AUTOSLALOM ZA PRVENSTVO HRVATSKE
3. NAGRADA GRADA DELNICE '04
Delnice, 23.-24.07.2004.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 25 Alenka Jurašić AK Dubrava
Dryden-Federal
Autobianchi A112 Ab. 14.093 0 20
2. 4 29 Krešo Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Zastava 850 14.308 215 15
3. 5 106 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 14.401 308 12
4. 4 26 Denis Šroler AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 Ab. 14.476 383 10
5. 6 45 Cvetko Jaketić AK Dubrava
Dryden-Federal
Volkswagen Golf GTi 14.541 448 8
6. 8 58 Tomislav Tuk AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 60 14.655 562 6
7. 4 28 Aljoša Kinkela AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Zastava 750 SC 14.684 591 4
8. 5 33 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 14.716 623 3
9. 5 34 Alen Sekula AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 1.5 14.775 682 2
10. 8 60 Ljerko Žanić AK Klek Yugo 55 1.6 14.876 783 1
11. 5 32 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Yugo 14.959 866 -
12. 2 10 Marinko Marjanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Opel Corsa GSi 14.994 901 -
13. 7 110 Dario Ljubičić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Yugo 15.033 940 -
14. 5 35 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Yugo Koral 1.4 15.068 975 -
15. 6 51 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 1049T 15.127 1.034 -
16. 1 4 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 15.181 1.088 -
17. 1 1 Denis Šverko AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Austin Mini Moris 15.192 1.099 -
18. 1 2 Tihomir Pašić AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Fiat Seicento Sporting 15.217 1.124 -
19. 6 47 Marko Palijan AK Dubrava
Dubrava Tuning
Fiat Uno Turbo i.e. 15.370 1.277 -
20. 2 11 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 15.464 1.371 -
21. 7 53 Daniel Sarić AMK Skok Racing Zastava 750 15.466 1.373 -
22. 9 65 Mario Macan AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Volkswagen Golf 15.497 1.404 -
23. 5 107 Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Yugo Koral 1.4 15.564 1.471 -
24. 5 37 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 65 15.577 1.484 -
25. 5 38 Hrvoje Avanić AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 15.666 1.573 -
26. 7 54 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 15.672 1.579 -
27. 6 48 Miro Birt AK HBT Racing Hyundai Getz 15.698 1.605 -
28. 1 3 Željko Muhar AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 15.725 1.632 -
29. 5 40 Krešo Merlić AMD Zanatlija Yugo 1.5 15.756 1.663 -
30. 5 36 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 15.842 1.749 -
31. 7 56 Željko Kelečić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Yugo 15.882 1.789 -
32. 2 17 Željko Macarol AMD Opatija Lancia Y10 16.023 1.930 -
33. 2 9 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 16.149 2.056 -
34. 8 61 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 16.173 2.080 -
35. 2 102 Mario Pranjić AK HBT Racing Fiat Uno 16.213 2.120 -
36. 5 39 Mato Medved AK Dubrava Opel Corsa 16.228 2.135 -
37. 9 69 Marko Mirić AMK Dugo Selo Peugeot 309 GTI 16S 16.260 2.167 -
38. 2 15 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo 1.6 16.265 2.172 -
39. 2 13 Vilko Kustec AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Peugeot 206 16.271 2.178 -
40. 5 44 Željko Kokotec AK INA Zagreb Yugo 55 1.3 16.274 2.181 -
41. 7 55 Zoran Širola AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Autobianchi A112 16.454 2.361 -
42. 2 103 Filip Valjan AMD INA Millen.Cerini Citroën Saxo 16.551 2.458 -
43. 3 104 Milan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra 2.0 16.592 2.499 -
44. 2 16 Zdravko Lazar AK HBT Racing Fiat Uno 16.666 2.573 -
45. 2 19 Danijel Lukić AMD INA Millen.Cerini Citroën Saxo 16.795 2.702 -
46. 5 41 Žarko Grbac AMD Opatija Yugo 60 16.925 2.832 -
47. 2 12 Branimir Turčan AK Dubrava Honda Civic 1.4 17.009 2.916 -
48. 1 7 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 17.022 2.929 -
49. 3 23 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra 2.0 17.274 3.181 -
50. 2 100 Tomislav Turčan AK Dubrava Honda Civic 1.4 17.401 3.308 -
51. 1 8 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 17.414 3.321 -
52. 2 14 Alen Vačić AK SB Auto Sport Proton 315 GT 17.534 3.441 -
53. 6 50 Leo Černi AMD Matulji Racing Fiat 128 Sport 17.570 3.477 -
54. 3 24 Rino Usmiani AMD Zanatlija Fiat Punto 1.4 Turbo 18.043 3.950 -
55. 3 22 Ivica Brozović AK Klek VW Golf VR6 18.046 3.953 -
56. 9 67 Duilio Božić AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Ford Focus 2.0 18.557 4.464 -
57. 2 101 Tamara Kustec AMD Zanatlija Peugeot 206 18.824 4.731 -
58. 2 18 Želimir Popović AK Pula-Rovinj Fiat Punto 18.884 4.791 -
59. 9 71 Dina Orešić AMK Dugo Selo Renault Clio 18.928 4.835 -
60. 1 6 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 18.970 4.877 -
- 4 30 Josip Domitrović AK Klek Autobianchi A112 Ab. odustao -
- 5 108 Dario Niščević AK Dubrava Yugo odustao -
- 9 109 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Fiat Uno Turbo i.e. odustao -
- 8 111 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 odustao -
- 5 42 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo nije startao -
- 9 52 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno Turbo i.e. nije startao -
- 8 57 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 45 nije startao -
- 8 59 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 nije startao -
- 8 64 Mario Jurišić AK Rijeka Yugo nije startao -
- 9 68 Nenad Kolman AK Dubrava
Dubrava Tuning
Lancia Y10 nije startao -
- 8 112 Ivan Jaranović AK Rijeka Yugo nije startao -
- 9 113 Andrej Medić AK Dubrava
Dryden-Federal
Lancia Y10 nije startao -
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 25 Alenka Jurašić AK Dubrava
Dryden-Federal
Autobianchi A112 Ab. 14.093 0 20
2. 2 101 Tamara Kustec AMD Zanatlija Peugeot 206 18.824 4.731 15
3. 9 71 Dina Orešić AMK Dugo Selo Renault Clio 18.928 4.835 12
4. 1 6 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 18.970 4.877 10
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 34 Alen Sekula AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 1.5 14.775 0 20
2. 1 4 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 15.181 406 15
3. 7 54 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 15.672 897 12
4. 5 36 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 15.842 1.067 10
5. 8 61 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 16.173 1.398 8
6. 2 15 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo 1.6 16.265 1.490 6
7. 7 55 Zoran Širola AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Autobianchi A112 16.454 1.679 4
8. 2 19 Danijel Lukić AMD INA Millen.Cerini Citroën Saxo 16.795 2.020 3
9. 3 23 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra 2.0 17.274 2.499 2
10. 2 14 Alen Vačić AK SB Auto Sport Proton 315 GT 17.534 2.759 1
11. 9 67 Duilio Božić AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Ford Focus 2.0 18.557 3.782 -
- 5 108 Dario Niščević AK Dubrava Yugo odustao -
- 8 111 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 odustao -
- 5 42 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo nije startao -
- 8 59 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 nije startao -
 
GRUPA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 10 Marinko Marjanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Opel Corsa GSi 14.994 0 20
2. 1 4 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 15.181 187 15
3. 1 1 Denis Šverko AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Austin Mini Moris 15.192 198 12
4. 1 2 Tihomir Pašić AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Fiat Seicento Sporting 15.217 223 10
5. 2 11 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 15.464 470 8
6. 1 3 Željko Muhar AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 15.725 731 6
7. 2 17 Željko Macarol AMD Opatija Lancia Y10 16.023 1.029 4
8. 2 9 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 16.149 1.155 3
9. 2 102 Mario Pranjić AK HBT Racing Fiat Uno 16.213 1.219 2
10. 2 15 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo 1.6 16.265 1.271 1
11. 2 13 Vilko Kustec AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Peugeot 206 16.271 1.277 -
12. 2 103 Filip Valjan AMD INA Millen.Cerini Citroën Saxo 16.551 1.557 -
13. 3 104 Milan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra 2.0 16.592 1.598 -
14. 2 16 Zdravko Lazar AK HBT Racing Fiat Uno 16.666 1.672 -
15. 2 19 Danijel Lukić AMD INA Millen.Cerini Citroën Saxo 16.795 1.801 -
16. 2 12 Branimir Turčan AK Dubrava Honda Civic 1.4 17.009 2.015 -
17. 1 7 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 17.022 2.028 -
18. 3 23 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra 2.0 17.274 2.280 -
19. 2 100 Tomislav Turčan AK Dubrava Honda Civic 1.4 17.401 2.407 -
20. 1 8 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 17.414 2.420 -
21. 2 14 Alen Vačić AK SB Auto Sport Proton 315 GT 17.534 2.540 -
22. 3 24 Rino Usmiani AMD Zanatlija Fiat Punto 1.4 Turbo 18.043 3.049 -
23. 3 22 Ivica Brozović AK Klek VW Golf VR6 18.046 3.052 -
24. 2 101 Tamara Kustec AMD Zanatlija Peugeot 206 18.824 3.830 -
25. 2 18 Želimir Popović AK Pula-Rovinj Fiat Punto 18.884 3.890 -
26. 1 6 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 18.970 3.976 -
 
GRUPA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 25 Alenka Jurašić AK Dubrava
Dryden-Federal
Autobianchi A112 Ab. 14.093 0 20
2. 4 29 Krešo Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Zastava 850 14.308 215 15
3. 5 106 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 14.401 308 12
4. 4 26 Denis Šroler AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 Ab. 14.476 383 10
5. 6 45 Cvetko Jaketić AK Dubrava
Dryden-Federal
Volkswagen Golf GTi 14.541 448 8
6. 4 28 Aljoša Kinkela AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Zastava 750 SC 14.684 591 6
7. 5 33 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 14.716 623 4
8. 5 34 Alen Sekula AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 1.5 14.775 682 3
9. 5 32 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Yugo 14.959 866 2
10. 5 35 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Yugo Koral 1.4 15.068 975 1
11. 6 51 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 1049T 15.127 1.034 -
12. 6 47 Marko Palijan AK Dubrava
Dubrava Tuning
Fiat Uno Turbo i.e. 15.370 1.277 -
13. 5 107 Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Yugo Koral 1.4 15.564 1.471 -
14. 5 37 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 65 15.577 1.484 -
15. 5 38 Hrvoje Avanić AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 15.666 1.573 -
16. 6 48 Miro Birt AK HBT Racing Hyundai Getz 15.698 1.605 -
17. 5 40 Krešo Merlić AMD Zanatlija Yugo 1.5 15.756 1.663 -
18. 5 36 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 15.842 1.749 -
19. 5 39 Mato Medved AK Dubrava Opel Corsa 16.228 2.135 -
20. 5 44 Željko Kokotec AK INA Zagreb Yugo 55 1.3 16.274 2.181 -
21. 5 41 Žarko Grbac AMD Opatija Yugo 60 16.925 2.832 -
22. 6 50 Leo Černi AMD Matulji Racing Fiat 128 Sport 17.570 3.477 -
- 4 30 Josip Domitrović AK Klek Autobianchi A112 Ab. odustao -
- 5 108 Dario Niščević AK Dubrava Yugo odustao -
- 5 42 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo nije startao -
 
GRUPA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 58 Tomislav Tuk AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 60 14.655 0 20
2. 8 60 Ljerko Žanić AK Klek Yugo 55 1.6 14.876 221 15
3. 7 110 Dario Ljubičić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Yugo 15.033 378 12
4. 7 53 Daniel Sarić AMK Skok Racing Zastava 750 15.466 811 10
5. 9 65 Mario Macan AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Volkswagen Golf 15.497 842 8
6. 7 54 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 15.672 1.017 6
7. 7 56 Željko Kelečić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Yugo 15.882 1.227 4
8. 8 61 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 16.173 1.518 3
9. 9 69 Marko Mirić AMK Dugo Selo Peugeot 309 GTI 16S 16.260 1.605 2
10. 7 55 Zoran Širola AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Autobianchi A112 16.454 1.799 1
11. 9 67 Duilio Božić AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Ford Focus 2.0 18.557 3.902 -
12. 9 71 Dina Orešić AMK Dugo Selo Renault Clio 18.928 4.273 -
- 9 109 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Fiat Uno Turbo i.e. odustao -
- 8 111 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 odustao -
- 9 52 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno Turbo i.e. nije startao -
- 8 57 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 45 nije startao -
- 8 59 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 nije startao -
- 8 64 Mario Jurišić AK Rijeka Yugo nije startao -
- 9 68 Nenad Kolman AK Dubrava
Dubrava Tuning
Lancia Y10 nije startao -
- 8 112 Ivan Jaranović AK Rijeka Yugo nije startao -
- 9 113 Andrej Medić AK Dubrava
Dryden-Federal
Lancia Y10 nije startao -
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 1 4 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 15.181 0 20
2. 1 1 Denis Šverko AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Austin Mini Moris 15.192 11 15
3. 1 2 Tihomir Pašić AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Fiat Seicento Sporting 15.217 36 12
4. 1 3 Željko Muhar AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 15.725 544 10
5. 1 7 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 17.022 1.841 8
6. 1 8 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 17.414 2.233 6
7. 1 6 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 18.970 3.789 4
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 10 Marinko Marjanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Opel Corsa GSi 14.994 0 20
2. 2 11 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 15.464 470 15
3. 2 17 Željko Macarol AMD Opatija Lancia Y10 16.023 1.029 12
4. 2 9 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 16.149 1.155 10
5. 2 102 Mario Pranjić AK HBT Racing Fiat Uno 16.213 1.219 8
6. 2 15 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo 1.6 16.265 1.271 6
7. 2 13 Vilko Kustec AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Peugeot 206 16.271 1.277 4
8. 2 103 Filip Valjan AMD INA Millen.Cerini Citroën Saxo 16.551 1.557 3
9. 2 16 Zdravko Lazar AK HBT Racing Fiat Uno 16.666 1.672 2
10. 2 19 Danijel Lukić AMD INA Millen.Cerini Citroën Saxo 16.795 1.801 1
11. 2 12 Branimir Turčan AK Dubrava Honda Civic 1.4 17.009 2.015 -
12. 2 100 Tomislav Turčan AK Dubrava Honda Civic 1.4 17.401 2.407 -
13. 2 14 Alen Vačić AK SB Auto Sport Proton 315 GT 17.534 2.540 -
14. 2 101 Tamara Kustec AMD Zanatlija Peugeot 206 18.824 3.830 -
15. 2 18 Želimir Popović AK Pula-Rovinj Fiat Punto 18.884 3.890 -
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 104 Milan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra 2.0 16.592 0 20
2. 3 23 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra 2.0 17.274 682 15
3. 3 24 Rino Usmiani AMD Zanatlija Fiat Punto 1.4 Turbo 18.043 1.451 12
4. 3 22 Ivica Brozović AK Klek VW Golf VR6 18.046 1.454 10
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 25 Alenka Jurašić AK Dubrava
Dryden-Federal
Autobianchi A112 Ab. 14.093 0 20
2. 4 29 Krešo Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Zastava 850 14.308 215 15
3. 4 26 Denis Šroler AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 Ab. 14.476 383 12
4. 4 28 Aljoša Kinkela AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Zastava 750 SC 14.684 591 10
- 4 30 Josip Domitrović AK Klek Autobianchi A112 Ab. odustao -
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 106 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 14.401 0 20
2. 5 33 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 14.716 315 15
3. 5 34 Alen Sekula AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 1.5 14.775 374 12
4. 5 32 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Yugo 14.959 558 10
5. 5 35 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Yugo Koral 1.4 15.068 667 8
6. 5 107 Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Yugo Koral 1.4 15.564 1.163 6
7. 5 37 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 65 15.577 1.176 4
8. 5 38 Hrvoje Avanić AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 15.666 1.265 3
9. 5 40 Krešo Merlić AMD Zanatlija Yugo 1.5 15.756 1.355 2
10. 5 36 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 15.842 1.441 1
11. 5 39 Mato Medved AK Dubrava Opel Corsa 16.228 1.827 -
12. 5 44 Željko Kokotec AK INA Zagreb Yugo 55 1.3 16.274 1.873 -
13. 5 41 Žarko Grbac AMD Opatija Yugo 60 16.925 2.524 -
- 5 108 Dario Niščević AK Dubrava Yugo odustao -
- 5 42 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo nije startao -
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 45 Cvetko Jaketić AK Dubrava
Dryden-Federal
Volkswagen Golf GTi 14.541 0 20
2. 6 51 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 1049T 15.127 586 15
3. 6 47 Marko Palijan AK Dubrava
Dubrava Tuning
Fiat Uno Turbo i.e. 15.370 829 12
4. 6 48 Miro Birt AK HBT Racing Hyundai Getz 15.698 1.157 10
5. 6 50 Leo Černi AMD Matulji Racing Fiat 128 Sport 17.570 3.029 8
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 7 110 Dario Ljubičić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Yugo 15.033 0 20
2. 7 53 Daniel Sarić AMK Skok Racing Zastava 750 15.466 433 15
3. 7 54 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 15.672 639 12
4. 7 56 Željko Kelečić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Yugo 15.882 849 10
5. 7 55 Zoran Širola AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Autobianchi A112 16.454 1.421 8
 
KLASA 8
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 58 Tomislav Tuk AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 60 14.655 0 20
2. 8 60 Ljerko Žanić AK Klek Yugo 55 1.6 14.876 221 15
3. 8 61 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 16.173 1.518 12
- 8 111 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 odustao -
- 8 57 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 45 nije startao -
- 8 59 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 nije startao -
- 8 64 Mario Jurišić AK Rijeka Yugo nije startao -
- 8 112 Ivan Jaranović AK Rijeka Yugo nije startao -
 
KLASA 9
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 9 65 Mario Macan AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Volkswagen Golf 15.497 0 20
2. 9 69 Marko Mirić AMK Dugo Selo Peugeot 309 GTI 16S 16.260 763 15
3. 9 67 Duilio Božić AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Ford Focus 2.0 18.557 3.060 12
4. 9 71 Dina Orešić AMK Dugo Selo Renault Clio 18.928 3.431 10
- 9 109 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Fiat Uno Turbo i.e. odustao -
- 9 52 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno Turbo i.e. nije startao -
- 9 68 Nenad Kolman AK Dubrava
Dubrava Tuning
Lancia Y10 nije startao -
- 9 113 Andrej Medić AK Dubrava
Dryden-Federal
Lancia Y10 nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBRAVA 20 Alenka Jurašić K4 20 Tomislav Tuk K8 20 Cvetko Jaketić K6 60
2. AMD ZANATLIJA 20 Mario Macan K9 15 Krešo Radovanić K4 12 Rino Usmiani K3 47
3. AMK SKOK RACING 20 Edi Širola K1 15 Daniel Sarić K7 12 Donald Milokanović K7 47
4. AK VELIKA GORICA 20 Marinko Marjanović K2 12 Denis Šroler K4 10 Željko Muhar K1 42
5. AMD OPATIJA 15 Denis Šverko K1 12 Željko Macarol K2 12 Tihomir Pašić K1 39
6. AK KLEK 15 Ljerko Žanić K8 12 Miroslav Ujdenica K8 10 Ivica Brozović K3 37
7. AK SB AUTO SPORT 20 Marijan Hihlik K5 15 Željko Lipušić K5 - 35
8. AMK DUGO SELO 15 Marko Mirić K9 10 Dina Orešić K9 - 25
9. AK RIJEKA 10 Igor Črnac K2 8 Josip Muišanović K1 4 Ljiljana Kamenar K1 22
10. AK HBT RACING 10 Miro Birt K6 8 Mario Pranjić K2 2 Zdravko Lazar K2 20
11. AMK BUZET 15 Denis Sandalj K6 - - 15
12. SAK SAMOBOR 15 Antun Laušin K2 - - 15
13. AMD MATULJI RACING 8 Leo Černi K6 6 Jan Pajić K1 - 14
14. AK INA ZAGREB 4 Zlatko Barbić K5 3 Hrvoje Avanić K5 - 7
15. AMD INA MILLENNIUM CERINI 3 Filip Valjan K2 1 Danijel Lukić K2 - 4
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. DRYDEN-FEDERAL 20 Alenka Jurašić K4 20 Tomislav Tuk K8 20 Cvetko Jaketić K6 60
2. ZANATLIJA TIM 20 Mario Macan K9 15 Krešo Radovanić K4 10 Tomislav Radovanić K5 45
3. DUBRAVA TUNING 20 Dario Ljubičić K7 12 Marko Palijan K6 10 Željko Kelečić K7 42
4. DE WALT RACING TEAM 20 Marinko Marjanović K2 12 Denis Šroler K4 10 Željko Muhar K1 42
5. T.Z. GRADA RIJEKE 15 Denis Šverko K1 12 Tihomir Pašić K1 10 Igor Črnac K2 37
6. CTR SLAVONSKI BROD 20 Marijan Hihlik K5 15 Željko Lipušić K5 - 35
7. T.Z.OPĆINE BRTONIGLA 12 Donald Milokanović K7 8 Zoran Širola K7 1 Ivan Černeha K5 21
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA