AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
7.NAGRADA GRADA OGULINA - MEMORIJAL IVICA KIŠASONDI '05
Ogulin, 18.-19.06.2005.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS 4:02,893 0:00,000 10
2. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 4:08,688 0:05,795 8
3. 8 H15 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 4:21,380 0:18,487 6
4. 3 H15 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 4:25,548 0:22,655 5
5. 11 H12 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:25,865 0:22,972 4
6. 15 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Peugeot 306 S16 4:27,701 0:24,808 3
7. 48 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport 4:29,210 0:26,317 2
8. 61 N3 Mario Sekulić AK Zelina Honda Civic Type-R 4:30,263 0:27,370 1
9. 10 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 4:30,440 0:27,547 -
10. 138 H13 Cvetko Jaketić AK Klek Zastava Yugo 1.6 4:31,290 0:28,397 -
11. 109 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka
TTM Racing
VW Golf GTi 1.6 16V 4:31,875 0:28,982 -
12. 12 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka
TTM Racing
Peugeot 306 S16 4:32,331 0:29,438 -
13. 104 H14 Milan Brozinić AK Klek VW Golf 4:32,987 0:30,094 -
14. 57 N5 Dušan Grahek AK Dubrava Subaru Impreza 4:34,344 0:31,451 -
15. 14 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 4:34,710 0:31,817 -
16. 113 N3 Domagoj Pereković AK Zelina Ford Focus 2.0 16V 4:35,048 0:32,155 -
17. 9 A8 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 306 S16 4:35,684 0:32,791 -
18. 112 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 4:36,202 0:33,309 -
19. 58 N5 Narcis Mujkić AMK Skok Racing Subaru Impreza 4:36,751 0:33,858 -
20. 35 N3 David Mrzljak AMK Stubaki Opel Astra GSi 16V 4:37,471 0:34,578 -
21. 18 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo 4:42,217 0:39,324 -
22. 52 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 4:43,401 0:40,508 -
23. 7 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 4:44,138 0:41,245 -
24. 102 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 60 4:46,350 0:43,457 -
25. 84 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:46,426 0:43,533 -
26. 106 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 4:50,745 0:47,852 -
27. 34 N3 Marin Petrić AK Rijeka Peugeot 206 4:51,613 0:48,720 -
28. 90 A6 Denis Grdić AMD Zrinski Škoda Felicia 1.3 LXi 4:52,992 0:50,099 -
29. 49 N3 Zoran Raštegorac AK Delta Honda Civic Type-R 4:53,290 0:50,397 -
30. 56 A7 Mario Jurišić AK Rijeka
TTM Racing
Citroën Saxo VTS 4:57,248 0:54,355 -
31. 97 A8 Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija Škoda Octavia 4:57,680 0:54,787 -
32. 132 H13 Davor Nišević AK Dubrava Zastava Yugo 1.6 4:58,370 0:55,477 -
33. 73 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:58,525 0:55,632 -
34. 122 H12 Nenad Draganić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 5:04,911 1:02,018 -
35. 142 H13 Dean Prodan AK Buzet Autosport Honda Civic CRX 5:08,770 1:05,877 -
36. 163 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 5:08,985 1:06,092 -
37. 85 A7 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Opel Corsa GSi 16V 5:09,935 1:07,042 -
38. 38 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Pugeot 106 Rallye 5:12,831 1:09,938 -
39. 149 H12 Igor Golojka AK Buzet Autosport Zastava Yugo 5:18,165 1:15,272 -
40. 121 H12 Željko Kelečić AK Dubrava Zastava Yugo 5:20,230 1:17,337 -
41. 51 N1 Damir Crnić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 5:22,069 1:19,176 -
42. 131 H14 Dušan Balkovec AK Klek Renault 5 5:22,254 1:19,361 -
43. 53 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX 5:28,013 1:25,120 -
44. 63 N2 Branimir Turčan AK Dubrava Opel Corsa 5:28,873 1:25,980 -
45. 47 N2 Tomislav Turčan AK Dubrava Opel Corsa 5:29,779 1:26,886 -
46. 75 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe 5:32,603 1:29,710 -
- 17 H15 Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing Ford Escort RS Cosworth odustao -
- 89 A8 Mladen Žulić AK Buzet Autosport Škoda Octavia odustao -
- 100 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 Rallye odustao -
- 129 H13 Tomislav Tuk AK Dubrava Zastava Yugo 1.6 odustao -
- 140 H14 Goran Vuković AK Klek VW Golf nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 391 F3 3:58,889 0:00,000 25
2. 21 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Opel Lotus 4:21,019 0:22,130 19,5
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 52 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 4:43,401 0:00,000 21
2. 163 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 5:08,985 0:25,584 15
3. 38 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Pugeot 106 Rallye 5:12,831 0:29,430 12
4. 51 N1 Damir Crnić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 5:22,069 0:38,668 10
5. 53 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX 5:28,013 0:44,612 8
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 63 N2 Branimir Turčan AK Dubrava Opel Corsa 5:28,873 0:00,000 20
2. 47 N2 Tomislav Turčan AK Dubrava Opel Corsa 5:29,779 0:00,906 15
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 15 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Peugeot 306 S16 4:27,701 0:00,000 27
2. 48 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport 4:29,210 0:01,509 21,5
3. 61 N3 Mario Sekulić AK Zelina Honda Civic Type-R 4:30,263 0:02,562 18
4. 12 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka
TTM Racing
Peugeot 306 S16 4:32,331 0:04,630 15,5
5. 113 N3 Domagoj Pereković AK Zelina Ford Focus 2.0 16V 4:35,048 0:07,347 12,5
6. 35 N3 David Mrzljak AMK Stubaki Opel Astra GSi 16V 4:37,471 0:09,770 9,5
7. 34 N3 Marin Petrić AK Rijeka Peugeot 206 4:51,613 0:23,912 6,5
8. 49 N3 Zoran Raštegorac AK Delta Honda Civic Type-R 4:53,290 0:25,589 5
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 57 N5 Dušan Grahek AK Dubrava Subaru Impreza 4:34,344 0:00,000 23
2. 58 N5 Narcis Mujkić AMK Skok Racing Subaru Impreza 4:36,751 0:02,407 17
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 84 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:46,426 0:00,000 24,5
2. 90 A6 Denis Grdić AMD Zrinski Škoda Felicia 1.3 LXi 4:52,992 0:06,566 19
3. 73 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:58,525 0:12,099 14,5
- 100 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 Rallye odustao -
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 56 A7 Mario Jurišić AK Rijeka
TTM Racing
Citroën Saxo VTS 4:57,248 0:00,000 23,5
2. 85 A7 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Opel Corsa GSi 16V 5:09,935 0:12,687 17
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 A8 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 306 S16 4:35,684 0:00,000 25
2. 97 A8 Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija Škoda Octavia 4:57,680 0:21,996 18
3. 75 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe 5:32,603 0:56,919 13,5
- 89 A8 Mladen Žulić AK Buzet Autosport Škoda Octavia odustao -
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS 4:02,893 0:00,000 20
2. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 4:08,688 0:05,795 15
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 11 H12 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:25,865 0:00,000 26
2. 102 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 60 4:46,350 0:20,485 17
3. 106 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 4:50,745 0:24,880 14
4. 122 H12 Nenad Draganić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 5:04,911 0:39,046 12
5. 149 H12 Igor Golojka AK Buzet Autosport Zastava Yugo 5:18,165 0:52,300 10
6. 121 H12 Željko Kelečić AK Dubrava Zastava Yugo 5:20,230 0:54,365 8
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 4:30,440 0:00,000 25,5
2. 138 H13 Cvetko Jaketić AK Klek Zastava Yugo 1.6 4:31,290 0:00,850 20
3. 109 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka
TTM Racing
VW Golf GTi 1.6 16V 4:31,875 0:01,435 16,5
4. 112 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 4:36,202 0:05,762 13
5. 132 H13 Davor Nišević AK Dubrava Zastava Yugo 1.6 4:58,370 0:27,930 10
6. 142 H13 Dean Prodan AK Buzet Autosport Honda Civic CRX 5:08,770 0:38,330 8
- 129 H13 Tomislav Tuk AK Dubrava Zastava Yugo 1.6 odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 104 H14 Milan Brozinić AK Klek VW Golf 4:32,987 0:00,000 22
2. 14 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V 4:34,710 0:01,723 16,5
3. 7 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 4:44,138 0:11,151 12
4. 131 H14 Dušan Balkovec AK Klek Renault 5 5:22,254 0:49,267 10
- 140 H14 Goran Vuković AK Klek VW Golf nije startao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 H15 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 4:21,380 0:00,000 25
2. 3 H15 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 4:25,548 0:04,168 19,5
3. 18 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo 4:42,217 0:20,837 12,5
- 17 H15 Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing Ford Escort RS Cosworth odustao -
 
KLASA E16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 391 F3 3:58,889 0:00,000 25
2. 21 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Opel Lotus 4:21,019 0:22,130 19,5
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 150 18 Ivo Ivančević AK Speedy Škoda Felicia 1.3 LXi 4:50,017 0:00,000 20
2. 91 18 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:53,115 0:03,098 15
3. 99 18 Đuro Perović AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 5:25,575 0:35,558 12
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD ZRINSKI 27 Ivan Černeha N3 25,5 Sebastijan Čepar H13 25 Alen Peruč A8 77,5
2. AK DUBRAVA 25 Boris Durlen H15 23 Dušan Grahek N5 21,5 dejan Dimitrijević N3 69,5
3. AMD MATULJI RACING 26 Željko Hitrec H12 20 Silvio Bajde ST11 19,5 Željko Drenjančević H15 65,5
4. AK KLEK 22 Milan Brozinić H14 20 Cvetko Jaketić H13 17 Renato Jaketić H12 59
5. AK RIJEKA 23,5 Mario Jurišić A7 16,5 Ivan Jaranović H13 15,5 Tomislav Šepić N3 55,5
6. AK BUZET AUTOSPORT 24,5 Manuel Kodelja A6 17 Ivan Sinčić A7 12 Enver Prodan N1 53,5
7. ISTRA RACING TEAM 21 Marin Koraca N1 19,5 Darko Ladavac E16 - 40,5
8. AK ZELINA 18 Mario Sekulić N3 12,5 Domagoj pereković N3 - 30,5
9. AMK SPLIT MOTORSPORT 15 Branko Krstulović ST11 13,5 Predrag Bjedov A8 - 28,5
10. AK DUBROVNIK RACING 15 Đivo Franić K18 12 Đuro Perović K18 - 27
11. AMK STUBAKI 14,5 Zvonko Mrzljak A6 9,5 David Mrzljak N3 - 24
12. AK SPEEDY 20 Ivo Ivančević K18 - - 20
13. AMD ZANATLIJA 18 Nedjeljko Poslončec A8 - - 18
14. AMK SKOK RACING 17 Narcis Mujkić N5 - - 17
15. AK PULA-ROVINJ 16,5 Kristian Marinić H14 - - 16,5
16. AK DELTA 10 Damir Crnić N1 5 Zoran Raštegorac N3 - 15
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. TTM RACING 23,5 Mario Jurišić A7 16,5 Ivan Jaranović H13 15,5 Tomislav Šepić N3 55,5
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA