štopericaciljna zastavica 1. 30.-01.05.05. - Rupa
2. 14.-15.05.05. - Ivanić Grad
3. 04.-05.06.05. - Rupa
4. 02.-03.07.05. - Varaždin
5. 03.-04.09.05. - Jastrebarsko
6. 24.-25.09.05. - Rupa
DISCIPLINA A04 - AUTOCROSS
KONAČNI REZULTATI
U skladu sa istima mogu se održati svečana proglašenja i podjele športskih priznanja.

REDOSLIJED VOZAČA - DIVIZIJA III
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. 81 Damir Magić AKK Varaždin 15 x 20 15 8,5 15 73,5
2. 80 Tomislav Kušen AKK Varaždin 13 x 17 17 5 20 72
3. 91 Ivica Hrman AKK Varaždin 17 x 13 20 10 11 71
4. 90 Marijan Cukor AKK Varaždin 9 x 11 12 7,5 17 56,5
5. 83 Darko Vitez AKK Varaždin 12 x 15 9 6,5 12 54,5
6. 82 Robert Vuradin AKK Varaždin 20 x 8 8 6 10 52
7. 89 Dejan Vuradin AKK Varaždin 10 x 9 13 5,5 9 46,5
8. 87 Fabijan Škrlj AK Buzet Autosport 11 x 12 10 - 13 46
9. 86 Roberto Greblo AK Buzet Autosport 8 x 10 7 - 8 33
10. 85 Željko Kušen AKK Varaždin - x - 11 - - 11
 
REDOSLIJED VOZAČA - KLASA 2
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. 7 Ivan Jandrečić ASK Kastavac 20 x 5 10 20 15 70
2. 2 Siniša Filčić AMD Grobnik 4 x 20 6,5 17 20 67,5
3. 13 Marino Čargonja AMD Matulji Racing 17 x 7 8,5 15 7 54,5
4. 6 Igor Nikolaus AK Klek 11 x 17 4 11 10 53
5. 4 Zoran Matetić ASK Kastavac 15 x 15 - 12 8 50
6. 9 Tomislav Turković AK Ozalj 13 x 2 6 13 12 46
7. 1 Vigor Grbac ASK Kastavac 9 x 10 7,5 7 9 42,5
8. 12 Ferdinand Pađen ASK Kastavac 7 x 1 4,5 - 17 29,5
9. 29 Ivan Jandri AK Ozalj 2 x 13 5 4 5 29
10. 8 Marinko Krznarić AK Klek - x 9 5,5 6 6 26,5
11. 26 Dražen Blažina AK Ozalj 3 x 12 - 8 3 26
12. 28 Roberto Slavić AK Buzet Autosport 5 x 4 - - 13 22
13. 30 Aurelio Jardas ASK Kastavac 12 x - - 10 0 22
14. 11 Lino Linić AMD Grobnik 8 x 11 0 0 0 19
15. 21 Alen Monjac ASK Kastavac 10 x 6 - - - 16
16. 33 Velimir Mačešić ACK Jaska - x - - 9 4 13
17. 24 Zoran Kirasić AK Klek - x 8 3,5 - - 11,5
18. 34 Gordan Poščić AMD Matulji Racing - x - - - 11 11
19. 5 Zlatko Mulac ASK Kastavac 6 x - - - - 6
20. 15 Božo Špišić ACK Jaska - x - - 5 - 5
21. 32 Viktor Trošelj AMCD Svigo - x 3 - - 0 3
22. 22 Milan Klemenčić ACK Jaska - x 1 - - - 1
23. 27 Damir Lipošćak AK Klek - x 1 - - - 1
- 19 Renis Šavko AK Buzet Autosport 0 x - - - - 0
 
REDOSLIJED VOZAČA - KLASA 1
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. 59 Vjekoslav Jurin ACK Jaska 17 x 20 17 15 12 81
2. 54 Robert Butković AK Rijeka 20 x 9 13 13 20 75
3. 51 Kristijan Josip Strahija ASK Kastavac 15 x 10 11 17 13 66
4. 61 Tomislav Kovač AK Ozalj 8 x 15 8 12 15 58
5. 58 Robert Čulina AK Rijeka 3 x 7 20 20 7 57
6. 50 Ivo Čizmić AMK Split Motorsport 11 x 17 15 7 0 50
7. 70 Davor Mihelić AMD Grobnik 9 x 12 9 9 10 49
8. 68 Marino Matijašić ASK Kastavac 13 x 8 - - 17 38
9. 69 Petar Linić AMD Grobnik 10 x 6 7 10 5 38
10. 53 Martina Erdeljac ACK Jaska 4 x - 6 11 9 30
11. 72 Marko Vukušić SAK Split 5 x - 10 6 - 21
12. 71 Dražen Lipka AK Klek 0 x 5 5 5 6 21
13. 57 Mauro Hlača AMD Grobnik - x 0 12 - 8 20
14. 60 Ivana Puškarić AK Klek 7 x 4 - 8 0 19
15. 52 Vesna Jandri AK Ozalj 6 x 11 - - - 17
16. 73 Dinko Erdeljac ACK Jaska - x 13 - - - 13
17. 55 Vedran Rakić AMK Trogir 12 x - - - - 12
18. 103 Danijel Bezjak AMCD Svigo - x - - - 11 11
 
REDOSLIJED VOZAČA - ROOKIES
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. 91 Ivica Hrman AKK Varaždin 17 x 13 20 10 11 71
2. 90 Marijan Cukor AKK Varaždin 9 x 11 12 7,5 17 56,5
3. 70 Davor Mihelić AMD Grobnik 9 x 12 9 9 10 49
4. 89 Dejan Vuradin AKK Varaždin 10 x 9 13 5,5 9 46,5
5. 87 Fabijan Škrlj AK Buzet Autosport 11 x 12 10 - 13 46
6. 68 Marino Matijašić ASK Kastavac 13 x 8 - - 17 38
7. 69 Petar Linić AMD Grobnik 10 x 6 7 10 5 38
8. 86 Roberto Greblo AK Buzet Autosport 8 x 10 7 - 8 33
9. 29 Ivan Jandri AK Ozalj 2 x 13 5 4 5 29
10. 28 Roberto Slavić AK Buzet Autosport 5 x 4 - - 13 22
11. 30 Aurelio Jardas ASK Kastavac 12 x - - 10 0 22
12. 72 Marko Vukušić SAK Split 5 x - 10 6 - 21
13. 71 Dražen Lipka AK Klek 0 x 5 5 5 6 21
14. 33 Velimir Mačešić ACK Jaska - x - - 9 4 13
15. 103 Danijel Bezjak AMCD Svigo - x - - - 11 11
16. 34 Gordan Poščić AMD Matulji Racing - x - - - 11 11
17. 32 Viktor Trošelj AMCD Svigo - x 3 - - 0 3
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. AKK VARAŽDIN 52 x 52 52 26 52 234
2. ASK KASTAVAC 50 x 35 28,5 49 49 211,5
3. AMD GROBNIK 27 x 43 28 36 38 172
4. AK OZALJ 27 x 40 19 33 30 149
5. ACK JASKA 21 x 34 23 35 25 138
6. AK RIJEKA 23 x 16 33 33 27 132
7. AK KLEK 18 x 34 14,5 25 22 113,5
8. AK BUZET AUTOSPORT 24 x 26 17 - 34 101
9. AMD MATULJI RACING 17 x 7 8,5 15 18 65,5
10. AMK SPLIT MOTORSPORT 11 x 17 15 7 0 50
11. SAK SPLIT 5 x - 10 6 - 21
12. AMCD SVIGO - x 3 - - 11 14
13. AMK TROGIR 12 x - - - - 12
 
REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. A.C.T.REBUS 48 x 45 40 19,5 45 197,5
2. PIZZERIA REBUS RACING TEAM 36 x 33 45 23 37 174
3. KASTAV RACING TEAM 39 x - 18,5 36 30 123,5
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA