AUTOSLALOM ZA PRVENSTVO HRVATSKE
INA NAGRADA '04
Zagreb, 24.04.2004.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 17 Željko Sopić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 16.520 0 20
2. 8 11 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 45 16.635 115 15
3. 6 33 Marko Palijan AK Dubrava
Dubrava Tuning
Fiat Uno Turbo i.e. 16.717 197 12
4. 5 48 Hrvoje Utović SAK Samobor Honda Civic 16.777 257 10
5. 6 31 Cvetko Jaketić AK Dubrava
Dryden-Federal
Volkswagen Golf 16.783 263 8
6. 8 15 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 16.830 310 6
7. 6 37 Miro Birt AK HBT Racing Hyundai Getz 16.871 351 4
8. 4 88 Zvonimir Agreš AMD Zanatlija Autobianchi A112 17.001 481 3
9. 6 32 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 17.206 686 2
10. 8 12 Tomislav Tuk AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 45 17.230 710 1
11. 6 41 Ivan Mehkek AK Dubrava BMW 17.252 732 -
12. 4 76 Denis Šroler AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 Ab. 17.269 749 -
13. 6 36 Nenad Kolman AK Dubrava
Dubrava Tuning
Lancia Y10 17.276 756 -
14. 4 92 Marko Agreš AMD Zanatlija Autobianchi A112 17.283 763 -
15. 2 112 Marinko Marjanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Opel Corsa GSi 17.299 779 -
16. 5 52 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Yugo Koral 17.333 813 -
17. 2 116 Vilko Kustec AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Peugeot 206 17.360 840 -
18. 5 46 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Yugo 17.421 901 -
19. 5 51 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 65 17.424 904 -
20. 9 3 Mario Macan AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Volkswagen Golf 17.440 920 -
21. 5 57 Alen Sekula AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 17.463 943 -
22. 2 114 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 17.469 949 -
23. 4 78 Alenka Jurašić AK Dubrava
Dryden-Federal
Autobianchi A112 17.496 976 -
24. 3 98 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 17.539 1.019 -
25. 2 111 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 17.546 1.026 -
26. 8 14 Željko Kelečić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Yugo 45 17.588 1.068 -
27. 5 55 Davor Nišević AK Dubrava Yugo 17.592 1.072 -
28. 4 81 Krešo Radovanić AMD Zanatlija Zastava 850 17.626 1.106 -
29. 4 77 Vedran Rzaunek AK Dubrava
Dubrava Tuning
Autobianchi A112 17.666 1.146 -
30. 6 40 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 17.674 1.154 -
31. 5 53 Željko Šušković AK Dubrava Volkswagen Golf 1.6 17.681 1.161 -
32. 5 71 Mato Medved AK Dubrava Opel Corsa 17.682 1.162 -
33. 8 13 Ljerko Žanić AK Klek Peugeot 106 Rallye 17.723 1.203 -
34. 3 96 Palmina Alljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Renault Clio 17.756 1.236 -
35. 5 49 Hrvoje Avanić AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 17.763 1.243 -
36. 3 97 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Stilo Abarth 17.780 1.260 -
37. 3 103 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Ford Escort RS Turbo 17.789 1.269 -
38. 5 67 Damir Birt AK HBT Racing Yugo 17.801 1.281 -
39. 8 18 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 17.807 1.287 -
40. 5 47 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 17.818 1.298 -
41. 6 35 Dario Ljubičić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Volkswagen Golf 17.827 1.307 -
42. 5 56 Igor Šušković AK Dubrava Volkswagen Golf 17.830 1.310 -
43. 3 100 Ivica Brozović AK Klek VW Golf VR6 17.837 1.317 -
44. 4 79 Aljoša Kinkela AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Zastava 750 17.890 1.370 -
45. 4 87 Željko Muhar AK Velika Gorica Autobianchi A112 17.922 1.402 -
46. 8 19 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 17.927 1.407 -
47. 5 64 Dalibor Rumenjak AK Dubrava Zastava 128 17.951 1.431 -
48. 6 34 Andrej Medić AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 18.008 1.488 -
49. 4 80 Josip Domitrović AK Klek Autobianchi A112 18.038 1.518 -
50. 7 27 Davor Fiket AK Delta Fiat 500 Sporting 18.064 1.544 -
51. 9 4 Nenad Damarija AK Delta Honda Integra Type-R 18.108 1.588 -
52. 3 104 Marijan Vitković AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 18.145 1.625 -
53. 3 108 Antun Vrbanović AK Dubrava Škoda Octavia 18.164 1.644 -
54. 1 138 Tihomir Pašić AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Fiat Seicento Sporting 18.171 1.651 -
55. 8 107 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia 18.191 1.671 -
56. 1 141 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 18.305 1.785 -
57. 1 143 Spomenko Garguljak AMK Dugo Selo Autobianchi A112 18.312 1.792 -
58. 5 50 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 18.333 1.813 -
59. 3 101 Matija Gostrec AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 18.354 1.834 -
60. 5 59 Krešo Merlić AMD Zanatlija Yugo 1.5 18.363 1.843 -
61. 1 136 Denis Šverko AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Austin Mini Moris 18.367 1.847 -
62. 1 139 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat 600 18.376 1.856 -
63. 2 118 Dina Orešić AMK Dugo Selo Honda Civic 18.383 1.863 -
64. 4 84 Dalibor Domitrović AK Klek Autobianchi A112 18.390 1.870 -
65. 1 86 Irena Šubaša AK Dubrava Autobianchi A112 18.555 2.035 -
66. 3 99 Saša Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Ford Escort RS Turbo 18.582 2.062 -
67. 2 120 Igor Rupčić AK Velika Gorica Seat Ibiza 18.604 2.084 -
68. 5 61 Dario Niščević AK Dubrava Yugo 18.659 2.139 -
69. 3 144 Rino Usmiani AMD Zanatlija Fiat Punto 18.701 2.181 -
70. 6 39 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 18.724 2.204 -
71. 1 140 Marko Pikula AK Dubrava Yugo 18.741 2.221 -
72. 2 127 Nedeljko Orešić AMK Dugo Selo Honda Civic 18.744 2.224 -
73. 2 115 Tomislav Turčan AK Dubrava Honda Civic 18.859 2.339 -
74. 2 119 Branimir Turčan AK Dubrava Honda Civic 18.888 2.368 -
75. 2 124 Tamara Kustec AMD Zanatlija Peugeot 206 18.972 2.452 -
76. 5 60 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo 19.019 2.499 -
77. 5 58 Žarko Grbac AMD Opatija Yugo 19.105 2.585 -
78. 3 105 Krešimir Kolarek AK Dubrava VW Golf TDi 19.112 2.592 -
79. 9 1 Ivica Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 19.351 2.831 -
80. 4 83 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 19.431 2.911 -
81. 1 147 Dijana Ferković AK Dubrava Fiat Uno 19.524 3.004 -
82. 1 142 Marko Dremel AK HBT Racing Hyundai Atos 19.569 3.049 -
83. 2 126 Alen Vačić AK SB Auto Sport Proton 315 19.676 3.156 -
84. 2 62 Dino Čosić AK Dubrava Škoda Octavia 1.6 19.759 3.239 -
85. 5 69 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 19.767 3.247 -
86. 1 137 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 19.957 3.437 -
87. 7 26 Petar Fable AMK Skok Racing Zastava 750 19.958 3.438 -
88. 8 102 Jelena Gajski AMD Zanatlija Škoda Fabia 20.000 3.480 -
89. 4 90 Emir Agić AMK Dugo Selo Autobianchi A112 20.016 3.496 -
90. 7 28 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 20.129 3.609 -
91. 9 2 Duilio Božić AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Renault Megane 20.130 3.610 -
92. 2 123 Slobodan Karleuša AK HBT Racing Škoda Fabia 20.324 3.804 -
93. 2 117 Nedjeljko Kosanović AK Dubrava Toyota Corolla 20.402 3.882 -
94. 2 121 Mirela Kosanović AK Dubrava Toyota Corolla 21.073 4.553 -
95. 1 146 Danijel Devčić AK SB Auto Sport Zastava 750 21.406 4.886 -
- 6 38 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Ford Fiesta odustao -
- 4 82 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 odustao -
- 4 85 Daniel Sarić AMK Skok Racing Zastava 750 odustao -
- 5 113 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 odustao -
- 2 128 Ivan Svetličić AMK Dugo Selo Kia Pride odustao -
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 78 Alenka Jurašić AK Dubrava
Dryden-Federal
Autobianchi A112 17.496 0 20
2. 3 96 Palmina Alljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Renault Clio 17.756 260 15
3. 1 141 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 18.305 809 12
4. 2 118 Dina Orešić AMK Dugo Selo Honda Civic 18.383 887 10
5. 1 86 Irena Šubaša AK Dubrava Autobianchi A112 18.555 1.059 8
6. 2 124 Tamara Kustec AMD Zanatlija Peugeot 206 18.972 1.476 6
7. 1 147 Dijana Ferković AK Dubrava Fiat Uno 19.524 2.028 4
8. 8 102 Jelena Gajski AMD Zanatlija Škoda Fabia 20.000 2.504 3
9. 2 121 Mirela Kosanović AK Dubrava Toyota Corolla 21.073 3.577 2
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 15 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 16.830 0 20
2. 6 41 Ivan Mehkek AK Dubrava BMW 17.252 422 15
3. 5 57 Alen Sekula AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 17.463 633 12
4. 5 67 Damir Birt AK HBT Racing Yugo 17.801 971 10
5. 8 18 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 17.807 977 8
6. 5 56 Igor Šušković AK Dubrava Volkswagen Golf 17.830 1.000 6
7. 8 19 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 17.927 1.097 4
8. 5 64 Dalibor Rumenjak AK Dubrava Zastava 128 17.951 1.121 3
9. 9 4 Nenad Damarija AK Delta Honda Integra Type-R 18.108 1.278 2
10. 8 107 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia 18.191 1.361 1
11. 3 101 Matija Gostrec AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 18.354 1.524 -
12. 5 61 Dario Niščević AK Dubrava Yugo 18.659 1.829 -
13. 6 39 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 18.724 1.894 -
14. 1 140 Marko Pikula AK Dubrava Yugo 18.741 1.911 -
15. 5 60 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo 19.019 2.189 -
16. 4 83 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 19.431 2.601 -
17. 1 147 Dijana Ferković AK Dubrava Fiat Uno 19.524 2.694 -
18. 1 142 Marko Dremel AK HBT Racing Hyundai Atos 19.569 2.739 -
19. 2 126 Alen Vačić AK SB Auto Sport Proton 315 19.676 2.846 -
20. 2 62 Dino Čosić AK Dubrava Škoda Octavia 1.6 19.759 2.929 -
21. 1 137 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 19.957 3.127 -
22. 7 26 Petar Fable AMK Skok Racing Zastava 750 19.958 3.128 -
23. 8 102 Jelena Gajski AMD Zanatlija Škoda Fabia 20.000 3.170 -
24. 7 28 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 20.129 3.299 -
25. 9 2 Duilio Božić AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Renault Megane 20.130 3.300 -
- 4 82 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 odustao -
- 5 113 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 odustao -
 
GRUPA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 112 Marinko Marjanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Opel Corsa GSi 17.299 0 20
2. 2 116 Vilko Kustec AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Peugeot 206 17.360 61 15
3. 2 114 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 17.469 170 12
4. 3 98 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 17.539 240 10
5. 2 111 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 17.546 247 8
6. 3 96 Palmina Alljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Renault Clio 17.756 457 6
7. 3 97 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Stilo Abarth 17.780 481 4
8. 3 103 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Ford Escort RS Turbo 17.789 490 3
8. 3 100 Ivica Brozović AK Klek VW Golf VR6 17.837 538 2
9. 3 104 Marijan Vitković AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 18.145 846 1
9. 3 108 Antun Vrbanović AK Dubrava Škoda Octavia 18.164 865 -
10. 1 138 Tihomir Pašić AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Fiat Seicento Sporting 18.171 872 -
11. 1 141 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 18.305 1.006 -
12. 1 143 Spomenko Garguljak AMK Dugo Selo Autobianchi A112 18.312 1.013 -
13. 3 101 Matija Gostrec AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 18.354 1.055 -
14. 1 136 Denis Šverko AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Austin Mini Moris 18.367 1.068 -
15. 1 139 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat 600 18.376 1.077 -
16. 2 118 Dina Orešić AMK Dugo Selo Honda Civic 18.383 1.084 -
17. 1 86 Irena Šubaša AK Dubrava Autobianchi A112 18.555 1.256 -
18. 3 99 Saša Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Ford Escort RS Turbo 18.582 1.283 -
19. 2 120 Igor Rupčić AK Velika Gorica Seat Ibiza 18.604 1.305 -
20. 3 144 Rino Usmiani AMD Zanatlija Fiat Punto 18.701 1.402 -
21. 1 140 Marko Pikula AK Dubrava Yugo 18.741 1.442 -
22. 2 127 Nedeljko Orešić AMK Dugo Selo Honda Civic 18.744 1.445 -
23. 2 115 Tomislav Turčan AK Dubrava Honda Civic 18.859 1.560 -
24. 2 119 Branimir Turčan AK Dubrava Honda Civic 18.888 1.589 -
25. 2 124 Tamara Kustec AMD Zanatlija Peugeot 206 18.972 1.673 -
26. 3 105 Krešimir Kolarek AK Dubrava VW Golf TDi 19.112 1.813 -
27. 1 147 Dijana Ferković AK Dubrava Fiat Uno 19.524 2.225 -
28. 1 142 Marko Dremel AK HBT Racing Hyundai Atos 19.569 2.270 -
29. 2 126 Alen Vačić AK SB Auto Sport Proton 315 19.676 2.377 -
30. 2 62 Dino Čosić AK Dubrava Škoda Octavia 1.6 19.759 2.460 -
31. 1 137 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 19.957 2.658 -
32. 2 123 Slobodan Karleuša AK HBT Racing Škoda Fabia 20.324 3.025 -
33. 2 117 Nedjeljko Kosanović AK Dubrava Toyota Corolla 20.402 3.103 -
34. 2 121 Mirela Kosanović AK Dubrava Toyota Corolla 21.073 3.774 -
35. 1 146 Danijel Devčić AK SB Auto Sport Zastava 750 21.406 4.107 -
- 2 128 Ivan Svetličić AMK Dugo Selo Kia Pride odustao -
 
GRUPA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 33 Marko Palijan AK Dubrava
Dubrava Tuning
Fiat Uno Turbo i.e. 16.717 0 20
2. 5 48 Hrvoje Utović SAK Samobor Honda Civic 16.777 60 15
3. 6 31 Cvetko Jaketić AK Dubrava
Dryden-Federal
Volkswagen Golf 16.783 66 12
4. 6 37 Miro Birt AK HBT Racing Hyundai Getz 16.871 154 10
5. 4 88 Zvonimir Agreš AMD Zanatlija Autobianchi A112 17.001 284 8
6. 6 32 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 17.206 489 6
7. 6 41 Ivan Mehkek AK Dubrava BMW 17.252 535 4
8. 4 76 Denis Šroler AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 Ab. 17.269 552 3
9. 6 36 Nenad Kolman AK Dubrava
Dubrava Tuning
Lancia Y10 17.276 559 2
10 4 92 Marko Agreš AMD Zanatlija Autobianchi A112 17.283 566 1
11. 5 52 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Yugo Koral 17.333 616 -
12. 5 46 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Yugo 17.421 704 -
13. 5 51 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 65 17.424 707 -
14. 5 57 Alen Sekula AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 17.463 746 -
15. 4 78 Alenka Jurašić AK Dubrava
Dryden-Federal
Autobianchi A112 17.496 779 -
16. 5 55 Davor Nišević AK Dubrava Yugo 17.592 875 -
17. 4 81 Krešo Radovanić AMD Zanatlija Zastava 850 17.626 909 -
18. 4 77 Vedran Rzaunek AK Dubrava
Dubrava Tuning
Autobianchi A112 17.666 949 -
19. 6 40 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 17.674 957 -
20. 5 53 Željko Šušković AK Dubrava Volkswagen Golf 1.6 17.681 964 -
21. 5 71 Mato Medved AK Dubrava Opel Corsa 17.682 965 -
22. 5 49 Hrvoje Avanić AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 17.763 1.046 -
23. 5 67 Damir Birt AK HBT Racing Yugo 17.801 1.084 -
24. 5 47 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 17.818 1.101 -
25. 6 35 Dario Ljubičić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Volkswagen Golf 17.827 1.110 -
26. 5 56 Igor Šušković AK Dubrava Volkswagen Golf 17.830 1.113 -
27. 4 79 Aljoša Kinkela AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Zastava 750 17.890 1.173 -
28. 4 87 Željko Muhar AK Velika Gorica Autobianchi A112 17.922 1.205 -
29. 5 64 Dalibor Rumenjak AK Dubrava Zastava 128 17.951 1.234 -
30. 6 34 Andrej Medić AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 18.008 1.291 -
31. 4 80 Josip Domitrović AK Klek Autobianchi A112 18.038 1.321 -
32. 5 50 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 18.333 1.616 -
33. 5 59 Krešo Merlić AMD Zanatlija Yugo 1.5 18.363 1.646 -
34. 4 84 Dalibor Domitrović AK Klek Autobianchi A112 18.390 1.673 -
35. 5 61 Dario Niščević AK Dubrava Yugo 18.659 1.942 -
36. 6 39 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 18.724 2.007 -
37. 5 60 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo 19.019 2.302 -
38. 5 58 Žarko Grbac AMD Opatija Yugo 19.105 2.388 -
39. 4 83 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 19.431 2.714 -
40. 5 69 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 19.767 3.050 -
41. 4 90 Emir Agić AMK Dugo Selo Autobianchi A112 20.016 3.299 -
- 6 38 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Ford Fiesta odustao -
- 4 82 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 odustao -
- 4 85 Daniel Sarić AMK Skok Racing Zastava 750 odustao -
- 5 113 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 odustao -
 
GRUPA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 17 Željko Sopić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 16.520 0 20
2. 8 11 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 45 16.635 115 15
3. 8 15 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 16.830 310 12
4. 8 12 Tomislav Tuk AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 45 17.230 710 10
5. 9 3 Mario Macan AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Volkswagen Golf 17.440 920 8
6. 8 14 Željko Kelečić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Yugo 45 17.588 1.068 6
7. 8 13 Ljerko Žanić AK Klek Peugeot 106 Rallye 17.723 1.203 4
8. 8 18 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 17.807 1.287 3
9. 8 19 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 17.927 1.407 2
10. 7 27 Davor Fiket AK Delta Fiat 500 Sporting 18.064 1.544 1
11. 9 4 Nenad Damarija AK Delta Honda Integra Type-R 18.108 1.588 -
12. 8 107 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia 18.191 1.671 -
13. 9 1 Ivica Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 19.351 2.831 -
14. 7 26 Petar Fable AMK Skok Racing Zastava 750 19.958 3.438 -
15. 8 102 Jelena Gajski AMD Zanatlija Škoda Fabia 20.000 3.480 -
16. 7 28 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 20.129 3.609 -
17. 9 2 Duilio Božić AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Renault Megane 20.130 3.610 -
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 1 138 Tihomir Pašić AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Fiat Seicento Sporting 18.171 0 20
2. 1 141 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 18.305 134 15
3. 1 143 Spomenko Garguljak AMK Dugo Selo Autobianchi A112 18.312 141 12
4. 1 136 Denis Šverko AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Austin Mini Moris 18.367 196 10
5. 1 139 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat 600 18.376 205 8
6. 1 86 Irena Šubaša AK Dubrava Autobianchi A112 18.555 384 6
7. 1 140 Marko Pikula AK Dubrava Yugo 18.741 570 4
8. 1 147 Dijana Ferković AK Dubrava Fiat Uno 19.524 1.353 3
9. 1 142 Marko Dremel AK HBT Racing Hyundai Atos 19.569 1.398 2
10. 1 137 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 19.957 1.786 1
11. 1 146 Danijel Devčić AK SB Auto Sport Zastava 750 21.406 3.235 -
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 112 Marinko Marjanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Opel Corsa GSi 17.299 0 20
2. 2 116 Vilko Kustec AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Peugeot 206 17.360 61 15
3. 2 114 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 17.469 170 12
4. 2 111 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 17.546 247 10
5. 2 118 Dina Orešić AMK Dugo Selo Honda Civic 18.383 1.084 8
6. 2 120 Igor Rupčić AK Velika Gorica Seat Ibiza 18.604 1.305 6
7. 2 127 Nedeljko Orešić AMK Dugo Selo Honda Civic 18.744 1.445 4
8. 2 115 Tomislav Turčan AK Dubrava Honda Civic 18.859 1.560 3
9. 2 119 Branimir Turčan AK Dubrava Honda Civic 18.888 1.589 2
10. 2 124 Tamara Kustec AMD Zanatlija Peugeot 206 18.972 1.673 1
11. 2 126 Alen Vačić AK SB Auto Sport Proton 315 19.676 2.377 -
12. 2 62 Dino Čosić AK Dubrava Škoda Octavia 1.6 19.759 2.460 -
13. 2 123 Slobodan Karleuša AK HBT Racing Škoda Fabia 20.324 3.025 -
14. 2 117 Nedjeljko Kosanović AK Dubrava Toyota Corolla 20.402 3.103 -
15. 2 121 Mirela Kosanović AK Dubrava Toyota Corolla 21.073 3.774 -
- 2 128 Ivan Svetličić AMK Dugo Selo Kia Pride odustao -
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 98 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 17.539 0 20
2. 3 96 Palmina Alljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Renault Clio 17.756 217 15
3. 3 97 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Stilo Abarth 17.780 241 12
4. 3 103 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Ford Escort RS Turbo 17.789 250 10
5. 3 100 Ivica Brozović AK Klek VW Golf VR6 17.837 298 8
6. 3 104 Marijan Vitković AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 18.145 606 6
7. 3 108 Antun Vrbanović AK Dubrava Škoda Octavia 18.164 625 4
8. 3 101 Matija Gostrec AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 18.354 815 3
9. 3 99 Saša Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Ford Escort RS Turbo 18.582 1.043 2
10. 3 144 Rino Usmiani AMD Zanatlija Fiat Punto 18.701 1.162 1
11. 3 105 Krešimir Kolarek AK Dubrava VW Golf TDi 19.112 1.573 -
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 88 Zvonimir Agreš AMD Zanatlija Autobianchi A112 17.001 0 20
2. 4 76 Denis Šroler AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 Ab. 17.269 268 15
3. 4 92 Marko Agreš AMD Zanatlija Autobianchi A112 17.283 282 12
4. 4 78 Alenka Jurašić AK Dubrava
Dryden-Federal
Autobianchi A112 17.496 495 10
5. 4 81 Krešo Radovanić AMD Zanatlija Zastava 850 17.626 625 8
6. 4 77 Vedran Rzaunek AK Dubrava
Dubrava Tuning
Autobianchi A112 17.666 665 6
7. 4 79 Aljoša Kinkela AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Zastava 750 17.890 889 4
8. 4 87 Željko Muhar AK Velika Gorica Autobianchi A112 17.922 921 3
9. 4 80 Josip Domitrović AK Klek Autobianchi A112 18.038 1.037 2
10. 4 84 Dalibor Domitrović AK Klek Autobianchi A112 18.390 1.389 1
11. 4 83 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 19.431 2.430 -
12. 4 90 Emir Agić AMK Dugo Selo Autobianchi A112 20.016 3.015 -
- 4 82 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 odustao -
- 4 85 Daniel Sarić AMK Skok Racing Zastava 750 odustao -
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 48 Hrvoje Utović SAK Samobor Honda Civic 16.777 0 20
2. 5 52 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Yugo Koral 17.333 556 15
3. 5 46 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Yugo 17.421 644 12
4. 5 51 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 65 17.424 647 10
5. 5 57 Alen Sekula AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 17.463 686 8
6. 5 55 Davor Nišević AK Dubrava Yugo 17.592 815 6
7. 5 53 Željko Šušković AK Dubrava Volkswagen Golf 1.6 17.681 904 4
8. 5 71 Mato Medved AK Dubrava Opel Corsa 17.682 905 3
9. 5 49 Hrvoje Avanić AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 17.763 986 2
10. 5 67 Damir Birt AK HBT Racing Yugo 17.801 1.024 1
11. 5 47 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 17.818 1.041 -
12. 5 56 Igor Šušković AK Dubrava Volkswagen Golf 17.830 1.053 -
13. 5 64 Dalibor Rumenjak AK Dubrava Zastava 128 17.951 1.174 -
14. 5 50 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 18.333 1.556 -
15. 5 59 Krešo Merlić AMD Zanatlija Yugo 1.5 18.363 1.586 -
16. 5 61 Dario Niščević AK Dubrava Yugo 18.659 1.882 -
17. 5 60 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo 19.019 2.242 -
18. 5 58 Žarko Grbac AMD Opatija Yugo 19.105 2.328 -
19. 5 69 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 19.767 2.990 -
- 5 113 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 odustao -
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 33 Marko Palijan AK Dubrava
Dubrava Tuning
Fiat Uno Turbo i.e. 16.717 0 20
2. 6 31 Cvetko Jaketić AK Dubrava
Dryden-Federal
Volkswagen Golf 16.783 66 15
3. 6 37 Miro Birt AK HBT Racing Hyundai Getz 16.871 154 12
4. 6 32 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 17.206 489 10
5. 6 41 Ivan Mehkek AK Dubrava BMW 17.252 535 8
6. 6 36 Nenad Kolman AK Dubrava
Dubrava Tuning
Lancia Y10 17.276 275 6
7. 6 40 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 17.674 957 4
8. 6 35 Dario Ljubičić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Volkswagen Golf 17.827 1.110 3
9. 6 34 Andrej Medić AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 18.008 1.291 2
10. 6 39 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 18.724 2.007 1
- 6 38 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Ford Fiesta odustao -
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 7 27 Davor Fiket AK Delta Fiat 500 Sporting 18.064 0 20
2. 7 26 Petar Fable AMK Skok Racing Zastava 750 19.958 1.894 15
3. 7 28 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 20.129 2.065 12
 
KLASA 8
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 17 Željko Sopić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 16.520 0 20
2. 8 11 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 45 16.635 115 15
3. 8 15 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 16.830 310 12
4. 8 12 Tomislav Tuk AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 45 17.230 710 10
5. 8 14 Željko Kelečić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Yugo 45 17.588 1.068 8
6. 8 13 Ljerko Žanić AK Klek Peugeot 106 Rallye 17.723 1.203 6
7. 8 18 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 17.807 1.287 4
8. 8 19 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 17.927 1.407 3
9. 8 107 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia 18.191 1.671 2
10. 8 102 Jelena Gajski AMD Zanatlija Škoda Fabia 20.000 3.480 1
 
KLASA 9
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 9 3 Mario Macan AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Volkswagen Golf 17.440 0 20
2. 9 4 Nenad Damarija AK Delta Honda Integra Type-R 18.108 668 15
3. 9 1 Ivica Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 19.351 1.911 12
4. 9 2 Duilio Božić AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Renault Megane 20.130 2.690 10
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DELTA 20 Željko Sopić K8 20 Davor Fiket K7 15 Nenad Damarija K9 55
2. AMD ZANATLIJA 20 Zvonimir Agreš K4 20 Mario Macan K9 15 Vilko Kustec K2 55
3. AK VELIKA GORICA 20 Marinko Marjanović K2 15 Denis Šroler K4 15 Aleksandar Radovanović K5 50
4. AK DUBRAVA 20 Marko Palijan K6 15 Cvetko Jaketić K6 10 Tomislav Tuk K8 45
5. AK RIJEKA 15 Dejan Kopajtić K8 15 Palmina Aljinović K2 12 Tomislav Šepić K8 42
6. AMK SKOK RACING 15 Petar Fable K7 12 Ivan Bijelić K7 10 Duilio Božić K9 37
7. AMD OPATIJA 20 Tihomir Pašić K1 10 Denis Šverko K1 4 Aljoša Kinkela K4 34
8. AK HBT RACING 20 Marko Cesar K3 12 Miro Birt K6 2 Marko Dremel 1 34
9. SAK SAMOBOR 20 Hrvoje Utović K5 12 Antun Laušin K2 - 32
10. AMK DUGO SELO 12 Spomenko Garguljak K1 10 Dalibor Pečnjak K6 8 Dina Orešić K2 30
11. AK INA ZAGREB 15 Renea Čubrić K1 10 Zlatko Barbić K5 2 Hrvoje Avanić K5 27
12. AK SB AUTO SPORT 12 Dragan Jelić K3 10 Darko Vrlazić K3 2 Saša Vrlazić K3 24
13. AK KLEK 8 Ivica Brozović K3 6 Ljerko Žanić K8 3 Miroslav Ujdenica K8 17
14. AMK ONEUM 8 Alen Kapusta K1 - - 8
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. DE WALT RACING TEAM 20 Marinko Marjanović K2 15 Denis Šroler K4 15 Aleksandar Radovanović K5 50
2. ZANATLIJA TIM 20 Mario Macan K9 15 Vilko Kustec K2 12 Tomislav Radovanić K3 47
3. T.Z. GRADA RIJEKE 20 Tihomir Pašić K1 15 Palmina Aljinović K2 10 Igor Črnac K2 45
4. DRYDEN-FEDERAL 15 Cvetko Jaketić K6 10 Tomislav Tuk K8 10 Alenka Jurašić K4 35
5. DUBRAVA TUNING 20 Marko Palijan K6 8 Željko Kelečić K8 6 Nenad Kolman K6 34
6. CTR SLAVONSKI BROD 12 Dragan Jelić K3 10 Darko Vrlazić K3 2 Saša Vrlazić K3 24
7. T.Z.OPĆINE BRTONIGLA 10 Duilio Božić K9 - - 10
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA