PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
INA NAGRADA '04
Zagreb-Mičevec, 02.05.2004.
MEĐUNARODNO PRVENSTVO PRVENSTVO

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Matija Momčilović KK Podravina HR 12 11:06,413 0:00,000 15
2. 6 Branko Banović KK GB Zagreb HR 12 11:06,453 0:00,040 15
3. 7 Karlo Golub KK 1 Zagreb HR 12 11:06,482 0:00,069 12
4. 2 Karlo Pukljak KK GB Zagreb HR 12 11:10,305 0:03,892 10
5. 11 Borna Vlašić KU Novi Marof HR 12 11:13,594 0:07,181 8
6. 8 Nikola Belohradski KK GB Zagreb HR 12 11:22,219 0:15,806 6
7. 4 Josip Golub KK 1 Zagreb HR 12 11:28,447 0:22,034 4
8. 17 Sven Gorup AMD Zanatlija HR 12 11:38,591 0:32,178 3
9. 18 Leon Vignjević KK Koprivnica HR 11 - 0:00,000 2
10. 21 Jan Pečnik KK GB Zagreb HR 11 - 0:00,531 1
- 19 Filip Kreševac KK GB Zagreb HR 0 odustao -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 Branko Banović KK GB Zagreb HR 12 10:36,183 0:00,000 20
2. 2 Karlo Pukljak KK GB Zagreb HR 12 10:36,369 0:00,186 15
3. 7 Karlo Golub KK 1 Zagreb HR 12 10:43,344 0:07,161 12
4. 4 Josip Golub KK 1 Zagreb HR 12 10:44,048 0:07,865 10
5. 8 Nikola Belohradski KK GB Zagreb HR 12 10:44,516 0:08,333 8
6. 1 Matija Momčilović KK Podravina HR 12 10:45,753 0:09,570 6
7. 18 Leon Vignjević KK Koprivnica HR 12 10:58,771 0:22,588 4
8. 17 Sven Gorup AMD Zanatlija HR 12 11:07,626 0:31,443 3
9. 11 Borna Vlašić KU Novi Marof HR 12 11:08,035 0:31,852 2
10. 21 Jan Pečnik KK GB Zagreb HR 12 11:10,062 0:33,879 1
11. 19 Filip Kreševac KK GB Zagreb HR 9 - 0:00,000 -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 Renco Majdak KK 1 Zagreb HR 19 13:00,382 0:00,000 20
2. 1 Roberto Rauš KU Novi Marof HR 19 13:19,164 0:18,782 15
3. 2 Filip Magdić AK Info Kart HR 19 13:19,933 0:19,551 12
4. 9 Tomislav Srbljinović KK GB Zagreb HR 19 13:25,295 0:24,913 10
5. 8 Marijan Spajić AMD Osijek HR 17 - 0:00,000 8
6. 5 Antonio Spajić AMD Osijek HR 14 - 0:00,000 6
- 6 Antonio Vrban KK GB Zagreb HR 7 odustao -
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 Antonio Vrban KK GB Zagreb HR 19 14:01,421 0:00,000 20
2. 2 Filip Magdić AK Info Kart HR 19 14:09,652 0:08,231 15
3. 1 Roberto Rauš KU Novi Marof HR 19 14:13,814 0:12,393 12
4. 9 Tomislav Srbljinović KK GB Zagreb HR 19 14:15,727 0:14,306 10
5. 8 Marijan Spajić AMD Osijek HR 19 14:16,751 0:15,330 8
6. 5 Antonio Spajić AMD Osijek HR 12 - 0:00,000 6
- 7 Renco Majdak KK 1 Zagreb HR 0 odustao -
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb HR 19 12:29,170 0:00,000 20
2. 5 Marko Šnidaršić KK GB Zagreb HR 18 - 0:00,000 15
3. 6 Marko Petrunić KK GB Zagreb HR 15 - 0:00,000 12
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb HR 19 12:35,737 0:00,000 20
2. 5 Marko Šnidaršić KK GB Zagreb HR 19 13:17,238 0:41,501 15
- 6 Marko Petrunić KK GB Zagreb HR 5 odustao -
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 Alen Pevec KU Novi Marof HR 23 14:59,745 0:00,000 20
2. 2 Dario Šamec AMK Stubaki HR 23 15:00,758 0:01,013 15
3. 1 Miran Koroš KU Novi Marof HR 23 15:08,729 0:08,984 12
4. 3 Nedeljko Vucelić KK 1 Zagreb HR 16 - 0:00,000 10
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 Alen Pevec KU Novi Marof HR 23 14:37,260 0:00,000 20
2. 2 Dario Šamec AMK Stubaki HR 23 14:43,919 0:06,659 15
3. 3 Nedeljko Vucelić KK 1 Zagreb HR 23 14:55,750 0:18,490 12
4. 1 Miran Koroš KU Novi Marof HR 19 - 0:00,000 10
 
MEĐUNARODNO PRVENSTVO PRVENSTVO
Generalni sponzor HAKS-a: INA