PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
1.NAGRADA GRADA VELIKE GORICE '04
Zagreb-Mičevec, 24.10.2004.
MEĐUNARODNO PRVENSTVO PRVENSTVO

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 Karlo Pukljak KK GB Zagreb HR 12 10:14,016 0:00,000 20
2. 1 Matija Momčilović KK Podravina HR 12 10:14,193 0:00,177 15
3. 6 Branko Banović KK GB Zagreb HR 12 10:14,314 0:00,298 12
4. 19 Filip Kreševac KK GB Zagreb HR 12 10:14,508 0:00,492 10
5. 4 Josip Golub KK 1 Zagreb HR 12 10:18,269 0:04,253 8
6. 8 Nikola Belohradski KK GB Zagreb HR 12 10:19,334 0:05,318 6
7. 17 Sven Gorup AMD Zanatlija HR 12 10:19,887 0:05,871 4
8. 11 Borna Vlašić KU Novi Marof HR 12 10:25,088 0:11,072 3
9. 10 Josip Svjetličić AMKK Požega HR 12 10:29,456 0:15,440 2
10. 18 Leon Vignjević KK Koprivnica HR 12 10:30,437 0:16,421 1
11. 7 Karlo Golub KK 1 Zagreb HR 12 10:30,576 0:16,560 -
12. 14 Matej Čarapina AMKK Požega HR 12 10:30,990 0:16,974 -
13. 34 Petar Cebin AK Info Kart HR 11 10:26,089 1 krug -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.

1.

1

Matija Momčilović

KK Podravina

HR

12

10:09,847

0:00,000

20

2.

19

Filip Kreševac

KK GB Zagreb

HR

12

10:10,111

0:00,264

15

3.

8

Nikola Belohradski

KK GB Zagreb

HR

12

10:10,441

0:00,594

12

4.

6

Branko Banović

KK GB Zagreb

HR

12

10:18,672

0:08,825

10

5.

4

Josip Golub

KK 1 Zagreb

HR

12

10:25,989

0:16,142

8

6.

7

Karlo Golub

KK 1 Zagreb

HR

12

10:26,941

0:17,094

6

7.

11

Borna Vlašić

KU Novi Marof

HR

12

10:27,493

0:17,646

4

8.

10

Josip Svjetličić

AMKK Požega

HR

12

10:33,953

0:24,106

3

9.

14

Matej Čarapina

AMKK Požega

HR

12

10:40,717

0:30,870

2

10.

34

Petar Cebin

AK Info Kart

HR

12

10:42,758

0:32,911

1

11.

18

Leon Vignjević

KK Koprivnica

HR

12

10:44,156

0:34,309

-

-

17

Sven Gorup

AMD Zanatlija

HR

6

odustao

-

-

2

Karlo Pukljak

KK GB Zagreb

HR

4

odustao

-

 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 Antonio Vrban KK GB Zagreb HR 22 15:00,723 0:00,000 20
2. 1 Roberto Rauš KU Novi Marof HR 22 15:07,664 0:06,941 15
3. 2 Filip Magdić AK Info Kart HR 22 15:16,138 0:15,415 12
4. 9 Tomislav Srbljinović KK GB Zagreb HR 22 15:31,194 0:30,471 10
5. 8 Marijan Spajić AMD Osijek HR 22 75:00,723 60:00,000 8
5. 4 Marko Čarapina AMKK Požega HR 21 15:03,912 1 krug 8
- 7 Renco Majdak KK 1 Zagreb HR 9 odustao -
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.

1.

7

Renco Majdak

KK 1 Zagreb

HR

22

15:03,558

0:00,000

20

2.

1

Roberto Rauš

KU Novi Marof

HR

22

15:03,658

0:00,100

15

3.

2

Filip Magdić

AK Info Kart

HR

22

15:25,632

0:22,074

12

4.

9

Tomislav Srbljinović

KK GB Zagreb

HR

22

15:25,826

0:22,268

10

-

6

Antonio Vrban

KK GB Zagreb

HR

22

isključen

-

-

4

Marko Čarapina

AMKK Požega

HR

5

odustao

-

 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 Marko Petrunić KK GB Zagreb HR 15 10:28,965 0:00,000 20
- 1 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb HR 0 odustao -
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.

1.

1

Kristijan Habulin

KK 1 Zagreb

HR

20

13:17,339

0:00,000

20

2.

6

Marko Petrunić

KK GB Zagreb

HR

13

8:59,401

7 krugova

15

 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 Alen Pevec KU Novi Marof HR 20 12:29,465 0:00,000 20
2. 2 Dario Šamec AMK Stubaki HR 20 12:29,934 0:00,469 15
3. 11 Ratko Medenec AK Info Kart HR 18 13:33,136 2 kruga 12
- 3 Nedeljko Vucelić KK 1 Zagreb HR 11 odustao -
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.

1.

8

Alen Pevec

KU Novi Marof

HR

20

12:50,605

0:00,000

20

2.

2

Dario Šamec

AMK Stubaki

HR

20

13:23,158

0:32,553

15

-

3

Nedeljko Vucelić

KK 1 Zagreb

HR

20

isključen

-

-

11

Ratko Medenec

AK Info Kart

HR

0

nije startao

-

 
MEĐUNARODNO PRVENSTVO PRVENSTVO
Generalni sponzor HAKS-a: INA