PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
ČAKOVEC '04
Čakovec-Belica, 13.06.2004.
MEĐUNARODNO PRVENSTVO PRVENSTVO

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 Karlo Pukljak KK GB Zagreb HR 9 10:05,037 0:00,000 20
2. 1 Matija Momčilović KK Podravina HR 9 10:07,597 0:02,560 15
3. 7 Karlo Golub KK 1 Zagreb HR 9 10:18,055 0:13,018 12
4. 11 Borna Vlašić KU Novi Marof HR 9 10:18,838 0:13,801 10
5. 8 Nikola Belohradski KK GB Zagreb HR 9 10:32,359 0:27,322 8
6. 19 Filip Kreševac KK GB Zagreb HR 9 10:34,890 0:29,853 6
7. 6 Branko Banović KK GB Zagreb HR 9 10:35,256 0:30,219 4
8. 18 Leon Vignjević KK Koprivnica HR 9 10:52,364 0:47,327 3
9. 17 Sven Gorup AMD Zanatlija HR 9 11:06,299 1:01,262 2
10. 4 Josip Golub KK 1 Zagreb HR 9 11:12,078 1:07,041 1
11. 21 Jan Pečnik KK GB Zagreb HR 8 - 0:00,000 -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 Karlo Golub KK 1 Zagreb HR 9 9:18,656 0:00,000 20
2. 2 Karlo Pukljak KK GB Zagreb HR 9 9:20,347 0:01,691 15
3. 4 Josip Golub KK 1 Zagreb HR 9 9:21,302 0:02,646 12
4. 8 Nikola Belohradski KK GB Zagreb HR 9 9:24,056 0:05,400 10
5. 1 Matija Momčilović KK Podravina HR 9 9:24,721 0:06,065 8
6. 6 Branko Banović KK GB Zagreb HR 9 9:29,664 0:11,008 6
7. 11 Borna Vlašić KU Novi Marof HR 9 9:34,093 0:15,437 4
8. 18 Leon Vignjević KK Koprivnica HR 9 9:50,917 0:32,261 3
9. 21 Jan Pečnik KK GB Zagreb HR 9 10:12,094 0:53,438 2
10. 17 Sven Gorup AMD Zanatlija HR 7 - 0:00,000 1
- 19 Filip Kreševac KK GB Zagreb HR 0 odustao -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 Filip Magdić AK Info Kart HR 14 13:44,555 0:00,000 20
2. 1 Roberto Rauš KU Novi Marof HR 14 13:58,556 0:14,001 15
3. 6 Antonio Vrban KK GB Zagreb HR 14 14:23,783 0:39,228 12
4. 5 Antonio Spajić AMD Osijek HR 14 14:27,448 0:42,893 10
5. 7 Renco Majdak KK 1 Zagreb HR 14 14:37,336 0:52,781 8
6. 8 Marijan Spajić AMD Osijek HR 12 - 0:00,000 6
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Roberto Rauš KU Novi Marof HR 14 12:55,565 0:00,000 20
2. 2 Filip Magdić AK Info Kart HR 14 13:06,579 0:11,014 15
3. 7 Renco Majdak KK 1 Zagreb HR 14 13:08,841 0:13,276 12
4. 5 Antonio Spajić AMD Osijek HR 14 13:25,099 0:29,534 10
5. 8 Marijan Spajić AMD Osijek HR 14 13:49,328 0:53,763 8
6. 6 Antonio Vrban KK GB Zagreb HR 13 - 0:00,000 6
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb HR 19 16:55,152 0:00,000 10
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb HR 19 18:40,656 0:00,000 10
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 Alen Pevec KU Novi Marof HR 19 16:54,648 0:00,000 20
2. 3 Nedeljko Vucelić KK 1 Zagreb HR 19 16:59,195 0:04,547 15
3. 1 Miran Koroš KU Novi Marof HR 19 17:13,940 0:19,292 12
- 2 Dario Šamec AMK Stubaki HR 11 odustao  -
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 Dario Šamec AMK Stubaki HR 19 18:15,463 0:00,000 20
2. 3 Nedeljko Vucelić KK 1 Zagreb HR 19 18:25,370 0:09,907 15
3. 8 Alen Pevec KU Novi Marof HR 19 19:03,873 0:48,410 12
- 1 Miran Koroš KU Novi Marof HR 0 odustao -
 
MEĐUNARODNO PRVENSTVO PRVENSTVO
Generalni sponzor HAKS-a: INA