AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
RABAC-LABIN '05
Rabac, 01.-02.10.2005.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 3:40,495 0:00,000 10
2. 2 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS 3:42,853 0:02,358 8
3. 8 H15 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 3:48,747 0:08,252 6
4. 3 H15 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 3:50,058 0:09,563 5
5. 17 H15 Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing Ford Escort RS Cosworth 3:50,525 0:10,030 4
6. 10 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 3:59,842 0:19,347 3
7. 109 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka
TTM Racing
VW Golf GTi 1.6 16V 4:02,270 0:21,775 2
8. 15 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Peugeot 306 S16 4:03,379 0:22,884 1
9. 75 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe 4:07,163 0:26,668 -
10. 9 A8 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 306 S16 4:07,723 0:27,228 -
11. 48 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport 4:08,425 0:27,930 -
12. 11 H12 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:09,064 0:28,569 -
13. 50 N3 Ellio Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 4:14,927 0:34,432 -
14. 52 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 4:16,076 0:35,581 -
15. 89 A8 Mladen Žulić AK Buzet Autosport Škoda Octavia 4:16,481 0:35,986 -
16. 84 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:19,518 0:39,023 -
17. 138 H13 Cvetko Jaketić AK Klek Zastava Yugo 1.6 4:19,728 0:39,233 -
18. 143 A8 Nikola Milotić Istra Racing Team Ford Focus 2.0 16V 4:20,029 0:39,534 -
19. 86 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 4:20,236 0:39,741 -
20. 147 H12 Kristijan Koraca Istra Racing Team Fiat 127 Sport 4:21,267 0:40,772 -
21. 101 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:22,118 0:41,623 -
22. 103 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio 16S 4:22,181 0:41,686 -
23. 100 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:22,193 0:41,698 -
24. 53 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 4:22,529 0:42,034 -
25. 53 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 4:23,201 0:42,706 -
26. 34 A7 Marin Petrić AK Rijeka Citroën C2 4:23,720 0:43,225 -
27. 49 N4 Zoran Raštegorac AK Delta Škoda Fabia 1.9 TDi 4:23,936 0:43,441 -
28. 56 A7 Mario Jurišić AK Rijeka
TTM Racing
Citroën Saxo VTS 4:24,639 0:44,144 -
29. 106 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 4:26,284 0:45,789 -
30. 115 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.1 4:28,159 0:47,664 -
31. 7 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 2.0 16V 4:29,447 0:48,952 -
32. 155 H15 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno Turbo 4:29,861 0:49,366 -
33. 139 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 16S 4:30,619 0:50,124 -
34. 69 N2 Andrej Poropat AMD Matulji Racing Peugeot 106 4:30,727 0:50,232 -
35. 38 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Pugeot 106 Rallye 4:31,464 0:50,969 -
36. 122 H12 Nenad Draganić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 4:31,509 0:51,014 -
37. 73 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:31,561 0:51,066 -
38. 136 H14 Damjan Flego AK Buzet Autosport VW Golf 1.8 16V 4:33,842 0:53,347 -
39. 18 A8 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Ford Focus 2.0 16V 4:35,610 0:55,115 -
40. 159 H15 Alen Durlen AK Dubrava Renault 5 GT 4:52,276 1:11,781 -
41. 108 H13 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 5:12,829 1:32,334 -
- 12 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka
TTM Racing
Peugeot 306 S16 odustao -
- 14 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V odustao -
- 85 A7 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Opel Corsa GSi 16V odustao -
- 112 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo odustao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 391 F3 4:12,288 0:00,000 25
2. 23 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpa FR18 4:31,656 0:19,368 19,5
3. 188 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Opel Lotus 4:34,300 0:22,012 16
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 52 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 4:16,076 0:00,000 23,5
2. 53 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 4:23,201 0:07,125 18
3. 38 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Pugeot 106 Rallye 4:31,464 0:15,388 13,5
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 69 N2 Andrej Poropat AMD Matulji Racing Peugeot 106 4:30,727 0:00,000 12
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 15 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Peugeot 306 S16 4:03,379 0:00,000 25
2. 48 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport 4:08,425 0:05,046 19,5
3. 50 N3 Ellio Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 4:14,927 0:11,548 16
- 12 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka
TTM Racing
Peugeot 306 S16 odustao -
 
KLASA N4
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 49 N4 Zoran Raštegorac AK Delta Škoda Fabia 1.9 TDi 4:23,936 0:00,000 12,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 84 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:19,518 0:00,000 23,5
2. 100 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:22,193 0:02,675 16,5
3. 73 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:31,561 0:12,043 12
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 86 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 4:20,236 0:00,000 22,5
2. 34 A7 Marin Petrić AK Rijeka Citroën C2 4:23,720 0:03,484 16
3. 56 A7 Mario Jurišić AK Rijeka
TTM Racing
Citroën Saxo VTS 4:24,639 0:04,403 12,5
- 85 A7 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Opel Corsa GSi 16V odustao -
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 75 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe 4:07,163 0:00,000 27
2. 9 A8 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 306 S16 4:07,723 0:00,560 21,5
3. 89 A8 Mladen Žulić AK Buzet Autosport Škoda Octavia 4:16,481 0:09,318 18
4. 143 A8 Nikola Milotić Istra Racing Team Ford Focus 2.0 16V 4:20,029 0:12,866 15
5. 103 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio 16S 4:22,181 0:15,018 12
6. 139 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 16S 4:30,619 0:23,456 8
7. 18 A8 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Ford Focus 2.0 16V 4:35,610 0:28,447 6
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 3:40,495 0:00,000 20
2. 2 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS 3:42,853 0:02,358 15
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 11 H12 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 4:09,064 0:00,000 22,5
2. 147 H12 Kristijan Koraca Istra Racing Team Fiat 127 Sport 4:21,267 0:12,203 16,5
3. 101 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:22,118 0:13,054 13
4. 106 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 4:26,284 0:17,220 10
5. 122 H12 Nenad Draganić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 4:31,509 0:22,445 8
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 3:59,842 0:00,000 23,5
2. 109 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka
TTM Racing
VW Golf GTi 1.6 16V 4:02,270 0:02,428 18
3. 138 H13 Cvetko Jaketić AK Klek Zastava Yugo 1.6 4:19,728 0:19,886 14
4. 108 H13 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 5:12,829 1:12,987 10
- 112 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 2.0 16V 4:29,447 0:00,000 20
2. 136 H14 Damjan Flego AK Buzet Autosport VW Golf 1.8 16V 4:33,842 0:04,395 15
- 14 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V odustao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 H15 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 3:48,747 0:00,000 27
2. 3 H15 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 3:50,058 0:01,311 21,5
3. 17 H15 Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing Ford Escort RS Cosworth 3:50,525 0:01,778 18
4. 53 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 4:22,529 0:33,782 12,5
5. 115 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.1 4:28,159 0:39,412 10
6. 155 H15 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno Turbo 4:29,861 0:41,114 8
7. 159 H15 Alen Durlen AK Dubrava Renault 5 GT 4:52,276 1:03,529 6
 
KLASA E16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 391 F3 4:12,288 0:00,000 25
2. 23 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpa FR18 4:31,656 0:19,368 19,5
3. 188 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Opel Lotus 4:34,300 0:22,012 16
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 150 18 Ivo Ivančević AK Speedy Škoda Felicia 1.3 LXi 4:34,094 0:00,000 10
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD ZRINSKI 25 Ivan Černeha N3 25 Roland Šuran E16 23,5 Sebastian Čepar H13 73,5
2. AK DUBRAVA 27 Boris Durlen H15 19,5 Dejan Dimitrijević 19,5 Branimir Radić 66
3. AK BUZET AUTOSPORT 23,5 Manuel Kodelja A6 22,5 Alfio Štoković A7 18 Mladen Žulić A8 64
4. AMD MATULJI RACING 22,5 Željko Hitrec H12 21,5 Željko Drenjančević H15 20 Mladen Sigurnjak H14 64
5. ISTRA RACING TEAM 23,5 Marin Koraca N1 16,5 Kristijan Koraca H12 15 Nikola Milotić A8 55
6. AMK SPLIT MOTORSPORT 27 Predrag Bjedov A8 20 Branko Krstulović ST11 - 47
7. AK RIJEKA 18 Ivan Jaranović H13 16 Marin Petrić A7 12,5 Mario Jurišić N2 46,5
8. AK PULA-ROVINJ 16 Ellio Radola N3 13 Mario Delmoro H12 12,5 Emanuel Mogorović H15 41,5
9. AMK SKOK RACING 18 Zvonko Brkljčić H15 8 Petar Fable H15 - 26
10. AK KLEK 14 Cvetko Jaketić H13 - - 14
11. AK DELTA 12,5 Zoran Raštegorac N4 - - 12,5
12. AMK STUBAKI 12 Zvonko Mrzljak A6 - - 12
13. AK SPEEDY 10 Ivo Ivančević K18 - - 10
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. TTM RACING 18 Ivan Jaranović H13 12,5 Mario Jurišić N2 0 Tomislav Šepić N3 30,5
 
CROATIA ŠKODA FABIA KUP
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA