AUTOSLALOM ZA PRVENSTVO SREDNJEEUROPSKE ZONE
JURIN AUTOSLALOM - ZANATLIJA '04
Zagreb, 05.06.2004.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 22 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 45 16.230 0 20
2. 8 23 Tomislav Tuk AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 45 16.342 112 15
3. 5 73 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 16.485 255 12
4. 4 99 Alenka Jurašić AK Dubrava
Dryden-Federal
Autobianchi A112 16.499 269 10
5. 6 49 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 16.516 286 8
6. 9 11 Nenad Damarija AK Delta Ford Focus 2.0 16V 16.539 309 6
7. 6 47 Cvetko Jaketić AK Dubrava
Dryden-Federal
Volkswagen Golf 16.624 394 4
8. 4 100 Vedran Rzaunek AK Dubrava
Dubrava Tuning
Autobianchi A112 16.663 433 3
9. 4 102 Krešo Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Zastava 850 16.701 471 2
10. 6 50 Miro Birt AK HBT Racing Hyundai Getz 16.724 494 1
11. 5 68 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Yugo 16.767 537 -
12. 8 21 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 16.796 566 -
13. 4 98 Denis Šroler AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 Ab. 16.798 568 -
14. 5 62 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 16.798 568 -
15. 8 25 Željko Sopić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 16.821 591 -
16. 5 70 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 65 16.832 602 -
17. 5 83 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 16.871 641 -
18. 5 61 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Yugo Koral 16.875 645 -
19. 5 72 Hrvoje Avanić AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 16.881 651 -
20. 4 107 Marko Agreš AMD Zanatlija Autobianchi A112 16.921 691 -
21. 5 71 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 16.945 715 -
22. 2 134 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 16.992 762 -
23. 9 3 Nenad Kolman AK Dubrava
Dubrava Tuning
Lancia Y10 16.998 768 -
24. 3 119 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 17.058 828 -
25. 5 84 Igor Šušković AK Dubrava Volkswagen Golf GTi 17.071 841 -
26. 9 9 Mario Macan AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Volkswagen Golf 17.132 902 -
27. 5 69 Hrvoje Utović SAK Samobor Honda Civic 17.186 956 -
28. 6 52 Dario Ljubičić AK Dubrava Volkswagen Golf 17.211 981 -
29. 5 64 Davor Nišević AK Dubrava Yugo 17.242 1.012 -
30. 1 161 Željko Muhar AK Velika Gorica Autobianchi A112 17.259 1.029 -
31. 2 135 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 17.261 1.031 -
32. 5 75 Krešo Merlić AMD Zanatlija Yugo 1.5 17.275 1.045 -
33. 8 27 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 17.278 1.048 -
34. 5 82 Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 17.292 1.062 -
35. 9 16 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 17.317 1.087 -
36. 9 8 Ivica Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 17.347 1.117 -
37. 3 118 Palmina Alljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Renault Clio 17.361 1.131 -
38. 8 28 Željko Kelečić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Yugo 45 17.381 1.151 -
39. 8 24 Ljerko Žanić AK Klek Yugo 55 1.6 17.434 1.204 -
40. 4 101 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 SC 17.485 1.255 -
41. 2 133 Marinko Marjanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Opel Corsa GSi 17.498 1.268 -
42. 4 96 Zvonimir Agreš AMD Zanatlija Autobianchi A112 17.507 1.277 -
43. 5 74 Mato Medved AK Dubrava Opel Corsa 17.589 1.359 -
44. 1 151 Denis Šverko AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Austin Mini Moris 17.593 1.363 -
45. 1 155 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 17.612 1.382 -
46. 3 124 Marijan Vitković AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 17.620 1.390 -
47. 6 51 Andrej Medić AK Dubrava Yugo 17.622 1.392 -
48. 3 121 Ivica Brozović AK Klek VW Golf VR6 17.632 1.402 -
49. 2 143 Branimir Turčan AK Dubrava Honda Civic 17.633 1.403 -
50. 7 37 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 17.695 1.465 -
51. 9 12 Elvis Palčić AMK Skok Racing Renault Clio 2.0 17.700 1.470 -
52. 9 2 Martina Mihok AMK Dugo Selo Ford Focus 2.0 16V 17.761 1.531 -
53. 2 131 Tomislav Turčan AK Dubrava Honda Civic 17.801 1.571 -
54. 5 63 Željko Šušković AK Dubrava Volkswagen Golf 1.6 17.824 1.594 -
55. 6 57 Krešimir Kolarek AK Dubrava Volkswagen Golf 17.857 1.627 -
56. 1 156 Marko Pikula AK Dubrava Yugo 17.862 1.632 -
57. 3 117 Matija Gostrec AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 17.947 1.717 -
58. 3 120 Dragan Jelić AK SB Auto Sport Fiat Stilo Abarth 17.959 1.729 -
59. 5 76 Damir Birt AK HBT Racing Yugo 17.980 1.750 -
60. 8 29 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 17.987 1.757 -
61. 2 144 Nedeljko Orešić AMK Dugo Selo Honda Civic 17.988 1.758 -
62. 1 154 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat 600 17.993 1.763 -
63. 5 77 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo 18.032 1.802 -
64. 4 106 Davor Fabijančić AMD Zanatlija Zastava 850 18.080 1.850 -
65. 1 152 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 18.082 1.852 -
66. 7 39 Daniel Sarić AMK Skok Racing Zastava 750 18.203 1.973 -
67. 2 139 Alen Vačić AK SB Auto Sport Proton 315 GT 18.207 1.977 -
68. 7 36 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 18.232 2.002 -
69. 9 10 Duilio Božić AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Renault Megane 18.254 2.024 -
70. 1 157 Marko Dremel AK HBT Racing Hyundai Atos 18.259 2.029 -
71. 5 81 Goran Sruk AK INA Zagreb Yugo 65 18.289 2.059 -
72. 3 125 Jelena Gajski AMD Zanatlija Peugeot 206 18.317 2.087 -
73. 2 132 Dina Orešić AMK Dugo Selo Honda Civic 18.348 2.118 -
74. 3 123 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Ford Escort RS Turbo 18.369 2.139 -
75. 5 86 Alen Husar AMK Dugo Selo Ford Fiesta 18.392 2.162 -
76. 5 87 Danijel Bogdanić AK INA Zagreb Yugo 55 18.406 2.176 -
77. 6 55 Dino Čosić AK Dubrava Škoda Favorit 18.410 2.180 -
78. 1 153 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 18.468 2.238 -
79. 6 54 Dejan Marušić AMK Skok Racing Renault 5 18.481 2.251 -
80. 5 88 Krešimir Martinec AMK Dugo Selo Fiat Uno 18.503 2.273 -
81. 5 79 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 18.714 2.484 -
82. 5 67 Mario Jelušić AMK Dugo Selo Fiat Uno 18.858 2.628 -
83. 3 116 Saša Vrlazić AK SB Auto Sport Ford Escort RS Turbo 18.924 2.694 -
84. 5 85 Dario Niščević AK Dubrava Yugo 18.948 2.718 -
85. 2 145 Rino Usmiani AMD Zanatlija Citroën Saxo 19.023 2.793 -
86. 2 138 Slobodan Karleuša AK HBT Racing Škoda Fabia 19.119 2.889 -
87. 9 18 Marko Mirić AMK Dugo Selo Peugeot 309 GTI 16S 19.176 2.946 -
88. 7 31 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 19.176 2.946 -
89. 5 66 Jakov Radečić AK INA Zagreb Yugo 55 19.251 3.021 -
90. 2 137 Nedjeljko Kosanović AK Dubrava Toyota Corolla 19.281 3.051 -
91. 5 65 Branko Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 19.319 3.089 -
92. 1 158 Danijel Devčić AK SB Auto Sport Zastava 750 19.615 3.385 -
93. 4 105 Mario Horvat AMD Zanatlija Zastava 750 19.857 3.627 -
94. 7 34 Davor Fiket AK Delta Fiat 500 Sporting 19.922 3.692 -
95. 2 140 Vedran Đukić AK HBT Racing Citroën AX GSi 19.970 3.740 -
96. 1 163 Srečko Bura AMK Split Motorsport Opel Corsa 20.775 4.545 -
97. 7 40 Petar Fable AMK Skok Racing Zastava 750 22.905 6.675 -
- 6 46 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Ford Fiesta odustao -
- 9 17 Saniel Dabić AK Delta Ford Focus 2.0 16V nije startao -
- 6 56 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta nije startao -
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 99 Alenka Jurašić AK Dubrava
Dryden-Federal
Autobianchi A112 16.499 0 20
2. 3 118 Palmina Alljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Renault Clio 17.361 862 15
3. 1 155 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 17.612 1.113 12
4. 9 2 Martina Mihok AMK Dugo Selo Ford Focus 2.0 16V 17.761 1.262 10
5. 3 125 Jelena Gajski AMD Zanatlija Peugeot 206 18.317 1.818 8
6. 2 132 Dina Orešić AMK Dugo Selo Honda Civic 18.348 1.849 6
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 73 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 16.485 0 20
2. 9 11 Nenad Damarija AK Delta Ford Focus 2.0 16V 16.539 54 15
3. 8 21 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 16.796 311 12
4. 5 71 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 16.945 460 10
5. 5 84 Igor Šušković AK Dubrava Volkswagen Golf GTi 17.072 587 8
6. 8 27 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 17.278 793 6
7. 7 37 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 17.695 1.210 4
8. 9 2 Martina Mihok AMK Dugo Selo Ford Focus 2.0 16V 17.761 1.276 3
9. 1 156 Marko Pikula AK Dubrava Yugo 17.862 1.377 2
10. 3 117 Matija Gostrec AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 17.947 1.462 1
11. 5 76 Damir Birt AK HBT Racing Yugo 17.980 1.495 -
12. 8 29 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 17.987 1.502 -
13. 5 77 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo 18.032 1.547 -
14. 7 36 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 18.232 1.747 -
15. 9 10 Duilio Božić AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Renault Megane 18.254 1.769 -
16. 1 157 Marko Dremel AK HBT Racing Hyundai Atos 18.259 1.774 -
17. 5 81 Goran Sruk AK INA Zagreb Yugo 65 18.289 1.804 -
18. 3 125 Jelena Gajski AMD Zanatlija Peugeot 206 18.317 1.832 -
19. 2 132 Dina Orešić AMK Dugo Selo Honda Civic 18.348 1.863 -
20. 6 55 Dino Čosić AK Dubrava Škoda Favorit 18.410 1.925 -
21. 1 153 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 18.468 1.983 -
22. 5 88 Krešimir Martinec AMK Dugo Selo Fiat Uno 18.503 2.018 -
23. 5 67 Mario Jelušić AMK Dugo Selo Fiat Uno 18.858 2.373 -
24. 5 85 Dario Niščević AK Dubrava Yugo 18.948 2.463 -
25. 7 31 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 19.176 2.691 -
26. 4 105 Mario Horvat AMD Zanatlija Zastava 750 19.857 3.372 -
27. 7 40 Petar Fable AMK Skok Racing Zastava 750 22.905 6.420 -
- 6 56 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta nije startao -
 
GRUPA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 134 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 16.992 0 20
2. 3 119 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 17.058 66 15
3. 1 161 Željko Muhar AK Velika Gorica Autobianchi A112 17.259 267 12
4. 2 135 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 17.261 269 10
5. 3 118 Palmina Alljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Renault Clio 17.361 369 8
6. 2 133 Marinko Marjanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Opel Corsa GSi 17.498 506 6
7. 1 151 Denis Šverko AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Austin Mini Moris 17.593 601 4
8. 1 155 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 17.612 620 3
9. 3 124 Marijan Vitković AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 17.620 628 2
10. 3 121 Ivica Brozović AK Klek VW Golf VR6 17.632 640 1
11. 2 143 Branimir Turčan AK Dubrava Honda Civic 17.633 641 -
12. 2 131 Tomislav Turčan AK Dubrava Honda Civic 17.801 809 -
13. 1 156 Marko Pikula AK Dubrava Yugo 17.862 870 -
14. 3 117 Matija Gostrec AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 17.947 955 -
15. 3 120 Dragan Jelić AK SB Auto Sport Fiat Stilo Abarth 17.959 967 -
16. 2 144 Nedeljko Orešić AMK Dugo Selo Honda Civic 17.988 996 -
17. 1 154 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat 600 17.993 1.001 -
18. 1 152 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 18.082 1.090 -
19. 2 139 Alen Vačić AK SB Auto Sport Proton 315 GT 18.207 1.215 -
20. 1 157 Marko Dremel AK HBT Racing Hyundai Atos 18.259 1.267 -
21. 3 125 Jelena Gajski AMD Zanatlija Peugeot 206 18.317 1.325 -
22. 2 132 Dina Orešić AMK Dugo Selo Honda Civic 18.348 1.356 -
23. 3 123 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Ford Escort RS Turbo 18.369 1.377 -
24. 1 153 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 18.468 1.476 -
25. 3 116 Saša Vrlazić AK SB Auto Sport Ford Escort RS Turbo 18.924 1.932 -
26. 2 145 Rino Usmiani AMD Zanatlija Citroën Saxo 19.023 2.031 -
27. 2 138 Slobodan Karleuša AK HBT Racing Škoda Fabia 19.119 2.127 -
28. 2 137 Nedjeljko Kosanović AK Dubrava Toyota Corolla 19.281 2.289 -
29. 1 158 Danijel Devčić AK SB Auto Sport Zastava 750 19.615 2.623 -
30. 2 140 Vedran Đukić AK HBT Racing Citroën AX GSi 19.970 2.978 -
31. 1 163 Srečko Bura AMK Split Motorsport Opel Corsa 20.775 3.783 -
 
GRUPA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 73 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 16.485 0 20
2. 4 99 Alenka Jurašić AK Dubrava
Dryden-Federal
Autobianchi A112 16.499 14 15
3. 6 49 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 16.516 31 12
4. 6 47 Cvetko Jaketić AK Dubrava
Dryden-Federal
Volkswagen Golf 16.624 139 10
5. 4 100 Vedran Rzaunek AK Dubrava
Dubrava Tuning
Autobianchi A112 16.663 178 8
6. 4 102 Krešo Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Zastava 850 16.701 216 6
7. 6 50 Miro Birt AK HBT Racing Hyundai Getz 16.724 239 4
8. 5 68 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Yugo 16.767 282 3
9. 4 98 Denis Šroler AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 Ab. 16.798 313 2
10. 5 62 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 16.798 313 1
11. 5 70 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 65 16.832 347 -
12. 5 83 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 16.871 386 -
13. 5 61 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Yugo Koral 16.875 390 -
14. 5 72 Hrvoje Avanić AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 16.881 396 -
15. 4 107 Marko Agreš AMD Zanatlija Autobianchi A112 16.921 436 -
16. 5 71 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 16.945 460 -
17. 5 84 Igor Šušković AK Dubrava Volkswagen Golf GTi 17.072 587 -
18. 5 69 Hrvoje Utović SAK Samobor Honda Civic 17.186 701 -
19. 6 52 Dario Ljubičić AK Dubrava Volkswagen Golf 17.211 726 -
20. 5 64 Davor Nišević AK Dubrava Yugo 17.242 757 -
21. 5 75 Krešo Merlić AMD Zanatlija Yugo 1.5 17.275 790 -
22. 5 82 Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 17.292 807 -
23. 4 101 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 SC 17.485 1.000 -
24. 4 96 Zvonimir Agreš AMD Zanatlija Autobianchi A112 17.507 1.022 -
25. 5 74 Mato Medved AK Dubrava Opel Corsa 17.589 1.104 -
26. 6 51 Andrej Medić AK Dubrava Yugo 17.622 1.137 -
27. 5 63 Željko Šušković AK Dubrava Volkswagen Golf 1.6 17.824 1.339 -
28. 6 57 Krešimir Kolarek AK Dubrava Volkswagen Golf 17.857 1.372 -
29. 5 76 Damir Birt AK HBT Racing Yugo 17.980 1.495 -
30. 5 77 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo 18.032 1.547 -
31. 4 106 Davor Fabijančić AMD Zanatlija Zastava 850 18.080 1.595 -
32. 5 81 Goran Sruk AK INA Zagreb Yugo 65 18.289 1.804 -
33. 5 86 Alen Husar AMK Dugo Selo Ford Fiesta 18.392 1.907 -
34. 5 87 Danijel Bogdanić AK INA Zagreb Yugo 55 18.406 1.921 -
35. 6 55 Dino Čosić AK Dubrava Škoda Favorit 18.410 1.925 -
36. 6 54 Dejan Marušić AMK Skok Racing Renault 5 18.481 1.996 -
37. 5 88 Krešimir Martinec AMK Dugo Selo Fiat Uno 18.503 2.018 -
38. 5 79 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 18.714 2.229 -
39. 5 67 Mario Jelušić AMK Dugo Selo Fiat Uno 18.858 2.373 -
40. 5 85 Dario Niščević AK Dubrava Yugo 18.948 2.463 -
41. 5 66 Jakov Radečić AK INA Zagreb Yugo 55 19.251 2.766 -
42. 5 65 Branko Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 19.319 2.834 -
43. 4 105 Mario Horvat AMD Zanatlija Zastava 750 19.857 3.372 -
- 6 46 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Ford Fiesta odustao -
- 6 56 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta nije startao -
 
GRUPA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 22 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 45 16.230 0 20
2. 8 23 Tomislav Tuk AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 45 16.342 112 15
3. 9 11 Nenad Damarija AK Delta Ford Focus 2.0 16V 16.539 309 12
4. 8 21 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 16.796 566 10
5. 8 25 Željko Sopić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 16.821 591 8
6. 9 3 Nenad Kolman AK Dubrava
Dubrava Tuning
Lancia Y10 16.998 768 6
7. 9 9 Mario Macan AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Volkswagen Golf 17.132 902 4
8. 8 27 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 17.278 1.048 3
9. 9 16 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 17.317 1.087 2
10. 9 8 Ivica Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 17.347 1.117 1
11. 8 28 Željko Kelečić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Yugo 45 17.381 1.151 -
12. 8 24 Ljerko Žanić AK Klek Yugo 55 1.6 17.434 1.204 -
13. 7 37 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 17.695 1.465 -
14. 9 12 Elvis Palčić AMK Skok Racing Renault Clio 2.0 17.700 1.470 -
15. 9 2 Martina Mihok AMK Dugo Selo Ford Focus 2.0 16V 17.761 1.531 -
16. 8 29 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 17.987 1.757 -
17. 7 39 Daniel Sarić AMK Skok Racing Zastava 750 18.203 1.973 -
18. 7 36 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 18.232 2.002 -
19. 9 10 Duilio Božić AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Renault Megane 18.254 2.024 -
20. 9 18 Marko Mirić AMK Dugo Selo Peugeot 309 GTI 16S 19.176 2.946 -
21. 7 31 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 19.176 2.946 -
22. 7 34 Davor Fiket AK Delta Fiat 500 Sporting 19.922 3.692 -
23. 7 40 Petar Fable AMK Skok Racing Zastava 750 22.905 6.675 -
- 9 17 Saniel Dabić AK Delta Ford Focus 2.0 16V nije startao -
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 1 161 Željko Muhar AK Velika Gorica Autobianchi A112 17.259 0 20
2. 1 151 Denis Šverko AMD Opatija
T.Z.Grada Rijeke
Austin Mini Moris 17.593 334 15
3. 1 155 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 17.612 353 12
4. 1 156 Marko Pikula AK Dubrava Yugo 17.862 603 10
5. 1 154 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat 600 17.993 734 8
6. 1 152 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 18.082 823 6
7. 1 157 Marko Dremel AK HBT Racing Hyundai Atos 18.259 1.000 4
8. 1 153 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 18.468 1.209 3
9. 1 158 Danijel Devčić AK SB Auto Sport Zastava 750 19.615 2.356 2
10. 1 163 Srečko Bura AMK Split Motorsport Opel Corsa 20.775 3.516 1
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 134 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 16.992 0 20
2. 2 135 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic 17.261 269 15
3. 2 133 Marinko Marjanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Opel Corsa GSi 17.498 506 12
4. 2 143 Branimir Turčan AK Dubrava Honda Civic 17.633 641 10
5. 2 131 Tomislav Turčan AK Dubrava Honda Civic 17.801 809 8
6. 2 144 Nedeljko Orešić AMK Dugo Selo Honda Civic 17.988 996 6
7. 2 139 Alen Vačić AK SB Auto Sport Proton 315 GT 18.207 1.215 4
8. 2 132 Dina Orešić AMK Dugo Selo Honda Civic 18.348 1.356 3
9. 2 145 Rino Usmiani AMD Zanatlija Citroën Saxo 19.023 2.031 2
10. 2 138 Slobodan Karleuša AK HBT Racing Škoda Fabia 19.119 2.127 1
11. 2 137 Nedjeljko Kosanović AK Dubrava Toyota Corolla 19.281 2.289 -
12. 2 140 Vedran Đukić AK HBT Racing Citroën AX GSi 19.970 2.711 -
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 119 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 17.058 0 20
2. 3 118 Palmina Alljinović AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Renault Clio 17.361 303 15
3. 3 124 Marijan Vitković AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 17.620 562 12
4. 3 121 Ivica Brozović AK Klek VW Golf VR6 17.632 574 10
5. 3 117 Matija Gostrec AMK Dugo Selo Lancia Y10 Turbo 17.947 889 8
6. 3 120 Dragan Jelić AK SB Auto Sport Fiat Stilo Abarth 17.959 901 6
7. 3 125 Jelena Gajski AMD Zanatlija Peugeot 206 18.317 1.259 4
8. 3 123 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Ford Escort RS Turbo 18.369 1.311 3
9. 3 116 Saša Vrlazić AK SB Auto Sport Ford Escort RS Turbo 18.924 1.866 2
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 99 Alenka Jurašić AK Dubrava
Dryden-Federal
Autobianchi A112 16.499 0 20
2. 4 100 Vedran Rzaunek AK Dubrava
Dubrava Tuning
Autobianchi A112 16.663 164 15
3. 4 102 Krešo Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Zastava 850 16.701 202 12
4. 4 98 Denis Šroler AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 Ab. 16.798 299 10
5. 4 107 Marko Agreš AMD Zanatlija Autobianchi A112 16.921 422 8
6. 4 101 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 SC 17.485 986 6
7. 4 96 Zvonimir Agreš AMD Zanatlija Autobianchi A112 17.507 1.008 4
8. 4 106 Davor Fabijančić AMD Zanatlija Zastava 850 18.080 1.581 3
9. 4 105 Mario Horvat AMD Zanatlija Zastava 750 19.857 3.358 2
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 73 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 16.485 0 20
2. 5 68 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Yugo 16.767 282 15
3. 5 62 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 16.798 313 12
4. 5 70 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 65 16.832 347 10
5. 5 83 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 16.871 386 8
6. 5 61 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica
De Walt Racing Team
Yugo Koral 16.875 390 6
7. 5 72 Hrvoje Avanić AK INA Zagreb Yugo 55 1.6 16.881 396 4
8. 5 71 Ivan Černeha AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Peugeot 106 16.945 460 3
9. 5 84 Igor Šušković AK Dubrava Volkswagen Golf GTi 17.072 587 2
10. 5 69 Hrvoje Utović SAK Samobor Honda Civic 17.186 701 1
11. 5 64 Davor Nišević AK Dubrava Yugo 17.242 757 -
12. 5 75 Krešo Merlić AMD Zanatlija Yugo 1.5 17.275 790 -
13. 5 82 Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 17.292 807 -
14. 5 74 Mato Medved AK Dubrava Opel Corsa 17.589 1.104 -
15. 5 63 Željko Šušković AK Dubrava Volkswagen Golf 1.6 17.824 1.339 -
16. 5 76 Damir Birt AK HBT Racing Yugo 17.980 1.495 -
17. 5 77 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo 18.032 1.547 -
18. 5 81 Goran Sruk AK INA Zagreb Yugo 65 18.289 1.804 -
19. 5 86 Alen Husar AMK Dugo Selo Ford Fiesta 18.392 1.907 -
20. 5 87 Danijel Bogdanić AK INA Zagreb Yugo 55 18.406 1.921 -
21. 5 88 Krešimir Martinec AMK Dugo Selo Fiat Uno 18.503 2.018 -
22. 5 79 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 18.714 2.229 -
23. 5 67 Mario Jelušić AMK Dugo Selo Fiat Uno 18.858 2.373 -
24. 5 85 Dario Niščević AK Dubrava Yugo 18.948 2.463 -
25. 5 66 Jakov Radečić AK INA Zagreb Yugo 55 19.251 2.766 -
26. 5 65 Branko Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 19.319 2.834 -
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 49 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 16.516 0 20
2. 6 47 Cvetko Jaketić AK Dubrava
Dryden-Federal
Volkswagen Golf 16.624 108 15
3. 6 50 Miro Birt AK HBT Racing Hyundai Getz 16.724 208 12
4. 6 52 Dario Ljubičić AK Dubrava Volkswagen Golf 17.211 695 10
5. 6 51 Andrej Medić AK Dubrava Yugo 17.622 1.106 8
6. 6 57 Krešimir Kolarek AK Dubrava Volkswagen Golf 17.857 1.341 6
7. 6 55 Dino Čosić AK Dubrava Škoda Favorit 18.410 1.894 4
8. 6 54 Dejan Marušić AMK Skok Racing Renault 5 18.481 1.965 3
- 6 46 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Ford Fiesta odustao -
- 6 56 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta nije startao -
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 7 37 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 17.695 0 20
2. 7 39 Daniel Sarić AMK Skok Racing Zastava 750 18.203 508 15
3. 7 36 Donald Milokanović AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Zastava 750 18.232 537 12
4. 7 31 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 19.176 1.481 10
5. 7 34 Davor Fiket AK Delta Fiat 500 Sporting 19.922 2.227 8
6. 7 40 Petar Fable AMK Skok Racing Zastava 750 22.905 5.210 6
 
KLASA 8
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 22 Dejan Kopajtić AK Rijeka Yugo 45 16.230 0 20
2. 8 23 Tomislav Tuk AK Dubrava
Dryden-Federal
Yugo 45 16.342 112 15
3. 8 21 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 16.796 566 12
4. 8 25 Željko Sopić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 16.821 591 10
5. 8 27 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 1.6 17.278 1.048 8
6. 8 28 Željko Kelečić AK Dubrava
Dubrava Tuning
Yugo 45 17.381 1.151 6
7. 8 24 Ljerko Žanić AK Klek Yugo 55 1.6 17.434 1.204 4
8. 8 29 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 17.987 1.757 3
 
KLASA 9
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 9 11 Nenad Damarija AK Delta Ford Focus 2.0 16V 16.539 0 20
2. 9 3 Nenad Kolman AK Dubrava
Dubrava Tuning
Lancia Y10 16.998 459 15
3. 9 9 Mario Macan AMD Zanatlija
Zanatlija Tim
Volkswagen Golf 17.132 593 12
4. 9 16 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 17.317 778 10
5. 9 8 Ivica Šepić AK Rijeka Peugeot 306 S16 17.347 808 8
6. 9 12 Elvis Palčić AMK Skok Racing Renault Clio 2.0 17.700 1.161 6
7. 9 2 Martina Mihok AMK Dugo Selo Ford Focus 2.0 16V 17.761 1.222 4
8. 9 10 Duilio Božić AMK Skok Racing
T.Z.Općine Brtonigla
Renault Megane 18.254 1.715 3
9. 9 18 Mako Mirić AMK Dugo Selo Peugeot 309 GTI 16S 19.176 2.637 2
- 9 17 Saniel Dabić AK Delta Ford Focus 2.0 16V nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK RIJEKA 20 Dejan Kopajtić K8 20 Igor Črnac K2 15 Palmina Aljinović K2 55
2. AK DUBRAVA 20 Alen Sekula K5 20 Alenka Jurašić K4 15 Tomislav Tuk K8 55
3. AMK SKOK RACING 20 Zoran Širola K7 15 Daniel Sarić K7 12 Donald Milokanović K7 47
4. AK VELIKA GORICA 20 Željko Muhar K1 12 Marinko Marjanović K2 10 Denis Šroler K4 42
5. AMK DUGO SELO 20 Dalibor Pečnjak K6 12 Marijan Vitković K3 8 Matija Gostrec K3 40
6. AMD ZANATLIJA 15 Tomislav Radovanić K5 12 Krešo Radovanić K4 12 Mario Macan K9 39
7. AK DELTA 20 Nenad Damarija K9 10 Željko Sopić K8 8 Davor Fiket K7 38
8. AK HBT RACING 20 Marko Cesar K3 12 Miro Birt K6 4 Marko Dremel 1 36
9. AMD OPATIJA 15 Denis Šverko K1 6 Aljoša Kinkela K4 6 Tihomir Pašić K1 27
10. AK SB AUTO SPORT 12 Željko Lipušić K5 8 Marijan Hihlik K5 6 Dragan Jelić K3 26
11. AK INA ZAGREB 12 Renea Čubrić K1 10 Zlatko Barbić K5 4 Hrvoje Avanić K5 26
12. AK KLEK 10 Ivica Brozović K3 4 Ljerko Žanić K8 3 Miroslav Ujdenica K8 17
13. SAK SAMOBOR 15 Antun Laušin K2 1 Hrvoje Utović K5 - 16
14. AMK ONEUM 8 Alen Kapusta K1 - - 8
15. AMK SPLIT MOTORSPORT 1 Srečko Bura K1 - - 1
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. DRYDEN-FEDERAL 20 Alenka Jurašić K4 15 Tomislav Tuk K8 15 Cvetko Jaketić K6 50
2. T.Z. GRADA RIJEKE 20 Igor Črnac K2 15 Palmina Aljinović K2 15 Denis Šverko K1 50
3. ZANATLIJA TIM 15 Tomislav Radovanić K5 12 Krešo Radovanić K4 12 Mario Macan K9 39
4. DUBRAVA TUNING 15 Vedran Rzaunek K4 15 Nenad Kolman K9 6 Željko Kelečić K8 36
5. DE WALT RACING TEAM 12 Marinko Marjanović K2 10 Denis Šroler K4 6 Aleksandar Radovanović K5 28
6. CTR SLAVONSKI BROD 12 Željko Lipušić K5 8 Marijan Hihlik K5 3 Darko Vrlazić K3 23
7. T.Z.OPĆINE BRTONIGLA 12 Donald Milokanović K7 3 Ivan Černeha K5 3 Duilio Božić K9 10
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA