štopericaciljna zastavica 1. 02.-03.04.04. - Rijeka
2. 16.-17.04.04. - Split
3. 23.-24.04.04. - Zagreb
4. 04.-05.06.04. - Zagreb
5. 03.-04.07.04. - Slavonski Brod
6. 24.-25.07.04. - Delnice
  7. 28.-29.08.04. - Brtonigla
  8. 04.-05.09.04. - Sljeme
  9. 25.-26.09.04. - Rabac
10. 22.-23.10.04. - Dubrovnik
11. 29.-30.10.04. - Kostrena
DISCIPLINA A09 - AUTOSLALOM
KONAČNI REZULTATI NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA
UKUPNO GRUPE KLASE

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Dejan Kopajtić AK Rijeka 15 20 15 20 [10] [ns] 12 20 20 x [0] 122
2. Tomislav Tuk AK Dubrava 2 [0] [1] 15 [0] 6 20 10 15 x 20 88
3. Cvetko Jaketić AK Dubrava 20 12 8 [4] [6] 8 10 12 [0] x 15 85
4. Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo 8 10 [2] 8 8 - 15 15 12 x [3] 76
5. Alenka Jurašić AK Dubrava [0] 4 [0] 10 15 20 4 [0] 0 x 12 65
6. Marko Palijan AK Dubrava 12 [0] 12 - 12 [0] 8 2 6 x 10 62
7. Željko Lipušić AK SB Auto Sport 10 [0] 0 0 20 3 [od] 0 3 x - 36
8. Denis Šroler AK Velika Gorica 1 15 [0] [0] 3 10 [0] 0 0 x 6 35
9. Alen Sekula AK Dubrava [0] [0] [0] 12 0 2 6 0 8 x 1 29
10. Željko Sopić AK Delta - - 20 0 - - - 8 - x - 28
11. Tomislav Šepić AK Rijeka [0] 2 6 [0] 0 [ns] 2 0 10 x 2 22
12. Ivan Černeha AMK Skok Racing 6 8 [od] [0] [0] 0 0 0 4 x 0 18
13. Krešo Radovanić AMD Zanatlija [0] - [0] 2 0 15 isk 0 0 x 0 17
14. Marijan Hihlik AK SB Auto Sport [0] 0 0 0 2 12 - 3 0 x - 17
15. Hrvoje Utović SAK Samobor 0 - 10 0 - - - - - x - 10
16. Igor Črnac AK Rijeka 4 6 [0] [0] [0] 0 0 0 0 x 0 10
17. Miro Birt AK HBT Racing 0 - 4 1 0 - 0 0 - x 4 9
18. Hrvoje Šepić AK Rijeka - [0] 0 0 0 [od] 0 0 0 x 8 8
19. Nenad Damarija AK Delta 0 - 0 6 1 - - 0 - x - 7
20. Tomislav Vrčak AK Dubrava [0] 0 0 0 0 - 0 6 0 x - 6
21. Vedran Rzaunek AK Dubrava 3 0 0 3 - - 0 0 od x - 6
22. Mario Macan AMD Zanatlija [0] - 0 0 4 0 0 0 0 x - 4
23. Aljoša Kinkela AMD Opatija [0] [0] [0] 0 0 4 0 0 0 x 0 4
24. Hrvoje Avanić AK INA Zagreb - 0 0 0 - 0 - 4 - x 0 4
25. Tomislav Radovanić AMD Zanatlija [0] [0] 0 0 0 0 3 1 0 x - 4
26. Marinko Marjanović AK Velika Gorica [0] 3 [0] [0] 0 0 0 0 0 x 0 3
27. Zvonimir Agreš AMD Zanatlija - - 3 0 - - - - - x - 3
28. Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica [0] 0 0 0 0 0 - 0 2 x [ns] 2
29. Ante Alduk SAK Split - 1 - - - - - - - x - 1
30. Ljerko Žanić AK Klek 0 0 0 0 0 1 - - - x - 1
31. Marko Cesar AK HBT Racing [0] - [0] 0 0 0 1 0 0 x 0 1
32. Dario Ljubičić AK Dubrava [0] [0] 0 0 0 0 0 - 1 x 0 1
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Vozačica Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Alenka Jurašić AK Dubrava [20] [20] 20 20 20 20 20 20 [15] x 20 140
2. Palmina Aljinović AK Rijeka 15 15 15 15 15 - 15 15 - x - 105
3. Renea Čubrić AK INA Zagreb [8] - 12 12 12 - 12 8 20 x 15 91
4. Dina Orešić AMK Dugo Selo 12 - 10 6 8 12 - 12 - x - 60
5. Ljiljana Kamenar AK Rijeka 2 - - - - 10 8 - 10 x 10 40
6. Tamara Kustec AMD Zanatlija - - 6 - - 15 - 10 - x - 31
7. Elena Golojka AK Buzet Autosport 4 - - - - - 10 - 12 x - 26
8. Irena Šubaša AK Dubrava 3 10 8 - - - - - - x - 21
9. Jelena Gajski AMD Zanatlija - - 3 8 10 - - - - x - 21
10. Martina Mihok AMK Dugo Selo 10 - - 10 - - - - - x - 20
11. Sanja Širola AK Rijeka 6 - - - - - - - - x 12 18
12. Smiljka Pavić AK Rijeka - 12 - - - - - - - x - 12
13. Mirela Kosanović AK Dubrava 1 8 2 - - - - - - x - 11
14. Nataša Damarija AK Delta - - - - - - - 6 - x - 6
15. Dijana Ferković AK Dubrava - - 4 - - - - - - x - 4
16. Dina Marenić AK Speedy - - - - - - - 4 - x - 4
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Alen Sekula AK Dubrava [0] [6] [12] 20 12 20 20 20 15 x 12 119
2. Tomislav Šepić AK Rijeka 15 15 20 [12] [10] [ns] 15 15 20 x 15 115
3. Ivan Černeha AMK Skok Racing 20 20 [od] [10] 15 [10] 12 12 12 x 10 101
4. Hrvoje Šepić AK Rijeka - 10 8 6 8 [od] 10 6 [0] x 20 68
5. Nenad Damarija AK Delta 12 - 2 15 20 - - 2 - x - 51
6. Donald Milokanović AMK Skok Racing 3 4 [od] [0] 1 12 [0] 4 8 x 4 36
7. Igor Šušković AK Dubrava 8 8 6 8 - - 6 - - x - 36
8. Marko Pikula AK Dubrava 4 - [0] 2 6 6 3 8 [0] x 6 35
9. Edi Širola AMK Skok Racing 10 2 [0] 0 - 15 [od] 0 4 x 1 32
10. Dejan Dimitrijević AK Dubrava - - - - 0 2 8 3 6 x 8 27
11. Ivan Mehkek AK Dubrava - - 15 - - - - 10 - x - 25
12. Miroslav Ujdenica AK Klek 6 - 4 [0] - 8 4 0 0 x 3 25
13. Zoran Širola AMK Skok Racing [0] 3 0 4 - 4 - 0 10 x 0 21
14. Ante Alduk SAK Split - 12 - - - - - - - x - 12
15. Damir Birt AK HBT Racing - - 10 0 - - - - - x - 10
16. Dina Orešić AMK Dugo Selo 2 - - 0 3 - - 0 - x - 5
17. Jelena Gajski AMD Zanatlija - - 0 0 4 - - - - x - 4
18. Martina Mihok AMK Dugo Selo 1 - - 3 - - - - - x - 4
19. Ivan Bijelić AMK Skok Racing [0] - 0 0 0 - 1 0 3 x 0 4
20. Dalibor Rumenjak AK Dubrava 0 - 3 - - - - - - x - 3
21. Danijel Lukić AMD INA Millen.Cerini - - - - - 3 - - - x - 3
22. Matija Oštrec AK Dubrava 0 1 0 0 2 ns - 0 - x - 3
23. Ivan Mikačević AK SB Auto Sport - - - - - - 0 1 od x 2 3
24. Petar Fable AMK Skok Racing [0] - 0 0 0 - 2 0 0 x 0 2
25. Boris Seccareccia AMD Matulji Racing 0 - - - - - - - 2 x - 2
26. Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija - - 1 - - - - - - x - 1
27. Matija Gostrec AMK Dugo Selo 0 - 0 1 - - - 0 - x - 1
28. Alen Vačić AK SB Auto Sport - - 0 - - 1 - - - x - 1
29. Elena Golojka AMK Buzet Autosport 0 - - - - - 0 - 1 x - 1
- Duilio Božić AMK Skok Racing [0] [0] 0 0 - 0 0 0 0 x 0 0
- Dino Čosić AK Dubrava 0 - 0 0 - - - 0 - x - 0
- Dario Niščević AK Dubrava - od 0 0 0 od - - - x - 0
- Ozren Semper AMK Dugo Selo 0 - 0 ns - - - - - x - 0
- Marko Dremel AK HBT Racing - - 0 0 - - - - - x - 0
- Vedran Mihok AMK Dugo Selo 0 - - - - - - - - x - 0
- Saša Petrović AMK Skok Racing 0 - - - - - - - - x - 0
- Dijana Ferković AK Dubrava - - 0 - - - - - - x - 0
- Mario Horvat AMD Zanatlija - - - 0 - - - - - x - 0
- Mario Jelušić AMK Dugo Selo - - - 0 - - - - - x - 0
- Krešimir Martinec AMK Dugo Selo - - - 0 - - - - - x - 0
- Goran Sruk AK INA Zagreb - - - 0 - - - - - x - 0
- Sandi Garguljak AMK Dugo Selo - - - - - - - 0 - x - 0
- Tamara Kustec AMD Zanatlija - - - - - - - 0 - x - 0
- Danijel Magdić AK Info Kart - - - - - - - 0 - x - 0
- Željko Kokotec AK INA Zagreb - - - - - - - od - x - 0
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. AK DUBRAVA 55 47 42 55 55 60 60 55 55 x 60 544
2. AK RIJEKA 55 60 45 55 47 22 47 50 38 x 47 466
3. AMK SKOK RACING 55 50 37 47 47 47 37 47 55 x 42 464
4. AK VELIKA GORICA 35 38 50 42 45 42 55 50 35 x 38 430
5. AMD ZANATLIJA 35 16 55 39 42 47 30 37 40 x 26 367
6. AMD OPATIJA 41 42 34 27 35 39 28 28 42 x 38 354
7. AMK DUGO SELO 24 15 30 40 27 25 32 52 32 x 24 301
8. AK SB AUTO SPORT 45 37 24 26 55 35 18 29 17 x 3 289
9. AK HBT RACING 28 - 34 36 28 20 36 24 38 x 31 275
10. AK INA ZAGREB 8 20 27 26 15 7 22 28 16 x 32 201
11. SAK SAMOBOR 20 12 32 16 12 15 15 8 20 x 20 170
12. AK KLEK 34 24 17 17 12 37 3 3 8 x 6 161
13. AK DELTA 12 - 55 38 15 - - 23 - x - 143
14. AMK ONEUM 8 9 8 8 10 - 15 6 8 x - 72
15. AMD MATULJI RACING 2 - - - - 14 10 - 17 x 14 57
16. AMK BUZET 8 - - - 0 15 10 0 12 x - 45
17. AK BUZET AUTOSPORT 6 - - - - - 14 - 2 x 15 37
18. AK PULA-ROVINJ 2 - - - - 0 - - 16 x 10 28
19. AK PELJEŠAC RACING 2 6 - - - - - - - x 8 16
20. SAK SPLIT - 12 - - - - - 0 - x - 12
21. AMK SPLIT MOTORSPORT - 3 - 1 - - - - - x 6 10
22. AK DUBROVNIK RACING - - - - - - - - - x 8 8
23. AMD INA MILLENNIUM CERINI - - - - - 4 - - - x 0 4
24. AK SPEEDY - - - - - - - 4 - x - 4
- AK INFO KART - - - - - - - 0 - x - 0
 
REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. DRYDEN-FEDERAL 36 38 35 50 47 60 55 42 27 x 55 445
2. T.Z.GRADA RIJEKE 50 60 45 50 38 37 34 40 29 x 40 423
3. DUBRAVA TUNING 45 20 34 36 38 42 34 47 35 x 55 386
4. DE WALT RACING TEAM - 38 50 28 45 42 55 50 31 x 38 377
5. ZANATLIJA TIM - - 47 39 40 45 30 35 30 x - 266
6. T.Z.OPĆINE BRTONIGLA 24 39 10 18 27 21 24 30 40 x 30 263
7. CTR SLAVONSKI BROD 41 10 24 23 50 35 14 25 - x - 222
 
UKUPNO GRUPE KLASE
Generalni sponzor HAKS-a: INA