štopericaciljna zastavica 1. 02.-03.04.04. - Rijeka
2. 16.-17.04.04. - Split
3. 23.-24.04.04. - Zagreb
4. 04.-05.06.04. - Zagreb
5. 03.-04.07.04. - Slavonski Brod
6. 24.-25.07.04. - Delnice
  7. 28.-29.08.04. - Brtonigla
  8. 04.-05.09.04. - Sljeme
  9. 25.-26.09.04. - Rabac
10. 22.-23.10.04. - Dubrovnik
11. 29.-30.10.04. - Kostrena
DISCIPLINA A09 - AUTOSLALOM
KONAČNI REZULTATI NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA
UKUPNO GRUPE KLASE

KLASA 1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Denis Šverko AMD Opatija 20 20 [10] 15 15 15 [10] - 15 x 20 120
2. Željko Muhar AK Velika Gorica - - - 20 20 10 20 15 6 x 8 99
3. Edi Širola AMK Skok Racing 12 15 [1] 3 - 20 [od] 12 20 x 15 97
4. Tihomir Pašić AMD Opatija 15 10 20 [6] [8] 12 8 10 12 x - 87
5. Renea Čubrić AK INA Zagreb [4] - 15 12 12 - 12 4 10 x 10 75
6. Alen Kapusta AMK Oneum 8 8 8 8 10 - 15 [6] 8 x - 65
7. Spomenko Garguljak AMK Dugo Selo - - 12 - - - - 20 - x - 32
8. Marko Pikula AK Dubrava 10 - 4 10 - - - - - x - 24
9. Josip Mušanović AK Rijeka 0 - - - - 8 3 - 3 x 6 20
10. Jan Pajić AMD Matulji Racing - - - - - 6 4 - 4 x 4 18
11. Smiljka Pavić AK Rijeka - 12 - - - - - - - x - 12
12. Sanjin Prodan AK Buzet Autosport - - - - - - isk - - x 12 12
13. Ljiljana Kamenar AK Rijeka 0 - - - - 4 2 - 1 x 2 9
14. Sandi Garguljak AMK Dugo Selo - - - - - - - 8 - x - 8
15. Elena Golojka AK Buzet Autosport 0 - - - - - 6 - 2 x - 8
16. Željko Macarol AMD Opatija 6 - - - - - - - - x - 6
17. Božo Prnić AK Pelješac Racing - 6 - - - - - - - x - 6
18. Irena Šubaša AK Dubrava - - 6 - - - - - - x - 6
19. Marko Dremel AK HBT Racing - - 2 4 - - - - - x - 6
20. Sanja Širola AK Rijeka 1 - - - - - - - - x 3 4
21. Jordan Matijašić AK Rijeka 3 - - - - - - - - x - 3
22. Dijana Ferković AK Dubrava - - 3 - - - - - - x - 3
23. Želimir Popović AK Pula-Rovinj 2 - - - - - - - - x - 2
24. Danijel Devčić AK SB Auto Sport - - 0 2 - - - - - x - 2
25. Srečko Bura AMK Split Motorsport - - - 1 - - - - - x - 1
- Boris Seccareccia AMD Matulji Racing 0 - - - - - - - - x - 0
 
KLASA 2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Marinko Marjanović AK Velika Gorica [12] 15 20 [12] [10] 20 20 20 15 x 15 125
2. Antun Laušin SAK Samobor [8] [12] 12 15 12 15 15 [8] 20 x 20 109
3. Igor Črnac AK Rijeka 15 20 [10] 20 [8] 10 12 10 [2] x 12 99
4. Vilko Kustec AMD Zanatlija 10 - 15 - - 4 - 15 - x - 44
5. Marko Pikula AK Dubrava - - - - 3 6 10 12 1 x 10 42
6. Branimir Turčan AK Dubrava [2] 8 2 10 6 [0] isk [1] 8 x 6 40
7. Tomislav Turčan AK Dubrava 4 10 3 8 [1] [0] isk [2] 10 x 3 38
8. Mario Pranjić AK HBT Racing - - - - 0 8 8 6 12 x 2 36
9. Željko Macarol AMD Opatija - - - - - 12 6 - 4 x ns 22
10. Ivan Černeha AMK Skok Racing 20 - - - - - - - - x - 20
11. Alan Validžić AK SB Auto Sport - - - - 20 - - - - x - 20
12. Zdravko Lazar AK HBT Racing - - - - 0 2 4 3 6 x 4 19
13. Dina Orešić AMK Dugo Selo 3 - 8 3 2 - - - - x - 16
14. Darko Vrlazić AK SB Auto Sport - - - - 15 - - - - x - 15
15. Alen Vačić AK SB Auto Sport - - 0 4 4 0 - 4 - x - 12
16. Nedeljko Orešić AMK Dugo Selo - - 4 6 - - - - - x - 10
17. Dragan Velašević AK Pelješac Racing - - - - - - - - - x 8 8
18. Igor Rupčić AK Velika Gorica 1 - 6 - - - - - - x - 7
19. Mladen Žulić AK Buzet Autosport 6 - - - - - - - - x - 6
20. Nedjeljko Kosanović AK Dubrava 0 6 0 0 0 - - 0 - x od 6
21. Irena Šubaša AK Dubrava - 4 - - - - - - - x - 4
22. Mirela Kosanović AK Dubrava 0 3 0 - - - - - - x - 3
23. Filip Valjan AMD INA Millen.Cerini - - - - - 3 - - - x - 3
24. Boris Seccareccia AMD Matulji Racing - - - - - - - - 3 x - 3
25. Rino Usmiani AMD Zanatlija - - - 2 - - - - - x - 2
26. Tamara Kustec AMD Zanatlija - - 1 - - 0 - 0 - x - 1
27. Slobodan Karleuša AK HBT Racing - - 0 1 - - isk - - x - 1
28. Danijel Lukić AMD INA Millen.Cerini - - - - - 1 - - - x - 1
- Vedran Đukić AK HBT Racing od - - 0 - - - - - x - 0
- Dino Čosić AK Dubrava - - 0 - - - - - - x - 0
- Želimir Popović AK Pula-Rovinj - - - - - 0 - - - x - 0
- Davor Fiket AK Delta - - - - - - - 0 - x - 0
- Željko Kralj AK HBT Racing - - - - - - - 0 - x - 0
- Ivan Svetličić AMK Dugo Selo - - od - - - - - - x - 0
 
KLASA 3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Marko Cesar AK HBT Racing 20 - 20 20 20 - 20 [8] 20 x 12 132
2. Palmina Aljinović AK Rijeka 15 20 15 15 15 - 12 20 - x - 112
3. Dejan Dimitrijević AK Dubrava - - - - 6 15 15 12 15 x 15 78
4. Milan Dimitrijević AK Dubrava - - - - - 20 10 15 8 x - 53
5. Dragan Jelić AK SB Auto Sport 6 15 12 6 8 - - 1 - x - 48
6. Darko Vrlazić AK SB Auto Sport - 12 10 3 - - 8 10 - x - 43
7. Saša Vrlazić AK SB Auto Sport 10 10 2 2 10 - 6 3 - x - 43
8. Ivica Brozović AK Klek 12 - 8 10 - 10 - - - x - 40
9. Rino Usmiani AMD Zanatlija - - 1 - - 12 isk 4 10 x ns 27
10. Marijan Vitković AMK Dugo Selo 3 - 6 12 - - - 6 - x - 27
11. Andrea Bastianić AK Pula-Rovinj - - - - - - - - 12 x 10 22
12. Matija Gostrec AMK Dugo Selo 8 - 3 8 - - - 2 - x - 21
13. Marin Petrić AK Rijeka - - - - - - - - - x 20 20
14. Jelena Gajski AMD Zanatlija - - - 4 12 - - - - x - 16
15. Damir Škrjanec AMD Zanatlija - - - - - - - - - x 8 8
16. Đani Alajbeg AK Split Motorsport - - - - - - - - - x 6 6
17. Davor Borevković AK SB Auto Sport 4 - - - - - - - - x - 4
18. Antun Vrbanović AK Dubrava - - 4 - - - - - - x - 4
19. Krešimir Kolarek AK Dubrava 2 - 0 - - - - - - x - 2
20. Saša Petrović AMK Skok Racing 1 - - - - - - - - x - 1
- Danijel Magdić AK Info Kart - - - - - - - 0 - x - 0
- Denis Grdić AMD INA Millen.Cerini - - - - - - - - - x isk 0
 
KLASA 4
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Alenka Jurašić AK Dubrava [12] 15 [10] 20 20 20 20 [12] 12 x 20 127
2. Denis Šroler AK Velika Gorica 15 20 15 [10] 15 [12] 15 15 [10] x 15 110
3. Vedran Rzaunek AK Dubrava 20 10 6 15 - - 12 20 od x - 83
4. Krešo Radovanić AMD Zanatlija [8] - 8 12 10 15 isk [4] 20 x 12 77
5. Aljoša Kinkela AMD Opatija [4] 12 [4] [6] 12 10 10 10 15 x 8 77
6. Ivan Mikačević AMD Opatija - - - - - - 8 8 od x 10 26
7. Zvonimir Agreš AMD Zanatlija - - 20 4 - - - - - x - 24
8. Marko Agreš AMD Zanatlija - - 12 8 - - - - - x - 20
9. Josip Domitrović AK Klek 10 6 2 - - od - - - x - 18
10. Dalibor Domitrović AK Klek 6 8 1 - - - - - - x - 15
11. Daniel Srijemsi AMD Opatija - - - - - - - - 8 x 6 14
12. Donald Milokanović AMK Skok Racing 3 4 od - - - - - - x - 7
13. Antun Drnovšek AMD Zanatlija - - - - - - - 6 - x - 6
14. Gordan Prenc AMK Split Motorsport - 3 - - - - - - - x - 3
15. Željko Muhar AK Velika Gorica od - 3 - - - - - - x - 3
16. Davor Fabijančić AMD Zanatlija - - - 3 - - - - - x - 3
17. Zoran Širola AMK Skok Racing 1 2 0 - - - - - - x - 3
18. Daniel Sarić AMK Skok Racing 2 - od - - - - - - x - 2
19. Mario Horvat AMD Zanatlija - - - 2 - - - - - x - 2
20. Andro Šimunić AMK Oneum - 1 - - - - - - - x - 1
- Irena Šubaša AK Dubrava 0 - - - - - - - - x - 0
- Boris Kuvačić AMK Oneum - 0 - - - - - - - x - 0
- Josip Prizmić AK Pelješac Racing - 0 - - - - - - - x - 0
- Emir Agić AMK Dugo Selo - - 0 - - - - - - x - 0
 
KLASA 5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Alen Sekula AK Dubrava [0] [4] [8] 20 8 12 20 10 20 x 15 105
2. Tomislav Radovanić AMD Zanatlija [10] 15 12 15 10 10 15 12 [0] x [od] 89
3. Željko Lipušić AK SB Auto Sport 20 [0] 0 12 20 15 [od] 0 12 x - 79
4. Marijan Hihlik AK SB Auto Sport 15 [0] 0 8 15 20 - 15 3 x - 76
5. Ivan Černeha AMK Skok Racing - 20 [od] 3 12 [1] 12 6 15 x 8 76
6. Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica 8 [3] 15 6 6 8 - 8 10 x [ns] 61
7. Zlatko Barbić AK INA Zagreb [4] 8 10 10 [3] [4] 10 4 6 x 12 60
8. Hrvoje Avanić AK INA Zagreb - 12 2 4 - 3 - 20 - x 10 51
9. Hrvoje Utović SAK Samobor 12 - 20 1 - - - - - x - 33
10. Krešo Merlić AMD Zanatlija - 1 [0] [0] 2 2 isk 3 8 x 6 22
11. Cvetko Jaketić AK Dubrava - - - - - - - - 0 x 20 20
12. Davor Nišević AK Dubrava 3 2 6 0 0 - 8 od - x - 19
13. Žarko Grbac AMD Opatija 2 - 0 - - 0 6 - 4 x 3 15
14. Željko Šušković AK Dubrava - 10 4 0 - - - - - x - 14
15. Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica - - - 0 4 6 - 2 - x - 12
16. Igor Šušković AK Dubrava 1 6 0 2 - - - - - x - 9
17. Mato Medved AK Dubrava - - 3 0 1 0 - 1 0 x 4 9
18. Davor Borevković AK SB Auto Sport - - - - - - 3 - 2 x 2 7
19. Marko Cavor AMD Zanatlija 6 - - - - - - - - x - 6
20. Alen Vačić AK SB Auto Sport - - - - - - 4 - - x - 4
21. Goran Marincel AK SB Auto Sport - - - - - - 1 - 1 x 1 3
22. Neven Ukota AMK Skok Racing - - - - - - 2 - 0 x - 2
23. Damir Birt AK HBT Racing - - 1 0 - - - - - x - 1
- Matija Oštrec AK Dubrava 0 0 0 0 0 ns - 0 - x - 0
- Dario Niščević AK Dubrava 0 od 0 0 0 od - - - x - 0
- Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport - - 0 0 0 - - - - x - 0
- Dalibor Rumenjak AK Dubrava 0 - 0 - - - - - - x - 0
- Dino Čosić AK Dubrava 0 - - - - - - 0 - x - 0
- Damir Bilić SAK Split - 0 - - - - - 0 - x - 0
- Danijel Bogdanić AK INA Zagreb - - - 0 - - - 0 - x - 0
- Željko Kokotec AK INA Zagreb - ns - - - 0 - od - x - 0
- Damir Dražić SAK Samobor 0 - - - - - - - - x - 0
- Alen Husar AMK Dugo Selo - - - 0 - - - - - x - 0
- Mario Jelušić AMK Dugo Selo - - - 0 - - - - - x - 0
- Krešimir Martinec AMK Dugo Selo - - - 0 - - - - - x - 0
- Jakov Radečić AK INA Zagreb - - - 0 - - - - - x - 0
- Branko Semper AMK Dugo Selo - - - 0 - - - - - x - 0
- Goran Sruk AK INA Zagreb - - - 0 - - - - - x - 0
- Krešimir Kolarek AK Dubrava - - - - - - - 0 - x - 0
- Nenad Griparić AK Pula-Rovinj - - - - - - - - 0 x - 0
- Igor Keser AK INA Zagreb - ns - - - - - ns - x - 0
 
KLASA 6
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo [12] 15 [10] 20 15 - 20 20 20 x 12 122
2. Cvetko Jaketić AK Dubrava 20 20 15 15 [12] 20 15 15 - x - 120
3. Marko Palijan AK Dubrava 15 [4] 20 - 20 [12] 12 12 15 x 20 114
4. Miro Birt AK HBT Racing [8] - 12 12 8 10 8 10 - x 15 75
5. Andrej Medić AK Dubrava 10 6 2 8 10 - - 4 - x - 40
6. Denis Sandalj AMK Buzet - - - - od 15 10 ns 12 x od 37
7. Leo Černi AMD Matulji Racing 2 - - - - 8 6 - 10 x 10 36
8. Dario Ljubičić AK Dubrava 6 8 3 10 6 - - - - x - 33
9. Nenad Kolman AK Dubrava od 10 6 - - - - - - x - 16
10. Ivan Mehkek AK Dubrava - - 8 - - - - 8 - x - 16
11. Ante Alduk SAK Split - 12 - - - - - - - x - 12
12. Đivo Gljivić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - - x 8 8
13. Tomislav Vrčak AK Dubrava od 3 4 - - - - - - x - 7
14. Krešimir Kolarek AK Dubrava - - - 6 - - - - - x - 6
15. Željko Šušković AK Dubrava - - - - - - - 6 - x - 6
16. Mato Dumenčić AMK Dugo Selo 4 - od od - - - - - x - 4
17. Dino Čosić AK Dubrava - - - 4 - - - - - x - 4
18. Ozren Semper AMK Dugo Selo 3 - 1 ns - - - - - x - 4
19. Dejan Marušić AMK Skok Racing - - - 3 - - - - - x - 3
 
KLASA 7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Donald Milokanović AMK Skok Racing - - - 12 15 12 6 20 10 x 12 87
2. Ivan Bijelić AMK Skok Racing 15 - 12 10 12 - [8] 12 8 x 8 77
3. Petar Fable AMK Skok Racing 20 - 15 6 10 - - 15 3 x 6 75
4. Zoran Širola AMK Skok Racing - - - 20 - 8 15 6 15 x 10 74
5. Dario Ljubičić AK Dubrava - - - - - 20 10 - 20 x 20 70
6. Željko Kelečić AK Dubrava - - - - - 10 12 10 12 x 15 59
7. Daniel Sarić AMK Skok Racing - - - 15 20 15 - 8 - x - 58
8. Davor Fiket AK Delta - - 20 8 - - - - - x - 28
9. Jordan Matijašić AK Rijeka - - - - - - 20 - 6 x - 26
10. Dina Marenić AK Speedy - - - - - - - 4 - x - 4
11. Želimir Popović AK Pula-Rovinj - - - - - - - - 4 x - 4
12. Dejan Marušić AMK Skok Racing - - - - - - - 3 - x - 3
 
KLASA 8
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Dejan Kopajtić AK Rijeka 20 20 [15] 20 20 [ns] 15 20 20 x [8] 135
2. Tomislav Tuk AK Dubrava [15] [12] [10] 15 15 20 20 15 15 x 20 120
3. Tomislav Šepić AK Rijeka - 15 12 12 12 [ns] 12 [10] 12 x 12 87
4. Hrvoje Šepić AK Rijeka - 8 [4] 8 10 [od] 10 6 6 x 15 63
5. Ljerko Žanić AK Klek 12 10 6 4 4 15 - - - x - 51
6. Željko Sopić AK Delta - - 20 10 - - - 12 - x - 42
7. Miroslav Ujdenica AK Klek 6 - [3] 3 - 12 3 4 8 x 6 42
8. Željko Kelečić AK Dubrava 10 6 8 6 6 - - - - x - 36
9. Marin Nežić AMK Skok Racing - - - - - - 6 - 10 x 4 20
10. Sandro Udović AMK Skok Racing - - - - - - 4 - - x 10 14
11. Ivica Brozović AK Klek - 4 - - 8 - - - - x - 12
12. Alen Prodan AK Buzet Autosport - - - - - - 8 - - x 3 11
13. Denis Sandalj AMK Buzet 8 - - - - - - - - x - 8
14. Marko Cavor AMD Zanatlija - - - - - - - 8 - x - 8
15. Romeo Matulja AK Rijeka 4 - - - - - - - - x 0 4
16. Robert Čulina AK Rijeka 3 - - - - - - - - x - 3
17. Božo Prnić AK Pelješac Racing 2 - - - - - - - - x - 2
18. Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija - - 2 - - - - - - x - 2
19. Ivan Jaranović AK Rijeka - - - - - ns - - - x 2 2
20. Jelena Gajski AMD Zanatlija - - 1 - - - - - - x - 1
21. Robert Butković AK Rijeka - - - - - - - - - x 1 1
- Mario Jurišić AK Rijeka - - - - - ns - - - x 0 0
- Antonio Gavranović AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - - x 0 0
 
KLASA 9
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Ukup.
1. Mario Macan AMD Zanatlija 15 - 20 12 20 20 15 [10] 10 x - 112
2. Marko Mirić AMK Dugo Selo - - - 2 10 15 12 12 12 x 12 75
3. Nenad Damarija AK Delta 12 - 15 20 15 - - 8 - x - 70
4. Nenad Kolman AK Dubrava - - - 15 12 ns 20 15 od x 3 65
5. Duilio Božić AMK Skok Racing [3] 15 10 3 - 12 6 4 8 x [2] 58
6. Tomislav Vrčak AK Dubrava - - - 10 8 - od 20 15 x - 53
7. Ivica Šepić AK Rijeka 10 20 12 8 - - - - - x - 50
8. Daniel Sarić AMK Skok Racing - - - - - - 10 - 20 x 6 36
9. Tomislav Šepić AK Rijeka 20 - - - - - - - - x - 20
10. Andrej Medić AK Dubrava - - - - - ns - - - x 20 20
11. Dina Orešić AMK Dugo Selo - - - - - 10 - 6 - x - 16
12. Edi Milokanović AMK Skok Racing - - - - - - - - - x 15 15
13. Zoran Grabović AK Rijeka 8 - - - - - - - - x 4 12
14. Milan Dimitrijević AK Dubrava - - - - - - - - - x 10 10
15. Martina Mihok AMK Dugo Selo 6 - - 4 - - - - - x - 10
16. Petar Fable AMK Skok Racing - - - - - ns 8 - - x - 8
17. Marin Čohar AK Rijeka - - - - - - - - - x 8 8
18. Elvis Palčić AMK Skok Racing - - - 6 - - - - - x - 6
19. Vedran Mihok AMK Dugo Selo 4 - - - - - - - - x - 4
20. Nataša Damarija AK Delta - - - - - - - 3 - x - 3
- Ivan Bijelić AMK Skok Racing - - - - - od - - - x - 0
- Saniel Dabić AK Delta - - - ns - - - - - x - 0
 
UKUPNO GRUPE KLASE
Generalni sponzor HAKS-a: INA