc AMD INA Millen.Cerini
Krainc Racing Team
Škoda Fabia Junior 16 25:36,822 0:10,539 11
4. 7 Dan Lipošćak SAK Split
Ruda d.o.o.
Škoda Fabia Junior 16 25:48,887 0:22,604 10
5. 5 Filip Valjan AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 16 26:01,716 0:35,433 9
6. 17 Saša Bjegović AK Zelina Škoda Fabia Junior 16 26:06,315 0:40,032 8
7. 6 Dario Bunjak AK Delta Škoda Fabia Junior 16 26:06,695 0:40,412 7
8. 22 Filip Šarić AK Zelina Škoda Fabia Junior 16 26:06,976 0:40,693 6
9. 4 Loris Dessardo AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 16 26:09,452 0:43,169 5
10. 12 Vilko Kustec AMD Zanatlija-Castrol Škoda Fabia Junior 16 26:14,610 0:48,327 4
11. 2 Saša Parač AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 16 26:28,969 1:02,686 3
12. 18 Hrvoje Jurin AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 16 26:39,922 1:13,639 2
- 16 Igor Katanović KK Koprivnica
Krainc Racing Team
Škoda Fabia Junior 8 odustao -
- 11 Danijel Lukić AMD INA Millen.Cerini
Ruda d.o.o.
Škoda Fabia Junior 0 odustao -
 
2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 Ante Alduk SAK Split
Ruda d.o.o.
Škoda Fabia Junior 16 26:36,420 0:00,000 15
2. 8 Ivan Baran KK Koprivnica
Krainc Racing Team
Škoda Fabia Junior 16 26:50,446 0:14,026 13
3. 7 Dan Lipošćak SAK Split
Ruda d.o.o.
Škoda Fabia Junior 16 26:51,736 0:15,316 11
4. 4 Loris Dessardo AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 16 26:51,967 0:15,547 10
5. 5 Filip Valjan AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 16 27:06,561 0:30,141 9
6. 17 Saša Bjegović AK Zelina Škoda Fabia Junior 16 27:07,712 0:31,292 8
7. 19 Siniša Krainc AMD INA Millen.Cerini
Krainc Racing Team
Škoda Fabia Junior 16 27:09,973 0:33,553 7
8. 12 Vilko Kustec AMD Zanatlija-Castrol Škoda Fabia Junior 16 27:29,472 0:53,052 6
9. 6 Dario Bunjak AK Delta Škoda Fabia Junior 16 27:35,175 0:58,755 5
10. 11 Danijel Lukić AMD INA Millen.Cerini
Ruda d.o.o.
Škoda Fabia Junior 16 27:36,651 1:00,231 4
11. 22 Filip Šarić AK Zelina Škoda Fabia Junior 16 27:37,039 1:00,619 3
12. 2 Saša Parač AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 16 27:41,274 1:04,854 2
13. 18 Hrvoje Jurin AMD INA Millen.Cerini Škoda Fabia Junior 15 26:58,489 1 krug 1
- 16 Igor Katanović KK Koprivnica
Krainc Racing Team
Škoda Fabia Junior 0 nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD INA MILLENNIUM CERINI 18 Siniša Krainc 18 Filip Valjan 15 Loris Dessardo 51
2. SAK SPLIT 28 Ante Alduk 21 Dan Lipošćak - 49
3. KK KOPRIVNICA 28 Ivan Baran - - 37
4. AK ZELINA 16 Saša Bjegović 9 Filip Šarić - 25
5. AK DELTA 12 Dario Bunjak - - 12
6. AMD ZANATLIJA-CASTROL 10 Vilko Kustec - - 10
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. RUDA D.O.O. 28 Ante Alduk 21 Dan Lipošćak 4 Danijel lukić 53
2. KRAINC RT 28 Ivan Baran 18 Siniša Krainc 0 Igor Katanović 46
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA