AUTOSLALOM ZA PRVENSTVO HRVATSKE
NAGRADA INA MILLENNIUM SV.DUJAM SPLIT '04
Split, 17.-18.04.2004.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 6 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 45 13.312 0 20
2. 4 45 Denis Šroler AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 Ab. 13.344 32 15
3. 6 17 Cvetko Jaketić AK Dubrava
Dryden-Federal
Volkswagen Golf 13.520 208 12
4. 6 21 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 13.562 250 10
5. 5 67 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 13.602 290 8
6. 2 68 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 13.670 358 6
7. 4 46 Alenka Jurašić AK Dubrava Autobianchi A112 13.673 361 4
8. 2 69 Marinko Marjanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Opel Corsa GSi 13.734 422 3
9. 8 14 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 13.765 453 2
10. 6 88 Ante Alduk SAK Split BMW 316 2.8 13.869 557 1
11. 5 30 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija Yugo 13.899 587 -
12. 5 39 Hrvoje Avanić AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 13.958 646 -
13. 5 43 Željko Šušković AK Dubrava Volkswagen Golf 1.6 13.970 658 -
14. 6 25 Nenad Kolman AK Dubrava Lancia Y10 14.020 708 -
15. 6 23 Dario Ljubičić AK Dubrava Volkswagen Golf 14.024 712 -
16. 8 7 Tomislav Tuk AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 45 14.041 729 -
17. 8 8 Ljerko Žanić AK Klek Yugo 55 1.6 14.101 789 -
18. 6 22 Andrej Medić AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 14.120 808 -
19. 8 9 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 14.144 832 -
20. 6 18 Marko Palijan AK Dubrava
Dubrava Tuning
Fiat Uno Turbo i.e. 14.151 839 -
21. 5 33 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 65 14.162 850 -
22. 2 73 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 14.255 943 -
23. 5 29 Igor Šušković AK Dubrava Volkswagen Golf 14.300 988 -
24. 4 49 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 14.328 1.016 -
25. 5 34 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 14.377 1.065 -
26. 4 44 Vedran Rzaunek AK Dubrava
Dubrava Tuning
Autobianchi A112 14.379 1.067 -
27. 4 54 Dalibor Domitrović AK Klek Autobianchi A112 14.407 1.095 -
28. 4 47 Josip Domitrović AK Klek Autobianchi A112 14.409 1.097 -
29. 9 5 Ivica Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 14.424 1.112 -
30. 3 60 Palmina Alljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Renault Clio 14.500 1.188 -
31. 8 10 Željko Kelečić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Yugo 45 14.509 1.197 -
32. 5 31 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Yugo Koral 14.513 1.201 -
33. 4 50 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 14.518 1.206 -
34. 5 28 Davor Nišević AK Dubrava Yugo 14.521 1.209 -
35. 5 36 Krešo Merlić AMD Zanatlija Yugo 1.5 14.536 1.224 -
36. 3 63 Dragan Jelić AK SB Auto Sport Fiat Stilo Abarth 14.622 1.310 -
37. 5 26 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 14.666 1.354 -
38. 1 79 Denis Šverko AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Austin Mini Moris 14.719 1.407 -
39. 3 65 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport Fiat Stilo Abarth 14.735 1.423 -
40. 2 70 Tomislav Turčan AK Dubrava Honda Civic 14.828 1.516 -
41. 4 55 Gordan Prenc AMK Split Motorsport Zastava 101 14.915 1.603 -
42. 4 51 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 15.015 1.703 -
43. 1 81 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 15.033 1.721 -
44. 2 76 Branimir Turčan AK Dubrava Honda Civic 15.033 1.721 -
45. 5 35 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo 15.044 1.732 -
46. 1 85 Smiljka Pavić AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 15.092 1.780 -
47. 1 80 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 15.126 1.814 -
48. 1 83 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat 600 15.230 1.918 -
49. 5 40 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 15.239 1.927 -
50. 2 71 Nedjeljko Kosanović AK Dubrava Toyota Starlet 15.404 2.092 -
51. 3 61 Saša Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Ford Escort RS Turbo 15.508 2.196 -
52. 4 56 Andro Šimunić AMK Oneum Zastava 750 15.527 2.215 -
53. 5 58 Damir Bilić SAK Split Yugo 55 1.3 15.757 2.445 -
54. 2 52 Irena Šubaša AK Dubrava Renault Megane 15.810 2.498 -
55. 9 3 Duilio Božić AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Renault Megane 16.250 2.938 -
56. 1 86 Božo Prnić AK Pelješac Racing Autobianchi A112 16.526 3.214 -
57. 4 57 Boris Kuvačić AMK Oneum Autobianchi A112 16.955 3.643 -
58. 4 82 Josip Prizmić AK Pelješac Racing Autobianchi A112 17.220 3.908 -
59. 6 20 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 17.351 4.039 -
60. 2 77 Mirela Kosanović AK Dubrava Toyota Starlet 17.516 4.204 -
61. 8 13 Ivica Brozović AK Klek Yugo 55 17.694 4.382 -
- 5 42 Dario Niščević AK Dubrava Yugo odustao -
- 5 38 Igor Keser AK INA Zagreb Yugo 55 1.3 nije startao -
- 5 37 Željko Kokotec AK INA Zagreb Yugo 55 1.3 nije startao -
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 46 Alenka Jurašić AK Dubrava Autobianchi A112 13.673 0 20
2. 3 60 Palmina Alljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Renault Clio 14.500 827 15
3. 1 85 Smiljka Pavić AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 15.092 1.419 12
4. 2 52 Irena Šubaša AK Dubrava Renault Megane 15.810 2.137 10
5. 2 77 Mirela Kosanović AK Dubrava Toyota Starlet 17.516 3.843 8
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 67 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 13.602 0 20
2. 8 14 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 13.765 163 15
3. 6 88 Ante Alduk SAK Split BMW 316 2.8 13.869 267 12
4. 8 9 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 14.144 542 10
5. 5 29 Igor Šušković AK Dubrava Volkswagen Golf 14.300 698 8
6. 5 34 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 14.377 775 6
7. 4 50 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 14.518 916 4
8. 4 51 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 15.015 1.413 3
9. 1 81 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 15.033 1.431 2
10. 5 35 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo 15.044 1.442 1
11. 9 3 Duilio Božić AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Renault Megane 16.250 2.648 0
- 5 42 Dario Niščević AK Dubrava Yugo odustao -
 
GRUPA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 68 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 13.670 0 20
2. 2 69 Marinko Marjanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Opel Corsa GSi 13.734 64 15
3. 2 73 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 14.255 585 12
4. 3 60 Palmina Alljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Renault Clio 14.500 830 10
5. 3 63 Dragan Jelić AK SB Auto Sport Fiat Stilo Abarth 14.622 952 8
6. 1 79 Denis Šverko AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Austin Mini Moris 14.719 1.049 6
7. 3 65 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport Fiat Stilo Abarth 14.735 1.065 4
8. 2 70 Tomislav Turčan AK Dubrava Honda Civic 14.828 1.158 3
9. 1 81 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 15.033 1.363 2
10. 2 76 Branimir Turčan AK Dubrava Honda Civic 15.033 1.363 1
11. 1 85 Smiljka Pavić AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 15.092 1.422 -
12. 1 80 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 15.126 1.456 -
13. 1 83 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat 600 15.230 1.560 -
14. 2 71 Nedjeljko Kosanović AK Dubrava Toyota Starlet 15.404 1.734 -
15. 3 61 Saša Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Ford Escort RS Turbo 15.508 1.838 -
16. 2 52 Irena Šubaša AK Dubrava Renault Megane 15.810 2.140 -
17. 1 86 Božo Prnić AK Pelješac Racing Autobianchi A112 16.526 2.856 -
18. 2 77 Mirela Kosanović AK Dubrava Toyota Starlet 17.516 3.846 -
 
GRUPA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 45 Denis Šroler AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 Ab. 13.344 0 20
2. 6 17 Cvetko Jaketić AK Dubrava
Dryden-Federal
Volkswagen Golf 13.520 176 15
3. 6 21 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 13.562 218 12
4. 5 67 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 13.602 258 10
5. 4 46 Alenka Jurašić AK Dubrava Autobianchi A112 13.673 329 8
6. 6 88 Ante Alduk SAK Split BMW 316 2.8 13.869 525 6
7. 5 30 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija Yugo 13.899 555 4
8. 5 39 Hrvoje Avanić AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 13.958 614 3
9. 5 43 Željko Šušković AK Dubrava Volkswagen Golf 1.6 13.970 626 2
10. 6 25 Nenad Kolman AK Dubrava Lancia Y10 14.020 676 1
11. 6 23 Dario Ljubičić AK Dubrava Volkswagen Golf 14.024 680 -
12. 6 22 Andrej Medić AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 14.120 776 -
13. 6 18 Marko Palijan AK Dubrava
Dubrava Tuning
Fiat Uno Turbo i.e. 14.151 807 -
14. 5 33 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 65 14.162 818 -
15. 5 29 Igor Šušković AK Dubrava Volkswagen Golf 14.300 956 -
16. 4 49 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 14.328 984 -
17. 5 34 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 14.377 1.033 -
18. 4 44 Vedran Rzaunek AK Dubrava
Dubrava Tuning
Autobianchi A112 14.379 1.035 -
19. 4 54 Dalibor Domitrović AK Klek Autobianchi A112 14.407 1.063 -
20. 4 47 Josip Domitrović AK Klek Autobianchi A112 14.409 1.065 -
21. 5 31 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Yugo Koral 14.513 1.169 -
22. 4 50 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 14.518 1.174 -
23. 5 28 Davor Nišević AK Dubrava Yugo 14.521 1.177 -
24. 5 36 Krešo Merlić AMD Zanatlija Yugo 1.5 14.536 1.192 -
25. 5 26 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 14.666 1.322 -
26. 4 55 Gordan Prenc AMK Split Motorsport Zastava 101 14.915 1.571 -
27. 4 51 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 15.015 1.671 -
28. 5 35 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo 15.044 1.700 -
29. 5 40 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 15.239 1.895 -
30. 4 56 Andro Šimunić AMK Oneum Zastava 750 15.527 2.183 -
31. 5 58 Damir Bilić SAK Split Yugo 55 1.3 15.757 2.413 -
32. 4 57 Boris Kuvačić AMK Oneum Autobianchi A112 16.955 3.611 -
33. 4 82 Josip Prizmić AK Pelješac Racing Autobianchi A112 17.220 3.876 -
34. 6 20 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 17.351 4.007 -
- 5 42 Dario Niščević AK Dubrava Yugo odustao -
- 5 38 Igor Keser AK INA Zagreb Yugo 55 1.3 nije startao -
- 5 37 Željko Kokotec AK INA Zagreb Yugo 55 1.3 nije startao -
 
GRUPA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 6 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 45 13.312 0 20
2. 8 14 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 13.765 453 15
3. 8 7 Tomislav Tuk AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 45 14.041 729 12
4. 8 8 Ljerko Žanić AK Klek Yugo 55 1.6 14.101 789 10
5. 8 9 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 14.144 832 8
6. 9 5 Ivica Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 14.424 1.112 6
7. 8 10 Željko Kelečić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Yugo 45 14.509 1.197 4
8. 9 3 Duilio Božić AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Renault Megane 16.250 2.938 3
9. 8 13 Ivica Brozović AK Klek Yugo 55 17.694 4.382 2
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 1 79 Denis Šverko AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Austin Mini Moris 14.719 0 20
2. 1 81 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 15.033 314 15
3. 1 85 Smiljka Pavić AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 15.092 373 12
4. 1 80 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 15.126 407 10
5. 1 83 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat 600 15.230 511 8
6. 1 86 Božo Prnić AK Pelješac Racing Autobianchi A112 16.526 1.807 6
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 68 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 13.670 0 20
2. 2 69 Marinko Marjanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Opel Corsa GSi 13.734 64 15
3. 2 73 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 14.255 585 12
4. 2 70 Tomislav Turčan AK Dubrava Honda Civic 14.828 1.158 10
5. 2 76 Branimir Turčan AK Dubrava Honda Civic 15.033 1.363 8
6. 2 71 Nedjeljko Kosanović AK Dubrava Toyota Starlet 15.404 1.734 6
7. 2 52 Irena Šubaša AK Dubrava Renault Megane 15.810 2.140 4
8. 2 77 Mirela Kosanović AK Dubrava Toyota Starlet 17.516 3.846 3
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 60 Palmina Alljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Renault Clio 14.500 0 20
2. 3 63 Dragan Jelić AK SB Auto Sport Fiat Stilo Abarth 14.622 122 15
3. 3 65 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport Fiat Stilo Abarth 14.735 235 12
4. 3 61 Saša Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Ford Escort RS Turbo 15.508 1.008 10
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 45 Denis Šroler AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 Ab. 13.344 0 20
2. 4 46 Alenka Jurašić AK Dubrava Autobianchi A112 13.673 329 15
3. 4 49 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 14.328 984 12
4. 4 44 Vedran Rzaunek AK Dubrava
Dubrava Tuning
Autobianchi A112 14.379 1.035 10
5. 4 54 Dalibor Domitrović AK Klek Autobianchi A112 14.407 1.063 8
6. 4 47 Josip Domitrović AK Klek Autobianchi A112 14.409 1.065 6
7. 4 50 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 14.518 1.174 4
8. 4 55 Gordan Prenc AMK Split Motorsport Zastava 101 14.915 1.571 3
9. 4 51 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 15.015 1.671 2
10. 4 56 Andro Šimunić AMK Oneum Zastava 750 15.527 2.183 1
11. 4 57 Boris Kuvačić AMK Oneum Autobianchi A112 16.955 3.611 -
12. 4 82 Josip Prizmić AK Pelješac Racing Autobianchi A112 17.220 3.876 -
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 67 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 13.602 0 20
2. 5 30 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija Yugo 13.899 297 15
3. 5 39 Hrvoje Avanić AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 13.958 356 12
4. 5 43 Željko Šušković AK Dubrava Volkswagen Golf 1.6 13.970 368 10
5. 5 33 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 65 14.162 560 8
6. 5 29 Igor Šušković AK Dubrava Volkswagen Golf 14.300 698 6
7. 5 34 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 14.377 775 4
8. 5 31 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Yugo Koral 14.513 911 3
9. 5 28 Davor Nišević AK Dubrava Yugo 14.521 919 2
10. 5 36 Krešo Merlić AMD Zanatlija Yugo 1.5 14.536 934 1
11. 5 26 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 14.666 1.064 -
12. 5 35 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo 15.044 1.442 -
13. 5 40 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 15.239 1.637 -
14. 5 58 Damir Bilić SAK Split Yugo 55 1.3 15.757 2.155 -
- 5 42 Dario Niščević AK Dubrava Yugo odustao -
- 5 38 Igor Keser AK INA Zagreb Yugo 55 1.3 nije startao -
- 5 37 Željko Kokotec AK INA Zagreb Yugo 55 1.3 nije startao -
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 17 Cvetko Jaketić AK Dubrava
Dryden-Federal
Volkswagen Golf 13.520 0 20
2. 6 21 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 13.562 42 15
3. 6 88 Ante Alduk SAK Split BMW 316 2.8 13.869 349 12
4. 6 25 Nenad Kolman AK Dubrava Lancia Y10 14.020 676 10
5. 6 23 Dario Ljubičić AK Dubrava Volkswagen Golf 14.024 504 8
6. 6 22 Andrej Medić AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 14.120 600 6
7. 6 18 Marko Palijan AK Dubrava
Dubrava Tuning
Fiat Uno Turbo i.e. 14.151 631 4
8. 6 20 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 17.351 3.831 3
 
KLASA 8
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 6 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 45 13.312 0 20
2. 8 14 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 13.765 453 15
3. 8 7 Tomislav Tuk AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 45 14.041 729 12
4. 8 8 Ljerko Žanić AK Klek Yugo 55 1.6 14.101 789 10
5. 8 9 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 14.144 832 8
6. 8 10 Željko Kelečić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Yugo 45 14.509 1.197 6
7. 8 13 Ivica Brozović AK Klek Yugo 55 17.694 4.382 4
 
KLASA 9
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 9 5 Ivica Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 14.424 0 20
2. 9 3 Duilio Božić AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Renault Megane 16.250 1.826 15
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK RIJEKA 20 Igor Črnac K2 20 Palmina Aljinović K3 20 Dejan Kopajtić K8 60
2. AMK SKOK RACING 20 Ivan Černeha K2 15 Edi Širola K1 15 Duilio Božić K9 50
3. AK DUBRAVA 20 Cvetko Jaketić K6 15 Alenka Jurašić K4 12 Tomislav Tuk K8 47
4. AMD OPATIJA 20 Denis Šverko K1 12 Aljoša Kinkela K4 10 Tihomir Pašić K1 42
5. AK VELIKA GORICA 20 Denis Šroler K5 15 Marinko Marjanović K2 3 Aleksandar Radovanović K5 38
6. AK SB AUTO SPORT 15 Dragan Jelić K3 12 Darko Vrlazić K3 10 Saša Vrlazić K3 37
7. AK KLEK 10 Ljerko Žanić K8 8 Dalibor Domitrović K4 6 Josip Domitrović K4 24
8. AK INA ZAGREB 12 Hrvoje Avanić K5 8 Zlatko Barbić K5 - 20
9. AMD ZANATLIJA 15 Tomislav Radovanić K5 1 Krešo Merlić K5 - 16
10. AMK DUGO SELO 15 Dalibor Pečnjak K6 - - 15
11. SAK SAMOBOR 12 Antun Laušin K2 - - 12
12. SAK SPLIT 12 Ante Alduk K6 - - 12
13. AMK ONEUM 8 Alen Kapusta K1 1 Andro Šimunić K4 - 9
14. AK PELJEŠAC RACING 6 Božo Prnić K1 - - 6
15. AMK SPLIT MOTORSPORT 3 Gordan Prenc K4 - - 3
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. T.Z. GRADA RIJEKE 20 Denis Šverko K1 20 Igor Črnac K2 20 Palmina Aljinović K2 60
2. T.Z.OPĆINE BRTONIGLA 20 Ivan Černeha K2 15 Duilio Božić K9 4 Donald Milokanović K4 39
3. DE WALT RACING TEAM 20 Denis Šroler K5 15 Marinko Marjanović K2 3 Aleksandar Radovanović K5 38
4. DRYDEN-FEDERAL 20 Cvetko Jaketić K6 12 Tomislav Tuk K8 6 Andrej Medić K6 38
5. DUBRAVA TUNING 10 Vedran Rzaunek K4 6 Željko Kelečić K8 4 Marko Palijan K6 20
6. CTR SLAVONSKI BROD 10 Saša Vrlazić K3 - - 10
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA