AUTOSLALOM ZA PRVENSTVO HRVATSKE
VW-NAGRADA STUBIČKIH TOPLICA '04
Pila, 04.09.2004.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 80 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 45 11.382 0 20
2. 6 65 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 1.4 Turbo 11.488 106 15
3. 6 64 Cvetko Jaketić AK Dubrava
Dryden-Federal
Volkswagen Golf 11.533 151 12
4. 8 81 Tomislav Tuk AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 45 11.561 179 10
5. 8 83 Željko Sopić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 11.687 305 8
6. 9 93 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 11.761 379 6
7. 5 50 Hrvoje Avanić AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 11.872 490 4
8. 5 45 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 11.941 559 3
9. 6 66 Marko Palijan AK Dubrava
Dubrava Tuning
Fiat Uno Turbo i.e. 11.965 583 2
10. 5 43 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Yugo 11.998 616 1
11. 2 9 Marinko Marjanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Opel Corsa GSi 12.021 639 -
12. 4 40 Vedran Rzaunek AK Dubrava
Dubrava Tuning
Autobianchi A112 Ab. 12.028 646 -
13. 5 46 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 12.047 665 -
14. 2 12 Vilko Kustec AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Peugeot 206 12.070 688 -
15. 9 91 Nenad Kolman AK Dubrava
Dubrava Tuning
Lancia Y10 12.078 696 -
16. 4 38 Denis Šroler AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 Ab. 12.114 732 -
17. 8 82 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 12.114 732 -
18. 5 47 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 1.4 12.117 735 -
19. 5 49 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 12.168 786 -
20. 5 48 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 65 12.256 874 -
21. 9 92 Marko Mirić AMK Dugo Selo Peugeot 309 GTI 16S 12.264 882 -
22. 4 37 Alenka Jurašić AK Dubrava
Dryden-Federal
Autobianchi A112 Ab. 12.266 884 -
23. 8 86 Marko Cavor AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Yugo 12.351 969 -
24. 6 67 Miro Birt AK HBT Racing Hyundai Getz 12.364 982 -
25. 9 88 Mario Macan AMD Zanatlija Volkswagen Golf 12.390 1.008 -
26. 6 70 Ivan Mehkek AK Dubrava BMW 320 12.411 1.029 -
27. 2 15 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo 1.6 12.505 1.123 -
28. 2 10 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 12.524 1.142 -
29. 3 26 Palmina Alljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Renault Clio 12.621 1.239 -
30. 3 32 Milan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra GSi 12.631 1.249 -
31. 5 53 Krešo Merlić AMD Zanatlija Yugo 1.5 12.640 1.258 -
32. 6 71 Željko Šušković AK Dubrava Volkswagen Golf GTi 12.641 1.259 -
33. 5 52 Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 1.4 12.646 1.264 -
34. 4 41 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 SC 12.677 1.295 -
35. 8 84 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 12.695 1.313 -
36. 6 68 Andrej Medić AK Dubrava Yugo 12.707 1.325 -
37. 7 75 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 12.717 1.335 -
38. 2 11 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 12.741 1.359 -
39. 3 30 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra GSi 12.811 1.429 -
40. 3 29 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Ford Escort RS Turbo 12.940 1.558 -
41. 5 54 Mato Medved AK Dubrava Opel Corsa GSi 12.969 1.587 -
42. 9 89 Nenad Damarija AK Delta Ford Focus 2.0 16V 12.977 1.595 -
43. 2 16 Mario Pranjić AK HBT Racing Fiat Uno 12.985 1.603 -
44. 2 17 Alen Vačić AK SB Auto Sport Proton 315 GT 13.022 1.640 -
45. 4 62 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 13.050 1.668 -
46. 3 25 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 13.056 1.674 -
47. 2 19 Zdravko Lazar AK HBT Racing Fiat Uno 13.127 1.745 -
48. 7 72 Petar Fable AMK Skok Racing Zastava 750 13.138 1.756 -
49. 1 6 Spomenko Garguljak AMK Dugo Selo Autobianchi A112 13.207 1.825 -
50. 1 3 Željko Muhar AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 13.213 1.831 -
51. 3 31 Marijan Vitković AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 13.255 1.873 -
52. 4 42 Antun Drnovšek AMD Zanatlija Autobianchi A112 13.330 1.948 -
53. 9 94 Dina Orešić AMK Dugo Selo Renault Clio 1.8 13.338 1.956 -
54. 7 74 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 13.371 1.989 -
55. 1 2 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 13.399 2.017 -
56. 2 14 Tomislav Turčan AK Dubrava Honda Civic 1.4 13.451 2.069 -
57. 5 63 Krešimir Kolarek AK Dubrava Škoda Favorit 13.460 2.078 -
58. 7 77 Željko Kelečić AK Dubrava Yugo 13.485 2.103 -
59. 2 13 Branimir Turčan AK Dubrava Honda Civic 1.4 13.504 2.122 -
60. 2 20 Tamara Kustec AMD Zanatlija Peugeot 206 13.594 2.212 -
61. 1 1 Tihomir Pašić AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Fiat Seicento Sporting 13.638 2.256 -
62. 3 35 Rino Usmiani AMD Zanatlija Fiat Punto 1.4 Turbo 13.661 2.279 -
63. 5 55 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo 13.701 2.319 -
64. 1 8 Sandi Garguljak AMK Dugo Selo Autobianchi A112 13.716 2.334 -
65. 3 28 Saša Vrlazić AK SB Auto Sport Ford Escort RS Turbo 13.719 2.337 -
66. 1 5 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat Seicento 13.741 2.359 -
67. 3 33 Matija Gostrec AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 13.749 2.367 -
68. 5 59 Damir Bilić SAK Split Yugo 55 1.3 13.822 2.440 -
69. 3 27 Dragan Jelić AK SB Auto Sport Fiat Stilo Abarth 13.929 2.547 -
70. 1 4 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 Ab. 14.028 2.646 -
71. 9 90 Duilio Božić AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Renault Megane 2.0 14.050 2.668 -
72. 7 73 Daniel Sarić AMK Skok Racing Zastava 750 14.082 2.700 -
73. 5 44 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 14.329 2.947 -
74. 2 23 Željko Kralj AK HBT Racing Hyundai Accent 14.537 3.155 -
75. 2 18 Nedjeljko Kosanović AK Dubrava Toyota Starlet 14.554 3.172 -
76. 4 39 Krešo Radovanić AMD Zanatlija Zastava 850 14.733 3.351 -
77. 3 36 Danijel Magdić AK Info Kart Opel Corsa 14.743 3.361 -
78. 5 60 Danijel Bogdanić AK INA Zagreb Yugo 55 14.788 3.406 -
79. 2 22 Davor Fiket AK Delta Fiat Tempra SW 1.4 14.823 3.441 -
80. 7 76 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 14.992 3.610 -
81. 9 95 Nataša Damarija AK Delta Ford Focus 2.0 16V 15.114 3.732 -
82. 8 85 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 15.414 4.032 -
83. 7 79 Dina Marenić AK Speedy Fiat Seicento Sporting 15.492 4.110 -
84. 7 78 Dejan Marušić AMK Skok Racing Zastava 750 16.356 4.974 -
85. 5 58 Dino Čosić AK Dubrava Škoda Favorit 136L 17.297 5.915 -
- 5 51 Davor Nišević AK Dubrava Yugo 55 odustao -
- 5 57 Željko Kokotec AK INA Zagreb Yugo 55 1.3 odustao -
- 5 61 Igor Keser AK INA Zagreb Yugo 55 1.3 nije startao -
- 6 69 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 850 ST nije startao -
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 37 Alenka Jurašić AK Dubrava
Dryden-Federal
Autobianchi A112 Ab. 12.266 0 20
2. 3 26 Palmina Alljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Renault Clio 12.621 355 15
3. 9 94 Dina Orešić AMK Dugo Selo Renault Clio 1.8 13.338 1.072 12
4. 2 20 Tamara Kustec AMD Zanatlija Peugeot 206 13.594 1.328 10
5. 1 4 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 Ab. 14.028 1.762 8
6. 9 95 Nataša Damarija AK Delta Ford Focus 2.0 16V 15.114 2.848 6
7. 7 79 Dina Marenić AK Speedy Fiat Seicento Sporting 15.492 3.226 4
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 46 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 12.047 0 20
2. 8 82 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 12.114 67 15
3. 5 49 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 12.168 121 12
4. 6 70 Ivan Mehkek AK Dubrava BMW 320 12.411 364 10
5. 2 15 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo 1.6 12.505 458 8
6. 8 84 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 12.695 648 6
7. 7 75 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 12.717 670 4
8. 3 30 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra GSi 12.811 764 3
9. 9 89 Nenad Damarija AK Delta Ford Focus 2.0 16V 12.977 930 2
10. 4 62 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 13.050 1.003 1
11. 7 72 Petar Fable AMK Skok Racing Zastava 750 13.138 1.091 -
12. 9 94 Dina Orešić AMK Dugo Selo Renault Clio 1.8 13.338 1.291 -
13. 7 74 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 13.371 1.324 -
14. 1 2 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 13.399 1.352 -
15. 2 20 Tamara Kustec AMD Zanatlija Peugeot 206 13.594 1.547 -
16. 5 55 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo 13.701 1.654 -
17. 1 8 Sandi Garguljak AMK Dugo Selo Autobianchi A112 13.716 1.669 -
18. 3 33 Matija Gostrec AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 13.749 1.702 -
19. 9 90 Duilio Božić AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Renault Megane 2.0 14.050 2.003 -
20. 3 36 Danijel Magdić AK Info Kart Opel Corsa 14.743 2.696 -
21. 7 76 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 14.992 2.945 -
22. 8 85 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 15.414 3.367 -
23. 5 58 Dino Čosić AK Dubrava Škoda Favorit 136L 17.297 5.250 -
- 5 57 Željko Kokotec AK INA Zagreb Yugo 55 1.3 nije startao -
 
GRUPA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 9 Marinko Marjanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Opel Corsa GSi 12.021 0 20
2. 2 12 Vilko Kustec AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Peugeot 206 12.070 49 15
3. 2 15 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo 1.6 12.505 484 12
4. 2 10 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 12.524 503 10
5. 3 26 Palmina Alljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Renault Clio 12.621 600 8
6. 3 32 Milan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra GSi 12.631 610 6
7. 2 11 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 12.741 720 4
8. 3 30 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra GSi 12.811 790 3
9. 3 29 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Ford Escort RS Turbo 12.940 919 2
10. 2 16 Mario Pranjić AK HBT Racing Fiat Uno 12.985 964 1
11. 2 17 Alen Vačić AK SB Auto Sport Proton 315 GT 13.022 1.001 -
12. 3 25 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 13.056 1.035 -
13. 2 19 Zdravko Lazar AK HBT Racing Fiat Uno 13.127 1.106 -
14. 1 6 Spomenko Garguljak AMK Dugo Selo Autobianchi A112 13.207 1.186 -
15. 1 3 Željko Muhar AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 13.213 1.192 -
16. 3 31 Marijan Vitković AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 13.255 1.234 -
17. 1 2 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 13.399 1.378 -
18. 2 14 Tomislav Turčan AK Dubrava Honda Civic 1.4 13.451 1.430 -
19. 2 13 Branimir Turčan AK Dubrava Honda Civic 1.4 13.504 1.483 -
20. 2 20 Tamara Kustec AMD Zanatlija Peugeot 206 13.594 1.573 -
21. 1 1 Tihomir Pašić AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Fiat Seicento Sporting 13.638 1.617 -
22. 3 35 Rino Usmiani AMD Zanatlija Fiat Punto 1.4 Turbo 13.661 1.640 -
23. 1 8 Sandi Garguljak AMK Dugo Selo Autobianchi A112 13.716 1.695 -
24. 3 28 Saša Vrlazić AK SB Auto Sport Ford Escort RS Turbo 13.719 1.698 -
25. 1 5 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat Seicento 13.741 1.720 -
26. 3 33 Matija Gostrec AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 13.749 1.728 -
27. 3 27 Dragan Jelić AK SB Auto Sport Fiat Stilo Abarth 13.929 1.908 -
28. 1 4 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 Ab. 14.028 2.007 -
29. 2 23 Željko Kralj AK HBT Racing Hyundai Accent 14.537 2.516 -
30. 2 18 Nedjeljko Kosanović AK Dubrava Toyota Starlet 14.554 2.533 -
31. 3 36 Danijel Magdić AK Info Kart Opel Corsa 14.743 2.722 -
32. 2 22 Davor Fiket AK Delta Fiat Tempra SW 1.4 14.823 2.802 -
 
GRUPA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 65 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 1.4 Turbo 11.488 0 20
2. 6 64 Cvetko Jaketić AK Dubrava
Dryden-Federal
Volkswagen Golf 11.533 45 15
3. 5 50 Hrvoje Avanić AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 11.872 384 12
4. 5 45 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 11.941 453 10
5. 6 66 Marko Palijan AK Dubrava
Dubrava Tuning
Fiat Uno Turbo i.e. 11.965 477 8
6. 5 43 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Yugo 11.998 510 6
7. 4 40 Vedran Rzaunek AK Dubrava
Dubrava Tuning
Autobianchi A112 Ab. 12.028 540 4
8. 5 46 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 12.047 559 3
9. 4 38 Denis Šroler AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 Ab. 12.114 626 2
10. 5 47 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 1.4 12.117 629 1
11. 5 49 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 12.168 680 -
12. 5 48 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 65 12.256 768 -
13. 4 37 Alenka Jurašić AK Dubrava
Dryden-Federal
Autobianchi A112 Ab. 12.266 778 -
14. 6 67 Miro Birt AK HBT Racing Hyundai Getz 12.364 876 -
15. 6 70 Ivan Mehkek AK Dubrava BMW 320 12.411 923 -
16. 5 53 Krešo Merlić AMD Zanatlija Yugo 1.5 12.640 1.152 -
17. 6 71 Željko Šušković AK Dubrava Volkswagen Golf GTi 12.641 1.153 -
18. 5 52 Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 1.4 12.646 1.158 -
19. 4 41 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 SC 12.677 1.189 -
20. 6 68 Andrej Medić AK Dubrava Yugo 12.707 1.219 -
21. 5 54 Mato Medved AK Dubrava Opel Corsa GSi 12.969 1.481 -
22. 4 62 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 13.050 1.562 -
23. 4 42 Antun Drnovšek AMD Zanatlija Autobianchi A112 13.330 1.842 -
24. 5 63 Krešimir Kolarek AK Dubrava Škoda Favorit 13.460 1.972 -
25. 5 55 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo 13.701 2.213 -
26. 5 59 Damir Bilić SAK Split Yugo 55 1.3 13.822 2.334 -
27. 5 44 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 14.329 2.841 -
28. 4 39 Krešo Radovanić AMD Zanatlija Zastava 850 14.733 3.245 -
29. 5 60 Danijel Bogdanić AK INA Zagreb Yugo 55 14.788 3.300 -
30. 5 58 Dino Čosić AK Dubrava Škoda Favorit 136L 17.297 5.809 -
- 5 51 Davor Nišević AK Dubrava Yugo 55 odustao -
- 5 57 Željko Kokotec AK INA Zagreb Yugo 55 1.3 odustao -
- 5 61 Igor Keser AK INA Zagreb Yugo 55 1.3 nije startao -
- 6 69 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 850 ST nije startao -
 
GRUPA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 80 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 45 11.382 0 20
2. 8 81 Tomislav Tuk AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 45 11.561 179 15
3. 8 83 Željko Sopić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 11.687 305 12
4. 9 93 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 11.761 379 10
5. 9 91 Nenad Kolman AK Dubrava
Dubrava Tuning
Lancia Y10 12.078 696 8
6. 8 82 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 12.114 732 6
7. 9 92 Marko Mirić AMK Dugo Selo Peugeot 309 GTI 16S 12.264 882 4
8. 8 86 Marko Cavor AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Yugo 12.351 969 3
9. 9 88 Mario Macan AMD Zanatlija Volkswagen Golf 12.390 1.008 2
10. 8 84 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 12.695 1.313 1
11. 7 75 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 12.717 1.335 -
12. 9 89 Nenad Damarija AK Delta Ford Focus 2.0 16V 12.977 1.595 -
13. 7 72 Petar Fable AMK Skok Racing Zastava 750 13.138 1.756 -
14. 9 94 Dina Orešić AMK Dugo Selo Renault Clio 1.8 13.338 1.956 -
15. 7 74 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 13.371 1.989 -
16. 7 77 Željko Kelečić AK Dubrava Yugo 13.485 2.103 -
17. 9 90 Duilio Božić AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Renault Megane 2.0 14.050 2.668 -
18. 7 73 Daniel Sarić AMK Skok Racing Zastava 750 14.082 2.700 -
19. 7 76 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 14.992 3.610 -
20. 9 95 Nataša Damarija AK Delta Ford Focus 2.0 16V 15.114 3.732 -
21. 8 85 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 15.414 4.032 -
22. 7 79 Dina Marenić AK Speedy Fiat Seicento Sporting 15.492 4.110 -
23. 7 78 Dejan Marušić AMK Skok Racing Zastava 750 16.356 4.974 -
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 1 6 Spomenko Garguljak AMK Dugo Selo Autobianchi A112 13.207 0 20
2. 1 3 Željko Muhar AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 13.213 6 15
3. 1 2 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 13.399 192 12
4. 1 1 Tihomir Pašić AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Fiat Seicento Sporting 13.638 431 10
5. 1 8 Sandi Garguljak AMK Dugo Selo Autobianchi A112 13.716 509 8
6. 1 5 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat Seicento 13.741 534 6
7. 1 4 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 Ab. 14.028 821 4
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 9 Marinko Marjanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Opel Corsa GSi 12.021 0 20
2. 2 12 Vilko Kustec AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Peugeot 206 12.070 49 15
3. 2 15 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo 1.6 12.505 484 12
4. 2 10 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 12.524 503 10
5. 2 11 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 12.741 720 8
6. 2 16 Mario Pranjić AK HBT Racing Fiat Uno 12.985 964 6
7. 2 17 Alen Vačić AK SB Auto Sport Proton 315 GT 13.022 1.001 4
8. 2 19 Zdravko Lazar AK HBT Racing Fiat Uno 13.127 1.106 3
9. 2 14 Tomislav Turčan AK Dubrava Honda Civic 1.4 13.451 1.430 2
10. 2 13 Branimir Turčan AK Dubrava Honda Civic 1.4 13.504 1.483 1
11. 2 20 Tamara Kustec AMD Zanatlija Peugeot 206 13.594 1.573 -
12. 2 23 Željko Kralj AK HBT Racing Hyundai Accent 14.537 2.516 -
13. 2 18 Nedjeljko Kosanović AK Dubrava Toyota Starlet 14.554 2.533 -
14. 2 22 Davor Fiket AK Delta Fiat Tempra SW 1.4 14.823 2.802 -
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 26 Palmina Alljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Renault Clio 12.621 0 20
2. 3 32 Milan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra GSi 12.631 10 15
3. 3 30 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra GSi 12.811 190 12
4. 3 29 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Ford Escort RS Turbo 12.940 319 10
5. 3 25 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 13.056 435 8
6. 3 31 Marijan Vitković AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 13.255 634 6
7. 3 35 Rino Usmiani AMD Zanatlija Fiat Punto 1.4 Turbo 13.661 1.040 4
8. 3 28 Saša Vrlazić AK SB Auto Sport Ford Escort RS Turbo 13.719 1.098 3
9. 3 33 Matija Gostrec AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 13.749 1.128 2
10. 3 27 Dragan Jelić AK SB Auto Sport Fiat Stilo Abarth 13.929 1.308 1
11. 3 36 Danijel Magdić AK Info Kart Opel Corsa 14.743 2.122 -
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 40 Vedran Rzaunek AK Dubrava
Dubrava Tuning
Autobianchi A112 Ab. 12.028 0 20
2. 4 38 Denis Šroler AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 Ab. 12.114 86 15
3. 4 37 Alenka Jurašić AK Dubrava
Dryden-Federal
Autobianchi A112 Ab. 12.266 238 12
4. 4 41 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 SC 12.677 649 10
5. 4 62 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 13.050 1.022 8
6. 4 42 Antun Drnovšek AMD Zanatlija Autobianchi A112 13.330 1.302 6
7. 4 39 Krešo Radovanić AMD Zanatlija Zastava 850 14.733 2.705 4
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 50 Hrvoje Avanić AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 11.872 0 20
2. 5 45 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 11.941 69 15
3. 5 43 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Yugo 11.998 126 12
4. 5 46 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 12.047 175 10
5. 5 47 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 1.4 12.117 245 8
6. 5 49 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 12.168 296 6
7. 5 48 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 65 12.256 384 4
8. 5 53 Krešo Merlić AMD Zanatlija Yugo 1.5 12.640 768 3
9. 5 52 Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 1.4 12.646 774 2
10. 5 54 Mato Medved AK Dubrava Opel Corsa GSi 12.969 1.097 1
11. 5 63 Krešimir Kolarek AK Dubrava Škoda Favorit 13.460 1.588 -
12. 5 55 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo 13.701 1.829 -
13. 5 59 Damir Bilić SAK Split Yugo 55 1.3 13.822 1.950 -
14. 5 44 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 14.329 2.457 -
15. 5 60 Danijel Bogdanić AK INA Zagreb Yugo 55 14.788 2.916 -
16. 5 58 Dino Čosić AK Dubrava Škoda Favorit 136L 17.297 5.425 -
- 5 51 Davor Nišević AK Dubrava Yugo 55 odustao -
- 5 57 Željko Kokotec AK INA Zagreb Yugo 55 1.3 odustao -
- 5 61 Igor Keser AK INA Zagreb Yugo 55 1.3 nije startao -
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 65 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 1.4 Turbo 11.488 0 20
2. 6 64 Cvetko Jaketić AK Dubrava
Dryden-Federal
Volkswagen Golf 11.533 45 15
3. 6 66 Marko Palijan AK Dubrava
Dubrava Tuning
Fiat Uno Turbo i.e. 11.965 477 12
4. 6 67 Miro Birt AK HBT Racing Hyundai Getz 12.364 876 10
5. 6 70 Ivan Mehkek AK Dubrava BMW 320 12.411 923 8
6. 6 71 Željko Šušković AK Dubrava Volkswagen Golf GTi 12.641 1.153 6
7. 6 68 Andrej Medić AK Dubrava Yugo 12.707 1.219 4
- 6 69 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 850 ST nije startao -
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 7 75 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 12.717 0 20
2. 7 72 Petar Fable AMK Skok Racing Zastava 750 13.138 421 15
3. 7 74 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 13.371 654 12
4. 7 77 Željko Kelečić AK Dubrava Yugo 13.485 768 10
5. 7 73 Daniel Sarić AMK Skok Racing Zastava 750 14.082 1.365 8
6. 7 76 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 14.992 2.275 6
7. 7 79 Dina Marenić AK Speedy Fiat Seicento Sporting 15.492 2.775 4
8. 7 78 Dejan Marušić AMK Skok Racing Zastava 750 16.356 3.639 3
 
KLASA 8
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 80 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 45 11.382 0 15
2. 8 81 Tomislav Tuk AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 45 11.561 179 12
3. 8 83 Željko Sopić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 11.687 305 10
4. 8 82 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 12.114 732 8
5. 8 86 Marko Cavor AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Yugo 12.351 969 6
6. 8 84 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 12.695 1.313 4
7. 8 85 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 15.414 4.032 3
 
KLASA 9
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 9 93 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 11.761 0 20
2. 9 91 Nenad Kolman AK Dubrava
Dubrava Tuning
Lancia Y10 12.078 317 15
3. 9 92 Marko Mirić AMK Dugo Selo Peugeot 309 GTI 16S 12.264 503 12
4. 9 88 Mario Macan AMD Zanatlija Volkswagen Golf 12.390 629 10
5. 9 89 Nenad Damarija AK Delta Ford Focus 2.0 16V 12.977 1.216 8
6. 9 94 Dina Orešić AMK Dugo Selo Renault Clio 1.8 13.338 1.577 6
7. 9 90 Duilio Božić AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Renault Megane 2.0 14.050 2.289 4
8. 9 95 Nataša Damarija AK Delta Ford Focus 2.0 16V 15.114 3.353 3
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBRAVA 20 Tomislav Vrčak K9 20 Vedran Rzaunek K4 15 Cvetko Jaketić K6 55
2. AMK DUGO SELO 20 Dalibor Pečnjak K6 20 Spomenko Garguljak K1 12 Marko Mirić K9 52
3. AK RIJEKA 20 Dejan Kopajtić K8 20 Palmina Aljinović K3 10 Tomislav Šepić K8 50
4. AK VELIKA GORICA 20 Marinko Marjanović K2 15 Denis Šroler K4 15 Željko Muhar K1 50
5. AMK SKOK RACING 20 Donald Milokanović K7 15 Petar Fable K7 12 Ivan Bijelić K7 47
6. AMD ZANATLIJA 15 Vilko Kustec K2 12 Tomislav Radovanić K5 10 Mario Macan K9 37
7. AK SB AUTO SPORT 15 Marijan Hihlik K5 10 Darko Vrlazić K3 4 Alen Vačić K2 29
8. AK INA ZAGREB 20 Hrvoje Avanić K5 4 Zlatko Barbić K5 4 Renea Čubrić K1 28
9. AMD OPATIJA 10 Aljoša Kinkela K4 10 Tihomir Pašić K1 8 Ivan Mikačević K4 28
10. AK HBT RACING 10 Miro Birt K6 8 Marko Cesar K3 6 Mario Pranjić K2 24
11. AK DELTA 12 Željko Sopić K8 8 Nenad Damarija K9 3 Nataša Damarija K9 23
12. SAK SAMOBOR 8 Antun Laušin K2 - - 8
13. AMK ONEUM 6 Alen Kapusta K1 - - 6
14. AK SPEEDY 4 Dina Marenić K7 - - 4
15. AK KLEK 3 Miroslav Ujdenica K8 - - 3
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. DE WALT RACING TEAM 20 Marinko Marjanović K2 15 Denis Šroler K4 15 Željko Muhar K1 50
2. DUBRAVA TUNING 20 Vedran Rzaunek K4 15 Nenad Kolman K9 12 Marko Palijan K6 47
3. DRYDEN-FEDERAL 15 Cvetko Jaketić K6 15 Tomislav Tuk K8 12 Alenka Jurašić K4 42
4. T.Z. GRADA RIJEKE 20 Palmina Aljinović K3 10 Igor Črnac K2 10 Tihomir Pašić1 40
5. ZANATLIJA TIM 15 Vilko Kustec K2 12 Tomislav Radovanić K5 8 Marko Cavor K8 35
6. T.Z.OPĆINE BRTONIGLA 20 Donald Milokanović K7 6 Ivan Černeha K5 4 Duilio Božić K9 30
7. CTR SLAVONSKI BROD 15 Marijan Hihlik K5 10 Darko Vrlazić K3 - 25
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA