AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
KARLOBAG '05
Karlobag, 21.-22.05.2005.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 5:05,248 0:00,000 10
2. 2 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS 5:07,761 0:02,513 8
3. 8 H15 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 5:13,691 0:08,443 6
4. 17 H15 Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing Ford Escort RS Cosworth 5:30,447 0:25,199 5
5. 11 H12 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 5:38,519 0:33,271 4
6. 15 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Peugeot 306 S16 5:39,586 0:34,338 3
7. 31 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Honda Civic Type-R 5:39,886 0:34,638 2
8. 10 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 5:42,236 0:36,988 1
9. 12 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka
TTM Racing
Peugeot 306 S16 5:43,628 0:38,380 -
10. 109 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka
TTM Racing
VW Golf GTi 1.6 16V 5:45,049 0:39,801 -
11. 3 H15 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 5:45,376 0:40,128 -
12. 75 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe 5:46,613 0:41,365 -
13. 9 A6 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 5:47,402 0:42,154 -
14. 138 H13 Cvetko Jaketić AK Klek Zastava Yugo 1.6 5:50,347 0:45,099 -
15. 7 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 5:52,125 0:46,877 -
16. 14 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 5:53,367 0:48,119 -
17. 108 H13 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 5:53,652 0:48,404 -
18. 61 N3 Mario Sekulić AK Zelina Honda Civic Type-R 5:54,787 0:49,539 -
19. 48 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport 5:54,955 0:49,707 -
20. 103 H15 Marin Čohar AK Rijeka Renault 5 GT Turbo 5:56,791 0:51,543 -
21. 106 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 6:01,183 0:55,935 -
22. 143 H14 Tomislav Radić AK Dubrava Renault Megane 6:01,487 0:56,239 -
23. 129 H13 Tomislav Tuk AK Dubrava Zastava Yugo 1.6 6:04,914 0:59,666 -
24. 52 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 6:08,211 1:02,963 -
25. 84 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 6:08,441 1:03,193 -
26. 35 N3 David Mrzljak AMK Stubaki Opel Astra GSi 16V 6:08,511 1:03,263 -
27. 51 N1 Damir Crnić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 6:13,661 1:08,413 -
28. 56 A7 Mario Jurišić AK Rijeka
TTM Racing
Citroën AX 6:13,711 1:08,463 -
29. 49 N3 Zoran Raštegorac AK Delta Honda Civic Type-R 6:15,497 1:10,249 -
30. 50 N3 Ellio Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 6:23,599 1:18,351 -
31. 142 H13 Dean Prodan AK Buzet Autosport Honda Civic CRX 6:25,468 1:20,220 -
32. 86 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 6:30,700 1:25,452 -
33. 73 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 6:39,166 1:33,918 -
34. 38 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Pugeot 106 Rallye 6:48,912 1:43,664 -
- 46 N1 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 70 Selecta odustao -
- 90 A8 Denis Grdić AMD Zrinski Škoda Octavia odustao -
- 101 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 odustao -
- 145 H15 Sanjin Fuček AMD Opatija Renault 5 Turbo odustao -
- 146 E1 Igor Krišto AK Rijeka Opel Corsa odustao -
- 57 N5 Dušan Grahek AK Dubrava Subaru Impreza nije startao -
- 132 H13 Davor Nišević AK Dubrava Zastava Yugo 1.6 nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 391 - - 25
2. 21 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Opel Lotus - - 19,5
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 52 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 6:08,211 0:00,000 22,5
2. 51 N1 Damir Crnić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 6:13,661 0:05,450 16,5
3. 38 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Pugeot 106 Rallye 6:48,912 0:40,701 12
- 46 N1 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 70 Selecta odustao -
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 15 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Peugeot 306 S16 5:39,586 0:00,000 27
2. 31 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Honda Civic Type-R 5:39,886 0:00,300 21,5
3. 12 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka
TTM Racing
Peugeot 306 S16 5:43,628 0:04,042 18
4. 61 N3 Mario Sekulić AK Zelina Honda Civic Type-R 5:54,787 0:15,201 15,5
5. 48 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport 5:54,955 0:15,369 13
6. 35 N3 David Mrzljak AMK Stubaki Opel Astra GSi 16V 6:08,511 0:28,925 10
7. 49 N3 Zoran Raštegorac AK Delta Honda Civic Type-R 6:15,497 0:35,911 7
8. 50 N3 Ellio Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 6:23,599 0:44,013 5,5
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 57 N5 Dušan Grahek AK Dubrava Subaru Impreza nije startao -
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 A6 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 5:47,402 0:00,000 24,5
2. 84 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 6:08,441 0:21,039 19
3. 73 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 6:39,166 0:51,764 14,5
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 56 A7 Mario Jurišić AK Rijeka
TTM Racing
Citroën AX 6:13,711 0:00,000 23,5
2. 86 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 6:30,700 0:16,989 18
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 75 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe 5:46,613 0:00,000 25
- 90 A8 Denis Grdić AMD Zrinski Škoda Octavia odustao -
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 5:05,248 0:00,000 20
2. 2 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS 5:07,761 0:02,513 15
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 11 H12 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 5:38,519 0:00,000 24
2. 106 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 6:01,183 0:22,664 15
- 101 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 odustao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 5:42,236 0:00,000 25,5
2. 109 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka
TTM Racing
VW Golf GTi 1.6 16V 5:45,049 0:02,813 20
3. 138 H13 Cvetko Jaketić AK Klek Zastava Yugo 1.6 5:50,347 0:08,111 16
4. 108 H13 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 5:53,652 0:11,416 12,5
5. 129 H13 Tomislav Tuk AK Dubrava Zastava Yugo 1.6 6:04,914 0:22,678 10
6. 142 H13 Dean Prodan AK Buzet Autosport Honda Civic CRX 6:25,468 0:43,232 8
- 132 H13 Davor Nišević AK Dubrava Zastava Yugo 1.6 nije startao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 5:52,125 0:00,000 21,5
2. 14 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 5:53,367 0:01,242 16
3. 143 H14 Tomislav Radić AK Dubrava Renault Megane 6:01,487 0:09,362 12
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 H15 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 5:13,691 0:00,000 25
2. 17 H15 Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing Ford Escort RS Cosworth 5:30,447 0:16,756 19,5
3. 3 H15 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 5:45,376 0:31,685 14,5
4. 103 H15 Marin Čohar AK Rijeka Renault 5 GT Turbo 5:56,791 0:43,100 10
- 145 H15 Sanjin Fuček AMD Opatija Renault 5 Turbo odustao -
 
KLASA E16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 391 - - 25
2. 21 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Opel Lotus - - 19,5
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 93 18 Dario Serden AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 6:32,608 6:32,608 20
2. 91 18 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 6:41,778 6:41,778 15
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD ZRINSKI 27 Ivan Černeha N3 25,5 Sebastijan Čepar H13 25 Roland Šuran E16 77,5
2. AK RIJEKA 23,5 Mario Jurišić A7 20 Ivan Jaranović H13 18 Tomislav Šepić N3 61,5
3. AMD MATULJI RACING 24 Željko Hitrec H12 21,5 Mladen Sigurnjak H14 15 Silvio Bajde ST11 60,5
4. ISTRA RACING TEAM 22,5 Marin Koraca N1 19,5 Darko Ladavac E16 12,5 Sandro Miskić H13 54,5
5. AK DUBRAVA 25 Boris Durlen H15 13 Dejan Dimitrijević N3 12 Tomislav Radić H14 50
6. AK BUZET AUTOSPORT 19 Manuel Kodelja A6 18 Alfio Štoković A7 12 Enver Prodan N1 49
7. AMK SPLIT MOTORSPORT 25 Predrag Bjedov A8 20 Branko Krstulović ST11 - 45
8. AMK SKOK RACING 21,5 Edi Milokanović N3 19,5 Zvonko Brkljčić H15 - 41
9. AK DUBROVNIK RACING 20 Dario Serden K18 15 Đivo Franić K18 - 35
10. AMK STUBAKI 14,5 Zvonko Mrzljak A6 10 David Mrzljak N3 - 24,5
11. AK DELTA 16,5 Damir Crnić N1 7 Zoran Raštegorac N3 - 23,5
12. AK PULA-ROVINJ 16 Kristjan Marinić H14 5,5 Ellio Radola N3 - 21,5
13. AK KLEK 16 Cvetko Jaketić H13 - - 16
14. AK ZELINA 15,5 Mario Sekulić N3 - - 15,5
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. TTM RACING 23,5 Mario Jurišić A7 20 Ivan Jaranović H13 18 Tomislav Šepić N3 61,5
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA