AUTOSLALOM ZA PRVENSTVO HRVATSKE
RABAC-LABIN '04
Rabac, 25.-26.09.2004.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 81 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 45 14.520 0 20
2. 8 82 Tomislav Tuk AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 60 14.557 37 15
3. 6 61 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 1.4 Turbo 14.920 400 12
4. 8 83 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 15.091 571 10
5. 5 42 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 1.5 15.117 597 8
6. 6 62 Marko Palijan AK Dubrava
Dubrava Tuning
Fiat Uno Turbo i.e. 15.242 722 6
7. 5 45 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 15.245 725 4
8. 5 44 Željko Lipušić AK SB Auto Sport Zastava 750 15.349 829 3
9. 5 45 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 1.4 15.389 869 2
10. 7 76 Dario Ljubičić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Yugo 15.552 1.032 1
11. 3 22 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 15.573 1.053 -
12. 2 13 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 15.598 1.078 -
13. 2 11 Marinko Marjanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Opel Corsa GSi 15.744 1.224 -
14. 5 51 Krešo Merlić AMD Zanatlija Yugo 1.5 15.831 1.311 -
15. 9 97 Daniel Sarić AMK Skok Racing Renault Clio 15.874 1.354 -
16. 6 63 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 850 ST 15.898 1.378 -
17. 5 47 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 65 15.950 1.430 -
18. 2 17 Mario Pranjić AK HBT Racing Fiat Uno 15.997 1.477 -
19. 7 74 Zoran Širola AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Autobianchi A112 16.018 1.498 -
20. 7 75 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat 127 16.038 1.518 -
21. 7 73 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 16.238 1.718 -
22. 3 23 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra GSi 16.266 1.746 -
23. 3 26 Andrea Bastianić AK Pula-Rovinj Renault 5 GT 16.367 1.847 -
24. 2 16 Tomislav Turčan AK Dubrava Honda Civic 1.4 16.391 1.871 -
25. 2 15 Branimir Turčan AK Dubrava Honda Civic 1.4 16.422 1.902 -
26. 4 35 Krešo Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Zastava 850 16.447 1.927 -
27. 1 4 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 16.468 1.948 -
28. 1 1 Denis Šverko AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Austin Mini Moris 16.579 2.059 -
29. 5 50 Žarko Grbac AMD Opatija Yugo 60 16.600 2.080 -
30. 5 43 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport Zastava 750 16.623 2.103 -
31. 4 34 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 850 16.643 2.123 -
32. 2 19 Zdravko Lazar AK HBT Racing Fiat Uno 16.694 2.174 -
33. 1 2 Tihomir Pašić AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Fiat Seicento Sporting 16.700 2.180 -
34. 7 71 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 16.728 2.208 -
35. 5 53 Davor Borevković AK SB Auto Sport Yugo 45 16.742 2.222 -
36. 1 6 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 Ab. 16.781 2.261 -
37. 3 25 Rino Usmiani AMD Zanatlija Fiat Punto 1.4 Turbo 16.878 2.358 -
38. 1 5 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat Seicento 17.027 2.507 -
39. 1 3 Željko Muhar AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 17.175 2.655 -
40. 6 64 Leo Černi AMD Matulji Racing Fiat 128 Sport 17.176 2.656 -
41. 9 95 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 17.259 2.739 -
42. 2 18 Željko Macarol AMD Opatija Lancia Y10 17.369 2.849 -
43. 4 31 Alenka Jurašić AK Dubrava
Dryden-Federal
Autobianchi A112 Ab. 17.462 2.942 -
44. 5 55 Goran Marincel AK SB Auto Sport Yugo 45 17.541 3.021 -
45. 1 8 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 17.957 3.437 -
46. 2 58 Boris Seccareccia AMD Matulji Racing Renault 5 GT 17.988 3.468 -
47. 2 12 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 18.226 3.706 -
48. 7 77 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 18.636 4.116 -
49. 1 7 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 18.705 4.185 -
50. 5 57 Cvetko Jaketić AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 18.912 4.392 -
51. 8 86 Marin Nežić AMK Skok Racing Simca Rally III 19.533 5.013 -
52. 3 24 Milan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra 2.0 19.689 5.169 -
53. 1 9 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 19.854 5.334 -
54. 8 85 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 20.428 5.908 -
55. 5 20 Nenad Griparić AK Pula-Rovinj Honda Civic CRX 20.726 6.206 -
56. 4 32 Denis Šroler AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 Ab. 21.242 6.722 -
57. 7 79 Želimir Popović AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 21.404 6.884 -
58. 8 84 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 21.418 6.898 -
59. 2 14 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo 1.6 21.427 6.907 -
60. 9 94 Marko Mirić AMK Dugo Selo Peugeot 309 GTI 16S 23.383 8.863 -
61. 1 10 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 23.549 9.029 -
62. 9 91 Mario Macan AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Volkswagen Golf 24.054 9.534 -
63. 7 72 Petar Fable AMK Skok Racing Zastava 750 24.918 10.398 -
64. 4 37 Danijel Srijemsi AMD Opatija Zastava 750 25.024 10.504 -
65. 5 41 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Yugo 25.730 11.210 -
66. 9 93 Duilio Božić AMK Skok Racing Renault Clio 28.749 14.229 -
67. 5 54 Neven Ukota AMK Skok Racing Yugo 30.494 15.974 -
68. 5 52 Mato Medved AK Dubrava Opel Corsa GSi 34.745 20.225 -
- 4 33 Vedran Rzaunek AK Dubrava Autobianchi A112 Ab. odustao -
- 4 36 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 odustao -
- 9 92 Nenad Kolman AK Dubrava
Dubrava Tuning
Lancia Y10 odustao -
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 1 6 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 Ab. 16.781 0 20
2. 4 31 Alenka Jurašić AK Dubrava
Dryden-Federal
Autobianchi A112 Ab. 17.462 681 15
3. 1 9 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 19.854 3.073 12
4. 1 10 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 23.549 6.768 10
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 83 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 15.091 0 20
2. 5 42 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 1.5 15.117 26 15
3. 5 45 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 15.245 154 12
4. 7 74 Zoran Širola AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Autobianchi A112 16.018 927 10
5. 7 73 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 16.238 1.147 8
6. 3 23 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra GSi 16.266 1.175 6
7. 1 4 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 16.468 1.377 4
8. 7 71 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 16.728 1.637 3
9. 2 58 Boris Seccareccia AMD Matulji Racing Renault 5 GT 17.988 2.897 2
10. 1 9 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 19.854 4.763 1
11. 8 85 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 20.428 5.337 -
12. 8 84 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 21.418 6.327 -
13. 2 14 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo 1.6 21.427 6.336 -
14. 7 72 Petar Fable AMK Skok Racing Zastava 750 24.918 9.827 -
15. 9 93 Duilio Božić AMK Skok Racing Renault Clio 28.749 13.658 -
- 4 36 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 odustao -
 
GRUPA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 22 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 15.573 0 20
2. 2 13 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 15.598 25 15
3. 2 11 Marinko Marjanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Opel Corsa GSi 15.744 171 12
4. 2 17 Mario Pranjić AK HBT Racing Fiat Uno 15.997 424 10
5. 3 23 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra GSi 16.266 693 8
6. 3 26 Andrea Bastianić AK Pula-Rovinj Renault 5 GT 16.367 794 6
7. 2 16 Tomislav Turčan AK Dubrava Honda Civic 1.4 16.391 818 4
8. 2 15 Branimir Turčan AK Dubrava Honda Civic 1.4 16.422 849 3
9. 1 4 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 16.468 895 2
10. 1 1 Denis Šverko AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Austin Mini Moris 16.579 1.006 1
11. 2 19 Zdravko Lazar AK HBT Racing Fiat Uno 16.694 1.121 -
12. 1 2 Tihomir Pašić AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Fiat Seicento Sporting 16.700 1.127 -
13. 1 6 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 Ab. 16.781 1.208 -
14. 3 25 Rino Usmiani AMD Zanatlija Fiat Punto 1.4 Turbo 16.878 1.305 -
15. 1 5 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat Seicento 17.027 1.454 -
16. 1 3 Željko Muhar AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 17.175 1.602 -
17. 2 18 Željko Macarol AMD Opatija Lancia Y10 17.369 1.796 -
18. 1 8 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 17.957 2.384 -
19. 2 58 Boris Seccareccia AMD Matulji Racing Renault 5 GT 17.988 2.415 -
20. 2 12 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 18.226 2.653 -
21. 1 7 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 18.705 3.132 -
22. 3 24 Milan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra 2.0 19.689 4.116 -
23. 1 9 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 19.854 4.281 -
24. 2 14 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo 1.6 21.427 5.854 -
25. 1 10 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 23.549 7.976 -
 
GRUPA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 61 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 1.4 Turbo 14.920 0 20
2. 5 42 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 1.5 15.117 197 15
3. 6 62 Marko Palijan AK Dubrava
Dubrava Tuning
Fiat Uno Turbo i.e. 15.242 322 12
4. 5 45 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 15.245 325 10
5. 5 44 Željko Lipušić AK SB Auto Sport Zastava 750 15.349 429 8
6. 5 45 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 1.4 15.389 469 6
7. 5 51 Krešo Merlić AMD Zanatlija Yugo 1.5 15.831 911 4
8. 6 63 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 850 ST 15.898 978 3
9. 5 47 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 65 15.950 1.030 2
10. 4 35 Krešo Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Zastava 850 16.447 1.527 1
11. 5 50 Žarko Grbac AMD Opatija Yugo 60 16.600 1.680 -
12. 5 43 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport Zastava 750 16.623 1.703 -
13. 4 34 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 850 16.643 1.723 -
14. 5 53 Davor Borevković AK SB Auto Sport Yugo 45 16.742 1.822 -
15. 6 64 Leo Černi AMD Matulji Racing Fiat 128 Sport 17.176 2.256 -
16. 4 31 Alenka Jurašić AK Dubrava
Dryden-Federal
Autobianchi A112 Ab. 17.462 2.542 -
17. 5 55 Goran Marincel AK SB Auto Sport Yugo 45 17.541 2.621 -
18. 5 57 Cvetko Jaketić AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 18.912 3.992 -
19. 5 20 Nenad Griparić AK Pula-Rovinj Honda Civic CRX 20.726 5.806 -
20. 4 32 Denis Šroler AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 Ab. 21.242 6.322 -
21. 4 37 Danijel Srijemsi AMD Opatija Zastava 750 25.024 10.104 -
22. 5 41 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Yugo 25.730 10.810 -
23. 5 54 Neven Ukota AMK Skok Racing Yugo 30.494 15.574 -
24. 5 52 Mato Medved AK Dubrava Opel Corsa GSi 34.745 19.825 -
- 4 33 Vedran Rzaunek AK Dubrava Autobianchi A112 Ab. odustao -
- 4 36 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 odustao -
 
GRUPA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 81 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 45 14.520 0 20
2. 8 82 Tomislav Tuk AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 60 14.557 37 15
3. 8 83 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 15.091 571 12
4. 7 76 Dario Ljubičić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Yugo 15.552 1.032 10
5. 9 97 Daniel Sarić AMK Skok Racing Renault Clio 15.874 1.354 8
6. 7 74 Zoran Širola AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Autobianchi A112 16.018 1.498 6
7. 7 75 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat 127 16.038 1.518 4
8. 7 73 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 16.238 1.718 3
9. 7 71 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 16.728 2.208 2
10. 9 95 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 17.259 2.739 1
11. 7 77 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 18.636 4.116 -
12. 8 86 Marin Nežić AMK Skok Racing Simca Rally III 19.533 5.013 -
13. 8 85 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 20.428 5.908 -
14. 7 79 Želimir Popović AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 21.404 6.884 -
15. 8 84 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 21.418 6.898 -
16. 9 94 Marko Mirić AMK Dugo Selo Peugeot 309 GTI 16S 23.383 8.863 -
17. 9 91 Mario Macan AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Volkswagen Golf 24.054 9.534 -
18. 7 72 Petar Fable AMK Skok Racing Zastava 750 24.918 10.398 -
19. 9 93 Duilio Božić AMK Skok Racing Renault Clio 28.749 14.229 -
- 9 92 Nenad Kolman AK Dubrava
Dubrava Tuning
Lancia Y10 odustao -
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 1 4 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 16.468 0 20
2. 1 1 Denis Šverko AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Austin Mini Moris 16.579 111 15
3. 1 2 Tihomir Pašić AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Fiat Seicento Sporting 16.700 232 12
4. 1 6 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 Ab. 16.781 313 10
5. 1 5 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat Seicento 17.027 559 8
6. 1 3 Željko Muhar AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 17.175 707 6
7. 1 8 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 17.957 1.489 4
8. 1 7 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 18.705 2.237 3
9. 1 9 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 19.854 3.386 2
10. 1 10 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 23.549 7.081 1
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 13 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 15.598 0 20
2. 2 11 Marinko Marjanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Opel Corsa GSi 15.744 146 15
3. 2 17 Mario Pranjić AK HBT Racing Fiat Uno 15.997 399 12
4. 2 16 Tomislav Turčan AK Dubrava Honda Civic 1.4 16.391 793 10
5. 2 18 Branimir Turčan AK Dubrava Honda Civic 1.4 16.422 824 8
6. 2 19 Zdravko Lazar AK HBT Racing Fiat Uno 16.694 1.096 6
7. 2 18 Željko Macarol AMD Opatija Lancia Y10 17.369 1.771 4
8. 2 58 Boris Seccareccia AMD Matulji Racing Renault 5 GT 17.988 2.390 3
9. 2 12 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 18.226 2.628 2
10. 2 14 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo 1.6 21.427 5.829 1
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 22 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 15.573 0 20
2. 3 23 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra GSi 16.266 693 15
3. 3 26 Andrea Bastianić AK Pula-Rovinj Renault 5 GT 16.367 794 12
4. 3 25 Rino Usmiani AMD Zanatlija Fiat Punto 1.4 Turbo 16.878 1.305 10
5. 3 24 Milan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra 2.0 19.689 4.116 8
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 35 Krešo Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Zastava 850 16.447 0 20
2. 4 34 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 850 16.643 196 15
3. 4 31 Alenka Jurašić AK Dubrava
Dryden-Federal
Autobianchi A112 Ab. 17.462 1.015 12
4. 4 32 Denis Šroler AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 Ab. 21.242 4.795 10
5. 4 37 Danijel Srijemsi AMD Opatija Zastava 750 25.024 8.577 8
- 4 33 Vedran Rzaunek AK Dubrava Autobianchi A112 Ab. odustao -
- 4 36 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 odustao -
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 42 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 1.5 15.117 0 20
2. 5 45 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 15.245 128 15
3. 5 44 Željko Lipušić AK SB Auto Sport Zastava 750 15.349 232 12
4. 5 45 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 1.4 15.389 272 10
5. 5 51 Krešo Merlić AMD Zanatlija Yugo 1.5 15.831 714 8
6. 5 47 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 65 15.950 833 6
7. 5 50 Žarko Grbac AMD Opatija Yugo 60 16.600 1.483 4
8. 5 43 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport Zastava 750 16.623 1.506 3
9. 5 53 Davor Borevković AK SB Auto Sport Yugo 45 16.742 1.625 2
10. 5 55 Goran Marincel AK SB Auto Sport Yugo 45 17.541 2.424 1
11. 5 57 Cvetko Jaketić AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 18.912 3.795 -
12. 5 20 Nenad Griparić AK Pula-Rovinj Honda Civic CRX 20.726 5.609 -
13. 5 41 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Yugo 25.730 10.613 -
14. 5 54 Neven Ukota AMK Skok Racing Yugo 30.494 15.377 -
15. 5 52 Mato Medved AK Dubrava Opel Corsa GSi 34.745 19.628 -
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 61 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 1.4 Turbo 14.920 0 20
2. 6 62 Marko Palijan AK Dubrava
Dubrava Tuning
Fiat Uno Turbo i.e. 15.242 322 15
3. 6 63 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 850 ST 15.898 978 12
4. 6 64 Leo Černi AMD Matulji Racing Fiat 128 Sport 17.176 2.256 10
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 7 76 Dario Ljubičić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Yugo 15.552 0 20
2. 7 74 Zoran Širola AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Autobianchi A112 16.018 466 15
3. 7 75 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat 127 16.038 486 12
4 7 73 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 16.238 686 10
5. 7 71 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 16.728 1.176 8
6. 7 77 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 18.636 3.084 6
7. 7 79 Želimir Popović AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 21.404 5.852 4
8. 7 72 Petar Fable AMK Skok Racing Zastava 750 24.918 9.366 3
 
KLASA 8
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 81 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 45 14.520 0 20
2. 8 82 Tomislav Tuk AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 60 14.557 37 15
3. 8 83 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 15.091 571 12
4. 8 86 Marin Nežić AMK Skok Racing Simca Rally III 19.533 5.013 10
5. 8 85 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 20.428 5.908 8
6. 8 84 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 21.418 6.898 6
 
KLASA 9
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 9 97 Daniel Sarić AMK Skok Racing Renault Clio 15.874 0 20
2. 9 95 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 17.259 1.385 15
3. 9 94 Marko Mirić AMK Dugo Selo Peugeot 309 GTI 16S 23.383 7.509 12
4. 9 91 Mario Macan AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Volkswagen Golf 24.054 8.180 10
5. 9 93 Duilio Božić AMK Skok Racing Renault Clio 28.749 12.875 8
- 9 92 Nenad Kolman AK Dubrava
Dubrava Tuning
Lancia Y10 odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBRAVA 20 Alen Sekula K5 20 Dario Ljubičić K7 15 Dejan Dimitrijević K3 55
2. AMK SKOK RACING 20 Danijel Sarić K9 20 Edi Širola K1 15 Ivan Černeha K5 55
3. AMD OPATIJA 15 Denis Šverko K1 15 Aljoša Kinkela K4 12 Tihomir Pašić K1 42
4. AMD ZANATLIJA 20 Krešo Radovanić K4 10 Rino Usmiani K3 10 Mario Macan K9 40
5. AK RIJEKA 20 Dejan Kopajtić K8 12 Tomislav Šepić K8 6 Hrvoje Šepić K8 38
6. AK HBT RACING 20 Marko Cesar K3 12 Mario Pranjić K2 6 Zdravko Lazar K2 38
7. AK VELIKA GORICA 15 Marinko Marjanović K2 10 Aleksandar Radovanović K5 10 Denis Šroler K4 35
8. AMK DUGO SELO 20 Dalibor Pečnjak K6 12 Marko Mirić K9 - 32
9. SAK SAMOBOR 20 Antun Laušin K2 - - 20
10. AK SB AUTO SPORT 12 Željko Lipušić K5 3 Marijan Hihlik K5 2 Davor Borevković K5 17
11. AMD MATULJI RACING 10 Leo Černi K6 4 Jan Pajić K1 3 Boris Seccareccia K2 17
12. AK PULA-ROVINJ 12 Andrea Bastianić K3 4 Želimir Popović K7 - 16
13. AK INA ZAGREB 10 Renea Čubrić K1 6 Zlatko Barbić K5 - 16
14. AMK BUZET 12 Denis Sandalj K6 - - 12
15. AMK ONEUM 8 Alen Kapusta K1 - - 8
16. AK KLEK 8 Miroslav Ujdenica K8 - - 8
17. AK BUZET AUTOSPORT 2 Elena Golojka K1 - - 2
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. T.Z.OPĆINE BRTONIGLA 15 Ivan Černeha K5 15 Zoran Širola K7 10 Donald Milokanović K7 40
2. DUBRAVA TUNING 20 Dario Ljubičić K7 15 Marko Palijan K6 - 35
3. DE WALT RACING TEAM 15 Marinko Marjanović K2 12 Denis Šroler K4 6 Željko Muhar K1 33
4. ZANATLIJA TIM 20 Krešo Radovanić K4 10 Mario Macan K9 - 30
5. T.Z. GRADA RIJEKE 15 Denis Šverko K1 12 Tihomir Pašić K1 2 Igor Črnac K2 29
6. DRYDEN-FEDERAL 15 Tomislav Tuk K8 12 Alenka Jurašić K4 - 27
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA