MEĐUNARODNA AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
ČABAR '05
Čabar, 08.-10.07.2005.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS 6:41,436 0:00,000 10
2. 8 H15 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 6:57,113 0:15,677 8
3. 11 H12 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 7:06,239 0:24,803 6
4. 3 H15 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 7:09,591 0:28,155 5
5. 7 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 7:10,609 0:29,173 4
6. 95 A10 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 7:13,129 0:31,693 3
7. 17 H15 Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing Ford Escort RS Cosworth 7:17,208 0:35,772 2
8. 12 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka
TTM Racing
Peugeot 306 S16 7:18,309 0:36,873 1
9. 10 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 7:18,948 0:37,512 -
10. 48 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport 7:20,297 0:38,861 -
11. 35 N3 David Mrzljak AMK Stubaki Opel Astra GSi 16V 7:21,869 0:40,433 -
12. 103 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130TC 7:25,742 0:44,306 -
13. 104 H14 Milan Brozinić AK Klek VW Golf 7:26,067 0:44,631 -
14. 14 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 7:26,689 0:45,253 -
15. 102 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 60 7:27,076 0:45,640 -
16. 75 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe 7:27,307 0:45,871 -
17. 112 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 7:27,958 0:46,522 -
18. 15 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Peugeot 306 S16 7:27,978 0:46,542 -
19. 109 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka
TTM Racing
VW Golf GTi 1.6 16V 7:32,371 0:50,935 -
20. 52 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 7:37,989 0:56,553 -
21. 206 N3 Viktor Bolšec MK Samobor Honda Civic Type-R 7:38,042 0:56,606 -
22. 209 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Honda Civic Type-R 7:39,271 0:57,835 -
23. 84 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 7:39,595 0:58,159 -
24. 224 N3 Alen Perušić AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R 7:39,738 0:58,302 -
25. 9 A8 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 306 S16 7:41,737 1:00,301 -
26. 129 H13 Tomislav Tuk AK Dubrava Zastava Yugo 1.6 7:42,053 1:00,617 -
27. 212 N3 Marko Sitarić KK Koprivnica Honda Civic Type-R 7:42,374 1:00,938 -
28. 108 H13 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 7:42,789 1:01,353 -
29. 214 N3 Robert Bradarić AMK Solin Honda Civic Type-R 7:44,955 1:03,519 -
30. 213 N3 Ivan Pokos AK INA Zagreb Honda Civic Type-R 7:47,123 1:05,687 -
31. 114 H14 Miro Jus AK Dubrava VW Golf 7:47,170 1:05,734 -
32. 210 N3 Valter Nežić AK Speedy Honda Civic Type-R 7:47,628 1:06,192 -
33. 73 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 7:48,410 1:06,974 -
34. 147 H12 Kristijan Koraca Istra Racing Team Fiat 127 7:50,525 1:09,089 -
35. 265 N3 Igor Puž AMD Opatija Honda Civic Type-R 7:50,592 1:09,156 -
36. 57 N5 Dušan Grahek AK Dubrava Subaru Impreza 7:51,490 1:10,054 -
37. 218 N3 Robert Nikpalj AMK Split Motorsport Honda Civic Type-R 7:55,043 1:13,607 -
38. 89 A8 Mladen Žulić AK Buzet Autosport Škoda Octavia 7:58,476 1:17,040 -
39. 215 N3 Vanja Vešligaj KK GB Honda Civic Type-R 7:59,716 1:18,280 -
40. 56 A7 Mario Jurišić AK Rijeka
TTM Racing
Citroën Saxo VTS 8:03,825 1:22,389 -
41. 86 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 8:04,723 1:23,287 -
42. 90 A6 Denis Grdić AMD Zrinski Škoda Felicia 1.3 LXi 8:06,115 1:24,679 -
43. 38 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Pugeot 106 Rallye 8:06,695 1:25,259 -
44. 115 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.1 8:12,179 1:30,743 -
45. 51 N1 Damir Crnić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 8:18,657 1:37,221 -
46. 140 H14 Goran Vuković AK Klek VW Golf 8:20,553 1:39,117 -
47. 142 H13 Dean Prodan AK Buzet Autosport Honda Civic CRX 8:22,226 1:40,790 -
48. 85 A7 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Opel Corsa GSi 16V 8:24,739 1:43,303 -
49. 63 N2 Branimir Turčan AK Dubrava Opel Corsa 8:43,193 2:01,757 -
50. 53 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX 8:51,979 2:10,543 -
51. 106 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 8:53,150 2:11,714 -
- 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra odustao -
- 61 A8 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V odustao -
- 121 H12 Željko Kelečić AK Dubrava Zastava Yugo odustao -
- 136 H14 Damijan Flego AK Buzet Autosport VW Golf 1.8 16V odustao -
- 34 N3 Marin Petrić AK Rijeka Peugeot 206 nije startao -
- 47 N2 Tomislav Turčan AK Dubrava Opel Corsa nije startao -
- 62 A8 Ivan Guštin AMK Skok Racing Opel Astra GSi 16V nije startao -
- 132 H13 Davor Nišević AK Dubrava Zastava Yugo 1.6 nije startao -
- 138 H13 Cvetko Jaketić AK Klek Zastava Yugo 1.6 nije startao -
- 261 N3 Mario Sekulić AK Zelina Honda Civic Type-R nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 391 F3 - - 25
2. 21 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Opel Lotus - - 19,5
3. 23 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpa FR18 - - 16
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 52 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 7:37,989 0:00,000 23
2. 38 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Pugeot 106 Rallye 8:06,695 0:28,706 15
3. 51 N1 Damir Crnić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 8:18,657 0:40,668 12
4. 53 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX 8:51,979 1:13,990 10
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 63 N2 Branimir Turčan AK Dubrava Opel Corsa 8:43,193 0:00,000 20
- 47 N2 Tomislav Turčan AK Dubrava Opel Corsa nije startao  -
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka
TTM Racing
Peugeot 306 S16 7:18,309 0:00,000 27
2. 48 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport 7:20,297 0:01,988 21,5
3. 35 N3 David Mrzljak AMK Stubaki Opel Astra GSi 16V 7:21,869 0:03,560 18
4. 15 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Peugeot 306 S16 7:27,978 0:09,669 15,5
5. 206 N3 Viktor Bolšec MK Samobor Honda Civic Type-R 7:38,042 0:19,733 12,5
6. 209 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Honda Civic Type-R 7:39,271 0:20,962 10
7. 224 N3 Alen Perušić AMD Matulji Racing Honda Civic Type-R 7:39,738 0:21,429 7,5
8. 212 N3 Marko Sitarić KK Koprivnica Honda Civic Type-R 7:42,374 0:24,065 6
9. 214 N3 Robert Bradarić AMK Solin Honda Civic Type-R 7:44,955 0:26,646 4,5
10. 213 N3 Ivan Pokos AK INA Zagreb Honda Civic Type-R 7:47,123 0:28,814 3
11. 210 N3 Valter Nežić AK Speedy Honda Civic Type-R 7:47,628 0:29,319 2
12. 265 N3 Igor Puž AMD Opatija Honda Civic Type-R 7:50,592 0:32,283 2
13. 218 N3 Robert Nikpalj AMK Split Motorsport Honda Civic Type-R 7:55,043 0:36,734 2
14. 215 N3 Vanja Vešligaj KK GB Honda Civic Type-R 7:59,716 0:41,407 2
- 34 N3 Marin Petrić AK Rijeka Peugeot 206 nije startao -
- 261 N3 Mario Sekulić AK Zelina Honda Civic Type-R nije startao -
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 57 N5 Dušan Grahek AK Dubrava Subaru Impreza 7:51,490 0:00,000 10
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 84 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 7:39,595 0:00,000 24
2. 73 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 7:48,410 0:08,815 18
3. 90 A6 Denis Grdić AMD Zrinski Škoda Felicia 1.3 LXi 8:06,115 0:26,520 13
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 56 A7 Mario Jurišić AK Rijeka
TTM Racing
Citroën Saxo VTS 8:03,825 0:00,000 22
2. 86 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 8:04,723 0:00,898 16,5
3. 85 A7 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Opel Corsa GSi 16V 8:24,739 0:20,914 12,5
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 75 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe 7:27,307 0:00,000 24,5
2. 9 A8 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 306 S16 7:41,737 0:14,430 18,5
3. 89 A8 Mladen Žulić AK Buzet Autosport Škoda Octavia 7:58,476 0:31,169 14,5
- 61 A8 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V odustao -
- 62 A8 Ivan Guštin AMK Skok Racing Opel Astra GSi 16V nije startao -
 
KLASA A10
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 95 A10 Dean Saftić AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth 7:13,129 0:00,000 15
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS 6:41,436 0:00,000 20
- 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra odustao  -
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 11 H12 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 7:06,239 0:00,000 24,5
2. 102 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 60 7:27,076 0:20,837 15,5
3. 147 H12 Kristijan Koraca Istra Racing Team Fiat 127 7:50,525 0:44,286 12
4. 106 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 8:53,150 1:46,911 10
- 121 H12 Željko Kelečić AK Dubrava Zastava Yugo odustao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 7:18,948 0:00,000 24,5
2. 112 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 7:27,958 0:09,010 17
3. 109 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka
TTM Racing
VW Golf GTi 1.6 16V 7:32,371 0:13,423 14
4. 129 H13 Tomislav Tuk AK Dubrava Zastava Yugo 1.6 7:42,053 0:23,105 12
5. 108 H13 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 7:42,789 0:23,841 10
6. 142 H13 Dean Prodan AK Buzet Autosport Honda Civic CRX 8:22,226 1:03,278 8
- 132 H13 Davor Nišević AK Dubrava Zastava Yugo 1.6 nije startao -
- 138 H13 Cvetko Jaketić AK Klek Zastava Yugo 1.6 nije startao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 7:10,609 0:00,000 25,5
2. 103 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130TC 7:25,742 0:15,133 19
3. 104 H14 Milan Brozinić AK Klek VW Golf 7:26,067 0:15,458 15,5
4. 14 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 7:26,689 0:16,080 13
5. 114 H14 Miro Jus AK Dubrava VW Golf 7:47,170 0:36,561 1
6. 140 H14 Goran Vuković AK Klek VW Golf 8:20,553 1:09,944 8
- 136 H14 Damijan Flego AK Buzet Autosport VW Golf 1.8 16V odustao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 H15 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 6:57,113 0:00,000 25
2. 3 H15 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 7:09,591 0:12,478 19
3. 17 H15 Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing Ford Escort RS Cosworth 7:17,208 0:20,095 15
4. 115 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.1 8:12,179 1:15,066 10
 
KLASA E16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 391 F3 - - 25
2. 21 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Opel Lotus - - 19,5
3. 23 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpa FR18 - - 16
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 150 18 Ivo Ivančević AK Speedy Škoda Felicia 1.3 LXi - - 10
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD MATULJI RACING 25,5 Mladen SigurnjakH14 24,5 Željko Hitrec H12 20 Silvio Bajde ST11 70
2. AK RIJEKA 27 Tomislav Šepić N3 22 Mario Jurišić A7 19 Marin Čohar H14 68
3. AMD ZRINSKI 25 Roland Šuran E16 24,5 Sebastijan Čepar H13 18,5 Alen Peruč A6 68
4. AK DUBRAVA 25 Boris Durlen H15 21,5 Dejan Dimitrijević N3 20 Branimir Turčan N2 66,5
5. AK BUZET AUTOSPORT 24 Manuel Kodelja A6 16,5 Alfio Štoković A7 15 Enver Prodan N1 51,5
6. ISTRA RACING TEAM 23 Marin Koraca N1 19,5 Darko Ladavac E16 12 Kritijan Koraca H12 54,5
7. AK KLEK 15,5 Renato Jaketić H12 15,5 Milan Brozinić H14 8 Goran Vuković H14 39
8. AMK STUBAKI 18 Zvonko Mrzljak A6 18 David Mrzljak N3 - 36
9. AMK SPLIT MOTORSPORT 24,5 Predrag Bjedov A8 2 Robert Nikpalj N3 - 26,5
10. AMK SKOK RACING 15 Zvonko Brkljčić H15 10 Edi Milokanović N3 - 25
11. AK PULA-ROVINJ 13 Kristjan Marinić H14 - - 13
12. MK SAMOBOR 12,5 Viktor Bolšec N3 - - 12,5
13. AK DELTA 12 Damir Crnić N1 - - 12
14. AK SPEEDY 10 Ivo Ivančević K18 2 Valter Nežić N3 - 12
15. KK KOPRIVNICA 6 Marko Sitarić N3 - - 6
16. AMK SOLIN 4,5 Robert Bradarić N3 - - 4,5
17. AK INA ZAGREB 3 Ivan Pokos N3 - - 3
18. KK GB 2 Vanja Vešligaj N3 - - 2
19. AMD OPATIJA 2 Igor Puž N3 - - 2
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. TTM RACING 27 Tomislav Šepić N3 22 Mario Jurišić A7 14 Ivan Jaranović H13 63
 
HONDA VALVOLINE YOKOHAMA CUP
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA