PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
NOVI MAROF '04
Novi Marof, 11.07.2004.
MEĐUNARODNO PRVENSTVO PRVENSTVO

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 Branko Banović KK GB Zagreb HR 9 10:39,076 0:00,000 20
2. 8 Nikola Belohradski KK GB Zagreb HR 9 10:40,820 0:01,744 15
3. 7 Karlo Golub KK 1 Zagreb HR 9 10:41,378 0:02,302 12
4. 2 Karlo Pukljak KK GB Zagreb HR 9 10:42,771 0:03,695 10
5. 4 Josip Golub KK 1 Zagreb HR 9 10:43,025 0:03,949 8
6. 18 Leon Vignjević KK Koprivnica HR 9 10:44,553 0:05,477 6
7. 1 Matija Momčilović KK Podravina HR 9 10:45,454 0:06,378 4
8. 10 Josip Svjetličić AMKK Požega HR 9 10:56,878 0:17,802 3
9. 14 Matej Čarapina AMKK Požega HR 9 11:08,059 0:28,983 2
10. 17 Sven Gorup AMD Zanatlija HR 9 11:17,406 0:38,330 1
11. 21 Jan Pečnik KK GB Zagreb HR 8 - 0:00,000 -
- 11 Borna Vlašić KU Novi Marof HR 2 - odustao -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Matija Momčilović KK Podravina HR 9 12:12,719 0:00,000 20
2. 2 Karlo Pukljak KK GB Zagreb HR 9 12:16,738 0:04,019 15
3. 7 Karlo Golub KK 1 Zagreb HR 9 12:35,340 0:22,621 12
4. 8 Nikola Belohradski KK GB Zagreb HR 9 12:39,615 0:26,896 10
5. 6 Branko Banović KK GB Zagreb HR 9 12:40,472 0:27,753 8
6. 4 Josip Golub KK 1 Zagreb HR 9 12:44,033 0:31,314 6
7. 10 Josip Svjetličić AMKK Požega HR 9 12:44,285 0:31,566 4
8. 11 Borna Vlašić KU Novi Marof HR 9 13:01,606 0:48,887 3
9. 21 Jan Pečnik KK GB Zagreb HR 9 13:10,335 0:57,616 2
10. 18 Leon Vignjević KK Koprivnica HR 9 13:12,834 1:00,115 1
11. 17 Sven Gorup AMD Zanatlija HR 9 13:17,562 1:04,843 -
12. 14 Matej Čarapina AMKK Požega HR 9 13:19,334 1:06,615 -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 Antonio Vrban KK GB Zagreb HR 15 13:53,985 0:00,000 20
2. 2 Filip Magdić AK Info Kart HR 15 14:00,629 0:06,644 15
3. 1 Roberto Rauš KU Novi Marof HR 15 14:05,572 0:11,587 12
4. 9 Tomislav Srbljinović KK GB Zagreb HR 15 14:08,486 0:14,501 10
5. 7 Renco Majdak KK 1 Zagreb HR 15 14:08,773 0:14,788 8
6. 4 Marko Čarapina AMKK Požega HR 15 14:44,713 0:50,728 6
7. 8 Marijan Spajić AMD Osijek HR 14 - 0:00,000 4
8. 5 Antonio Spajić AMD Osijek HR 12 - 0:27,427 3
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 Filip Magdić AK Info Kart HR 15 18:13,783 0:00,000 20
2. 1 Roberto Rauš KU Novi Marof HR 15 18:33,792 0:20,009 15
3. 7 Renco Majdak KK 1 Zagreb HR 15 18:37,191 0:23,408 12
4. 6 Antonio Vrban KK GB Zagreb HR 15 18:50,836 0:37,053 10
5. 4 Marko Čarapina AMKK Požega HR 15 18:52,232 0:38,449 8
6. 5 Antonio Spajić AMD Osijek HR 15 19:07,474 0:53,691 6
7. 8 Marijan Spajić AMD Osijek HR 14 - 0:00,000 4
8. 9 Tomislav Srbljinović KK GB Zagreb HR 14 - 0:20,676 3
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 Marko Šnidaršić KK GB Zagreb HR 16 15:12,653 0:00,000 10
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 Marko Šnidaršić KK GB Zagreb HR 10 - 0:00,000 10
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 Dario Šamec AMK Stubaki HR 16 14:26,133 0:00,000 20
2. 12 Marko Sitarić KU Novi Marof HR 16 14:27,015 0:00,882 15
3. 3 Nedeljko Vucelić KK 1 Zagreb HR 16 14:32,403 0:06,270 12
4. 8 Alen Pevec KU Novi Marof HR 16 14:34,961 0:08,828 10
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 Nedeljko Vucelić KK 1 Zagreb HR 11 10:55,973 0:00,000 20
2. 12 Marko Sitarić KU Novi Marof HR 11 10:56,912 0:00,939 15
3. 2 Dario Šamec AMK Stubaki HR 11 11:05,401 0:09,428 12
4. 8 Alen Pevec KU Novi Marof HR 11 11:06,072 0:10,099 10
 
MEĐUNARODNO PRVENSTVO PRVENSTVO
Generalni sponzor HAKS-a: INA