štopericaciljna zastavica 1. 02.-03.04.04. - Rijeka
2. 16.-17.04.04. - Split
3. 23.-24.04.04. - Zagreb
4. 04.-05.06.04. - Zagreb
5. 03.-04.07.04. - Slavonski Brod
6. 24.-25.07.04. - Delnice
  7. 28.-29.08.04. - Brtonigla
  8. 04.-05.09.04. - Sljeme
  9. 25.-26.09.04. - Rabac
10. 22.-23.10.04. - Dubrovnik
11. 29.-30.10.04. - Kostrena
DISCIPLINA A09 - AUTOSLALOM
KONAČNI REZULTATI NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA
UKUPNO GRUPE KLASE

GRUPA I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Marinko Marjanović AK Velika Gorica 12 15 20 [6] [6] 20 15 20 12 x [10] 114
2. Marko Cesar AK HBT Racing 8 - 10 15 20 - 20 [0] 20 x 3 96
3. Igor Črnac AK Rijeka 15 20 8 20 [2] [3] 10 10 [0] x 8 91
4. Antun Laušin SAK Samobor [6] 12 12 10 [8] 8 12 [4] 15 x 15 84
5. Palmina Aljinović AK Rijeka 4 10 6 8 3 - 6 8 - x - 45
6. Vilko Kustec AMD Zanatlija 10 - 15 - - 0 - 15 - x - 40
7. Denis Šverko AMD Opatija 3 6 [0] 4 4 12 [0] - 1 x 4 34
8. Željko Muhar AK Velika Gorica - - - 12 10 6 4 0 0 x 0 32
9. Dejan Dimitrijević AK Dubrava - - - - 0 0 8 3 8 x 12 31
10. Edi Širola AMK Skok Racing 1 2 [0] 0 - 15 [od] 0 2 x 2 22
11. Ivan Černeha AMK Skok Racing 20 - - - - - - - - x - 20
12. Marin Petrić AK Rijeka - - - - - - - - - x 20 20
13. Marko Pikula AK Dubrava [0] - [0] 0 0 1 0 12 0 x 6 19
14. Darko Vrlazić AK SB Auto Sport - 4 - 0 12 - 0 2 - x - 18
15. Alan Validžić AK SB Auto Sport - - - - 15 - - - - x - 15
16. Tihomir Pašić AMD Opatija 2 [0] 1 [0] 0 10 0 0 0 x - 13
17. Mario Pranjić AK HBT Racing - - - - 0 2 0 1 10 x 0 13
18. Dragan Jelić AK SB Auto Sport 0 8 4 0 0 - - 0 - x - 12
19. Milan Dimitrijević AK Dubrava - - - - - 0 3 6 0 x - 9
20. Tomislav Turčan AK Dubrava [0] 3 [0] [0] 0 0 isk 0 4 x 0 7
21. Andrea Bastianić AK Pula-Rovinj - - - - - - - - 6 x 0 6
22. Renea Čubrić AK INA Zagreb [0] - 0 3 1 - 1 0 0 x 0 5
23. Željko Macarol AMD Opatija 0 - - - - 4 0 - 0 x ns 4
24. Ivica Brozović AK Klek 0 - 3 1 - 0 - - - x - 4
25. Branimir Turčan AK Dubrava [0] 1 [0] [0] 0 0 isk 0 3 x 0 4
26. Marijan Vitković AMK Dugo Selo 0 - 2 2 - - - 0 - x - 4
27. Alen Kapusta AMK Oneum [0] 0 0 0 0 - 2 0 0 x - 2
28. Sanjin Prodan AK Buzet Autosport - - - - - - isk - - x 1 1
 
GRUPA II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Cvetko Jaketić AK Dubrava 20 15 12 10 [8] [8] 15 15 [0] x 20 107
2. Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo 10 12 [6] 12 10 - 20 20 20 x [6] 104
3. Marko Palijan AK Dubrava 15 0 20 [0] 12 [0] 12 8 12 x 12 91
4. Alenka Jurašić AK Dubrava 3 8 [0] 15 15 20 8 [0] [0] x 15 84
5. Denis Šroler AK Velika Gorica 6 20 3 [2] 6 10 4 [2] [0] x 10 59
6. Alen Sekula AK Dubrava [0] [0] [0] 20 1 3 10 3 15 x 4 56
7. Željko Lipušić AK SB Auto Sport 12 [0] 0 1 20 4 [od] 0 8 x - 45
8. Marijan Hihlik AK SB Auto Sport 2 [0] 0 0 4 12 - 10 0 x - 28
9. Ivan Černeha AMK Skok Racing - 10 [od] [0] 3 0 3 0 10 x 0 26
10. Krešo Radovanić AMD Zanatlija [0] - [0] 6 0 15 isk 0 1 x 3 25
11. Miro Birt AK HBT Racing 1 - 10 4 [0] 0 0 0 - x 8 23
12. Tomislav Radovanić AMD Zanatlija [0] 4 [0] 3 2 2 6 6 0 x - 23
13. Vedran Rzaunek AK Dubrava 8 0 0 8 - - 0 4 od x - 20
14. Hrvoje Avanić AK INA Zagreb - 3 0 0 - 0 - 12 - x 1 16
15. Hrvoje Utović SAK Samobor 0 - 15 0 - - - - - x - 15
16. Zvonimir Agreš AMD Zanatlija - - 8 0 - - - - - x - 8
17. Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica [0] [0] 0 0 0 1 - 1 6 x ns 8
18. Ante Alduk SAK Split - 6 - - - - - - - x - 6
19. Aljoša Kinkela AMD Opatija [0] [0] [0] 0 0 6 0 0 0 x 0 6
20. Denis Sandalj AMK Buzet - - - - 0 0 2 ns 3 x od 5
21. Zlatko Barbić AK INA Zagreb [0] [0] [0] 0 0 0 1 0 2 x 2 5
22. Andrej Medić AK Dubrava 4 0 0 0 0 - - 0 - x - 4
23. Ivan Mehkek AK Dubrava - - 4 - - - - 0 - x - 4
24. Krešo Merlić AMD Zanatlija - [0] [0] 0 0 0 isk 0 4 x 0 4
25. Nenad Kolman AK Dubrava od 1 2 - - - - - - x - 3
26. Željko Šušković AK Dubrava - 2 0 0 - - - 0 - x - 2
27. Marko Agreš AMD Zanatlija - - 1 0 - - - - - x - 1
 
GRUPA III
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Dejan Kopajtić AK Rijeka 20 20 [15] 20 20 [ns] 15 20 20 x [2] 135
2. Tomislav Tuk AK Dubrava 15 [12] [10] 15 [10] 20 20 15 15 x 20 120
3. Tomislav Šepić AK Rijeka 12 15 12 10 [8] [ns] 12 [6] 12 x 12 85
4. Mario Macan AMD Zanatlija 10 - 8 4 15 8 6 2 [0] x - 53
5. Željko Sopić AK Delta - - 20 8 - - - 12 - x - 40
6. Hrvoje Šepić AK Rijeka - 8 3 3 6 [od] 4 1 [0] x 15 40
7. Ljerko Žanić AK Klek 8 10 4 0 1 15 - - - x - 38
8. Dario Ljubičić AK Dubrava - - - - - 12 0 - 10 x 10 32
9. Nenad Damarija AK Delta 6 - 0 12 12 - - 0 - x - 30
10. Željko Kelečić AK Dubrava 4 4 6 [0] 2 4 [0] [0] 4 x 4 28
11. Nenad Kolman AK Dubrava - - - 6 4 ns 8 8 od x 0 26
12. Daniel Sarić AMK Skok Racing - - - 0 0 10 0 0 8 x 0 18
13. Tomislav Vrčak AK Dubrava - - - 2 0 - od 10 1 x - 13
14. Jordan Matijašić AK Rijeka - - - - - - 10 - 0 x - 10
15. Ivica Šepić AK Rijeka 3 6 0 1 - - - - - x - 10
16. Marko Mirić AMK Dugo Selo - - - 0 0 2 3 4 0 x 1 10
17. Donald Milokanović AMK Skok Racing - - - 0 0 6 0 0 3 x 0 9
18. Andrej Medić AK Dubrava - - - - - ns - - - x 8 8
19. Zoran Širola AMK Skok Racing - - - 0 - 1 1 0 6 x 0 8
20. Edi Milokanović AMK Skok Racing - - - - - - - - - x 6 6
21. Miroslav Ujdenica AK Klek 1 - 2 [0] - 3 0 0 0 x 0 6
22. Ivica Brozović AK Klek - 2 - - 3 - - - - x - 5
23. Duilio Božić AMK Skok Racing [0] 3 [0] 0 - 0 0 0 0 x 0 3
24. Marko Cavor AMD Zanatlija - - - - - - - 3 - x - 3
25. Sandro Udović AMK Skok Racing - - - - - - 0 - - x 3 3
26. Denis Sandalj AMK Buzet 2 - - - - - - - - x - 2
27. Alen Prodan AK Buzet Autosport - - - - - - 2 - - x 0 2
28. Ivan Bijelić AMK Skok Racing [0] - [0] 0 0 0 0 0 2 x 0 2
29. Davor Fiket AK Delta - - 1 0 - - - - - x - 1
 
UKUPNO GRUPE KLASE
Generalni sponzor HAKS-a: INA