štopericaciljna zastavica 1. 30.-01.05.04. - Dubrovnik
2. 21.-23.05.04. - Fehervar (H), koef. 1.5
3. 10.-12.06.04. - INA Croatia, koef. 1.5
4. 25.-26.06.04. - Sv.Ivan Zelina
5. 10.-11.09.04. - Čakovec
6. 12.-13.11.04. - Poreč
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
PRVENSTVO HRVATSKE
KONAČNI REZULTATI NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA
VOZAČI SUVOZAČI OTVORENO PRVENSTVO

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Juraj Šebalj AK Delta 15 [od] 30 20 isk 20 85
2. Marin Galić AMD Matulji Racing [1] 22,5 22,5 6 15 10 76
3. Nenad Lončarić AMK Siget 6 30 [od] 12 12 12 72
4. Saša Stanišić AK Astra 8 - 18 15 20 - 61
5. Siniša Crnojević AK Delta 2 18 12 10 [0] 6 48
6. Željko Sopić AK Delta - - 3 4 8 8 23
7. Boštjan Logar AMK Dugo Selo 20 od - - - - 20
8. Domen Agnič AMK Dugo Selo 3 - 4,5 2 6 4 19,5
9. Daniel Šaškin Istra Racing Team 4 - - - - 15 19
10. Marko Cavor AMD Zanatlija - 15 od od od 0 15
11. Ivica Petrović AK Delta - - 15 - - - 15
12. Niko Pulić AK Dubrobnik Racing 12 - - - - - 12
13. Reno Turk AK Delta - 12 0 0 - - 12
14. Marko Lovak AMK Siget od - 9 3 0 0 12
15. Robert Markt AMK Siget 10 - od od - - 10
16. Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - od 10 - 10
17. Jaki Franja AMD Zanatlija ns - - 8 od od 8
18. Antun Vrbanović AMK Siget - - 1,5 1 3 2 7,5
19. Dražen Pigl AK Delta - - 6 0 od od 6
20. Damir Vlašić AK Delta od - od od 2 3 5
21. Nenad Damarija AK Delta - - 0 0 4 od 4
22. Oto M.Juričev-Martinčev AK Delta - - od - 1 od 1
23. Marko Jelić Istra Racing Team - - - - - 1 1
 
GRUPA N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Nenad Lončarić AMK Siget 10 30 [od] 15 20 15 90
2. Juraj Šebalj AK Delta 15 [od] 30 20 isk 20 85
3. Siniša Crnojević AK Delta [8] 22,5 18 12 8 12 72,5
4. Reno Turk AK Delta - 18 12 8 - - 38
5. Marko Lovak AMK Siget od - 15 10 4 8 37
6. Nenad Damarija AK Delta - - 9 6 15 od 30
7. Ivica Petrović AK Delta - - 22,5 - - - 22,5
8. Boštjan Logar AMK Dugo Selo 20 od - - - - 20
9. Branko Jemrić AK Delta - - od 4 10 0 14
10. Bruno Boršić AMK Dugo Selo - - 6 2 6 0 14
11. Robert Markt AMK Siget 12 - od od - - 12
12. Oto M.Juričev-Martinčev AK Delta - - od - 12 od 12
13. Marko Jelić Istra Racing Team - - - - - 10 10
14. Branko Labaš AMK Stubaki - - 4,5 3 isk - 7,5
15. Miljenko Mirić AMK Dugo Selo 6 - od - - - 6
16. Tihomir Simon AMK Siget od - od od od 6 6
17. Sanda Brezak AK Delta 4 - od - - - 4
18. Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj - - - - - 4 4
19. Dino Stelmah AK Delta - - 3 0 - od 3
20. Miro Birt AK HBT Racing - - - - - 3 3
21. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - - 2 2
22. Dina Marenić AK Speedy - - 1,5 - - - 1,5
23. Damir Mašić AK Zelina - - - 1 - - 1
24. Ivica Vučetić AK Astra - - - - - 1 1
- Dean Orešić AMK Dugo Selo - - - 0 - - 0
- Boro Mateša AMD Matulji Racing - - - - - 0 0
- Dina Orešić AMK Dugo Selo - - - - - 0 0
- Andrej Veronek AK Delta - - - - - 0 0
- Hrvoje Srpak AMK Dugo Selo - - - od od - 0
- Tomislav Šiprak AK Delta od - - - isk - 0
- Mišel Beti AK Delta - - od - - - 0
- Robert Novosel AK Delta - - od - - - 0
- Romano Furlan AK Rijeka - - - - - od 0
- Enver Prodan AK Buzet Autosport - - - - - od 0
- Igor Puž AMD Opatija - - - - - od 0
- Marko Šuto AK Speedy - - - - - od 0
 
GRUPA A
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Marin Galić AMD Matulji Racing [8] 30 30 12 15 15 102
2. Saša Stanišić AK Astra 15 - 22,5 20 20 - 77,5
3. Domen Agnič AMK Dugo Selo 10 - 15 8 8 10 51
4. Željko Sopić AK Delta - - 12 10 10 12 44
5. Daniel Šaškin Istra Racing Team 12 - - - - 20 32
6. Antun Vrbanović AMK Siget - - 9 6 6 6 27
7. Marko Cavor AMD Zanatlija - 22,5 od od od 4 26,5
8. Dražen Pigl AK Delta - - 18 3 od od 21
9. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing 20 - - - - - 20
10. Jaki Franja AMD Zanatlija ns - - 15 od od 15
11. Siniša Milinković AMK Siget [od] od 6 4 3 2 15
12. Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - od 12 - 12
13. Damir Vlašić AK Delta od - od od 4 8 12
14. Dubravko Vukelić Istra Racing Team - - - - - 3 3
15. Marko Kadija AMK Dugo Selo - - - 2 - - 2
- Zlatko Filipović AK Delta - - od - od od 0
- Davor Fiket AK Delta - - od - - - 0
- Goran Francetić AMK Siget - - od - - - 0
- Željko Drenjančević AMD Matulji Racing - - - - - od 0
- Mario Jurišić AK Rijeka - - - - - od 0
- Dean Saftić AMD Matulji Racing - - - - - od 0
- Gabrijel Santos AMK Dugo Selo - - - - - od 0
 
KLASA N1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Reno Turk AK Delta - 15 15 10 - - 40
2. Bruno Boršić AMK Dugo Selo - - 12 5 8 5 30
3. Branko Jemrić AK Delta - - od 8 10 8 26
4. Branko Labaš AMK Stubaki - - 9 6 isk - 15
5. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - - 10 10
6. Dina Marenić AK Speedy - - 7,5 - - - 7,5
7. Andrej Veronek AK Delta - - - - - 6 6
- Mišel Beti AK Delta - - od - - - 0
- Enver Prodan AK Buzet Autosport - - - - - od 0
- Igor Puž AMD Opatija - - - - - od 0
- Marko Šuto AK Speedy - - - - - od 0
- Tomislav Šiprak AK Delta - - - - isk - 0
 
KLASA N2+N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Marko Lovak AMK Siget od - 15 10 6 8 39
2. Nenad Damarija AK Delta - - 12 8 10 od 30
3. Dino Stelmah AK Delta - - 9 4 - od 13
4. Miljenko Mirić AMK Dugo Selo 10 - od - - - 10
5. Marko Jelić Istra Racing Team - - - - - 10 10
6. Oto M.Juričev-Martinčev AK Delta - - od - 8 od 8
7. Damir Mašić AK Zelina - - - 6 - - 6
8. Tihomir Simon AMK Siget od - od od od 6 6
9. Dean Orešić AMK Dugo Selo - - - 5 - - 5
10. Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj - - - - - 5 5
11. Miro Birt AK HBT Racing - - - - - 4 4
12. Boro Mateša AMD Matulji Racing - - - - - 3 3
13. Dina Orešić AMK Dugo Selo - - - - - 2 2
- Boštjan Logar AMK Dugo Selo - od - - - - 0
- Robert Novosel AK Delta - - od - - - 0
- Romano Furlan AK Rijeka - - - - - od 0
 
KLASA A5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Željko Sopić AK Delta - - 15 10 10 10 45
2. Antun Vrbanović AMK Siget - - 12 8 8 6 34
3. Siniša Milinković AMK Siget [od] od 9 6 5 3 23
4. Marko Cavor AMD Zanatlija - 15 od od od 5 20
5. Damir Vlašić AK Delta od - od od 6 8 14
6. Marko Kadija AMK Dugo Selo - - - 5 - - 5
7. Dubravko Vukelić Istra Racing Team - - - - - 4 4
- Davor Fiket AK Delta - - od - - - 0
- Mario Jurišić AK Rijeka - - - - - od 0
- Gabrijel Santos AMK Dugo Selo - - - - - od 0
 
KLASA A6+A7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Marin Galić AMD Matulji Racing 8 15 x 8 10 10 51
2. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing 10 - x - - - 10
3. Jaki Franja AMD Zanatlija ns - x 10 od od 10
- Zlatko Filipović AK Delta - - x - od od 0
- Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - x od - - 0
 
VOZAČI SUVOZAČI OTVORENO PRVENSTVO
Generalni sponzor HAKS-a: INA