štopericaciljna zastavica 1. 30.-01.05.04. - Dubrovnik
2. 21.-23.05.04. - Fehervar (H), koef. 1.5
3. 10.-12.06.04. - INA Croatia, koef. 1.5
4. 25.-26.06.04. - Sv.Ivan Zelina
5. 10.-11.09.04. - Čakovec
6. 12.-13.11.04. - Poreč
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE
KONAČNI REZULTATI NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA
VOZAČI I KLUBOVI SUVOZAČI PRVENSTVO

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Toni Klinc AK Delta 12 [od] 30 20 isk 20 82
2. Zoran Raštegorac AK Delta [0] 18 18 3 12 1 52
3. Jozsef Kerekes Stille Dukko-Lux Rallye - 15 0 15 20 - 50
4. Nenad Puzić AMK Siget 3 22,5 [od] 8 10 3 46,5
5. Saša Bitterman AK Astra 4 - 12 12 15 - 43
6. Martina Maretić AK Delta [0] 12 1,5 6 0 0 19,5
7. Matej Debeljak AMK Dugo Selo 15 od - - - - 15
8. Diego Rabar Istra Racing Team 2 - - - - 10 12
9. Bruno Šantić AK Dubrobnik Racing 10 - - - - - 10
10. Nikola Đurin AMD Zanatlija - 9 od od - - 9
11. Miroslav Juračić AMK Siget 8 - od od - - 8
12. Mladen Butorac AMK Dugo Selo - - - od 8 - 8
13. Enej Ložnar-Kranjc MPI Racing Idrija - - 0 od - 8 8
14. Tin Mikulec AMK Stubaki - - 0 2 6 0 8
15. Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo 6 - - - - - 6
16. Silvio Šćukanec AK Delta - 6 0 0 - - 6
17. Tamas Jankovics Arthur Racing Team - - 6 - - - 6
18. Klemen Babnik AMK Dugo Selo 1 - 0 0 4 0 5
19. Krunoslav Mervar AK Delta - - 4,5 - - - 4,5
20. Damir Bruner AMD Zanatlija ns - - 4 - - 4
21. Saniel Dabić AK Delta - - 0 0 3 - 3
22. Branimir Kučko AMK Siget - - 0 0 2 0 2
23. Davor Matun AMK Siget od - 0 1 0 0 1
24. Ivan Pogačić AK Delta od - - od 1 0 1
bez plasmana zbog nedovoljnog broja nastupa 
- Julianna Nyirfas Stille Dukko-Lux Rallye - 30 15 - - - 45
- Jernej Korpar DTD Kaučič - - 22,5 - - - 22,5
- Igor Kacin MPI Racing Idrija - - 9 - - 12 21
- Miran Kacin Dunlop Racing 20 - - - - - 20
- Eszter Domonkos Stille Dukko-Lux Rallye - - - - - 15 15
- Vladimir Kovač Silvestr Mikulaštik od - - 10 - - 10
- Robert Baran Radek Krcha Racing - - - - - 6 6
- Krisztian Gabura TRE-Car Motors Sport - - - - - 4 4
- Fabio Grendene Gorizia Corse - - 3 - - 0 3
- Boris Tonejc AK Olimpija - - - - - 2 2
 
GRUPA N
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Toni Klinc AK Delta 12 [od] 30 20 isk 20 82
2. Nenad Puzić AMK Siget 8 22,5 [od] 10 20 8 68,5
3. Martina Maretić AK Delta [6] 15 6 8 8 4 41
4. Jozsef Kerekes Stille Dukko-Lux Rallye - 18 0 15 - - 33
5. Saniel Dabić AK Delta - - 0 3 15 - 18
6. Silvio Šćukanec AK Delta - 12 1,5 4 - - 17,5
7. Matej Debeljak AMK Dugo Selo 15 od - - - - 15
8. Enej Ložnar-Kranjc MPI Racing Idrija - - 3 od - 12 15
9. Davor Matun AMK Siget od - 4,5 6 4 0 14,5
10. Silvijo Malovec AMK Dugo Selo 2 - od - 12 od 14
11. Krunoslav Mervar AK Delta - - 12 - - - 12
12. Željko Kostanjski AK Delta - - od 1 10 0 11
13. Miroslav Juračić AMK Siget 10 - od od - - 10
14. Vladimir Poredski AK Delta - - 0 0 6 0 6
15. Marko Čerič DD Oktan Citroën Target 3 - od - - 2 5
16. Lana Sutlović AK Delta 1 - - - - - 1
17. Ivan Mofardin Istra Racing Team - - - - - 1 1
- Alan Stelmah AK Delta - - 0 0 - - 0
- David Mrzljak AMK Siget - - - od od 0 0
- Ante Ujević AK Delta - - - 0 isk - 0
- Miroslav Glavač AMK Stubaki - - 0 - - - 0
- Željko Hitrec AK Speedy - - 0 - - - 0
- Spomenko Garguljak AMK Dugo Selo - - - 0 - - 0
- Marin Žalac AK Zelina - - - 0 - - 0
- Vedran Božić AK Buzet Autosport - - - - - 0 0
- Hrvoje Janković AK Delta - - - - - 0 0
- Dean Orešić AMK Dugo Selo - - - - - 0 0
- Željko Sutlović AK Delta - - - - - 0 0
- Hrvoje Šalković AK Delta - - - - - 0 0
- Vedran Šćulac AK Pula-Rovinj - - - - - 0 0
- Danijel Šola AK HBT Racing - - - - - 0 0
- Marijan Stublić AMK Dugo Selo od - od od od - 0
- Zoran Harapin AK Delta od - - - isk - 0
- Vjekoslava Bach AK Delta - - od - - - 0
- Zvonimir Banek AK Delta - - od - - - 0
- Gordan Čikeš AK Delta - - od - - - 0
- Luka Marjanović AK Delta - - od - - - 0
- Denis Burlović AK Buzet Autosport - - - - - od 0
- Slaven Dedić AK Delta - - - - - od 0
- Ljubomir Kalevski AK Delta - - - - - od 0
- Igor Krišto AK Rijeka - - - - - od 0
- Zoran Lade AMD Opatija - - - - - od 0
- Marin Stojanov AK Speedy - - - - - od 0
bez plasmana zbog nedovoljnog broja nastupa 
- Julianna Nyirfas Stille Dukko-Lux Rallye - 30 18 - - - 48
- Igor Kacin MPI Racing Idrija - - 15 - - 15 30
- Jernej Korpar DTD Kaučič - - 22,5 - - - 22,5
- Miran Kacin Dunlop Racing 20 - - - - - 20
- Vladimir Kovač Silvestr Mikulaštik od - - 12 - - 12
- Fabio Grendene Gorizia Corse - - 9 - - 3 12
- Robert Baran Radek Krcha Racing - - - - - 10 10
- Boris Tonejc AK Olimpija - - - - - 6 6
- Tomi Cerjak ŠRD Olimp 4 - - - - - 4
- Želimir Osenik SAK Sarajevo - - - 2 - - 2
- Zita Lengyel MAFC - - 0 - od - 0
- Lumir Dratva Radek Krcha Racing od - - od - - 0
- Peter Pavček Viator Vektor Racing Team - - - od od - 0
- Judit Acs Graman Rally Team - - od - - - 0
- Enes Cviko SAK Sarajevo - - od - - - 0
- Mark Fehervari Replay Sport SE - - od - - - 0
- František Zukerstein Petr Černohorsky - - od - - - 0
- Alex Szokolyai Stille Dukko-Lux Rallye - - - od - - 0
- Ismet Gačo SAK Sarajevo - - - - od - 0
- Luca Benosi Gorizia Corse - - - - - od 0
- Janos Nagt Tecno Team ASE - - - - - od 0
- Gabor Szabo Kumse - - - - - od 0
 
GRUPA A
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Zoran Raštegorac AK Delta [6] 30 30 12 12 10 94
2. Saša Bitterman AK Astra 12 - 22,5 20 15 - 69,5
3. Klemen Babnik AMK Dugo Selo 8 - 12 8 6 4 38
4. Tin Mikulec AMK Stubaki - - 9 10 8 8 35
5. Diego Rabar Istra Racing Team 10 - - - - 15 25
6. Nikola Đurin AMD Zanatlija - 22,5 od od od - 22,5
7. Bruno Šantić AK Dubrovnik Racing 20 - - - - - 20
8. Jozsef Kerekes Stille Dukko-Lux Rallye - - - - 20 - 20
9. Branimir Kučko AMK Siget - - 6 6 4 0 16
10. Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo 15 - - - - - 15
11. Allan Šafarić AK Delta - - 15 - od - 15
12. Damir Bruner AMD Zanatlija ns - - 15 - - 15
13. Denis Vidović AMK Siget [od] od 4,5 4 2 0 10,5
14. Mladen Butorac AMK Dugo Selo - - - od 10 - 10
15. Ivan Pogačić AK Delta od - od od 3 2 5
16. Zoran Harapin AK Delta - - - 3 - od 3
17. Ivan Svetličić AMK Dugo Selo - - - 2 - - 2
- Dalibor Družeta Istra Racing Team - - - - - 0 0
- Ante Ujević AK Delta - - - - - 0 0
- Igor Podhraški AK Delta - - od - od - 0
- Marin Frčko AMK Siget - - od - - - 0
- Goran Svaton AK Delta - - od - - - 0
- Željko Sutlović AK Delta - - - - od - 0
- Andrea Demetrio AMK Dugo Selo - - - - - od 0
- Krešimir Gospodinović AK Delta - - - - - od 0
- Ivan Jaranović AK Rijeka - - - - - od 0
- Petar Jurčić AMD Matulji Racing - - - - - od 0
- Denis Pikula AK Delta - - - - - od 0
- Adriano Požarić AMD Matulji Racing - - - - - od 0
bez plasmana zbog nedovoljnog broja nastupa 
- Eszter Domonkos Stille Dukko-Lux Rallye - - - - - 20 20
- Tamas Jankovics Arthur Eacing Team - - 18 - - - 18
- Krisztian Gabura TRE-Car Motors Sport - - - - - 12 12
- Jozsef Nyeki Aquincum Racing Team - - - - - 6 6
- Aleš Ravnikar AT Sport Klub 4 - - - - - 4
- Petr Picka Mazda Klub ACR - - - - - 3 3
- Giuseppe Panno Essele Comp.Gr. - - - - - 1 1
- Karel Vaik Pospa Rally Team - - - - - 0 0
- Brane Zavašnik ARC Lizzy-EZ Racing - - - - - 0 0
- Michael Schauderma Georg Reitsperger - od - od - - 0
- Michael Gebauer MSC Gamma Racing - - od - - - 0
- Herbert Knodl Georg Reitsperger - - od - - - 0
- Milan Pražak Czech Nat.Autoeden Team - - od - - - 0
- Martin Syn Jozef Hoštak - - od - - - 0
- Norbert Wannenmacher Rallye Club Mühlviertel - - od - - - 0
- Alessandro Cepek Spartaco Brizzi - - - - - od 0
- Maja Hribar MPI Racing Idrija - - - - - od 0
- Zmago Luhar AŠ Koloselj - - - - - od 0
- Jure Menart MPI Racing Idrija - - - - - od 0
- Janez Raspet MPI Racing Idrija - - - - - od 0
- Robi Rotar AMD Slovenija Avto-IMOS - - - - - od 0
- Piero Pellizon Gorizia Corse - - isk - - - 0
 
KLASA N1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Silvio Šćukanec AK Delta - 15 15 10 - - 40
2. Vladimir Poredski AK Delta - - 12 5 8 5 30
3. Željko Kostanjski AK Delta - - od 8 10 8 26
4. Vedran Božić AK Buzet Autosport - - - - - 10 10
5. Miroslav Glavač AMK Stubaki - - 9 - - - 9
6. Željko Hitrec AK Speedy - - 7,5 - - - 7,5
7. Ante Ujević AK Delta - - - 6 isk - 6
8. Hrvoje Janković AK Delta - - - - - 6 6
- Zvonimir Banek AK Delta - - od - - - 0
- Denis Burlović AK Buzet Autosport - - - - - od 0
- Zoran Lade AMD Opatija - - - - - od 0
- Marin Stojanov AK Speedy - - - - - od 0
- Zoran Harapin AK Delta - - - - isk - 0
 
KLASA N2+N3
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Davor Matun AMK Siget od - 12 10 6 3 31
2. Saniel Dabić AK Delta - - 7,5 8 10 - 25,5
3. Enej Ložnar-Kranjc MPI Racing Idrija - - 9 od - 10 19
4. Silvijo Malovec AMK Dugo Selo 8 - od - 8 od 16
5. Marko Čerič DD Oktan Citroën Target 10 - od - - 5 15
6. Alan Stelmah AK Delta - - 3 3 - - 6
7. Marin Žalac AK Zelina - - - 5 - - 5
8. Spomenko Garguljak AMK Dugo Selo - - - 4 - - 4
9. Ivan Mofardin Istra Racing Team - - - - - 4 4
10. David Mrzljak AMK Siget - - - od od 2 2
11. Vedran Šćulac AK Pula-Rovinj - - - - - 1 1
- Dean Orešić AMK Dugo Selo - - - - - 0 0
- Željko Sutlović AK Delta - - - - - 0 0
- Danijel Šola AK HBT Racing - - - - - 0 0
- Marijan Stublić AMK Dugo Selo od - od - - - 0
- Matej Debeljak AMK Dugo Selo - od - - - - 0
- Gordan Čikeš AK Delta - - od - - - 0
- Luka Marjanović AK Delta - - od - - - 0
- Slaven Dedić AK Delta - - - - - od 0
- Ljubomir Kalevski AK Delta - - - - - od 0
- Igor Krišto AK Rijeka - - - - - od 0
bez plasmana zbog nedovoljnog broja nastupa 
- Fabio Grendene Gorizia Corse - - 15 - - 6 21
- Jozsef Kerekes Stille Dukko-Lux Rallye - 15 4,5 - - - 19,5
- Boris Tonejc AK Olimpija - - - - - 8 8
- Zita Lengyel MAFC - - 6 - od - 6
- Želimir Osenik SAK Sarajevo - - - 6 - - 6
- Peter Pavček Viator Vektor Racing Team - - - od od - 0
- Judit Acs Graman Rally Team - - od - - - 0
- Enes Cviko SAK Sarajevo - - od - - - 0
- Mark Fehervari Replay Sport SE - - od - - - 0
- Alex Szokolyai Stille Dukko-Lux Rallye - - - od - - 0
- Ismet Gačo SAK Sarajevo - - - - od - 0
- Luca Benosi Gorizia Corse - - - - - od 0
 
KLASA A5
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Tin Mikulec AMK Stubaki - - 15 10 10 10 45
2. Branimir Kučko AMK Siget - - 12 8 8 5 33
3. Denis Vidović AMK Siget [od] od 9 6 5 2 22
4. Nikola Đurin AMD Zanatlija - 15 od od od - 15
5. Ivan Pogačić AK Delta od - od od 6 8 14
6. Ivan Svetličić AMK Dugo Selo - - - 5 - - 5
7. Ante Ujević AK Delta - - - - - 4 4
8. Dalibor Družeta Istra Racing Team - - - - - 3 3
- Goran Svaton AK Delta - - od - - - 0
- Andrea Demetrio AMK Dugo Selo - - - - - od 0
- Ivan Jaranović AK Rijeka - - - - - od 0
bez plasmana zbog nedovoljnog broja nastupa 
- Aleš Ravnikar AT Sport Klub 10 - - - - - 10
- Giuseppe Panno Essele Comp.Gr. - - - - - 6 6
- Alessandro Cepek Spartaco Brizzi - - - - - od 0
- Maja Hribar MPI Racing Idrija - - - - - od 0
- Jure Menart MPI Racing Idrija - - - - - od 0
- Janez Raspet MPI Racing Idrija - - - - - od 0
 
KLASA A6+A7
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Zoran Raštegorac AK Delta [8] 15 15 8 10 10 58
2. Bruno Šantić AK Dubrovnik Racing 10 - - - - - 10
3. Damir Bruner AMD Zanatlija ns - - 10 - - 10
- Igor Podhraški AK Delta - - od - od - 0
- Mladen Butorac AMK Dugo Selo - - - od - - 0
- Željko Sutlović AK Delta - - - - od - 0
- Krešimir Gospodinović AK Delta - - - - - od 0
- Denis Pikula AK Delta - - - - - od 0
bez plasmana zbog nedovoljnog broja nastupa 
- Jozsef Nyeki Aquincum Racing Team - - - - - 8 8
- Karel Vaik Pospa Rally Team - - - - - 6 6
- Brane Zavašnik ARC Lizzy-EZ Racing - - - - - 5 5
- Michael Gebauer MSC Gamma Racing - - od - - - 0
- Milan Pražak Czech Nat.Autoeden Team - - od - - - 0
- Martin Syn Jozef Hoštak - - od - - - 0
- Robi Rotar AMD Slovenija Avto-IMOS - - - - - od 0
- Piero Pellizon Gorizia Corse - - isk - - - 0
 
VOZAČI KLUBOVI SUVOZAČI PRVENSTVO
Generalni sponzor HAKS-a: INA