RALLY ZA PRVENSTVO SREDNJEEUROPSKE ZONE
HYUNDAI AUTOKUĆA KOŠARA - RALLY POREČ '04
Poreč, 12.-13.11.2004.
www.skok-racing.com

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 N4 Juraj Šebalj
Toni Klinc
Subaru Impreza WRX STi
AK Delta
0:00 1:02:40,5 0:00:00,0 20
2. 1 A8 Janos Szilagyi
Eszter Domonkos
Mitsubishi Lancer Evo VI
Stille Dukko-Lux Rallye
0:00 1:03:58,0 0:01:17,5 15
3. 4 N4 Darko Peljhan
Igor Kacin
Mitsubishi Lancer Evo VII
MPI Racing Idrija
0:00 1:03:59,1 0:01:18,6 12
4. 24 A8 Daniel Šaškin
Diego Rabar
Mitsubishi Lancer Evo VI
Istra Racing Team
0:00 1:05:21,9 0:02:41,4 10
5. 31 N3 Rok Turk
Enej Ložnar-Kranjc
Peugeot 206 RC
MPI Racing Idrija
0:00 1:06:54,3 0:04:13,8 8
6. 12 N4 Silvestr Mikulaštik
Robert Baran
Subaru Impreza
Radek Krcha Racing
0:00 1:07:05,9 0:04:25,4 6
7. 8 A8 Laszlo Hanko
Krisztian Gabura
Mitsubishi Lancer Evo VII
TRE-Car Motors Sport
0:00 1:07:06,8 0:04:26,3 4
8. 3 N4 Nenad Lončarić
Nenad Puzić
Subaru Impreza WRX STi
AMK Siget
0:00 1:07:25,2 0:04:44,7 3
9. 30 N3 Miran Jerman
Boris Tonejc
Renault Clio
AK Olimpija
0:00 1:08:45,6 0:06:05,1 2
10. 6 A6 Marin Galić
Zoran Raštegorac
Renult Clio Super 1600
AMD Matulji Racing
0:00 1:09:20,7 0:06:40,2 1
11. 41 A5 Željko Sopić
Tin Mikulec
Suzuki Swift 1.3 GTi
AK Delta
0:00 1:11:09,1 0:08:28,6 -
12. 22 N4 Siniša Crnojević
Martina Maretić
Škoda Fabia TDi
AK Delta
0:00 1:11:19,0 0:08:38,5 -
13. 26 A7 Gabor Takacs
Jozsef Nyeki
Peugeot 306 S16
Aquincum Racing Team
0:00 1:11:20,0 0:08:39,5 -
14. 19 A8 Domen Agnič
Klemen Babnik
Ford Escort RS Cosworth
AMK Dugo Selo
0:00 1:11:56,0 0:09:15,5 -
15. 32 N3 Silvano Grendene
Fabio Grendene
Opel Astra GSi 16V
Gorizia Corse
0:00 1:12:37,2 0:09:56,7 -
16. 20 A8 Jiry Pertliček
Petr Picka
Mazda 323 GT-R 4WD
Mazda Klub ACR
0:00 1:12:54,9 0:10:14,4 -
17. 45 A5 Damir Vlašić
Ivan Pogačić
Suzuki Swift 1.3 GTi
AK Delta
0:00 1:13:42,2 0:11:01,7 -
18. 52 A5 Fabrizio Susi
Giuseppe Panno
Peugeot 106 Rallye 1.3
Essele Comp.Gr.
0:00 1:14:52,4 0:12:11,9 -
19. 33 N3 Sašo Vusič
Marko Čerič
Renault Clio
DD Oktan
0:00 1:14:55,3 0:12:14,8 -
20. 42 A5 Antun Vrbanović
Branimir Kučko
Škoda Felicia 1.3 LXi
AMK Siget
0:00 1:15:09,5 0:12:29,0 -
21. 67 N2 Marko Jelić
Ivan Mofardin
Peugeot 106
Istra Racing Team
0:00 1:15:17,1 0:12:36,6 -
22. 34 N3 Marko Lovak
Davor Matun
Citroën Xsara VTS
AMK Siget
0:00 1:15:36,2 0:12:55,7 -
23. 35 N3 Tihomir Simon
David Mrzljak
Citroën Xsara VTS
AMK Siget
0:00 1:15:46,1 0:13:05,6 -
24. 59 N3 Roland Ferenčić
Vedran Šćulac
Ford Focus 2.0 16V
AK Pula-Rovinj
1:00 1:16:14,8 0:13:34,3 -
25. 62 N3 Miro Birt
Danijel Šola
Renault Clio
AK HBT Racing
0:00 1:16:32,6 0:13:52,1 -
26. 17 A7 Petr Pospišil
Karel Vaik
Honda Integra Type-R
Pospa Rally Team
0:00 1:16:33,0 0:13:52,5 -
27. 44 A5 Marko Cavor
Ante Ujević
Škoda Felicia 1.3 LXi
AMD Zanatlija
0:00 1:18:47,0 0:16:06,5 -
28. 66 A5 Dubravko Vukelić
Dalibor Družeta
Škoda Felicia 1.3 LXi
Istra Racing Team
0:00 1:19:01,6 0:16:21,1 -
29. 73 N1 Manuel Kodelja
Vedran Božić
Suzuki Swift 1.3 GTi
AK Buzet Autosport
0:00 1:19:19,2 0:16:38,7 -
30. 53 A5 Siniša Milinković
Denis Vidović
Ford Ka Kit Car
AMK Siget
0:00 1:19:26,1 0:16:45,6 -
31. 40 N4 Ivica Vučetić
Hrvoje Šalković
Subaru Impreza
AK Astra
1:00 1:19:29,1 0:16:48,6 -
32. 69 N1 Branko Jemrić
Željko Kostanjski
Peugeot 106 Rallye 1.3
AK Delta
0:00 1:19:29,3 0:16:48,8 -
33. 60 N3 Boro Mateša
Željko Sutlović
Opel Astra GSi 16V
AMD Matulji Racing
1:00 1:21:26,3 0:18:45,8 -
34. 71 N1 Andrej Veronek
Hrvoje Janković
Suzuki Swift 1.3 GTi
AK Delta
1:00 1:23:10,4 0:20:29,9 -
35. 68 N1 Bruno Boršić
Vladimir Poredski
Peugeot 106 Rallye 1.3
AMK Dugo Selo
0:00 1:25:25,1 0:22:44,6 -
36. 28 A7 Gaber Keržišnik
Brane Zavašnik
Honda Integra Type-R
ARC Lizzy-EZ Racing
0:00 1:26:16,9 0:23:36,4 -
37. 76 N3 Dina Orešić
Dean Orešić
Renault Clio 16S
AMK Dugo Selo
0:00 1:36:35,3 0:33:54,8 -
- 9 N4 Laszlo Martin
Janos Nagt
Mitsubishi Lancer Evo VI
Tecno Team ASE
odustali -
- 11 N4 Gyorey Markovics
Gabor Szabo
Mitsubishi Lancer Evo V
Kamse
odustali -
- 14 A7 Jaki Franja
Denis Pikula
Peugeot 306 S16 Kit Car
AMD Zanatlija
odustali -
- 15 A8 Dean Saftić
Adriano Požarić
Ford Escort RS Csoworth
AMD Matulji Racing
odustali -
- 16 A8 Željko Drenjančević
Petar Jurčić
Ford Escort RS Csoworth
AMD Matulji Racing
odustali -
- 21 A8 Peter Marc
Zmago Luhar
Subaru Impreza
AŠ Koloselj
odustali -
- 23 A7 Jure Eržen
Robi Rotar
Peugeot 306 S16
AMD Slovenija Avto-IMOS
odustali -
- 29 A7 Zlatko Filipović
Krešimir Gospodinović
VW Golf III Kit Car
AK Delta
odustali -
- 38 A8 Dražen Pigl
Zoran Harapin
Mitsubishi Lancer Evo III
AK Delta
odustali -
- 47 A5 Spartaco Brizzi
Alessandro Cepek
Citroën AX GTi
Spartaco Brizzi
odustali -
- 48 A5 Mitja Prezelj
Jure Menart
Zastava Yugo 1.3
MPI Racing Idrija
odustali -
- 49 A5 Danko Likar
Janez Raspet
Zastava Yugo 1.3
MPI Racing Idrija
odustali -
- 50 A5 Darko Lampe
Maja Hribar
Zastava Yugo 1.3
MPI Racing Idrija
odustali -
- 51 A5 Gabrijel Santos
Andrea Demetrio
Peugeot 205 Rallye 1.3
AMK Dugo Selo
odustali -
- 54 A5 Mario Jurišić
Ivan Jaranović
Zastava Yugo 1.3
AK Rijeka
odustali -
- 55 N2 Valter Vida
Luca Benosi
Peugeot 106 Rallye 1.6
Gorizia Corse
odustali -
- 56 N3 Nenad Damarija
Slaven Dedić
Ford Focus 2.0 16V
AK Delta
odustali -
- 57 N3 Oto M.Juričev-Martinčev
Silvijo Malovec
Renault Clio Williams
AK Delta
odustali -
- 61 N3 Romano Furlan
Igor Krišto
Opel Astra GSi 16V
AK Rijeka
odustali -
- 63 N3 Dino Stelmah
Ljubomir Kalevski
Opel Astra GSi 16V
AK Delta
odustali -
- 72 N1 Igor Puž
Zoran Lade
Peugeot 106 Rallye 1.3
AMD Opatija
odustali -
- 74 N1 Enver Prodan
Denis Burlović
Peugeot 106 Rallye 1.3
AK Buzet Autosport
odustali -
- 75 N1 Marko Šuto
Marin Stojanov
Suzuki Swift 1.3 GTi
AK Speedy
odustali -
 
GRUPA N
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 N4 Juraj Šebalj
Toni Klinc
Subaru Impreza WRX STi
AK Delta
0:00 1:02:40,5 0:00:00,0 20
2. 4 N4 Darko Peljhan
Igor Kacin
Mitsubishi Lancer Evo VII
MPI Racing Idrija
0:00 1:03:59,1 0:01:18,6 15
3. 31 N3 Rok Turk
Enej Ložnar-Kranjc
Peugeot 206 RC
MPI Racing Idrija
0:00 1:06:54,3 0:04:13,8 12
4. 12 N4 Silvestr Mikulaštik
Robert Baran
Subaru Impreza
Radek Krcha Racing
0:00 1:07:05,9 0:04:25,4 10
5. 3 N4 Nenad Lončarić
Nenad Puzić
Subaru Impreza WRX STi
AMK Siget
0:00 1:07:25,2 0:04:44,7 8
6. 30 N3 Miran Jerman
Boris Tonejc
Renault Clio
AK Olimpija
0:00 1:08:45,6 0:06:05,1 6
7. 22 N4 Siniša Crnojević
Martina Maretić
Škoda Fabia TDi
AK Delta
0:00 1:11:19,0 0:08:38,5 4
8. 32 N3 Silvano Grendene
Fabio Grendene
Opel Astra GSi 16V
Gorizia Corse
0:00 1:12:37,2 0:09:56,7 3
9. 33 N3 Sašo Vusič
Marko Čerič
Renault Clio
DD Oktan
0:00 1:14:55,3 0:12:14,8 2
10. 67 N2 Marko Jelić
Ivan Mofardin
Peugeot 106
Istra Racing Team
0:00 1:15:17,1 0:12:36,6 1
11. 34 N3 Marko Lovak
Davor Matun
Citroën Xsara VTS
AMK Siget
0:00 1:15:36,2 0:12:55,7 -
12. 35 N3 Tihomir Simon
David Mrzljak
Citroën Xsara VTS
AMK Siget
0:00 1:15:46,1 0:13:05,6 -
13. 59 N3 Roland Ferenčić
Vedran Šćulac
Ford Focus 2.0 16V
AK Pula-Rovinj
1:00 1:16:14,8 0:13:34,3 -
14. 62 N3 Miro Birt
Danijel Šola
Renault Clio
AK HBT Racing
0:00 1:16:32,6 0:13:52,1 -
15. 73 N1 Manuel Kodelja
Vedran Božić
Suzuki Swift 1.3 GTi
AK Buzet Autosport
0:00 1:19:19,2 0:16:38,7 -
16. 40 N4 Ivica Vučetić
Hrvoje Šalković
Subaru Impreza
AK Astra
1:00 1:19:29,1 0:16:48,6 -
17. 69 N1 Branko Jemrić
Željko Kostanjski
Peugeot 106 Rallye 1.3
AK Delta
0:00 1:19:29,3 0:16:48,8 -
18. 60 N3 Boro Mateša
Željko Sutlović
Opel Astra GSi 16V
AMD Matulji Racing
1:00 1:21:26,3 0:18:45,8 -
19. 71 N1 Andrej Veronek
Hrvoje Janković
Suzuki Swift 1.3 GTi
AK Delta
1:00 1:23:10,4 0:20:29,9 -
20. 68 N1 Bruno Boršić
Vladimir Poredski
Peugeot 106 Rallye 1.3
AMK Dugo Selo
0:00 1:25:25,1 0:22:44,6 -
21. 76 N3 Dina Orešić
Dean Orešić
Renault Clio 16S
AMK Dugo Selo
0:00 1:36:35,3 0:33:54,8 -
- 9 N4 Laszlo Martin
Janos Nagt
Mitsubishi Lancer Evo VI
Tecno Team ASE
odustali -
- 11 N4 Gyorey Markovics
Gabor Szabo
Mitsubishi Lancer Evo V
Kamse
odustali -
- 55 N2 Valter Vida
Luca Benosi
Peugeot 106 Rallye 1.6
Gorizia Corse
odustali -
- 56 N3 Nenad Damarija
Slaven Dedić
Ford Focus 2.0 16V
AK Delta
odustali -
- 57 N3 Oto M.Juričev-Martinčev
Silvijo Malovec
Renault Clio Williams
AK Delta
odustali -
- 61 N3 Romano Furlan
Igor Krišto
Opel Astra GSi 16V
AK Rijeka
odustali -
- 63 N3 Dino Stelmah
Ljubomir Kalevski
Opel Astra GSi 16V
AK Delta
odustali -
- 72 N1 Igor Puž
Zoran Lade
Peugeot 106 Rallye 1.3
AMD Opatija
odustali -
- 74 N1 Enver Prodan
Denis Burlović
Peugeot 106 Rallye 1.3
AK Buzet Autosport
odustali -
- 75 N1 Marko Šuto
Marin Stojanov
Suzuki Swift 1.3 GTi
AK Speedy
odustali -
 
GRUPA A
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 A8 Janos Szilagyi
Eszter Domonkos
Mitsubishi Lancer Evo VI
Stille Dukko-Lux Rallye
0:00 1:03:58,0 0:00:00,0 20
2. 24 A8 Daniel Šaškin
Diego Rabar
Mitsubishi Lancer Evo VI
Istra Racing Team
0:00 1:05:21,9 0:01:23,9 15
3. 8 A8 Laszlo Hanko
Krisztian Gabura
Mitsubishi Lancer Evo VII
TRE-Car Motors Sport
0:00 1:07:06,8 0:03:08,8 12
4. 6 A6 Marin Galić
Zoran Raštegorac
Renult Clio Super 1600
AMD Matulji Racing
0:00 1:09:20,7 0:05:22,7 10
5. 41 A5 Željko Sopić
Tin Mikulec
Suzuki Swift 1.3 GTi
AK Delta
0:00 1:11:09,1 0:07:11,1 8
6. 26 A7 Gabor Takacs
Jozsef Nyeki
Peugeot 306 S16
Aquincum Racing Team
0:00 1:11:20,0 0:07:22,0 6
7. 19 A8 Domen Agnič
Klemen Babnik
Ford Escort RS Cosworth
AMK Dugo Selo
0:00 1:11:56,0 0:07:58,0 4
8. 20 A8 Jiry Pertliček
Petr Picka
Mazda 323 GT-R 4WD
Mazda Klub ACR
0:00 1:12:54,9 0:08:56,9 3
9. 45 A5 Damir Vlašić
Ivan Pogačić
Suzuki Swift 1.3 GTi
AK Delta
0:00 1:13:42,2 0:09:44,2 2
10. 52 A5 Fabrizio Susi
Giuseppe Panno
Peugeot 106 Rallye 1.3
Essele Comp.Gr.
0:00 1:14:52,4 0:10:54,4 1
11. 42 A5 Antun Vrbanović
Branimir Kučko
Škoda Felicia 1.3 LXi
AMK Siget
0:00 1:15:09,5 0:11:11,5 -
12. 17 A7 Petr Pospišil
Karel Vaik
Honda Integra Type-R
Pospa Rally Team
0:00 1:16:33,0 0:12:35,0 -
13. 44 A5 Marko Cavor
Ante Ujević
Škoda Felicia 1.3 LXi
AMD Zanatlija
0:00 1:18:47,0 0:14:49,0 -
14. 66 A5 Dubravko Vukelić
Dalibor Družeta
Škoda Felicia 1.3 LXi
Istra Racing Team
0:00 1:19:01,6 0:15:03,6 -
15. 53 A5 Siniša Milinković
Denis Vidović
Ford Ka Kit Car
AMK Siget
0:00 1:19:26,1 0:15:28,1 -
16. 28 A7 Gaber Keržišnik
Brane Zavašnik
Honda Integra Type-R
ARC Lizzy-EZ Racing
0:00 1:26:16,9 0:22:18,9 -
- 14 A7 Jaki Franja
Denis Pikula
Peugeot 306 S16 Kit Car
AMD Zanatlija
odustali -
- 15 A8 Dean Saftić
Adriano Požarić
Ford Escort RS Csoworth
AMD Matulji Racing
odustali -
- 16 A8 Željko Drenjančević
Petar Jurčić
Ford Escort RS Csoworth
AMD Matulji Racing
odustali -
- 21 A8 Peter Marc
Zmago Luhar
Subaru Impreza
AŠ Koloselj
odustali -
- 23 A7 Jure Eržen
Robi Rotar
Peugeot 306 S16
AMD Slovenija Avto-IMOS
odustali -
- 29 A7 Zlatko Filipović
Krešimir Gospodinović
VW Golf III Kit Car
AK Delta
odustali -
- 38 A8 Dražen Pigl
Zoran Harapin
Mitsubishi Lancer Evo III
AK Delta
odustali -
- 47 A5 Spartaco Brizzi
Alessandro Cepek
Citroën AX GTi
Spartaco Brizzi
odustali -
- 48 A5 Mitja Prezelj
Jure Menart
Zastava Yugo 1.3
MPI Racing Idrija
odustali -
- 49 A5 Danko Likar
Janez Raspet
Zastava Yugo 1.3
MPI Racing Idrija
odustali -
- 50 A5 Darko Lampe
Maja Hribar
Zastava Yugo 1.3
MPI Racing Idrija
odustali -
- 51 A5 Gabrijel Santos
Andrea Demetrio
Peugeot 205 Rallye 1.3
AMK Dugo Selo
odustali -
- 54 A5 Mario Jurišić
Ivan Jaranović
Zastava Yugo 1.3
AK Rijeka
odustali -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 73 N1 Manuel Kodelja
Vedran Božić
Suzuki Swift 1.3 GTi
AK Buzet Autosport
0:00 1:19:19,2 0:00:00,0 10
2. 69 N1 Branko Jemrić
Željko Kostanjski
Peugeot 106 Rallye 1.3
AK Delta
0:00 1:19:29,3 0:00:10,1 8
3. 71 N1 Andrej Veronek
Hrvoje Janković
Suzuki Swift 1.3 GTi
AK Delta
1:00 1:23:10,4 0:03:51,2 6
4. 68 N1 Bruno Boršić
Vladimir Poredski
Peugeot 106 Rallye 1.3
AMK Dugo Selo
0:00 1:25:25,1 0:06:05,9 5
- 72 N1 Igor Puž
Zoran Lade
Peugeot 106 Rallye 1.3
AMD Opatija
odustali -
- 74 N1 Enver Prodan
Denis Burlović
Peugeot 106 Rallye 1.3
AK Buzet Autosport
odustali -
- 75 N1 Marko Šuto
Marin Stojanov
Suzuki Swift 1.3 GTi
AK Speedy
odustali -
 
KLASE N2+N3
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 N3 Rok Turk
Enej Ložnar-Kranjc
Peugeot 206 RC
MPI Racing Idrija
0:00 1:06:54,3 0:00:00,0 10
2. 30 N3 Miran Jerman
Boris Tonejc
Renault Clio
AK Olimpija
0:00 1:08:45,6 0:01:51,3 8
3. 32 N3 Silvano Grendene
Fabio Grendene
Opel Astra GSi 16V
Gorizia Corse
0:00 1:12:37,2 0:05:42,9 6
4. 33 N3 Sašo Vusič
Marko Čerič
Renault Clio
DD Oktan
0:00 1:14:55,3 0:08:01,0 5
5. 67 N2 Marko Jelić
Ivan Mofardin
Peugeot 106
Istra Racing Team
0:00 1:15:17,1 0:08:22,8 4
6. 34 N3 Marko Lovak
Davor Matun
Citroën Xsara VTS
AMK Siget
0:00 1:15:36,2 0:08:41,9 3
7. 35 N3 Tihomir Simon
David Mrzljak
Citroën Xsara VTS
AMK Siget
0:00 1:15:46,1 0:08:51,8 2
8. 59 N3 Roland Ferenčić
Vedran Šćulac
Ford Focus 2.0 16V
AK Pula-Rovinj
1:00 1:16:14,8 0:09:20,5 1
9. 62 N3 Miro Birt
Danijel Šola
Renault Clio
AK HBT Racing
0:00 1:16:32,6 0:09:38,3 -
10. 60 N3 Boro Mateša
Željko Sutlović
Opel Astra GSi 16V
AMD Matulji Racing
1:00 1:21:26,3 0:14:32,0 -
11. 76 N3 Dina Orešić
Dean Orešić
Renault Clio 16S
AMK Dugo Selo
0:00 1:36:35,3 0:29:41,0 -
- 55 N2 Valter Vida
Luca Benosi
Peugeot 106 Rallye 1.6
Gorizia Corse
odustali -
- 56 N3 Nenad Damarija
Slaven Dedić
Ford Focus 2.0 16V
AK Delta
odustali -
- 57 N3 Oto M.Juričev-Martinčev
Silvijo Malovec
Renault Clio Williams
AK Delta
odustali -
- 61 N3 Romano Furlan
Igor Krišto
Opel Astra GSi 16V
AK Rijeka
odustali -
- 63 N3 Dino Stelmah
Ljubomir Kalevski
Opel Astra GSi 16V
AK Delta
odustali -
 
KLASA A5
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 41 A5 Željko Sopić
Tin Mikulec
Suzuki Swift 1.3 GTi
AK Delta
0:00 1:11:09,1 0:00:00,0 10
2. 45 A5 Damir Vlašić
Ivan Pogačić
Suzuki Swift 1.3 GTi
AK Delta
0:00 1:13:42,2 0:02:33,1 8
3. 52 A5 Fabrizio Susi
Giuseppe Panno
Peugeot 106 Rallye 1.3
Essele Comp.Gr.
0:00 1:14:52,4 0:03:43,3 6
4. 42 A5 Antun Vrbanović
Branimir Kučko
Škoda Felicia 1.3 LXi
AMK Siget
0:00 1:15:09,5 0:04:00,4 5
5. 44 A5 Marko Cavor
Ante Ujević
Škoda Felicia 1.3 LXi
AMD Zanatlija
0:00 1:18:47,0 0:07:37,9 4
6. 66 A5 Dubravko Vukelić
Dalibor Družeta
Škoda Felicia 1.3 LXi
Istra Racing Team
0:00 1:19:01,6 0:07:52,5 3
7. 53 A5 Siniša Milinković
Denis Vidović
Ford Ka Kit Car
AMK Siget
0:00 1:19:26,1 0:08:17,0 2
- 47 A5 Spartaco Brizzi
Alessandro Cepek
Citroën AX GTi
Spartaco Brizzi
odustali -
- 48 A5 Mitja Prezelj
Jure Menart
Zastava Yugo 1.3
MPI Racing Idrija
odustali -
- 49 A5 Danko Likar
Janez Raspet
Zastava Yugo 1.3
MPI Racing Idrija
odustali -
- 50 A5 Darko Lampe
Maja Hribar
Zastava Yugo 1.3
MPI Racing Idrija
odustali -
- 51 A5 Gabrijel Santos
Andrea Demetrio
Peugeot 205 Rallye 1.3
AMK Dugo Selo
odustali -
- 54 A5 Mario Jurišić
Ivan Jaranović
Zastava Yugo 1.3
AK Rijeka
odustali -
 
KLASA A6+A7
Poz. S.b. Kl. Vozač/Suvozač Vozilo/Klub Penal. Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 A6 Marin Galić
Zoran Raštegorac
Renult Clio Super 1600
AMD Matulji Racing
0:00 1:09:20,7 0:00:00,0 10
2. 26 A7 Gabor Takacs
Jozsef Nyeki
Peugeot 306 S16
Aquincum Racing Team
0:00 1:11:20,0 0:01:59,3 8
3. 17 A7 Petr Pospišil
Karel Vaik
Honda Integra Type-R
Pospa Rally Team
0:00 1:16:33,0 0:07:12,3 6
4. 28 A7 Gaber Keržišnik
Brane Zavašnik
Honda Integra Type-R
ARC Lizzy-EZ Racing
0:00 1:26:16,9 0:16:56,2 5
- 14 A7 Jaki Franja
Denis Pikula
Peugeot 306 S16 Kit Car
AMD Zanatlija
odustali -
- 23 A7 Jure Eržen
Robi Rotar
Peugeot 306 S16
AMD Slovenija Avto-IMOS
odustali -
- 29 A7 Zlatko Filipović
Krešimir Gospodinović
VW Golf III Kit Car
AK Delta
odustali -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DELTA 20 Juraj Šebalj N4 8 Željko Sopić A5 4 Siniša Crnojević N4 32
2. ISTRA RACING TEAM 15 Daniel Šaškin A8 1 Marko Jelić N2 - 16
3. AMD MATULJI RACING 10 Marin Galić A6 - - 10
4. AMK SIGET 8 Nenad Lončarić N4 - - 8
5. AMK DUGO SELO 4 Domen Agnič A8 - - 4
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA