AUTOSLALOM ZA PRVENSTVO HRVATSKE
3. RIJEČKI AUTOSLALOM '04
Rijeka, 02.-03.04.2004.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 29 Cvetko Jaketić AK Dubrava
Dryden-Federal
Volkswagen Golf 11.819 0 20
2. 8 14 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 45 11.942 123 15
3. 6 26 Marko Palijan AK Dubrava
Dubrava Tuning
Fiat Uno Turbo i.e. 12.039 220 12
4. 5 40 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 12.043 224 10
5. 6 23 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 12.139 320 8
6. 2 83 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 12.248 429 6
7. 2 95 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 12.341 522 4
8. 4 59 Vedran Rzaunek AK Dubrava
Dubrava Tuning
Autobianchi A112 12.376 557 3
9. 8 15 Tomislav Tuk AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 45 12.381 562 2
10. 4 66 Denis Šroler AK Velika Gorica Autobianchi A112 Ab. 12.420 601 1
11. 6 27 Andrej Medić AK Dubrava Yugo 12.460 641 -
12. 4 57 Alenka Jurašić AK Dubrava Autobianchi A112 12.463 644 -
13. 5 37 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 12.485 666 -
14. 6 30 Miro Birt AK HBT Racing Hyundai Getz 12.520 701 -
15. 2 84 Marinko Marjanović AK Velika Gorica Opel Corsa GSi 12.537 718 -
16. 4 61 Josip Domitrović AK Klek Autobianchi A112 12.546 727 -
17. 2 88 Vilko Kustec AMD Zanatlija Peugeot 206 12.599 780 -
18. 9 8 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 12.613 794 -
19. 9 7 Mario Macan AMD Zanatlija Volkswagen Golf 12.683 864 -
20. 3 76 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 12.706 887 -
21. 2 93 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 12.751 932 -
22. 5 44 Hrvoje Utović SAK Samobor Honda Civic 12.811 992 -
23. 8 91 Ljerko Žanić AK Klek Peugeot 106 Rallye 12.852 1.033 -
24. 5 49 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija Yugo 12.891 1.072 -
25. 9 5 Nenad Damarija AK Delta Ford Focus 2.0 16V 12.897 1.078 -
26. 8 13 Željko Kelečić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Yugo 45 12.905 1.086 -
27. 9 3 Ivica Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 12.921 1.102 -
28. 4 58 Krešo Radovanić AMD Zanatlija Zastava 850 12.928 1.109 -
29. 3 72 Palmina Alljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Renault Clio 13.011 1.192 -
30. 5 36 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 13.022 1.203 -
31. 6 33 Dario Ljubičić AK Dubrava Volkswagen Golf 13.025 1.206 -
32. 5 50 Marko Cavor AMD Zanatlija Yugo 13.027 1.208 -
33. 5 45 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 65 13.068 1.249 -
34. 1 108 Denis Šverko AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Austin Mini Moris 13.165 1.346 -
35. 5 54 Davor Nišević AK Dubrava Yugo 13.202 1.383 -
36. 1 104 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 13.252 1.433 -
37. 5 39 Žarko Grbac AMD Opatija Yugo 13.302 1.483 -
38. 4 64 Dalibor Domitrović AK Klek Autobianchi A112 13.321 1.502 -
39. 6 25 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Ford Sierra 13.333 1.514 -
40. 4 65 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 13.336 1.517 -
41. 8 11 Denis Sandalj AMK Buzet Yugo 45 13.357 1.538 -
42. 1 100 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 13.384 1.565 -
43. 5 56 Igor Šušković AK Dubrava Volkswagen Golf 13.449 1.630 -
44. 5 42 Damir Dražić SAK Samobor Honda Civic 13.484 1.665 -
45. 3 79 Ivica Brozović AK Klek VW Golf VR6 13.504 1.685 -
46. 8 81 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 13.573 1.754 -
47. 9 4 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett 1.2 13.621 1.802 -
48. 1 112 Marko Pikula AK Dubrava Yugo 13.658 1.839 -
49. 2 86 Mladen Žulić AK Buzet Autosport Yugo 65 13.704 1.885 -
50. 4 62 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 13.705 1.886 -
51. 2 92 Tomislav Turčan AK Dubrava Honda Civic 13.713 1.894 -
52. 2 89 Dina Orešić AMK Dugo Selo Honda Civic 13.754 1.935 -
53. 2 87 Branimir Turčan AK Dubrava Honda Civic 13.763 1.944 -
54. 9 6 Martina Mihok AMK Dugo Selo Ford Focus 2.0 16V 13.776 1.957 -
55. 4 69 Daniel Sarić AMK Skok Racing Zastava 750 13.776 1.957 -
56. 9 9 Vedran Mihok AMK Dugo Selo Ford Focus 2.0 16V 13.782 1.963 -
57. 1 115 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat 600 13.788 1.969 -
58. 1 103 Željko Macarol AMD Opatija Fiat 127 13.815 1.996 -
59. 5 43 Alen Sekula AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 13.832 2.013 -
60. 8 12 Romeo Matulja AK Rijeka Peugeot 205 Rallye 13.862 2.043 -
61. 5 53 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo 13.862 2.043 -
62. 5 52 Dalibor Rumenjak AK Dubrava Zastava 128 13.886 2.067 -
63. 4 67 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 13.933 2.114 -
64. 7 21 Petar Fable AMK Skok Racing Zastava 750 13.947 2.128 -
65. 1 102 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 13.983 2.164 -
66. 7 20 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 14.099 2.280 -
67. 1 106 Jordan Matijašić AK Rijeka Fiat Punto 14.130 2.311 -
68. 3 78 Saša Vrlazić AK SB Auto Sport Ford Escort RS Turbo 14.134 2.315 -
69. 3 74 Matija Gostrec AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 14.157 2.338 -
70. 3 77 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Stilo Abarth 14.160 2.341 -
71. 1 113 Želimir Popović AK Pula-Rovinj Fiat Punto 14.264 2.445 -
72. 1 99 Sanja Širola AK Rijeka Autobianchi A112 14.335 2.516 -
73. 3 73 Davor Borevković AK SB Auto Sport Ford Escort RS Turbo 14.340 2.521 -
74. 6 24 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Sierra 14.351 2.532 -
75. 2 90 Igor Rupčić AK Velika Gorica Seat Ibiza 14.582 2.763 -
76. 1 109 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 14.708 2.889 -
77. 8 18 Robert Čulina AK Rijeka Škoda Felicia 1.3 LXi 14.857 3.038 -
78. 2 80 Nedjeljko Kosanović AK Dubrava Toyota Corolla 14.862 3.043 -
79. 3 75 Marijan Vitković AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 15.030 3.211 -
80. 8 22 Božo Prnić AK Pelješac Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 15.138 3.319 -
81. 3 48 Krešimir Kolarek AK Dubrava VW Golf TDi 15.192 3.373 -
82. 4 105 Irena Šubaša AK Dubrava Yugo 15.467 3.648 -
83. 1 114 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 15.468 3.649 -
84. 5 32 Dino Čosić AK Dubrava Škoda Favorit 136L 15.490 3.671 -
85. 1 110 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 15.861 4.042 -
86. 1 101 Boris Seccareccia AMD Matulji Racing Mini Moris 16.073 4.254 -
87. 6 31 Leo Černi AMD Matulji Racing Fiat 128 Sport 16.609 4.790 -
88. 2 97 Mirela Kosanović AK Dubrava Toyota Corolla 16.751 4.932 -
89. 5 47 Dario Niščević AK Dubrava Yugo 17.674 5.855 -
90. 9 2 Duilio Božić AMK Skok Racing Renault Megane 17.876 6.057 -
91. 3 71 Saša Petrović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Ford Focus 2.0 21.078 9.259 -
- 6 28 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 odustao -
- 6 34 Nenad Kolman AK Dubrava Lancia Y10 odustao -
- 4 68 Željko Muhar AK Velika Gorica Autobianchi A112 odustao -
- 2 94 Vedran Đukić AK HBT Racing Citroën AX odustao -
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 57 Alenka Jurašić AK Dubrava Autobianchi A112 12.463 0 20
2. 3 72 Palmina Alljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Renault Clio 13.011 548 15
3. 2 89 Dina Orešić AMK Dugo Selo Honda Civic 13.754 1.291 12
4. 9 6 Martina Mihok AMK Dugo Selo Ford Focus 2.0 16V 13.776 1.313 10
5. 1 102 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 13.983 1.520 8
6. 1 99 Sanja Širola AK Rijeka Autobianchi A112 14.335 1.872 6
7. 1 109 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 14.708 2.245 4
8. 4 105 Irena Šubaša AK Dubrava Yugo 15.467 3.004 3
9. 1 110 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 15.861 3.398 2
10. 2 97 Mirela Kosanović AK Dubrava Toyota Corolla 16.751 4.288 1
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 83 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 12.248 0 20
2. 9 8 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 12.613 365 15
3. 9 5 Nenad Damarija AK Delta Ford Focus 2.0 16V 12.897 649 12
4. 1 100 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 13.384 1.136 10
5. 5 56 Igor Šušković AK Dubrava Volkswagen Golf 13.449 1.201 8
6. 8 81 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 13.573 1.325 6
7. 1 112 Marko Pikula AK Dubrava Yugo 13.658 1.410 4
8. 4 62 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 13.705 1.457 3
9. 2 89 Dina Orešić AMK Dugo Selo Honda Civic 13.754 1.506 2
10. 9 6 Martina Mihok AMK Dugo Selo Ford Focus 2.0 16V 13.776 1.528 1
11. 9 9 Vedran Mihok AMK Dugo Selo Ford Focus 2.0 16V 13.782 1.534 -
12. 5 43 Alen Sekula AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 13.832 1.584 -
13. 5 53 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo 13.862 1.614 -
14. 5 52 Dalibor Rumenjak AK Dubrava Zastava 128 13.886 1.638 -
15. 4 67 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 13.933 1.685 -
16. 7 21 Petar Fable AMK Skok Racing Zastava 750 13.947 1.699 -
17. 7 20 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 14.099 1.851 -
18. 3 74 Matija Gostrec AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 14.157 1.909 -
19. 6 24 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Sierra 14.351 2.103 -
20. 1 109 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 14.708 2.460 -
21. 5 32 Dino Čosić AK Dubrava Škoda Favorit 136L 15.490 3.242 -
22. 1 101 Boris Seccareccia AMD Matulji Racing Mini Moris 16.073 3.825 -
23. 9 2 Duilio Božić AMK Skok Racing Renault Megane 17.876 5.628 -
24. 3 71 Saša Petrović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Ford Focus 2.0 21.078 8.830 -
 
GRUPA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 83 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 12.248 0 20
2. 2 95 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 12.341 93 15
3. 2 84 Marinko Marjanović AK Velika Gorica Opel Corsa GSi 12.537 289 12
4. 2 88 Vilko Kustec AMD Zanatlija Peugeot 206 12.599 351 10
5. 3 76 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 12.706 458 8
6. 2 93 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 12.751 503 6
7. 3 72 Palmina Alljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Renault Clio 13.011 763 4
8. 1 108 Denis Šverko AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Austin Mini Moris 13.165 917 3
9. 1 104 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 13.252 1.004 2
10. 1 100 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 13.384 1.136 1
11. 3 79 Ivica Brozović AK Klek VW Golf VR6 13.504 1.256 -
12. 1 112 Marko Pikula AK Dubrava Yugo 13.658 1.410 -
13. 2 86 Mladen Žulić AK Buzet Autosport Yugo 65 13.704 1.456 -
14. 2 92 Tomislav Turčan AK Dubrava Honda Civic 13.713 1.465 -
15. 2 89 Dina Orešić AMK Dugo Selo Honda Civic 13.754 1.506 -
16. 2 87 Branimir Turčan AK Dubrava Honda Civic 13.763 1.515 -
17. 1 115 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat 600 13.788 1.540 -
18. 1 103 Željko Macarol AMD Opatija Fiat 127 13.815 1.567 -
19. 1 102 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 13.983 1.735 -
20. 1 106 Jordan Matijašić AK Rijeka Fiat Punto 14.130 1.882 -
21. 3 78 Saša Vrlazić AK SB Auto Sport Ford Escort RS Turbo 14.134 1.886 -
22. 3 74 Matija Gostrec AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 14.157 1.909 -
23. 3 77 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Stilo Abarth 14.160 1.912 -
24. 1 113 Želimir Popović AK Pula-Rovinj Fiat Punto 14.264 2.016 -
25. 1 99 Sanja Širola AK Rijeka Autobianchi A112 14.335 2.087 -
26. 3 73 Davor Borevković AK SB Auto Sport Ford Escort RS Turbo 14.340 2.092 -
27. 2 90 Igor Rupčić AK Velika Gorica Seat Ibiza 14.582 2.334 -
28. 1 109 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 14.708 2.460 -
29. 2 80 Nedjeljko Kosanović AK Dubrava Toyota Corolla 14.862 2.614 -
30. 3 75 Marijan Vitković AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 15.030 2.782 -
31. 3 48 Krešimir Kolarek AK Dubrava VW Golf TDi 15.192 2.944 -
32. 1 114 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 15.468 3.220 -
33. 1 110 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 15.861 3.613 -
34. 1 101 Boris Seccareccia AMD Matulji Racing Mini Moris 16.073 3.825 -
35. 2 97 Mirela Kosanović AK Dubrava Toyota Corolla 16.751 4.503 -
36. 3 71 Saša Petrović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Ford Focus 2.0 21.078 8.830 -
- 2 94 Vedran Đukić AK HBT Racing Citroën AX odustao -
 
GRUPA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 29 Cvetko Jaketić AK Dubrava
Dryden-Federal
Volkswagen Golf 11.819 0 20
2. 6 26 Marko Palijan AK Dubrava
Dubrava Tuning
Fiat Uno Turbo i.e. 12.039 220 15
3. 5 40 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 12.043 224 12
4. 6 23 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 12.139 320 10
5. 4 59 Vedran Rzaunek AK Dubrava
Dubrava Tuning
Autobianchi A112 12.376 557 8
6. 4 66 Denis Šroler AK Velika Gorica Autobianchi A112 Ab. 12.420 601 6
7. 6 27 Andrej Medić AK Dubrava Yugo 12.460 641 4
8. 4 57 Alenka Jurašić AK Dubrava Autobianchi A112 12.463 644 3
9. 5 37 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 12.485 666 2
10. 6 30 Miro Birt AK HBT Racing Hyundai Getz 12.520 701 1
11. 4 61 Josip Domitrović AK Klek Autobianchi A112 12.546 727 -
12. 5 44 Hrvoje Utović SAK Samobor Honda Civic 12.811 992 -
13. 5 49 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija Yugo 12.891 1.072 -
14. 4 58 Krešo Radovanić AMD Zanatlija Zastava 850 12.928 1.109 -
15. 5 36 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 13.022 1.203 -
16. 6 33 Dario Ljubičić AK Dubrava Volkswagen Golf 13.025 1.206 -
17. 5 50 Marko Cavor AMD Zanatlija Yugo 13.027 1.208 -
18. 5 45 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 65 13.068 1.249 -
19. 5 54 Davor Nišević AK Dubrava Yugo 13.202 1.383 -
20. 5 39 Žarko Grbac AMD Opatija Yugo 13.302 1.483 -
21. 4 64 Dalibor Domitrović AK Klek Autobianchi A112 13.321 1.502 -
22. 6 25 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Ford Sierra 13.333 1.514 -
23. 4 65 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 13.336 1.517 -
24. 5 56 Igor Šušković AK Dubrava Volkswagen Golf 13.449 1.630 -
25. 5 42 Damir Dražić SAK Samobor Honda Civic 13.484 1.665 -
26. 4 62 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 13.705 1.886 -
27. 4 69 Daniel Sarić AMK Skok Racing Zastava 750 13.776 1.957 -
28. 5 43 Alen Sekula AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 13.832 2.013 -
29. 5 53 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo 13.862 2.043 -
30. 5 52 Dalibor Rumenjak AK Dubrava Zastava 128 13.886 2.067 -
31. 4 67 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 13.933 2.114 -
32. 6 24 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Sierra 14.351 2.532 -
33. 4 105 Irena Šubaša AK Dubrava Yugo 15.467 3.648 -
34. 5 32 Dino Čosić AK Dubrava Škoda Favorit 136L 15.490 3.671 -
35. 6 31 Leo Černi AMD Matulji Racing Fiat 128 Sport 16.609 4.790 -
36. 5 47 Dario Niščević AK Dubrava Yugo 17.674 5.855 -
- 6 28 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 odustao -
- 6 34 Nenad Kolman AK Dubrava Lancia Y10 odustao -
- 4 68 Željko Muhar AK Velika Gorica Autobianchi A112 odustao -
 
GRUPA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 14 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 45 11.942 0 20
2. 8 15 Tomislav Tuk AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 45 12.381 439 15
3. 9 8 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 12.613 671 12
4. 9 7 Mario Macan AMD Zanatlija Volkswagen Golf 12.683 741 10
5. 8 91 Ljerko Žanić AK Klek Peugeot 106 Rallye 12.852 910 8
6. 9 5 Nenad Damarija AK Delta Ford Focus 2.0 16V 12.897 955 6
7. 8 13 Željko Kelečić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Yugo 45 12.905 963 4
8. 9 3 Ivica Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 12.921 979 3
9. 8 11 Denis Sandalj AMK Buzet Yugo 45 13.357 1.415 2
10. 8 81 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 13.573 1.631 1
11. 9 4 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett 1.2 13.621 1.679 -
12. 9 6 Martina Mihok AMK Dugo Selo Ford Focus 2.0 16V 13.776 1.834 -
13. 9 9 Vedran Mihok AMK Dugo Selo Ford Focus 2.0 16V 13.782 1.840 -
14. 8 12 Romeo Matulja AK Rijeka Peugeot 205 Rallye 13.862 1.920 -
15. 7 21 Petar Fable AMK Skok Racing Zastava 750 13.947 2.005 -
16. 7 20 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 14.099 2.157 -
17. 8 18 Robert Čulina AK Rijeka Škoda Felicia 1.3 LXi 14.857 2.915 -
18. 8 22 Božo Prnić AK Pelješac Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 15.138 3.196 -
19. 9 2 Duilio Božić AMK Skok Racing Renault Megane 17.876 5.934 -
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 1 108 Denis Šverko AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Austin Mini Moris 13.165 0 20
2. 1 104 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 13.252 87 15
3. 1 100 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 13.384 219 12
4. 1 112 Marko Pikula AK Dubrava Yugo 13.658 493 10
5. 1 115 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat 600 13.788 623 8
6. 1 103 Željko Macarol AMD Opatija Fiat 127 13.815 650 6
7. 1 102 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 13.983 818 4
8. 1 106 Jordan Matijašić AK Rijeka Fiat Punto 14.130 965 3
9. 1 113 Želimir Popović AK Pula-Rovinj Fiat Punto 14.264 1.099 2
10. 1 99 Sanja Širola AK Rijeka Autobianchi A112 14.335 1.170 1
11. 1 109 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 14.708 1.543 -
12. 1 114 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 15.468 2.303 -
13. 1 110 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 15.861 2.696 -
14. 1 101 Boris Seccareccia AMD Matulji Racing Mini Moris 16.073 2.908 -
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 83 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 12.248 0 20
2. 2 95 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 12.341 93 15
3. 2 84 Marinko Marjanović AK Velika Gorica Opel Corsa GSi 12.537 289 12
4. 2 88 Vilko Kustec AMD Zanatlija Peugeot 206 12.599 351 10
5. 2 93 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 12.751 503 8
6. 2 86 Mladen Žulić AK Buzet Autosport Yugo 65 13.704 1.456 6
7. 2 92 Tomislav Turčan AK Dubrava Honda Civic 13.713 1.465 4
8. 2 89 Dina Orešić AMK Dugo Selo Honda Civic 13.754 1.506 3
9. 2 87 Branimir Turčan AK Dubrava Honda Civic 13.763 1.515 2
10. 2 90 Igor Rupčić AK Velika Gorica Seat Ibiza 14.582 2.334 1
11. 2 80 Nedjeljko Kosanović AK Dubrava Toyota Corolla 14.862 2.614 -
12. 2 97 Mirela Kosanović AK Dubrava Toyota Corolla 16.751 4.503 -
- 2 94 Vedran Đukić AK HBT Racing Citroën AX odustao -
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 76 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 12.706 0 20
2. 3 72 Palmina Alljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Renault Clio 13.011 305 15
3. 3 79 Ivica Brozović AK Klek VW Golf VR6 13.504 798 12
4. 3 78 Saša Vrlazić AK SB Auto Sport Ford Escort RS Turbo 14.134 1.428 10
5. 3 74 Matija Gostrec AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 14.157 1.451 8
6. 3 77 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Stilo Abarth 14.160 1.454 6
7. 3 73 Davor Borevković AK SB Auto Sport Ford Escort RS Turbo 14.340 1.634 4
8. 3 75 Marijan Vitković AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 15.030 2.324 3
9. 3 48 Krešimir Kolarek AK Dubrava VW Golf TDi 15.192 2.486 2
10. 3 71 Saša Petrović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Ford Focus 2.0 21.078 8.372 1
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 59 Vedran Rzaunek AK Dubrava
Dubrava Tuning
Autobianchi A112 12.376 0 20
2. 4 66 Denis Šroler AK Velika Gorica Autobianchi A112 Ab. 12.420 44 15
3. 4 57 Alenka Jurašić AK Dubrava Autobianchi A112 12.463 87 12
4. 4 61 Josip Domitrović AK Klek Autobianchi A112 12.546 170 10
5. 4 58 Krešo Radovanić AMD Zanatlija Zastava 850 12.928 552 8
6. 4 64 Dalibor Domitrović AK Klek Autobianchi A112 13.321 945 6
7. 4 65 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 13.336 960 4
8. 4 62 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 13.705 1.329 3
9. 4 69 Daniel Sarić AMK Skok Racing Zastava 750 13.776 1.400 2
10. 4 67 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 13.933 1.557 1
11. 4 105 Irena Šubaša AK Dubrava Yugo 15.467 3.091 -
- 4 68 Željko Muhar AK Velika Gorica Autobianchi A112 odustao -
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 40 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 12.043 0 20
2. 5 37 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 12.485 442 15
3. 5 44 Hrvoje Utović SAK Samobor Honda Civic 12.811 768 12
4. 5 49 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija Yugo 12.891 848 10
5. 5 36 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 13.022 979 8
6. 5 50 Marko Cavor AMD Zanatlija Yugo 13.027 984 6
7. 5 45 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 65 13.068 1.025 4
8. 5 54 Davor Nišević AK Dubrava Yugo 13.202 1.159 3
9. 5 39 Žarko Grbac AMD Opatija Yugo 13.302 1.259 2
10. 5 56 Igor Šušković AK Dubrava Volkswagen Golf 13.449 1.406 1
11. 5 42 Damir Dražić SAK Samobor Honda Civic 13.484 1.441 -
12. 5 43 Alen Sekula AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 13.832 1.789 -
13. 5 53 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo 13.862 1.819 -
14. 5 52 Dalibor Rumenjak AK Dubrava Zastava 128 13.886 1.843 -
15. 5 32 Dino Čosić AK Dubrava Škoda Favorit 136L 15.490 3.447 -
16. 5 47 Dario Niščević AK Dubrava Yugo 17.674 5.631 -
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 29 Cvetko Jaketić AK Dubrava
Dryden-Federal
Volkswagen Golf 11.819 0 20
2. 6 26 Marko Palijan AK Dubrava
Dubrava Tuning
Fiat Uno Turbo i.e. 12.039 220 15
3. 6 23 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 12.139 320 12
4. 6 27 Andrej Medić AK Dubrava Yugo 12.460 641 10
5. 6 30 Miro Birt AK HBT Racing Hyundai Getz 12.520 701 8
6. 6 33 Dario Ljubičić AK Dubrava Volkswagen Golf 13.025 1.206 6
7. 6 25 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Ford Sierra 13.333 1.514 4
8. 6 24 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Sierra 14.351 2.532 3
9. 6 31 Leo Černi AMD Matulji Racing Fiat 128 Sport 16.609 4.790 2
- 6 28 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 odustao -
- 6 34 Nenad Kolman AK Dubrava Lancia Y10 odustao -
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 7 21 Petar Fable AMK Skok Racing Zastava 750 13.947 0 20
2. 7 20 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 14.099 152 15
 
KLASA 8
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 14 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 45 11.942 0 20
2. 8 15 Tomislav Tuk AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 45 12.381 439 15
3. 8 91 Ljerko Žanić AK Klek Peugeot 106 Rallye 12.852 910 12
4. 8 13 Željko Kelečić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Yugo 45 12.905 963 10
5. 8 11 Denis Sandalj AMK Buzet Yugo 45 13.357 1.415 8
6. 8 81 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 13.573 1.631 6
7. 8 12 Romeo Matulja AK Rijeka Peugeot 205 Rallye 13.862 1.920 4
8. 8 18 Robert Čulina AK Rijeka Škoda Felicia 1.3 LXi 14.857 2.915 3
9. 8 22 Božo Prnić AK Pelješac Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 15.138 3.196 2
 
KLASA 9
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 9 8 Tomislav Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 12.613 0 20
2. 9 7 Mario Macan AMD Zanatlija Volkswagen Golf 12.683 70 15
3. 9 5 Nenad Damarija AK Delta Ford Focus 2.0 16V 12.897 284 12
4. 9 3 Ivica Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 12.921 308 10
5. 9 4 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett 1.2 13.621 1.008 8
6. 9 6 Martina Mihok AMK Dugo Selo Ford Focus 2.0 16V 13.776 1.163 6
7. 9 9 Vedran Mihok AMK Dugo Selo Ford Focus 2.0 16V 13.782 1.169 4
8. 9 2 Duilio Božić AMK Skok Racing Renault Megane 17.876 5.263 3
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBRAVA 20 Cvetko Jaketić K6 20 Vedran Rzaunek K4 15 Marko Palijan K6 55
2. AK RIJEKA 20 Dejan Kopajtić K8 20 Tomislav Šepić K9 15 Igor Črnac K2 55
3. AMK SKOK RACING 20 Ivan Černeha K2 20 Petar Fable K7 15 Ivan Bijelić K7 55
4. AK SB AUTO SPORT 20 Željko Lipušić K5 15 Marijan Hihlik K5 10 Saša Vrlazić K3 45
5. AMD OPATIJA 20 Denis Šverko K1 15 Tihomir Pašić K1 6 Željko Macarol K1 41
6. AK VELIKA GORICA 15 Denis Šroler K5 12 Marinko Marjanović K2 8 Aleksandar Radovanović K5 35
7. AMD ZANATLIJA 15 Mario Macan K9 10 Vilko Kustec K2 10 Tomislav Radovanić K5 35
8. AK KLEK 12 Ljerko Žanić K8 12 Ivica Brozović K3 10 Josip Domitrović K4 34
9. AK HBT RACING 20 Marko Cesar K3 8 Miro Birt K6 3 Vedran Đukić K2 28
10. AMK DUGO SELO 12 Dalibor Pečnjak K6 8 Matija Gostrec K3 6 Martina Mihok K9 26
11. SAK SAMOBOR 12 Hrvoje Utović K5 8 Antun Laušin K2 6 Damir Dražić K3 20
12. AK DELTA 12 Nenad Damarija K8 - - 12
13. AMK BUZET 8 Denis Sandalj K8 - - 8
14. AMK ONEUM 8 Alen Kapusta K1 - - 8
15. AK INA ZAGREB 4Zlatko Barbić K5 4 Renea Čubrić K1 - 8
16. AK BUZET AUTOSPORT 6 Mladen Žulić K2 - - 6
17. AK PULA-ROVINJ 2 Želimir Popović K1 - - 2
18. AK PELJEŠAC RACING 2 Božo Prnić K8 - - 2
19. AMD MATULJI RACING 2 Leo Černi K6 - - 2
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. T.Z. GRADA RIJEKE 20 Denis Šverko K1 15 Igor Črnac K2 15 Palmina Aljinović K2 50
2. DUBRAVA TUNING 20 Vedran Rzaunek K4 15 Marko Palijan K6 10 Željko Kelečić K8 45
3. CTR SLAVONSKI BROD 20 Željko Lipušić K5 15 Marijan Hihlik K5 6 Dragan Jelić K3 41
4. DRYDEN-FEDERAL 20 Cvetko Jaketić K6 15 Tomislav Tuk K8 0 Alen Sekula K5 35
5. T.Z.OPĆINE BRTONIGLA 20 Ivan Černeha K2 3 Donald Milokanović K4 1 Saša Petrović K3 24
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA