AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
NAGRADA LEČEVICE-KAŠTELA INA MILLENNIUM SV.DUJAM '05
Kaštela, 13.-14.05.2005.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 3:30,005 0:00,000 10
2. 2 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS 3:34,103 0:04,098 8
3. 8 H15 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 3:45,361 0:15,356 6
4. 3 H15 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 3:45,762 0:15,757 5
5. 5 A10 Ozren Granda AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 3:46,557 0:16,552 4
6. 17 H15 Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing Ford Escort RS Cosworth 3:47,161 0:17,156 3
7. 10 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 3:54,671 0:24,666 2
8. 109 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka
TTM Racing
VW Golf GTi 1.6 16V 3:58,272 0:28,267 1
9. 11 H12 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 3:58,848 0:28,843 -
10. 14 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 4:00,252 0:30,247 -
11. 58 N5 Narcis Mujkić AMK Skok Racing Subaru Impreza 4:00,801 0:30,796 -
12. 15 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Peugeot 306 S16 4:00,854 0:30,849 -
13. 9 A6 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:03,286 0:33,281 -
14. 50 N3 Ellio Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 4:03,308 0:33,303 -
15. 138 H13 Cvetko Jaketić AK Klek Zastava Yugo 1.6 4:05,719 0:35,714 -
16. 61 N3 Mario Sekulić AK Zelina Honda Civic Type-R 4:06,540 0:36,535 -
17. 35 N3 David Mrzljak AMK Stubaki Opel Astra GSi 16V 4:07,193 0:37,188 -
18. 122 H12 Nenad Draganić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 4:08,712 0:38,707 -
19. 79 A8 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 4:11,132 0:41,127 -
20. 88 A8 Otokar Kohout SAK Split Škoda Octavia 4:11,489 0:41,484 -
21. 60 N3 Ante Alduk SAK Split Ford Focus 2.0 16V 4:11,812 0:41,807 -
22. 106 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 4:14,012 0:44,007 -
23. 101 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:14,327 0:44,322 -
24. 84 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:15,491 0:45,486 -
25. 59 N3 Martino Bradarić AMK Solin Ford Focus 2.0 16V 4:16,844 0:46,839 -
26. 56 N2 Mario Jurišić AK Rijeka
TTM Racing
Citroën Saxo VTS 4:17,707 0:47,702 -
27. 136 H14 Damian Flego AK Buzet Autosport VW Golf 1.8 16V 4:18,691 0:48,686 -
28. 49 N3 Zoran Raštegorac AK Delta Honda Civic Type-R 4:19,393 0:49,388 -
29. 52 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 4:24,146 0:54,141 -
30. 132 H13 Davor Nišević AK Dubrava Zastava Yugo 1.6 4:24,727 0:54,722 -
31. 51 N1 Damir Crnić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 4:26,666 0:56,661 -
32. 86 A7 Alfio Stoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 4:29,612 0:59,607 -
33. 115 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.1 4:33,939 1:03,934 -
34. 141 H14 Ante Slade AK Dubrovnik Racing BMW M3 2.0 4:39,114 1:09,109 -
35. 46 N1 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 70 Selecta 4:43,539 1:13,534 -
36. 85 A7 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Opel Corsa GSi 16V 5:00,088 1:30,083 -
- 12 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka
TTM Racing
Peugeot 306 S16 odustao -
- 73 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
- 75 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe odustao -
- 102 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 60 odustao -
- 103 H15 Marin Čohar AK Rijeka Renault 5 GT Turbo odustao -
- 129 H13 Tomislav Tuk AK Dubrava Zastava Yugo 1.6 odustao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 391 3:32,830 0:00,000 25
- 23 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpa FR18 odustao -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 52 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 4:24,146 0:00,000 20,5
2. 51 N1 Damir Crnić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 4:26,666 0:02,520 15
3. 46 N1 Željko Kelečić AK Dubrava Fiat Uno 70 Selecta 4:43,539 0:19,393 12
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 56 N2 Mario Jurišić AK Rijeka
TTM Racing
Citroën Saxo VTS 4:17,707 0:00,000 11,5
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 15 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Peugeot 306 S16 4:00,854 0:00,000 26,5
2. 50 N3 Ellio Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 4:03,308 0:02,454 21
3. 61 N3 Mario Sekulić AK Zelina Honda Civic Type-R 4:06,540 0:05,686 17,5
4. 35 N3 David Mrzljak AMK Stubaki Opel Astra GSi 16V 4:07,193 0:06,339 15
5. 60 N3 Ante Alduk SAK Split Ford Focus 2.0 16V 4:11,812 0:10,958 12,5
6. 59 N3 Martino Bradarić AMK Solin Ford Focus 2.0 16V 4:16,844 0:15,990 10
7. 49 N3 Zoran Raštegorac AK Delta Honda Civic Type-R 4:19,393 0:18,539 7
- 12 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka
TTM Racing
Peugeot 306 S16 odustao -
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 58 N5 Narcis Mujkić AMK Skok Racing Subaru Impreza 4:00,801 0:00,000 15
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 A6 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:03,286 0:00,000 24,5
2. 84 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:15,491 0:12,205 18
- 73 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 86 A7 Alfio Stoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 4:29,612 0:00,000 22,5
2. 85 A7 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Opel Corsa GSi 16V 5:00,088 0:30,476 17
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 79 A8 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Octavia 4:11,132 0:00,000 24
2. 88 A8 Otokar Kohout SAK Split Škoda Octavia 4:11,489 0:00,357 18,5
- 75 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe odustao -
 
KLASA A10
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 A10 Ozren Granda AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 3:46,557 0:00,000 15
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 3:30,005 0:00,000 20
2. 2 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS 3:34,103 0:04,098 15
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 11 H12 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 3:58,848 0:00,000 22,5
2. 122 H12 Nenad Draganić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 4:08,712 0:09,864 16
3. 106 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 4:14,012 0:15,164 12,5
4. 101 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:14,327 0:15,479 10
- 102 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 60 odustao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 3:54,671 0:00,000 23,5
2. 109 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka
TTM Racing
VW Golf GTi 1.6 16V 3:58,272 0:03,601 18
3. 138 H13 Cvetko Jaketić AK Klek Zastava Yugo 1.6 4:05,719 0:11,048 13,5
4. 132 H13 Davor Nišević AK Dubrava Zastava Yugo 1.6 4:24,727 0:30,056 10
- 129 H13 Tomislav Tuk AK Dubrava Zastava Yugo 1.6 odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 14 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 4:00,252 0:00,000 22
2. 136 H14 Damian Flego AK Buzet Autosport VW Golf 1.8 16V 4:18,691 0:18,439 15
3. 141 H14 Ante Slade AK Dubrovnik Racing BMW M3 2.0 4:39,114 0:38,862 12
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 H15 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 3:45,361 0:00,000 25
2. 3 H15 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 3:45,762 0:00,401 19,5
3. 17 H15 Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing Ford Escort RS Cosworth 3:47,161 0:01,800 16
4. 115 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.1 4:33,939 0:48,578 10
- 103 H15 Marin Čohar AK Rijeka Renault 5 GT Turbo odustao -
 
KLASA E16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 391 3:32,830 0:00,000 25
- 23 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpa FR18 odustao -
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 91 18 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:19,986 0:00,000 20
2. 95 18 Marko Polić AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi 4:30,632 0:10,646 15
3. 93 18 Dario Serden AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:33,051 0:13,065 12
4. 92 18 Antonijo Gavranović AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:39,996 0:20,010 10
5. 94 18 Srečko Bura AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi 4:58,437 0:38,451 8
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD ZRINSKI 26,5 Ivan Černeha N3 25 Roland Šuran E16 24,5 Alen Peruč A6 76
2. AK BUZET AUTOSPORT 22,5 Alfio Stoković A7 18 Manuel Kodelja A6 17 Ivan Sinčić A7 57,5
3. AMD MATULJI RACING 22,5 Željko Hitrec H12 19,5 Željko drenjančević H15 15 Silvio Bajde ST11 57
4. AK DUBROVNIK RACING 24 Maro Franić A8 20 Đivo Franić K18 12 Dario Serden K18 56
5. AK DUBRAVA 25 Boris Durlen H15 16 Nenad Draganić H12 12 Željko Kelečić N1 53
6. AK PULA-ROVINJ 22 Kristjan Marinić H14 21 Ellio Radola N3 10 Mario Delmoro H12 53
7. AMK SPLIT MOTORSPORT 20 Branko Krstulović ST11 15 Marko Polić K18 8 Srečko Bura K18 43
8. AK RIJEKA 18 Ivan Jaranović H13 11,5 Mario Jurišić N2 10 Zoran Grabović H15 39,5
9. SAK SPLIT 18,5 Otokar Kohout A8 12,5 Ante Alduk N3 - 31
10. AMK SKOK RACING 16 Zvonko Brkljčić H15 15 Narcis Mujkić N5 - 31
11. AK DELTA 15 Damir Crnić N1 7 Zoran Raštegorac N3 - 22
12. ISTRA RACING TEAM 20,5 Marin Koraca N1 - - 20,5
13. AK ZELINA 17,5 Mario Sekulić H13 - - 17,5
14. AMK STUBAKI 15 David Mrzljak N3 - - 15
15. AK KLEK 13,5 Cvetko Jaketić H13 - - 13,5
16. AMK SOLIN 10 Martino Bradarić N3 - - 10
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. TTM RACING 18 Ivan Jaranović H13 11,5 Mario Jurišić N2 0 Tomislav Šepić N3 29,5
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA