EUROPSKO PRVENSTVO BRDSKIH AUTO UTRKA
24. BUZETSKI DANI '05
Buzet, 17.-18.09.2005.
www.buzetski-dani.net

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 58 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 6:00,620 0:00,000 10
2. 50 H15 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 6:11,280 0:10,660 8
3. 49 H15 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 6:11,675 0:11,055 6
4. 116 N5 Saša Bitterman AK Astra Subaru Impreza STi 6:15,800 0:15,180 5
5. 51 H15 Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing Ford Escort RS Cosworth 6:17,107 0:16,487 4
6. 31 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 6:17,371 0:16,751 3
7. 91 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Peugeot 306 S16 6:23,126 0:22,506 2
8. 113 N5 Valter Nežić AK Speedy Subaru Impreza 6:23,974 0:23,354 1
9. 93 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Williams 6:26,685 0:26,065 -
10. 19 H12 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 6:29,411 0:28,791 -
11. 150 A10 Robert Bradarić AMK Solin BMW M3 6:30,618 0:29,998 -
12. 92 N3 David Mrzljak AMK Stubaki Opel Astra GSi 16V 6:31,801 0:31,181 -
13. 41 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 6:31,833 0:31,213 -
14. 36 H13 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 6:34,433 0:33,813 -
15. 9 A8 Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija Peugeot 306 S16 6:36,695 0:36,075 -
16. 90 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka
TTM Racing
Peugeot 306 S16 6:37,224 0:36,604 -
17. 126 A7 Marin Galić AMD Matulji Racing Renault Clio S1600 6:38,104 0:37,484 -
18. 33 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 6:38,655 0:38,035 -
19. 95 N3 Ellio Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 6:39,189 0:38,569 -
20. 42 H14 Milan Brozinić AK Klek VW Golf GTi 2.0 6:39,329 0:38,709 -
21. 140 A8 Mladen Žulić AK Buzet Autosport Škoda Octavia 6:39,613 0:38,993 -
22. 23 H12 Nenad Draganić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 6:40,719 0:40,099 -
23. 127 A7 Juraj Šebalj AK Astra Citroën C2 S1600 6:41,726 0:41,106 -
24. 137 A8 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 306 S16 6:44,479 0:43,859 -
25. 119 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 6:46,836 0:46,216 -
26. 38 H14 Damjan Flego AK Buzet Autosport VW Golf 1.8 16V 6:47,676 0:47,056 -
27. 37 H13 Cvetko Jaketić AK Klek Zastava Yugo 1.6 6:48,701 0:48,081 -
28. 121 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 6:49,756 0:49,136 -
29. 147 A8 Zoran Srok AMD Matulji Racing Renault Clio Williams 6:50,079 0:49,459 -
30. 97 N3 Domagoj Pereković AK Zelina Ford Focus 2.0 16V 6:53,409 0:52,789 -
31. 53 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 6:55,072 0:54,452 -
32. 76 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 6:58,672 0:58,052 -
33. 131 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 7:00,654 1:00,034 -
34. 100 N3 Patrick Sirotić AMK Buzet Ford Focus 2.0 16V 7:00,859 1:00,239 -
35. 22 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 7:03,209 1:02,589 -
36. 32 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka
TTM Racing
VW Golf GTi 1.6 16V 7:04,156 1:03,536 -
37. 57 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS 7:04,159 1:03,539 -
38. 20 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:04,331 1:03,711 -
39. 142 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio 16S 7:05,639 1:05,019 -
40. 128 A7 Mario Jurišić AK Rijeka
TTM Racing
Citroën Saxo VTS 7:05,793 1:05,173 -
41. 77 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Pugeot 106 Rallye 7:07,013 1:06,393 -
42. 21 H12 Kristijan Koraca Istra Racing Team Fiat 127 Sport 7:09,620 1:09,000 -
43. 27 H12 Andrej Medić AK Dubrava Citroën AX 1.4 7:09,728 1:09,108 -
44. 106 N4 Zoran Raštegorac AK Delta Škoda Fabia 1.9 TDi 7:09,790 1:09,170 -
45. 122 A6 Branimir Kučko Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 7:10,576 1:09,956 -
46. 111 N5 Dušan Grahek AK Dubrava Subaru Impreza 7:12,238 1:11,618 -
47. 120 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 7:13,295 1:12,675 -
48. 138 A8 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Ford Focus 2.0 16V 7:15,335 1:14,715 -
49. 141 A8 Andrej Poropat AMD Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V 7:20,504 1:19,884 -
50. 80 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 7:21,528 1:20,908 -
51. 81 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX 7:23,187 1:22,567 -
52. 144 A8 Dejan Marušić AMK Skok Racing Seat Ibiza 2.0 7:23,658 1:23,038 -
53. 129 A7 Marin Petrić AK Rijeka Citroën C2 7:25,985 1:25,365 -
54. 136 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe 7:27,440 1:26,820 -
55. 54 H15 Sanjin Fuček AMD Opatija Renault 5 GT Turbo 7:30,096 1:29,476 -
56. 87 N2 Željko Kelečić AK Dubrava Opel Corsa GSi 7:35,234 1:34,614 -
57. 52 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.1 7:37,514 1:36,894 -
58. 46 H14 Dean Prodan AK Buzet Autosport Honda Civic CRX 7:46,940 1:46,320 -
59. 139 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 16S 7:50,459 1:49,839 -
60. 84 N2 Branimir Turčan AK Dubrava Opel Corsa GSi 7:55,376 1:54,756 -
- 26 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 65 odustao -
- 43 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V odustao -
- 55 H15 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno Turbo odustao -
- 103 N3 Duilio Božić AMK Skok Racing Renault Megane odustao -
- 143 A8 Nikola Milotić Istra Racing Team Ford Focus 2.0 16V odustao -
- 96 N3 Alen Perušić AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 187 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 391 F3 6:01,026 0:00,000 25
2. 188 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Opel Lotus 7:10,638 1:09,612 19,5
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 76 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 6:58,672 0:00,000 21
2. 77 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Pugeot 106 Rallye 7:07,013 0:08,341 15
3. 80 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 7:21,528 0:22,856 12
4. 81 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX 7:23,187 0:24,515 10
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 87 N2 Željko Kelečić AK Dubrava Opel Corsa GSi 7:35,234 0:00,000 20
2. 84 N2 Branimir Turčan AK Dubrava Opel Corsa GSi 7:55,376 0:20,142 15
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 91 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Peugeot 306 S16 6:23,126 0:00,000 26,5
2. 93 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Williams 6:26,685 0:03,559 20,5
3. 92 N3 David Mrzljak AMK Stubaki Opel Astra GSi 16V 6:31,801 0:08,675 17
4. 90 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka
TTM Racing
Peugeot 306 S16 6:37,224 0:14,098 14,5
5. 95 N3 Ellio Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 6:39,189 0:16,063 12
6. 97 N3 Domagoj Pereković AK Zelina Ford Focus 2.0 16V 6:53,409 0:30,283 9,5
7. 100 N3 Patrick Sirotić AMK Buzet Ford Focus 2.0 16V 7:00,859 0:37,733 6,5
- 103 N3 Duilio Božić AMK Skok Racing Renault Megane odustao -
- 96 N3 Alen Perušić AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R nije startao -
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 106 N4 Zoran Raštegorac AK Delta Škoda Fabia 1.9 TDi 7:09,790 0:00,000 10
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 116 N5 Saša Bitterman AK Astra Subaru Impreza STi 6:15,800 0:00,000 25
2. 113 N5 Valter Nežić AK Speedy Subaru Impreza 6:23,974 0:08,174 19
3. 111 N5 Dušan Grahek AK Dubrava Subaru Impreza 7:12,238 0:56,438 12
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 119 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 6:46,836 0:00,000 23
2. 121 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 6:49,756 0:02,920 17,5
3. 122 A6 Branimir Kučko Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 7:10,576 0:23,740 12
4. 120 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 7:13,295 0:26,459 10
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 131 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 7:00,654 0:00,000 21,5
2. 128 A7 Mario Jurišić AK Rijeka
TTM Racing
Citroën Saxo VTS 7:05,793 0:05,139 15,5
3. 129 A7 Marin Petrić AK Rijeka Citroën C2 7:25,985 0:25,331 12
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 A8 Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija Peugeot 306 S16 6:36,695 0:00,000 26,5
2. 140 A8 Mladen Žulić AK Buzet Autosport Škoda Octavia 6:39,613 0:02,918 21
3. 137 A8 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 306 S16 6:44,479 0:07,784 17,5
4. 147 A8 Zoran Srok AMD Matulji Racing Renault Clio Williams 6:50,079 0:13,384 14
5. 142 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio 16S 7:05,639 0:28,944 11
6. 138 A8 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Ford Focus 2.0 16V 7:15,335 0:38,640 8
7. 141 A8 Andrej Poropat AMD Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V 7:20,504 0:43,809 6
8. 144 A8 Dejan Marušić AMK Skok Racing Seat Ibiza 2.0 7:23,658 0:46,963 5
9. 136 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe 7:27,440 0:50,745 4
10. 139 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 16S 7:50,459 1:13,764 3
- 143 A8 Nikola Milotić Istra Racing Team Ford Focus 2.0 16V odustao -
 
KLASA A10
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 150 A10 Robert Bradarić AMK Solin BMW M3 6:30,618 0:00,000 15
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 58 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 6:00,620 0:00,000 20
2. 57 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS 7:04,159 1:03,539 15
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 19 H12 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 6:29,411 0:00,000 25
2. 23 H12 Nenad Draganić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 6:40,719 0:11,308 17,5
3. 22 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 7:03,209 0:33,798 14
4. 20 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 7:04,331 0:34,920 12
5. 21 H12 Kristijan Koraca Istra Racing Team Fiat 127 Sport 7:09,620 0:40,209 10
6. 27 H12 Andrej Medić AK Dubrava Citroën AX 1.4 7:09,728 0:40,317 8
- 26 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 65 odustao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 6:17,371 0:00,000 23,5
2. 36 H13 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 6:34,433 0:17,062 17
3. 33 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 6:38,655 0:21,284 13,5
4. 37 H13 Cvetko Jaketić AK Klek Zastava Yugo 1.6 6:48,701 0:31,330 10
5. 32 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka
TTM Racing
VW Golf GTi 1.6 16V 7:04,156 0:46,785 8
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 41 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 6:31,833 0:00,000 22,5
2. 42 H14 Milan Brozinić AK Klek VW Golf GTi 2.0 6:39,329 0:07,496 16
3. 38 H14 Damjan Flego AK Buzet Autosport VW Golf 1.8 16V 6:47,676 0:15,843 12
4. 46 H14 Dean Prodan AK Buzet Autosport Honda Civic CRX 7:46,940 1:15,107 10
- 43 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V odustao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 50 H15 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 6:11,280 0:00,000 27
2. 49 H15 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 6:11,675 0:00,395 21,5
3. 51 H15 Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing Ford Escort RS Cosworth 6:17,107 0:05,827 18
4. 53 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 6:55,072 0:43,792 12
5. 54 H15 Sanjin Fuček AMD Opatija Renault 5 GT Turbo 7:30,096 1:18,816 10
6. 52 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.1 7:37,514 1:26,234 8
- 55 H15 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno Turbo odustao -
 
KLASA E16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 187 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 391 F3 6:01,026 0:00,000 25
2. 188 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Opel Lotus 7:10,638 1:09,612 19,5
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 18 Ivo Ivančević AK Speedy Škoda Felicia 1.3 LXi 7:07,884 0:00,000 20
2. 3 18 Marko Polić AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi 7:50,280 0:42,396 15
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD ZRINSKI 26,5 Ivan Černeha N3 25 Ronald Šuran E16 23,5 Sebastijan Čepar H13 75
2. AMD MATULJI RACING 27 Željko Drenjančević H15 25 Željko Hitrec H12 22,5 Mladen Sigurnjak H14 74,5
3. AK BUZET AUTOSPORT 23 Manuel Kodelja A6 21,5 Alfio Štoković A7 21 Mladen Žulić A8 65,5
4. AK DUBRAVA 21,5 Boris Durlen H15 20,5 Dejan Dimitrijević N3 20 Željko Kelečić N2 62
5. ISTRA RACING TEAM 21 Marin Koraca N1 17 Sandro Miskić H13 12 Branimir Kučko A6 50
6. AK RIJEKA 15,5 Mario Jurišić A7 14,5 Tomislav Šepić N3 13,5 Dejan Kopajtić H13 43,5
7. AK SPEEDY 20 Ivo Ivančević K18 19 Valter Nežić N5 - 39
8. AMK SPLIT MOTORSPORT 20 Branko Krstulović ST11 15 Marko Polić K18 4 Predrag Bjedov A8 39
9. AK KLEK 16 Milan Brozinić H14 12 Miroslav Ujdenica N1 10 Cvetko Jaketić H13 38
10. AK PULA-ROVINJ 12 Mario Delmoro H12 12 Emanuel Mogorović H15 12 Ellio Radola N3 36
11. AMK STUBAKI 17 David Mrzljak N3 10 Zvonko Mrzljak A6 - 27
12. AMD ZANATLIJA 26,5 Nedjeljko Poslončec A8 - - 26,5
13. AK ASTRA 25 Saša Bitterman N5 - - 25
14. AMK SKOK RACING 18 Zvonko Brkljčić H15 5 Dejan Marušić A8 - 23
15. AMK SOLIN 15 Robert Bradarić A10 - - 15
16. AK DELTA 10 Zoran Raštegorac N4 - - 10
17. AMD OPATIJA 10 Sanjin Fuček H15 - - 10
18. AK ZELINA 9,5 Domagoj Pereković N3 - - 9,5
19. AMK BUZET 6,5 Patrick Sirotić N3 - - 6,5
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. TTM RACING 15,5 Mario Jurišić A7 14,5 Tomislav Šepić N3 8 Ivan Jaranović H13 38
 
CROATIA ŠKODA FABIA KUP
 
OKTAL PHARMA - ŠKODA OCTAVIA KUP
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA