AUTOSLALOM ZA PRVENSTVO HRVATSKE
2.NAGRADA BRTONIGLE '04
Brtonigla, 29.08.2004.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 71 Tomislav Tuk AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 60 17.845 0 20
2. 6 56 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 1.4 Turbo 17.910 65 15
3. 8 70 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 45 18.045 200 12
4. 6 55 Cvetko Jaketić AK Dubrava
Dryden-Federal
Volkswagen Golf GTi 18.085 240 10
5. 6 57 Marko Palijan AK Dubrava
Dubrava Tuning
Fiat Uno Turbo i.e. 18.128 283 8
6. 5 41 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 1.5 18.346 501 6
7. 4 35 Alenka Jurašić AK Dubrava
Dryden-Federal
Autobianchi A112 18.347 502 4
8. 5 40 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Yugo 18.377 532 3
9. 8 72 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 18.467 622 2
10. 3 26 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 18.526 681 1
11. 4 36 Denis Šroler AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 Ab. 18.553 708 -
12. 5 43 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 18.569 724 -
13. 7 68 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 18.632 787 -
14. 9 80 Nenad Kolman AK Dubrava Lancia Y10 18.648 803 -
15. 9 78 Mario Macan AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Volkswagen Golf 18.648 803 -
16. 6 59 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 850 ST 18.754 909 -
17. 5 42 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 65 18.775 930 -
18. 8 73 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 18.851 1.006 -
19. 2 15 Marinko Marjanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Opel Corsa GSi 18.916 1.071 -
20. 2 17 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 19.080 1.235 -
21. 4 38 Vedran Rzaunek AK Dubrava
Dubrava Tuning
Autobianchi A112 19.103 1.258 -
22. 5 44 Davor Nišević AK Dubrava Yugo 55 19.135 1.290 -
23. 6 61 Miro Birt AK HBT Racing Hyundai Getz 19.137 1.292 -
24. 2 16 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 19.158 1.313 -
25. 4 48 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 SC 19.256 1.411 -
26. 3 31 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra GSi 19.315 1.470 -
27. 3 27 Palmina Alljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Renault Clio 19.316 1.471 -
28. 1 4 Željko Muhar AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 19.328 1.483 -
29. 3 32 Milan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra 2.0 19.362 1.517 -
30. 9 81 Marko Mirić AMK Dugo Selo Peugeot 309 GTI 16S 19.464 1.619 -
31. 1 6 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat Seicento 19.505 1.660 -
32. 1 5 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 Ab. 19.507 1.662 -
33. 8 75 Alen Prodan AK Buzet Autosport Yugo 45 19.514 1.669 -
34. 7 65 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 19.589 1.744 -
35. 8 76 Marin Nežić AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Simca Rally III 19.623 1.778 -
36. 1 1 Denis Šverko AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Austin Mini Moris 19.652 1.807 -
37. 8 77 Sandro Udović AMK Skok Racing Simca Rally III 19.726 1.881 -
38. 5 47 Žarko Grbac AMD Opatija Yugo 60 19.737 1.892 -
39. 8 74 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 19.766 1.921 -
40. 9 62 Daniel Sarić AMK Skok Racing Renault Clio 19.920 2.075 -
41. 7 67 Željko Kelečić AK Dubrava Yugo 19.970 2.125 -
42. 6 60 Leo Černi AMD Matulji Racing Fiat 128 Sport 20.039 2.194 -
43. 7 66 Dario Ljubičić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Yugo 20.106 2.261 -
44. 2 21 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo 1.6 20.113 2.268 -
45. 9 49 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno Turbo i.e. 20.173 2.328 -
46. 1 2 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 20.188 2.343 -
47. 2 22 Mario Pranjić AK HBT Racing Fiat Uno 20.212 2.367 -
48. 7 63 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 20.215 2.370 -
49. 4 50 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 20.283 2.438 -
50. 5 25 Alen Vačić AK SB Auto Sport Proton 315 GT 20.339 2.494 -
51. 5 52 Davor Borevković AK SB Auto Sport Yugo 45 20.452 2.607 -
52. 3 30 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Ford Escort RS Turbo 20.452 2.607 -
53. 2 20 Željko Macarol AMD Opatija Lancia Y10 20.518 2.673 -
54. 7 64 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 20.680 2.835 -
55. 9 79 Duilio Božić AMK Skok Racing Renault Megane 2.0 20.868 3.023 -
56. 3 29 Saša Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Ford Escort RS Turbo 21.201 3.356 -
57. 5 54 Neven Ukota AMK Skok Racing Yugo 21.258 3.413 -
58. 5 53 Goran Marincel AK SB Auto Sport Yugo 45 21.366 3.521 -
59. 2 23 Zdravko Lazar AK HBT Racing Fiat Uno 21.567 3.722 -
60. 1 11 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 21.729 3.884 -
61. 1 8 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 22.134 4.289 -
62. 1 7 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 22.250 4.405 -
63. 1 9 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 22.696 4.851 -
- 1 3 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. odustao -
- 5 51 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 odustao -
- 9 82 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 odustao -
- 1 12 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 isključen -
- 2 18 Branimir Turčan AK Dubrava Honda Civic 1.4 isključen -
- 2 19 Tomislav Turčan AK Dubrava Honda Civic 1.4 isključen -
- 2 24 Slobodan Karleuša AK HBT Racing Škoda Fabia isključen -
- 3 33 Rino Usmiani AMD Zanatlija Fiat Punto 1.4 GT isključen -
- 4 37 Krešo Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Zastava 850 isključen -
- 5 45 Krešo Merlić AMD Zanatlija Yugo 1.5 isključen -
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 35 Alenka Jurašić AK Dubrava
Dryden-Federal
Autobianchi A112 18.347 0 20
2. 3 27 Palmina Alljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Renault Clio 19.316 969 15
3. 1 5 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 Ab. 19.507 1.160 12
4. 1 11 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 21.729 3.382 10
5. 1 9 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 22.696 4.349 8
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 41 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 1.5 18.346 0 20
2. 8 72 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 18.467 121 15
3. 5 43 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 18.569 223 12
4. 8 73 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 18.851 505 10
5. 3 31 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra GSi 19.315 969 8
6. 7 65 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 19.589 1.243 6
7. 8 74 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 19.766 1.420 4
8. 2 21 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo 1.6 20.113 1.767 3
9. 9 49 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno Turbo i.e. 20.173 1.827 2
10. 7 63 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 20.215 1.869 1
11. 4 50 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 20.283 1.937 -
12. 7 64 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 20.680 2.334 -
13. 9 79 Duilio Božić AMK Skok Racing Renault Megane 2.0 20.868 2.522 -
14. 1 11 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 21.729 3.383 -
- 1 3 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. odustao -
 
GRUPA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 26 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 18.526 0 20
2. 2 15 Marinko Marjanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Opel Corsa GSi 18.916 390 15
3. 2 17 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 19.080 554 12
4. 2 16 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 19.158 632 10
5. 3 31 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra GSi 19.315 789 8
6. 3 27 Palmina Alljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Renault Clio 19.316 790 6
7. 1 4 Željko Muhar AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 19.328 802 4
8. 3 32 Milan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra 2.0 19.362 836 3
9. 1 6 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat Seicento 19.505 979 2
10. 1 5 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 Ab. 19.507 981 1
11. 1 1 Denis Šverko AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Austin Mini Moris 19.652 1.126 -
12. 2 21 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo 1.6 20.113 1.587 -
13. 1 2 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 20.188 1.662 -
14. 2 22 Mario Pranjić AK HBT Racing Fiat Uno 20.212 1.686 -
15. 3 30 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Ford Escort RS Turbo 20.452 1.926 -
16. 2 20 Željko Macarol AMD Opatija Lancia Y10 20.518 1.992 -
17. 3 29 Saša Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Ford Escort RS Turbo 21.201 2.675 -
18. 2 23 Zdravko Lazar AK HBT Racing Fiat Uno 21.567 3.041 -
19. 1 11 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 21.729 3.203 -
20. 1 8 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 22.134 3.608 -
21. 1 7 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 22.250 3.724 -
22. 1 9 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 22.696 4.170 -
- 1 3 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. odustao -
- 1 12 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 isključen -
- 2 18 Branimir Turčan AK Dubrava Honda Civic 1.4 isključen -
- 2 19 Tomislav Turčan AK Dubrava Honda Civic 1.4 isključen -
- 2 24 Slobodan Karleuša AK HBT Racing Škoda Fabia isključen -
- 3 33 Rino Usmiani AMD Zanatlija Fiat Punto 1.4 GT isključen -
 
GRUPA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 56 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 1.4 Turbo 17.910 0 20
2. 6 55 Cvetko Jaketić AK Dubrava
Dryden-Federal
Volkswagen Golf GTi 18.085 175 15
3. 6 57 Marko Palijan AK Dubrava
Dubrava Tuning
Fiat Uno Turbo i.e. 18.128 218 12
4. 5 41 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 1.5 18.346 436 10
5. 4 35 Alenka Jurašić AK Dubrava
Dryden-Federal
Autobianchi A112 18.347 437 8
6. 5 40 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Yugo 18.377 467 6
7. 4 36 Denis Šroler AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 Ab. 18.553 643 4
8. 5 43 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 18.569 659 3
9. 6 59 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 850 ST 18.754 844 2
10. 5 42 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 65 18.775 865 1
11. 4 38 Vedran Rzaunek AK Dubrava
Dubrava Tuning
Autobianchi A112 19.103 1.193 -
12. 5 44 Davor Nišević AK Dubrava Yugo 55 19.135 1.225 -
13. 6 61 Miro Birt AK HBT Racing Hyundai Getz 19.137 1.227 -
14. 4 48 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 SC 19.256 1.346 -
15. 5 47 Žarko Grbac AMD Opatija Yugo 60 19.737 1.827 -
16. 6 60 Leo Černi AMD Matulji Racing Fiat 128 Sport 20.039 2.129 -
17. 4 50 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 20.283 2.373 -
18. 5 25 Alen Vačić AK SB Auto Sport Proton 315 GT 20.339 2.429 -
19. 5 52 Davor Borevković AK SB Auto Sport Yugo 45 20.452 2.542 -
20. 5 54 Neven Ukota AMK Skok Racing Yugo 21.258 3.348 -
21. 5 53 Goran Marincel AK SB Auto Sport Yugo 45 21.366 3.456 -
- 5 51 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 odustao -
- 4 37 Krešo Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Zastava 850 isključen -
- 5 45 Krešo Merlić AMD Zanatlija Yugo 1.5 isključen -
 
GRUPA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 71 Tomislav Tuk AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 60 17.845 0 20
2. 8 70 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 45 18.045 200 15
3. 8 72 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 18.467 622 12
4. 7 68 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 18.632 787 10
5. 9 80 Nenad Kolman AK Dubrava Lancia Y10 18.648 803 8
6. 9 78 Mario Macan AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Volkswagen Golf 18.648 803 6
7. 8 73 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 18.851 1.006 4
8. 9 81 Marko Mirić AMK Dugo Selo Peugeot 309 GTI 16S 19.464 1.619 3
9. 8 75 Alen Prodan AK Buzet Autosport Yugo 45 19.514 1.669 2
10. 7 65 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 19.589 1.744 1
11. 8 76 Marin Nežić AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Simca Rally III 19.623 1.778 -
12. 8 77 Sandro Udović AMK Skok Racing Simca Rally III 19.726 1.881 -
13. 8 74 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 19.766 1.921 -
14. 9 62 Daniel Sarić AMK Skok Racing Renault Clio 19.920 2.075 -
15. 7 67 Željko Kelečić AK Dubrava Yugo 19.970 2.125 -
16. 7 66 Dario Ljubičić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Yugo 20.106 2.261 -
17. 9 49 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno Turbo i.e. 20.173 2.328 -
18. 7 63 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 20.215 2.370 -
19. 7 64 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 20.680 2.835 -
20. 9 79 Duilio Božić AMK Skok Racing Renault Megane 2.0 20.868 3.023 -
- 9 82 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 odustao -
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 1 4 Željko Muhar AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 19.328 0 20
2. 1 6 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat Seicento 19.505 177 15
3. 1 5 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 Ab. 19.507 179 12
4. 1 1 Denis Šverko AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Austin Mini Moris 19.652 324 10
5. 1 2 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 20.188 860 8
6. 1 11 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 21.729 2.401 6
7. 1 8 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 22.134 2.806 4
8. 1 7 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 22.250 2.922 3
9. 1 9 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 22.696 3.368 2
- 1 3 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. odustao -
- 1 12 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 isključen -
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 15 Marinko Marjanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Opel Corsa GSi 18.916 0 20
2. 2 17 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 19.080 164 15
3. 2 16 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 19.158 242 12
4. 2 21 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo 1.6 20.113 1.197 10
5. 2 22 Mario Pranjić AK HBT Racing Fiat Uno 20.212 1.296 8
6. 2 20 Željko Macarol AMD Opatija Lancia Y10 20.518 1.602 6
7. 2 23 Zdravko Lazar AK HBT Racing Fiat Uno 21.567 2.651 4
- 2 18 Branimir Turčan AK Dubrava Honda Civic 1.4 isključen -
- 2 19 Tomislav Turčan AK Dubrava Honda Civic 1.4 isključen -
- 2 24 Slobodan Karleuša AK HBT Racing Škoda Fabia isključen -
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 26 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 18.526 0 20
2. 3 31 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra GSi 19.315 789 15
3. 3 27 Palmina Alljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Renault Clio 19.316 790 12
4. 3 32 Milan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra 2.0 19.362 836 10
5. 3 30 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Ford Escort RS Turbo 20.452 1.926 8
6. 3 29 Saša Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Ford Escort RS Turbo 21.201 2.675 6
- 3 33 Rino Usmiani AMD Zanatlija Fiat Punto 1.4 GT isključen -
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 35 Alenka Jurašić AK Dubrava
Dryden-Federal
Autobianchi A112 18.347 0 20
2. 4 36 Denis Šroler AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 Ab. 18.553 206 15
3. 4 38 Vedran Rzaunek AK Dubrava
Dubrava Tuning
Autobianchi A112 19.103 756 12
4. 4 48 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 SC 19.256 909 10
5. 4 50 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 20.283 1.936 8
- 4 37 Krešo Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Zastava 850 isključen -
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 41 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 1.5 18.346 0 20
2. 5 40 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Yugo 18.377 31 15
3. 5 43 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 18.569 223 12
4. 5 42 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 65 18.775 429 10
5. 5 44 Davor Nišević AK Dubrava Yugo 55 19.135 789 8
6. 5 47 Žarko Grbac AMD Opatija Yugo 60 19.737 1.391 6
7. 5 25 Alen Vačić AK SB Auto Sport Proton 315 GT 20.339 1.993 4
8. 5 52 Davor Borevković AK SB Autosport Yugo 45 20.452 2.106 3
9. 5 54 Neven Ukota AMK Skok Racing Yugo 21.258 2.912 2
10. 5 53 Goran Marincel AK SB Auto Sport Yugo 45 21.366 3.020 1
- 5 51 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 odustao -
- 5 45 Krešo Merlić AMD Zanatlija Yugo 1.5 isključen -
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 56 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 1.4 Turbo 17.910 0 20
2. 6 55 Cvetko Jaketić AK Dubrava
Dryden-Federal
Volkswagen Golf GTi 18.085 175 15
3. 6 57 Marko Palijan AK Dubrava
Dubrava Tuning
Fiat Uno Turbo i.e. 18.128 218 12
4. 6 59 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 850 ST 18.754 844 10
5. 6 61 Miro Birt AK HBT Racing Hyundai Getz 19.137 1.227 8
6. 6 60 Leo Černi AMD Matulji Racing Fiat 128 Sport 20.039 2.129 6
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 7 68 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 18.632 0 20
2. 7 65 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 19.589 957 15
3. 7 67 Željko Kelečić AK Dubrava Yugo 19.970 1.338 12
4. 7 66 Dario Ljubičić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Yugo 20.106 1.474 10
5. 7 63 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 20.215 1.583 8
6. 7 64 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 20.680 2.048 6
 
KLASA 8
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 71 Tomislav Tuk AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 60 17.845 0 20
2. 8 70 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 45 18.045 200 15
3. 8 72 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 18.467 622 12
4. 8 73 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 18.851 1.006 10
5. 8 75 Alen Prodan AK Buzet Autosport Yugo 45 19.514 1.669 8
6. 8 76 Marin Nežić AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Simca Rally III 19.623 1.778 6
7. 8 77 Sandro Udović AMK Skok Racing Simca Rally III 19.726 1.881 4
8. 8 74 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 19.766 1.921 3
 
KLASA 9
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 9 80 Nenad Kolman AK Dubrava Lancia Y10 18.648 0 20
2. 9 78 Mario Macan AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Volkswagen Golf 18.648 0 15
3. 9 81 Marko Mirić AMK Dugo Selo Peugeot 309 GTI 16S 19.464 816 12
4. 9 62 Daniel Sarić AMK Skok Racing Renault Clio 19.920 1.272 10
5. 9 49 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno Turbo i.e. 20.173 1.525 8
6. 9 79 Duilio Božić AMK Skok Racing Renault Megane 2.0 20.868 2.220 6
- 9 82 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBRAVA 20 Tomislav Tuk K8 20 Alenka Jurašić K4 20 Alen Sekula K5 60
2. AK VELIKA GORICA 20 Marinko Marjanović K2 20 Željko Muhar K1 15 Denis Šroler K4 55
3. AK RIJEKA 20 Jordan Matijašić K7 15 Dejan Kopajtić K8 12 Tomislav Šepić K8 47
4. AMK SKOK RACING 15 Zoran Širola K7 12 Ivan Černeha K5 10 Daniel Sarić K7 37
5. AK HBT RACING 20 Marko Cesar K3 8 Miro Birt K6 8 Mario Pranjić K2 36
6. AMK DUGO SELO 20 Dalibor Pečnjak K6 12 Marko Mirić K9 - 32
7. AMD ZANATLIJA 15 Tomislav Radovanić K5 15 Mario Macan K9 - 30
8. AMD OPATIJA 10 Aljoša Kinkela K4 10 Denis Šverko K1 8 Tihomir Pašić K1 28
9. AK INA ZAGREB 12 Renea Čubrić K1 10 Zlatko Barbić K5 - 22
10. AK SB AUTO SPORT 8 Darko Vrlazić K3 6 Saša Vrlazić K3 4 Alen Vačić K2 18
11. SAK SAMOBOR 15 Antun Laušin K2 - - 15
12. AMK ONEUM 15 Alen Kapusta K1 - - 15
13. AK BUZET AUTOSPORT 8 Alen Prodan K8 6 Elena Golojka K1 - 14
14. AMK BUZET 10 Denis Sandalj K6 - - 10
15. AMD MATULJI RACING 6 Leo Černi K6 4 Jan Pajić K1 - 10
16. AK KLEK 3 Miroslav Ujdenica K8 - - 3
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. DRYDEN-FEDERAL 20 Tomislav Tuk K8 20 Alenka Jurašić K4 15 Cvetko Jaketić K6 55
2. DE WALT RACING TEAM 20 Marinko Marjanović K2 20 Željko Muhar K1 15 Denis Šroler K4 55
3. DUBRAVA TUNING 12 Marko Palijan K6 12 Vedran Rzaunek K4 10 Dario Ljubičić K7 34
4. T.Z. GRADA RIJEKE 12 Igor Črnac K2 12 Palmina Aljinović K3 10 Denis Šverko K1 34
5. ZANATLIJA TIM 15 Tomislav Radovanić K5 15 Mario Macan K9 - 30
6. T.Z.OPĆINE BRTONIGLA 12 Ivan Černeha K5 6 Marin Nežić K8 6 Donald Milokanović K7 24
7. CTR SLAVONSKI BROD 8 Darko Vrlazić K3 6 Saša Vrlazić K3 - 14
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA