AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
ISTARSKA KREDITNA BANKA UMAG - 4. NAGRADA POREČA '05
Limski kanal, 08.-09.10.2005.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 3:11,166 0:00,000 10
2. 3 H15 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 3:12,641 0:01,475 8
3. 17 H15 Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing Ford Escort RS Cosworth 3:13,254 0:02,088 6
4. 10 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 3:21,653 0:10,487 5
5. 112 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 3:23,550 0:12,384 4
6. 48 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Williams 3:24,891 0:13,725 3
7. 11 H12 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 3:28,316 0:17,150 2
8. 57 N5 Dušan Grahek AK Dubrava Subaru Impreza 3:28,554 0:17,388 1
9. 15 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Peugeot 306 S16 3:33,224 0:22,058 -
10. 108 H13 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 205 Rally 3:33,897 0:22,731 -
11. 138 H13 Cvetko Jaketić AK Klek Zastava Yugo 1.6 3:34,860 0:23,694 -
12. 75 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe 3:36,782 0:25,616 -
13. 19 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Honda Civic Type-R 3:39,035 0:27,869 -
14. 102 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 65 3:39,438 0:28,272 -
15. 52 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 3:40,426 0:29,260 -
16. 147 H12 Kristijan Koraca Istra Racing Team Fiat 127 Sport 3:40,459 0:29,293 -
17. 84 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 3:40,709 0:29,543 -
18. 86 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 3:40,766 0:29,600 -
19. 106 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 3:40,882 0:29,716 -
20. 56 A7 Mario Jurišić AK Rijeka
TTM Racing
Citroën Saxo VTS 3:41,404 0:30,238 -
21. 103 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio 16S 3:41,691 0:30,525 -
22. 14 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 3:41,889 0:30,723 -
23. 143 A8 Nikola Milotić Istra Racing Team Ford Focus 2.0 16V 3:42,332 0:31,166 -
24. 141 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 3:42,708 0:31,542 -
25. 34 A7 Marin Petrić AK Rijeka Citroën C2 3:43,798 0:32,632 -
26. 68 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 3:46,270 0:35,104 -
27. 73 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 3:47,070 0:35,904 -
28. 100 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 3:47,086 0:35,920 -
29. 114 H14 Miro Jus AK Dubrava VW Golf 3:49,205 0:38,039 -
30. 101 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 3:50,720 0:39,554 -
31. 89 A8 Mladen Žulić AK Buzet Autosport Škoda Octavia 3:51,309 0:40,143 -
32. 115 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.1 3:53,265 0:42,099 -
33. 72 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 16S 3:53,528 0:42,362 -
34. 18 A8 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Ford Focus 2.0 16V 3:53,678 0:42,512 -
35. 32 A8 Duilio Božić AMK Skok Racing Seat Ibiza 4:00,439 0:49,273 -
36. 62 A8 Ivan Guštin AMK Skok Racing Opel Astra GSi 16V 4:03,000 0:51,834 -
37. 46 N2 Željko Kelečić AK Dubrava Opel Corsa GSi 4:15,087 1:03,921 -
38. 38 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Pugeot 106 Rallye 4:16,594 1:05,428 -
- 9 A8 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 306 S16 odustao -
- 109 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka
TTM Racing
VW Golf GTi 1.6 16V odustao -
- 116 A8 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Renault Clio odustao -
- 136 H14 Damjan Flego AK Buzet Autosport VW Golf 1.8 16V odustao -
- 155 H15 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno Turbo odustao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 391 F3 3:00,727 0:00,000 25
2. 21 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Opel Lotus 3:24,508 0:23,781 19,5
3. 23 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpa FR18 3:25,013 0:24,286 16
4. 188 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Opel Lotus 3:28,388 0:27,661 13,5
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 52 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 3:40,426 0:00,000 23
2. 68 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 3:46,270 0:05,844 17,5
3. 38 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Pugeot 106 Rallye 4:16,594 0:36,168 13,5
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 46 N2 Željko Kelečić AK Dubrava Opel Corsa GSi 4:15,087 0:00,000 22
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 48 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Williams 3:24,891 0:00,000 25
2. 15 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Peugeot 306 S16 3:33,224 0:08,333 19
3. 19 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Honda Civic Type-R 3:39,035 0:14,144 15,5
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 57 N5 Dušan Grahek AK Dubrava Subaru Impreza 3:28,554 0:00,000 24,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 84 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 3:40,709 0:00,000 24,5
2. 73 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 3:47,070 0:06,361 16,5
3. 100 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 3:47,086 0:06,377 13
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 86 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 3:40,766 0:00,000 24
2. 56 A7 Mario Jurišić AK Rijeka
TTM Racing
Citroën Saxo VTS 3:41,404 0:00,638 18,5
3. 34 A7 Marin Petrić AK Rijeka Citroën C2 3:43,798 0:03,032 14
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 75 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe 3:36,782 0:00,000 27
2. 103 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio 16S 3:41,691 0:04,909 20
3. 143 A8 Nikola Milotić Istra Racing Team Ford Focus 2.0 16V 3:42,332 0:05,550 16,5
4. 89 A8 Mladen Žulić AK Buzet Autosport Škoda Octavia 3:51,309 0:14,527 12,5
5. 72 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 16S 3:53,528 0:16,746 10
6. 18 A8 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Ford Focus 2.0 16V 3:53,678 0:16,896 8
7. 32 A8 Duilio Božić AMK Skok Racing Seat Ibiza 4:00,439 0:23,657 6
8. 62 A8 Ivan Guštin AMK Skok Racing Opel Astra GSi 16V 4:03,000 0:26,218 5
- 9 A8 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 306 S16 odustao -
- 116 A8 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Renault Clio odustao

 

 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 3:11,166 0:00,000 20
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 11 H12 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 3:28,316 0:00,000 23
2. 102 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 65 3:39,438 0:11,122 16,5
3. 147 H12 Kristijan Koraca Istra Racing Team Fiat 127 Sport 3:40,459 0:12,143 13
4. 106 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 3:40,882 0:12,566 10,5
5. 101 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 3:50,720 0:22,404 8
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 3:21,653 0:00,000 24
2. 112 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 3:23,550 0:01,897 18,5
3. 108 H13 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 205 Rally 3:33,897 0:12,244 14,5
4. 138 H13 Cvetko Jaketić AK Klek Zastava Yugo 1.6 3:34,860 0:13,207 12
- 109 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka
TTM Racing
VW Golf GTi 1.6 16V odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 14 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 3:41,889 0:00,000 20
2. 114 H14 Miro Jus AK Dubrava VW Golf 3:49,205 0:07,316 15
- 136 H14 Damjan Flego AK Buzet Autosport VW Golf 1.8 16V odustao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 H15 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 3:12,641 0:00,000 25
2. 17 H15 Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing Ford Escort RS Cosworth 3:13,254 0:00,613 19,5
3. 141 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 3:42,708 0:30,067 12
4. 115 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.1 3:53,265 0:40,624 10
- 155 H15 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno Turbo odustao -
 
KLASA E16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 391 F3 3:00,727 0:00,000 25
2. 21 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Opel Lotus 3:24,508 0:23,781 19,5
3. 23 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpa FR18 3:25,013 0:24,286 16
4. 188 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Opel Lotus 3:28,388 0:27,661 13,5
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 95 18 Marko Polić AMK Split Motorsport Škoda Felicia 1.3 LXi 4:06,110 0:00,000 20
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBRAVA 25 Dejan Dimitrijević N3 24,5 Dušan Grahek N5 22 Željko Kelečić N2 71,5
2. AMD ZRINSKI 25 Roland Šuran E16 24 Sebastian Čepar H13 19 Ivan Černeha N3 68
3. AMK SPLIT MOTORSPORT 27 Predrag Bjedov A8 20 Branko Krstulović ST11 20 Marko Polić K18 67
4. AK BUZET AUTOSPORT 24,5 Manuel Kodelja A6 24 Alfio Štoković A7 17,5 Vedran Radović N1 66
5. AMD MATULJI RACING 25 Željko Drenjančević H15 23 Željko Hitrec H12 13,5 Rajko Vlah E16 61,5
6 ISTRA RACING TEAM 23 Marin Koraca N1 19,5 Darko Ladavac E16 16,5 Nikola Milotić A8 59
7. AK RIJEKA 20 Marin Čohar A8 18,5 Dejan kopajtić H13 18,5 Mario Jurišić N2 57
8. AMK SKOK RACING 19,5 Zvonko Brkljčić H15 15,5 Donald Milokanović N3 6 Duilio Božić A8 41
9. AK PULA-ROVINJ 20 Kristjan Marinić H14 12 Emanuel Mogorović H15 8 Mario Delmoro H12 40
10. AK KLEK 16,5 Renato Jaketić H12 12 Cvetko Jaketić H13 - 28,5
11. AMK STUBAKI 16,5 Zvonko Mrzljak A6 - - 16,5
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. TTM RACING 18,5 Mario Jurišić N2 0 Ivan Jaranović H13 - 18,5
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA