štopericaciljna zastavica 1. 13.-14.05.05. - Kaštela
2. 21.-22.05.05. - Karlobag
3. 28.-29.05.05. - Učka
4. 18.-19.06.05. - Ogulin
5. 09.-10.07.05. - Čabar
  6. 09.-10-09.05. - Sljeme
  7. 17.-18.09.05. - Buzet
  8. 01.-02.10.05. - Rabac
  9. 08.-09.10.05. - Limski kanal
10. 21.-23.10.05. - Brgat
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
KONAČNI REZULTATI
U skladu sa istima mogu se održati svečana proglašenja i podjele športskih priznanja.
UKUPNO GRUPE KLASE

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Branko Krstulović AMK Split Motorsport 10 10 10 8 od 6 10 10 10 x 74
2. Silvio Bajde AMD Matulji Racing 8 8 8 10 10 10 0 8 - x 62
3. Boris Durlen AK Dubrava 6 6 5 6 8 8 6 6 - x 51
4. Željko Drenjančević AMD Matulji Racing 5 0 4 5 5 5 8 5 8 x 45
5. Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing 3 5 6 od 2 3 4 4 6 x 33
6. Željko Hitrec AMD Matulji Racing 0 4 od 4 6 0 0 0 2 x 16
7. Sebastijan Čepar AMD Zrinski 2 1 0 0 0 0 3 3 5 x 14
8. Ivan Černeha AMD Zrinski 0 3 2 3 0 0 2 1 0 x 11
9. Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing - 0 3 0 4 1 0 0 - x 8
10. Saša Bitterman AK Astra - - - - - - 5 - - x 5
11. Tomislav Šepić AK Rijeka od 0 0 0 1 4 0 od - x 5
12. Dejan Dimitrijević AK Dubrava - 0 0 2 0 ns 0 0 3 x 5
13. Ozren Granda AMD Matulji Racing 4 - - - - - - - - x 4
14. Dejan Kopajtić AK Rijeka - - - 0 0 0 0 od 4 x 4
15. Dean Saftić AMD Zrinski - - - - 3 - - - - x 3
16. Ivan Jaranović AK Rijeka 1 0 od 0 0 0 0 2 od x 3
17. Edi Milokanović AMK Skok Racing - 2 od - 0 - - - - x 2
18. Alen Peruč AMD Zrinski 0 0 - 0 0 2 0 0 od x 2
19. Viktor Bolšec MK Samobor - - 1 - 0 - - - - x 1
20. Mario Sekulić AK Zelina 0 0 0 1 ns - - - - x 1
21. Valter Nežić AK Speedy - - 0 - 0 - 1 - - x 1
22. Dušan Grahek AK Dubrava - ns 0 0 0 0 0 - 1 x 1
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Ronald Šuran AMD Zrinski 25 25 25 25 25 od 25 25 25 x 200
2. Darko Ladavac Istra Racing Team - 19,5 ns 19,5 19,5 - - - 19,5 x 78
3. Branimir Radić AK Dubrava od - - - 16 25 - 19,5 16 x 76,5
4. Rajko Vlah AMD Matulji Racing - - - - - - 19,5 16 13,5 x 49
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. AMD ZRINSKI 76 77,5 75 77,5 68 61 75 73,5 68 x 651,5
2. AMD MATULJI RACING 57 60,5 66 65,5 70 67 74,5 64 61,5 x 586
3. AK DUBRAVA 53 50 43 69,5 66,5 70 62 66 71,5 x 551,5
4. AK BUZET AUTOSPORT 57,5 49 52,5 53,5 55,5 35,5 65,5 64 66 x 499
5. AK RIJEKA 39,5 61,5 46,5 55,5 68 73 43,5 46,5 57 x 491
6. ISTRA RACING TEAM 20,5 54,5 38 40,5 54,5 30 50 55 59 x 402
7. AMK SPLIT MOTORSPORT 43 45 42,5 28,5 26,5 15 39 47 67 x 353,5
8. AMK SKOK RACING 31 41 49 17 25 16 23 26 41 x 269
9. AK KLEK 13,5 16 10 59 39 42,5 38 14 28,5 x 260,5
10. AK PULA-ROVINJ 53 21,5 2 16,5 13 8 36 41,5 40 x 231,5
11. AMK STUBAKI 15 24,5 30,5 24 36 42 27 12 16,5 x 227,5
12. AK DELTA 22 23,5 15 15 12 55 10 12,5 - x 165
13. AK SPEEDY - - 20,5 20 12 20 39 10 - x 121,5
14. AK DUBROVNIK RACING 56 35 - 27 - - - - - x 118
15. AK ZELINA 17,5 15,5 4 30,5 0 15 9,5 - - x 92
16. AMD ZANATLIJA - - - 18 - 19,5 26,5 - - x 64
17. AMK SOLIN 10 - 8 - 4,5 - 15 - - x 37,5
18. MK SAMOBOR - - 23,5 - 12,5 - - - - x 36
19. SAK SPLIT 31 - - - - - - - - x 31
20. AMD OPATIJA - 0 15 - 2 - 10 - - x 27
21. AK ASTRA - - - - - - 25 - - x 25
22. KK GB - - 13 - 2 - - - - x 15
23. KK KOPRIVNICA - - 2 - 6 - - - - x 8
24. AMK BUZET - - - - - - 6,5 - - x 6,5
25. AK INA ZAGREB - - 3,5 - 3 - - - - x 6,5
26. AMD INA MILLENNIUM - - 4 - - - - - - x 4
27. AMK ČAKOVEC - - 2 - - - - - - x 2
 
REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. TTM RACING 29,5 61,5 23 55,5 63 62,5 38 30,5 18,5 x 382
 
UKUPNO GRUPE KLASE
Generalni sponzor HAKS-a: INA