AUTOSLALOM ZA PRVENSTVO HRVATSKE
1. NAGRADA SLAVONSKOG BRODA '04
Slavonski Brod, 04.07.2004.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 38 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 16.545 0 20
2. 4 31 Alenka Jurašić AK Dubrava
Dryden-Federal
Autobianchi A112 Ab. 16.705 160 15
3. 6 58 Marko Palijan AK Dubrava
Dubrava Tuning
Fiat Uno Turbo i.e. 16.816 271 12
4. 8 72 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 45 16.835 290 10
5. 6 57 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 16.938 393 8
6. 6 56 Cvetko Jaketić AK Dubrava
Dryden-Federal
Volkswagen Golf 16.961 416 6
7. 9 78 Mario Macan AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Volkswagen Golf 16.988 443 4
8. 4 30 Denis Šroler AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 Ab. 17.099 554 3
9. 5 50 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 17.117 572 2
10. 9 79 Nenad Damarija AK Delta Ford Focus 2.0 16V 17.173 628 1
11. 5 42 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 17.196 651 -
12. 5 36 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Yugo 17.197 652 -
13. 5 39 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 17.214 669 -
14. 3 25 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 17.235 690 -
15. 8 73 Tomislav Tuk AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 45 17.338 793 -
16. 8 70 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 17.348 803 -
17. 8 75 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 17.455 910 -
18. 5 40 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 1.4 17.456 911 -
19. 5 52 Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 1.4 17.521 976 -
20. 2 18 Alan Validžić AK SB Auto Sport Renault Clio 17.530 985 -
21. 2 21 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Citroën Saxo 17.533 988 -
22. 5 41 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 65 17.534 989 -
23. 9 77 Nenad Kolman AK Dubrava
Dubrava Tuning
Lancia Y10 17.543 998 -
24. 8 76 Ivica Brozović AK Klek Yugo 55 17.593 1.048 -
25. 1 5 Željko Muhar AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 17.650 1.105 -
26. 2 9 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 17.671 1.126 -
27. 8 64 Željko Kelečić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Yugo 45 17.675 1.130 -
28. 8 71 Ljerko Žanić AK Klek Yugo 55 1.6 17.679 1.134 -
29. 2 8 Marinko Marjanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Opel Corsa GSi 17.722 1.177 -
30. 4 34 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 SC 17.859 1.314 -
31. 1 1 Denis Šverko AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Austin Mini Moris 17.868 1.323 -
32. 6 61 Andrej Medić AK Dubrava Yugo 17.869 1.324 -
33. 3 24 Palmina Alljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Renault Clio 17.895 1.350 -
34. 5 46 Krešo Merlić AMD Zanatlija Yugo 1.5 17.919 1.374 -
35. 5 45 Mato Medved AK Dubrava Opel Corsa 17.950 1.405 -
36. 2 7 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 17.963 1.418 -
37. 6 59 Miro Birt AK HBT Racing Hyundai Getz 17.984 1.439 -
38. 1 4 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 Ab. 18.014 1.469 -
39. 2 19 Branimir Turčan AK Dubrava Honda Civic 18.032 1.487 -
40. 9 81 Marko Mirić AMK Dugo Selo Peugeot 309 GTI 16S 18.071 1.526 -
41. 7 67 Daniel Sarić AMK Skok Racing Zastava 750 18.071 1.526 -
42. 2 13 Alen Vačić AK SB Auto Sport Proton 315 GT 18.079 1.534 -
43. 4 33 Krešo Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Zastava 850 18.103 1.558 -
44. 6 60 Dario Ljubičić AK Dubrava Volkswagen Golf 18.123 1.578 -
45. 1 3 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat Seicento 18.286 1.741 -
46. 2 17 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo 18.321 1.776 -
47. 3 27 Jelena Gajski AMD Zanatlija Peugeot 206 S16 18.382 1.837 -
48. 3 28 Saša Vrlazić AK SB Auto Sport Ford Escort RS Turbo 18.392 1.847 -
49. 1 2 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 18.430 1.885 -
50. 2 11 Dina Orešić AMK Dugo Selo Honda Civic 18.512 1.967 -
51. 5 53 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo 18.550 2.005 -
52. 5 69 Davor Nišević AK Dubrava Yugo 55 18.563 2.018 -
53. 2 10 Tomislav Turčan AK Dubrava Honda Civic 18.601 2.056 -
54. 7 68 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 18.682 2.137 -
55. 3 26 Dragan Jelić AK SB Auto Sport Fiat Stilo Abarth 18.803 2.258 -
56. 9 82 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 19.304 2.759 -
57. 2 16 Nedjeljko Kosanović AK Dubrava Toyota Corolla 19.310 2.765 -
58. 7 66 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 19.350 2.805 -
59. 2 14 Zdravko Lazar AK HBT Racing Fiat Uno 19.696 3.151 -
60. 5 47 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 19.907 3.362 -
61. 2 20 Mario Pranjić AK HBT Racing Fiat Uno 19.949 3.404 -
62. 5 43 Dario Niščević AK Dubrava Yugo 20.282 3.737 -
63. 3 15 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra 20.529 3.984 -
64. 7 65 Petar Fable AMK Skok Racing Zastava 750 20.711 4.166 -
- 6 62 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava Otto odustao -
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 31 Alenka Jurašić AK Dubrava
Dryden-Federal
Autobianchi A112 Ab. 16.705 0 20
2. 3 24 Palmina Alljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Renault Clio 17.895 1.190 15
3. 1 4 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 Ab. 18.014 1.309 12
4. 3 27 Jelena Gajski AMD Zanatlija Peugeot 206 S16 18.382 1.677 10
5. 2 11 Dina Orešić AMK Dugo Selo Honda Civic 18.512 1.807 8
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 9 79 Nenad Damarija AK Delta Ford Focus 2.0 16V 17.173 0 20
2. 5 42 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 17.196 23 15
3. 5 39 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 17.214 41 12
4. 8 70 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 17.348 175 10
5. 8 75 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 17.455 282 8
6. 2 17 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo 18.321 1.148 6
7. 3 27 Jelena Gajski AMD Zanatlija Peugeot 206 S16 18.382 1.209 4
8. 2 11 Dina Orešić AMK Dugo Selo Honda Civic 18.512 1.339 3
9. 5 53 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo 18.550 1.377 2
10. 7 68 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 18.682 1.509 1
11. 7 66 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 19.350 2.177 -
12. 5 43 Dario Niščević AK Dubrava Yugo 20.282 3.109 -
13. 3 15 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra 20.529 3.356 -
14. 7 65 Petar Fable AMK Skok Racing Zastava 750 20.711 3.538 -
 
GRUPA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 25 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 17.235 0 20
2. 2 18 Alan Validžić AK SB Auto Sport Renault Clio 17.530 295 15
3. 2 21 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Citroën Saxo 17.533 298 12
4. 1 5 Željko Muhar AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 17.650 415 10
5. 2 9 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 17.671 436 8
6. 2 8 Marinko Marjanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Opel Corsa GSi 17.722 487 6
7. 1 1 Denis Šverko AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Austin Mini Moris 17.868 633 4
8. 3 24 Palmina Alljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Renault Clio 17.895 660 3
9. 2 7 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 17.963 728 2
10. 1 4 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 Ab. 18.014 779 1
11. 2 19 Branimir Turčan AK Dubrava Honda Civic 18.032 797 -
12. 2 13 Alen Vačić AK SB Auto Sport Proton 315 GT 18.079 844 -
13. 1 3 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat Seicento 18.286 1.051 -
14. 2 17 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo 18.321 1.086 -
15. 3 27 Jelena Gajski AMD Zanatlija Peugeot 206 S16 18.382 1.147 -
16. 3 28 Saša Vrlazić AK SB Auto Sport Ford Escort RS Turbo 18.392 1.157 -
17. 1 2 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 18.430 1.195 -
18. 2 11 Dina Orešić AMK Dugo Selo Honda Civic 18.512 1.277 -
19. 2 10 Tomislav Turčan AK Dubrava Honda Civic 18.601 1.366 -
20. 3 26 Dragan Jelić AK SB Auto Sport Fiat Stilo Abarth 18.803 1.568 -
21. 2 16 Nedjeljko Kosanović AK Dubrava Toyota Corolla 19.310 2.075 -
22. 2 14 Zdravko Lazar AK HBT Racing Fiat Uno 19.696 2.461 -
23. 2 20 Mario Pranjić AK HBT Racing Fiat Uno 19.949 2.714 -
24. 3 15 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra 20.529 3.294 -
 
GRUPA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 38 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 16.545 0 20
2. 4 31 Alenka Jurašić AK Dubrava
Dryden-Federal
Autobianchi A112 Ab. 16.705 160 15
3. 6 58 Marko Palijan AK Dubrava
Dubrava Tuning
Fiat Uno Turbo i.e. 16.816 271 12
4. 6 57 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 16.938 393 10
5. 6 56 Cvetko Jaketić AK Dubrava
Dryden-Federal
Volkswagen Golf 16.961 416 8
6. 4 30 Denis Šroler AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 Ab. 17.099 554 6
7. 5 50 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 17.117 572 4
8. 5 42 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 17.196 651 3
9. 5 36 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Yugo 17.197 652 2
10. 5 39 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 17.214 669 1
11. 5 40 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 1.4 17.456 911 -
12. 5 52 Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 1.4 17.521 976 -
13. 5 41 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 65 17.534 989 -
14. 4 34 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 SC 17.859 1.314 -
15. 6 61 Andrej Medić AK Dubrava Yugo 17.869 1.324 -
16. 5 46 Krešo Merlić AMD Zanatlija Yugo 1.5 17.919 1.374 -
17. 5 45 Mato Medved AK Dubrava Opel Corsa 17.950 1.405 -
18. 6 59 Miro Birt AK HBT Racing Hyundai Getz 17.984 1.439 -
19. 4 33 Krešo Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Zastava 850 18.103 1.558 -
20. 6 60 Dario Ljubičić AK Dubrava Volkswagen Golf 18.123 1.578 -
21. 5 53 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo 18.550 2.005 -
22. 5 69 Davor Nišević AK Dubrava Yugo 55 18.563 2.018 -
23. 5 47 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 19.907 3.362 -
24. 5 43 Dario Niščević AK Dubrava Yugo 20.282 3.737 -
- 6 62 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava Otto

odustao

-
 
GRUPA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 72 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 45 16.835 0 20
2. 9 78 Mario Macan AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Volkswagen Golf 16.988 153 15
3. 9 79 Nenad Damarija AK Delta Ford Focus 2.0 16V 17.173 338 12
4. 8 73 Tomislav Tuk AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 45 17.338 503 10
5. 8 70 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 17.348 513 8
6. 8 75 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 17.455 620 6
7. 9 77 Nenad Kolman AK Dubrava
Dubrava Tuning
Lancia Y10 17.543 708 4
8. 8 76 Ivica Brozović AK Klek Yugo 55 17.593 758 3
9. 8 64 Željko Kelečić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Yugo 45 17.675 840 2
10. 8 71 Ljerko Žanić AK Klek Yugo 55 1.6 17.679 844 1
11. 9 81 Marko Mirić AMK Dugo Selo Peugeot 309 GTI 16S 18.071 1.236 -
12. 7 67 Daniel Sarić AMK Skok Racing Zastava 750 18.071 1.236 -
13. 7 68 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 18.682 1.847 -
14. 9 82 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 19.304 2.469 -
15. 7 66 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 19.350 2.515 -
16. 7 65 Petar Fable AMK Skok Racing Zastava 750 20.711 3.876 -
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 1 5 Željko Muhar AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 17.650 0 20
2. 1 1 Denis Šverko AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Austin Mini Moris 17.868 218 15
3. 1 4 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 Ab. 18.014 364 12
4. 1 3 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat Seicento 18.286 636 10
5. 1 2 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 18.430 780 8
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 18 Alan Validžić AK SB Auto Sport Renault Clio 17.530 0 20
2. 2 21 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Citroën Saxo 17.533 3 15
3. 2 9 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 17.671 141 12
4. 2 8 Marinko Marjanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Opel Corsa GSi 17.722 192 10
5. 2 7 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 17.963 433 8
6. 2 19 Branimir Turčan AK Dubrava Honda Civic 18.032 502 6
7. 2 13 Alen Vačić AK SB Auto Sport Proton 315 GT 18.079 549 4
8. 2 17 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo 18.321 791 3
9. 2 11 Dina Orešić AMK Dugo Selo Honda Civic 18.512 982 2
10. 2 10 Tomislav Turčan AK Dubrava Honda Civic 18.601 1.071 1
11. 2 16 Nedjeljko Kosanović AK Dubrava Toyota Corolla 19.310 1.780 -
12. 2 14 Zdravko Lazar AK HBT Racing Fiat Uno 19.696 2.166 -
13. 2 20 Mario Pranjić AK HBT Racing Fiat Uno 19.949 2.419 -
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 25 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 17.235 0 20
2. 3 24 Palmina Alljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Renault Clio 17.895 660 15
3. 3 27 Jelena Gajski AMD Zanatlija Peugeot 206 S16 18.382 1.147 12
4. 3 28 Saša Vrlazić AK SB Auto Sport Ford Escort RS Turbo 18.392 1.157 10
5. 3 26 Dragan Jelić AK SB Auto Sport Fiat Stilo Abarth 18.803 1.568 8
6. 3 15 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra 20.529 3.294 6
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 31 Alenka Jurašić AK Dubrava
Dryden-Federal
Autobianchi A112 Ab. 16.705 0 20
2. 4 30 Denis Šroler AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 Ab. 17.099 394 15
3. 4 34 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 SC 17.859 1.154 12
4. 4 33 Krešo Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Zastava 850 18.103 1.398 10
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 38 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 16.545 0 20
2. 5 50 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 17.117 572 15
3. 5 42 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 17.196 651 12
4. 5 36 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Yugo 17.197 652 10
5. 5 39 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 17.214 669 8
6. 5 40 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 1.4 17.456 911 6
7. 5 52 Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 1.4 17.521 976 4
8. 5 41 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 65 17.534 989 3
9. 5 46 Krešo Merlić AMD Zanatlija Yugo 1.5 17.919 1.374 2
10. 5 45 Mato Medved AK Dubrava Opel Corsa 17.950 1.405 1
11. 5 53 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo 18.550 2.005 -
12. 5 69 Davor Nišević AK Dubrava Yugo 55 18.563 2.018 -
13. 5 47 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 19.907 3.362 -
14. 5 43 Dario Niščević AK Dubrava Yugo 20.282 3.737 -
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 58 Marko Palijan AK Dubrava
Dubrava Tuning
Fiat Uno Turbo i.e. 16.816 0 20
2. 6 57 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 16.938 122 15
3. 6 56 Cvetko Jaketić AK Dubrava
Dryden-Federal
Volkswagen Golf 16.961 145 12
4. 6 61 Andrej Medić AK Dubrava Yugo 17.869 1.053 10
5. 6 59 Miro Birt AK HBT Racing Hyundai Getz 17.984 1.168 8
6. 6 60 Dario Ljubičić AK Dubrava Volkswagen Golf 18.123 1.307 6
- 6 62 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava Otto odustao -
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 7 67 Daniel Sarić AMK Skok Racing Zastava 750 18.071 0 20
2. 7 68 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 18.682 611 15
3. 7 66 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 19.350 1.279 12
4. 7 65 Petar Fable AMK Skok Racing Zastava 750 20.711 2.640 10
 
KLASA 8
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 72 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 45 16.835 0 20
2. 8 73 Tomislav Tuk AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 45 17.338 503 15
3. 8 70 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 17.348 513 12
4. 8 75 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 17.455 620 10
5. 8 76 Ivica Brozović AK Klek Yugo 55 17.593 758 8
6. 8 64 Željko Kelečić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Yugo 45 17.675 840 6
7. 8 71 Ljerko Žanić AK Klek Yugo 55 1.6 17.679 844 4
 
KLASA 9
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 9 78 Mario Macan AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Volkswagen Golf 16.988 0 20
2. 9 79 Nenad Damarija AK Delta Ford Focus 2.0 16V 17.173 185 15
3. 9 77 Nenad Kolman AK Dubrava
Dubrava Tuning
Lancia Y10 17.543 555 12
4. 9 81 Marko Mirić AMK Dugo Selo Peugeot 309 GTI 16S 18.071 1.083 10
5. 9 82 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 19.304 2.316 8
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK SB AUTO SPORT 20 Željko Lipušić K5 20 Alan Validžić K2 15 Marijan Hihlik K5 55
2. AK DUBRAVA 20 Alenka Jurašić K4 20 Marko Palijan K6 15 Tomislav Tuk K8 55
3. AK RIJEKA 20 Dejan Kopajtić K8 15 Palmina Aljinović K2 12 Tomislav Šepić K8 47
4. AMK SKOK RACING 20 Daniel Sarić K7 15 Donald Milokanović K7 12 Ivan Černeha K5 47
5. AK VELIKA GORICA 20 Željko Muhar K1 15 Denis Šroler K4 10 Marinko Marjanović K2 45
6. AMD ZANATLIJA 20 Mario Macan K9 12 Jelena Gajski K3 10 Tomislav Radovanić K5 42
7. AMD OPATIJA 15 Denis Šverko K1 12 Aljoša Kinkela K4 8 Tihomir Pašić K1 35
8. AK HBT RACING 20 Marko Cesar K3 8 Miro Birt K6 - 28
9. AMK DUGO SELO 15 Dalibor Pečnjak K6 10 Marko Mirić K9 2 Dina Orešić K2 27
10. AK DELTA 15 Nenad Damarija K9 - - 15
11. AK INA ZAGREB 12 Renea Čubrić K1 3 Zlatko Barbić K5 - 15
12. SAK SAMOBOR 12 Antun Laušin K2 - - 12
13. AK KLEK 8 Ivica Brozović K3 4 Ljerko Žanić K8 - 12
14. AMK ONEUM 10 Alen Kapusta K1 - - 10
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. CTR SLAVONSKI BROD 20 Željko Lipušić K5 15 Marijan Hihlik K5 15 Darko Vrlazić K2 50
2. DRYDEN-FEDERAL 20 Alenka Jurašić K4 15 Tomislav Tuk K8 12 Cvetko Jaketić K6 47
3. DE WALT RACING TEAM 20 Željko Muhar K1 15 Denis Šroler K4 10 Marinko Marjanović K2 45
4. ZANATLIJA TIM 20 Mario Macan K9 10 Tomislav Radovanić K5 10 Krešo Radovanić K4 40
5. DUBRAVA TUNING 20 Marko Palijan K6 12 Nenad Kolman K9 6 Željko Kelečić K8 38
6. T.Z. GRADA RIJEKE 15 Denis Šverko K1 15 Palmina Aljinović K2 8 Igor Črnac K2 38
7. T.Z.OPĆINE BRTONIGLA 15 Donald Milokanović K7 12 Ivan Černeha K5 - 27
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA