štopericaciljna zastavica 1. 30.-01.05.04. - Dubrovnik
2. 21.-23.05.04. - Fehervar (H), koef. 1.5
3. 10.-12.06.04. - INA Croatia, koef. 1.5
4. 25.-26.06.04. - Sv.Ivan Zelina
5. 10.-11.09.04. - Čakovec
6. 12.-13.11.04. - Poreč
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
OTVORENO PRVENSTVO HRVATSKE
KONAČNI REZULTATI NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA
VOZAČI I KLUBOVI SUVOZAČI PRVENSTVO

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Janos Szilagyi Stille Dukko-Lux Rallye - 30 15 15 20 15 95
2. Juraj Šebalj AK Delta 12 [od] 30 20 isk 20 82
3. Marin Galić AMD Matulji Racing [0] 18 18 3 12 1 52
4. Nenad Lončarić AMK Siget 3 22,5 [od] 8 10 3 46,5
5. Saša Stanišić AK Astra 4 - 12 12 15 - 43
6. Siniša Crnojević AK Delta [0] 12 1,5 6 0 0 19,5
7. Silvestr Mikulaštik Silvestr Mikulaštik od - - 10 - 6 16
8. Boštjan Logar AMK Dugo Selo 15 od - - - - 15
9. Peter Hanzely Stille Dukko-Lux Rallye - 15 0 od - - 15
10. Daniel Šaškin Istra Racing Team 2 - - - - 10 12
11. Niko Pulić AK Dubrobnik Racing 10 - - - - - 10
12. Marko Cavor AMD Zanatlija - 9 od od od 0 9
13. Robert Markt AMK Siget 8 - od od - - 8
14. Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - od 8 - 8
15. Rok Turk MPI Racing Idrija - - 0 od - 8 8
16. Željko Sopić AK Delta - - 0 2 6 0 8
17. Georg Reitsperger Georg Reitsperger 6 od od od - - 6
18. Reno Turk AK Delta - 6 0 0 - - 6
19. Domen Agnič AMK Dugo Selo 1 - 0 0 4 0 5
20. Ivica Petrović AK Delta - - 4,5 - - - 4,5
21. Jaki Franja AMD Zanatlija ns - - 4 od od 4
22. Nenad Damarija AK Delta - - 0 0 3 od 3
23. Antun Vrbanović AMK Siget - - 0 0 2 0 2
24. Marko Lovak AMK Siget od - 0 1 0 0 1
25. Damir Vlašić AK Delta od - od od 1 0 1
bez plasmana zbog nedovoljnog broja nastupa 
- Tomaž Kaučič DTD Kaučič - - 22,5 - - - 22,5
- Darko Peljhan MPI Racing Idrija - - 9 - - 12 21
- Andrej Jereb Dunlop Racing 20 - - - - - 20
- Peter Szöllösi Arthur Racing Team - - 6 - - - 6
- Laszlo Hanko TRE-Car Motors Sport - - - - - 4 4
- Silvano Grendene Gorizia Corse - - 3 - - 0 3
- Miran Jerman AK Olimpija - - - - - 2 2
 
GRUPA N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Juraj Šebalj AK Delta 12 [od] 30 20 isk 20 82
2. Nenad Lončarić AMK Siget 8 22,5 [od] 10 20 8 68,5
3. Janos Szilagyi Stille Dukko-Lux Rallye - 30 18 15 - - 63
4. Siniša Crnojević AK Delta [6] 15 6 8 8 4 41
5. Silvestr Mikulaštik Silvestr Mikulaštik od - - 12 - 10 22
6. Peter Hanzely Stille Dukko-Lux Rallye - 18 0 od - - 18
7. Nenad Damarija AK Delta - - 0 3 15 od 18
8. Reno Turk AK Delta - 12 1,5 4 - - 17,5
9. Boštjan Logar AMK Dugo Selo 15 od - - - - 15
10. Rok Turk MPI Racing Idrija - - 3 od - 12 15
11. Marko Lovak AMK Siget od - 4,5 6 4 0 14,5
12. Ivica Petrović AK Delta - - 12 - - - 12
13. Oto M.Juričev-Martinčev AK Delta - - od - 12 od 12
14. Branko Jemrić AK Delta - - od 1 10 0 11
15. Robert Markt AMK Siget 10 - od od - - 10
16. Bruno Boršić AMK Dugo Selo - - 0 0 6 0 6
17. Sašo Vusič DD Oktan Citroën Target 3 - od - - 2 5
18. Miljenko Mirić AMK Dugo Selo 2 - od - - - 2
19. Zakir Oković SAK Sarajevo - - od 2 od - 2
20. Sanda Brezak AK Delta 1 - od - - - 1
21. Marko Jelić Istra Racing Team - - - - - 1 1
- Dino Stelmah AK Delta - - 0 0 - od 0
- Branko Labaš AMK Stubaki - - 0 0 isk - 0
- Dina Marenić AK Speedy - - 0 - - - 0
- Damir Mašić AK Zelina - - - 0 - - 0
- Dean Orešić AMK Dugo Selo - - - 0 - - 0
- Tihomir Simon AMK Siget od - od od od 0 0
- Miro Birt AK HBT Racing - - - - - 0 0
- Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj - - - - - 0 0
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - - 0 0
- Boro Mateša AMD Matulji Racing - - - - - 0 0
- Dina Orešić AMK Dugo Selo - - - - - 0 0
- Andrej Veronek AK Delta - - - - - 0 0
- Ivica Vučetić AK Astra - - - - - 0 0
- Hrvoje Srpak AMK Dugo Selo - - - od od - 0
- Tomislav Šiprak AK Delta od - - - isk - 0
- Mišel Beti AK Delta - - od - - - 0
- Robert Novosel AK Delta - - od - - - 0
- Romano Furlan AK Rijeka - - - - - od 0
- Enver Prodan AK Buzet Autosport - - - - - od 0
- Igor Puž AMD Opatija - - - - - od 0
- Marko Šuto AK Speedy - - - - - od 0
bez plasmana zbog nedovoljnog broja nastupa 
- Darko Peljhan MPI Racing Idrija - - 15 - - 15 30
- Tomaž Kaučič DTD Kaučič - - 22,5 - - - 22,5
- Andrej Jereb Dunlop Racing 20 - - - - - 20
- Silvano Grendene Gorizia Corse - - 9 - - 3 12
- Miran Jerman AK Olimpija - - - - - 6 6
- Boris Požeg ŠRD Olimp 4 - - - - - 4
- Laszlo Lengyel MAFC - - 0 - od - 0
- Radim Špurek Radek Krcha Racing od - - od - - 0
- Gašper Ilijaž Viator Vektor Racing Team - - - od od - 0
- Janos Balogh Replay Sport SE - - od - - - 0
- Petr Černohorsky jun Petr Černohorsky - - od - - - 0
- Andras Graman Graman Rally Team - - od - - - 0
- Gyorey Markovics Kumse - - - - - od 0
- Laszlo Martin Tecno Team ASE - - - - - od 0
- Walter Vida Gorizia Corse - - - - - od 0
 
GRUPA A
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Marin Galić AMD Matulji Racing [6] 30 30 12 12 10 94
2. Saša Stanišić AK Astra 12 - 22,5 20 15 - 69,5
3. Janos Szilagyi Stille Dukko-Lux Rallye - - - - 20 20 40
4. Domen Agnič AMK Dugo Selo 8 - 12 8 6 4 38
5. Željko Sopić AK Delta - - 9 10 8 8 35
6. Daniel Šaškin Istra Racing Team 10 - - - - 15 25
7. Marko Cavor AMD Zanatlija - 22,5 od od od 0 22,5
8. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing 20 - - - - - 20
9. Dražen Pigl AK Delta - - 15 3 od od 18
10. Antun Vrbanović AMK Siget - - 6 6 4 0 16
11. Georg Reitsperger Georg Reitsperger 15 od od od - - 15
12. Jaki Franja AMD Zanatlija ns - - 15 od od 15
13. Siniša Milinković AMK Siget [od] od 4,5 4 2 0 10,5
14. Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - od 10 - 10
15. Damir Vlašić AK Delta od - od od 3 2 5
16. Marko Kadija AMK Dugo Selo - - - 2 - - 2
- Dubravko Vukelić Istra Racing Team - - - - - 0 0
- Zlatko Filipović AK Delta - - od - od od 0
- Davor Fiket AK Delta - - od - - - 0
- Goran Francetić AMK Siget - - od - - - 0
- Željko Drenjančević AMD Matulji Racing - - - - - od 0
- Mario Jurišić AK Rijeka - - - - - od 0
- Dean Saftić AMD Matulji Racing - - - - - od 0
- Gabrijel Santos AMK Dugo Selo - - - - - od 0
bez plasmana zbog nedovoljnog broja nastupa 
- Peter Szöllösi Arthur Racing Team - - 18 - - - 18
- Laszlo Hanko TRE-Car Motors Sport - - - - - 12 12
- Gabor Takacs Aquincum Racing Team - - - - - 6 6
- Miha Jezeršek AT Sport Klub 4 - - - - - 4
- Jiry Pertliček Mazda Klub ACR - - - - - 3 3
- Fabrizio Susi Essele Comp.Gr. - - - - - 1 1
- Gaber Keržišnik ARC Lizzy-EZ Racing - - - - - 0 0
- Petr Pospišil Pospa Rally Team - - - - - 0 0
- Markus Benes Rallye Club Mühlviertel - - od - - - 0
- Kurt Dorfner MSC Gamma Racing - - od - - - 0
- Jozef Hoštak Jozef Hoštak - - od - - - 0
- Petr Zednik Czech Nat.Autoeden Team - - od - - - 0
- Spartaco Brizzi Spartaco Brizzi - - - - - od 0
- Jure Eržen AMD Slovenija Avto-IMOS - - - - - od 0
- Darko Lampe MPI Racing Idrija - - - - - od 0
- Danko Likar MPI Racing Idrija - - - - - od 0
- Peter Marc AŠ Koloselj - - - - - od 0
- Mitja Prezelj MPI Racing Idrija - - - - - od 0
- Giovanni Zandegiacomo Gorizia Corse - - isk - - - 0
 
KLASA N1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Reno Turk AK Delta - 15 15 10 - - 40
2. Bruno Boršić AMK Dugo Selo - - 12 5 8 5 30
3. Branko Jemrić AK Delta - - od 8 10 8 26
4. Branko Labaš AMK Stubaki - - 9 6 isk - 15
5. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - - 10 10
6. Dina Marenić AK Speedy - - 7,5 - - - 7,5
7. Andrej Veronek AK Delta - - - - - 6 6
- Mišel Beti AK Delta - - od - - - 0
- Enver Prodan AK Buzet Autosport - - - - - od 0
- Igor Puž AMD Opatija - - - - - od 0
- Marko Šuto AK Speedy - - - - - od 0
- Tomislav Šiprak AK Delta - - - - isk - 0
 
KLASA N2+N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Marko Lovak AMK Siget od - 12 10 6 3 31
2. Nenad Damarija AK Delta - - 7,5 8 10 od 25,5
3. Peter Hanzely Stille Dukko-Lux Rallye - 15 4,5 od - - 19,5
4. Rok Turk MPI Racing Idrija - - 9 od - 10 19
5. Sašo Vusič DD Oktan Citroën Target 10 - od - - 5 15
6. Miljenko Mirić AMK Dugo Selo 8 - od - - - 8
7. Oto M.Juričev-Martinčev AK Delta - - od - 8 od 8
8. Zakir Oković SAK Sarajevo - - od 6 od - 6
9. Dino Stelmah AK Delta - - 3 3 - od 6
10. Damir Mašić AK Zelina - - - 5 - - 5
11. Dean Orešić AMK Dugo Selo - - - 4 - - 4
12. Marko Jelić Istra Racing Team - - - - - 4 4
13. Tihomir Simon AMK Siget od - od od od 2 2
14. Roland Ferenčić AK Pula-Rovinj - - - - - 1 1
- Miro Birt AK HBT Racing - - - - - 0 0
- Boro Mateša AMD Matulji Racing - - - - - 0 0
- Dina Orešić AMK Dugo Selo - - - - - 0 0
- Boštjan Logar AMK Dugo Selo - od - - - - 0
- Robert Novosel AK Delta - - od - - - 0
- Romano Furlan AK Rijeka - - - - - od 0
bez plasmana zbog nedovoljnog broja nastupa 
- Miran Jerman AK Olimpija - - - - - 8 8
- Laszlo Lengyel MAFC - - 6 - od - 6
- Gašper Ilijaž Viator Vektor Racing Team - - - od od - 0
- Janos Balogh Replay Sport SE - - od - - - 0
- Andras Graman Graman Rally Team - - od - - - 0
- Walter Vida Gorizia Corse - - - - - od 0
 
KLASA A5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Željko Sopić AK Delta - - 15 10 10 10 45
2. Antun Vrbanović AMK Siget - - 12 8 8 5 33
3. Siniša Milinković AMK Siget [od] od 9 6 5 2 22
4. Marko Cavor AMD Zanatlija - 15 od od od 4 19
5. Damir Vlašić AK Delta od - od od 6 8 14
6. Marko Kadija AMK Dugo Selo - - - 5 - - 5
7. Dubravko Vukelić Istra Racing Team - - - - - 3 3
- Davor Fiket AK Delta - - od - - - 0
- Mario Jurišić AK Rijeka - - - - - od 0
- Gabrijel Santos AMK Dugo Selo - - - - - od 0
bez plasmana zbog nedovoljnog broja nastupa 
- Miha Jezeršek AT Sport Klub 10 - - - - - 10
- Fabrizio Susi Essele Comp.Gr. - - - - - 6 6
- Spartaco Brizzi Spartaco Brizzi - - - - - od 0
- Darko Lampe MPI Racing Idrija - - - - - od 0
- Danko Likar MPI Racing Idrija - - - - - od 0
- Mitja Prezelj MPI Racing Idrija - - - - - od 0
 
KLASA A6+A7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Marin Galić AMD Matulji Racing [8] 15 15 8 10 10 58
2. Niko Pulić AK Dubrovnik Racing 10 - - - - - 10
3. Jaki Franja AMD Zanatlija ns - - 10 od od 10
- Zlatko Filipović AK Delta - - od - od od 0
- Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - od - - 0
bez plasmana zbog nedovoljnog broja nastupa 
- Gabor Takacs Aquincum Racing Team - - - - - 8 8
- Petr Pospišil Pospa Rally Team - - - - - 6 6
- Gaber Keržišnik ARC Lizzy-EZ Racing - - - - - 5 5
- Kurt Dorfner MSC Gamma Racing - - od - - - 0
- Jozef Hoštak Jozef Hoštak - - od - - - 0
- Petr Zednik Czech Nat.Autoeden Team - - od - - - 0
- Jure Eržen AMD Slovenija Avto-IMOS - - - - - od 0
- Giovanni Zandegiacomo Gorizia Corse - - isk - - - 0
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. AK DELTA 19 27 57 38 33 32 206
2. AMK SIGET 18 22,5 15 22 28 8 113,5
3. AMD MATULJI RACING 6 30 30 12 12 10 100
4. AMK DUGO SELO 25 0 12 10 22 4 73
5. AK ASTRA 12 - 22,5 20 15 0 69,5
6. AMD ZANATLIJA 0 22,5 0 15 0 0 37,5
7. ISTRA RACING TEAM 10 - - - - 16 26
8. AK DUBROVNIK RACING 20 - - - - - 20
- AMK STUBAKI - - 0 0 0 - 0
- AK SPEEDY - - 0 - - 0 0
- AK ZELINA - - - 0 - - 0
- AK BUZET AUTOSPORT - - - - - 0 0
- AK HBT RACING - - - - - 0 0
- AMD OPATIJA - - - - - 0 0
- AK PULA-ROVINJ - - - - - 0 0
- AK RIJEKA - - - - - 0 0
 
REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. INA RACING TEAM - - - 32 12 - 44
2. CITROËN HRVATSKA RALLY TEAM 0 - 4,5 6 4 - 14,5
 
VOZAČI I KLUBOVI SUVOZAČI PRVENSTVO
Generalni sponzor HAKS-a: INA