štopericaciljna zastavica 1. 13.-14.05.05. - Kaštela
2. 21.-22.05.05. - Karlobag
3. 28.-29.05.05. - Učka
4. 18.-19.06.05. - Ogulin
5. 09.-10.07.05. - Čabar
  6. 09.-10-09.05. - Sljeme
  7. 17.-18.09.05. - Buzet
  8. 01.-02.10.05. - Rabac
  9. 08.-09.10.05. - Limski kanal
10. 21.-23.10.05. - Brgat
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
KONAČNI REZULTATI
U skladu sa istima mogu se održati svečana proglašenja i podjele športskih priznanja.
UKUPNO GRUPE KLASE

REDOSLIJED GRUPE N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Ivan Černeha AMD Zrinski 26,5 27 27 27 [15,5] 21,5 26,5 25 [19] x 180,5
2. Marin Koraca Istra Racing Team 20,5 22,5 [20] 21 23 22 [21] 23,5 23 x 155,5
3. Dejan Dimitrijević AK Dubrava - 13 2 21,5 21,5 [ns] 20,5 19,5 25 x 123
4. Tomislav Šepić AK Rijeka [od] 18 2 15,5 27 27 14,5 od - x 104
5. David Mrzljak AMK Stubaki 15 10 18 [9,5] 18 18 17 - - x 96
6. Dušan Grahek AK Dubrava - ns 10 23 10 13,5 12 - 24,5 x 93
7. Enver Prodan AK Buzet Autosport - 12 8 12 15 - 15 13,5 13,5 x 89
8. Vedran Radović AK Buzet Autosport - - 12 8 10 - 10 18 17,5 x 75,5
9. Damir Crnić AK Delta 15 16,5 15 [10] 12 16 - - - x 74,5
10. Željko Kelečić AK Dubrava 12 od - - - 20 20 - 22 x 74
11. Branimir Turčan AK Dubrava - - - 20 20 15 15 - - x 70
12. Ellio Radola AK Pula-Rovinj 21 5,5 - - - - 12 16 - x 54,5
13. Mario Sekulić AK Zelina 17,5 15,5 2 18 [ns] - - - - x 53
14. Miroslav Ujdenica AK Klek - - 10 15 - 10 12 - - x 47
15. Zoran Raštegorac AK Delta 7 7 - 5 - - 10 12,5 - x 41,5
16. Domagoj Pereković AK Zelina - - 2 12,5 - 15 9,5 - - x 39
17. Viktor Bolšec MK Samobor - - 21,5 - 12,5 - - - - x 34
18. Narcis Mujkić AMK Skok Racing 15 - - 17 - - - - - x 32
19. Edi Milokanović AMK Skok Racing - 21,5 od - 10 - - - - x 31,5
20. Valter Nežić AK Speedy - - 10,5 - 2 - 19 - - x 31,5
21. Saša Bitterman AK Astra - - - - - - 25 - - x 25
22. Alen Perušić AMD Matulji Racing - - 15,5 - 7,5 - ns - - x 23
23. Donald Milokanović AMK Skok Racing - - - - - - - - 15,5 x 15,5
24. Tomislav Turčan AK Dubrava - - - 15 ns - - - - x 15
25. Vanja Vešligaj KK GB - - 13 - 2 - - - - x 15
26. Marin Petrić AK Rijeka - - 6,5 6,5 ns - - - - x 13
27. Ante Alduk SAK Split 12,5 - - - - - - - - x 12,5
28. Boro Mateša AMD Matulji Racing - - - - - 12,5 - - - x 12,5
29. Branko Labaš AMK Stubaki - - - - - 12,5 - - - x 12,5
30. Robert Bradarić AMK Solin - - 8 - 4,5 - - - - x 12,5
31. Andrej Poropat AMD Matulji Racing - - - - - - - 12 - x 12
32. Mario Jurišić AK Rijeka 11,5 - - - - - - - - x 11,5
33. Martino Bradarić AMK Solin 10 - - - - - - - - x 10
34. Dražen Pigl AK Delta - - - - - 9,5 - - - x 9,5
35. Vladimir Poredski AK Delta - - - - - 8 - - - x 8
36. Marko Sitarić KK Koprivnica - - 2 - 6 - - - - x 8
37. Igor Puž AMD Opatija - - 5 - 2 - - - - x 7
38. Patrick Sirotić AMK Buzet - - - - - - 6,5 - - x 6,5
39. Ivan Pokos AK INA Zagreb - - 3,5 - 3 - - - - x 6,5
40. Oto M.Juričev-Martinčev AK Delta - - - - - 6 - - - x 6
41. Robert Nikpalj AMK Split Motorsport - - 2 - 2 - - - - x 4
42. Siniša Krainc AMD INA Millennium - - 2 - - - - - - x 2
43. Dino Mađarić AMK Čakovec - - 2 - - - - - - x 2
44. Tihomir Simon AMD Matulji Racing - - 2 - - - - - - x 2
45. Ivan Kodrić MK Samobor - - 2 - - - - - - x 2
46. Boris Zaller AMK Split Motorsport - - 2 - - - - - - x 2
47. Danijel Lukić AMD INA Millennium - - 2 - - - - - - x 2
48. Saša Radola AK Pula-Rovinj - - 2 - - - - - - x 2
49. Franko Grubiša Istra Racing Team - - 2 - - - - - - x 2
- Duilio Božić AMK Skok Racing - - - - - - od - - x 0
 
REDOSLIJED GRUPE A
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport [18] 19 25 24,5 24 [18,5] 23 23,5 24,5 x 163,5
2. Alen Peruč AMD Zrinski 24,5 24,5 - 25 18,5 25 17,5 21,5 [od] x 156,5
3. Predrag Bjedov AMK Split Motorsport [od] 25 20,5 13,5 24,5 [ns] 4 27 27 x 141,5
4. Alfio Štoković AK Buzet Autosport 22,5 18 15,5 - 16,5 [17] 21,5 22,5 24 x 140,5
5. Mario Jurišić AK Rijeka - 23,5 21 23,5 22 [12,5] 15,5 12,5 18,5 x 136,5
6. Zvonko Mrzljak AMK Stubaki [od] 14,5 12,5 24,5 18 11,5 [10] 12 16,5 x 109,5
7. Mladen Žulić AK Buzet Autosport - - 6 od 14,5 - 21 18 12,5 x 72
8. Claudio Visintin AMD Zrinski - - 19 od - 14,5 17,5 16,5 [13] x 67,5
9. Ivan Sinčić AK Buzet Autosport 17 - 12 17 12,5 - - od od x 58,5
10. Marin Petrić AK Rijeka - - - - - 23 [12] 16 14 x 53
11. Denis Grdić AMD Zrinski - od 15 19 13 - - - - x 47
12. Marin Čohar AK Rijeka - - - - - 13 [11] 12 20 x 45
13. Nedjeljko Poslončec AMD Zanatlija - - - 18 - - 26,5 - - x 44,5
14. Zoran Srok AMD Matulji Racing - - 26,5 - - - 14 - - x 40,5
15. Nikola Milotić Istra Racing Team - - - - - - od 15 16,5 x 31,5
16. Maro Franić AK Dubrovnik Racing 24 - - - - - - - - x 24
17. Željko Sopić AK Delta - - - - - 24 - - - x 24
18. Andrej Poropat AMD Matulji Racing - - 16 - - - 6 - - x 22
19. Zdenko Cutvarić AK Rijeka - - - - - - 8 6 8 x 22
20. Andrej Veljačić AK Rijeka - - - - - - 3 8 10 x 21
21. Branimir Kučko Istra Racing Team - - - - - 8 12 - - x 20
22. Jaki Franja AMD Zanatlija - - - - - 19,5 - - - x 19,5
23. Otokar Kohout SAK Split 18,5 - - - - - - - - x 18,5
24. Ozren Granda AMD Matulji Racing 15 - - - - - - - - x 15
25. Dean Saftić AMD Zrinski - - - - 15 - - - - x 15
26. Robert Bradarić AMK Solin - - - - - 15 - - - x 15
27. Ivan Guštin AMK Skok Racing - - 10 - ns - - - 5 x 15
28. Rino Usmiani AK Dubrava - - 13,5 - - - - - - x 13,5
29. Allan Šafarić AK Delta - - - - - 10 - - - x 10
30. Rajko Vlah AMD Matulji Racing - - 8 - od - - - - x 8
31. Dulio Božić AMK Skok Racing - - - - - - - - 6 x 6
32. Dejan Marušić AMK Skok Racing - - - - - - 5 - - x 5
 
REDOSLIJED GRUPE H
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ukup.
1. Boris Durlen AK Dubrava 25 25 [19,5] 25 25 25 21,5 27 - x 173,5
2. Sebastijan Čepar AMD Zrinski 23,5 25,5 [23] 25,5 24,5 [14] 23,5 23,5 24 x 170
3. Željko Hitrec AMD Matulji Racing 22,5 24 [od] 26 24,5 23,5 25 [22,5] 23 x 168,5
4. Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing - 21,5 23,5 12 25,5 23,5 22,5 20 - x 148,5
5. Željko Drenjančević AMD Matulji Racing 19,5 [14,5] 16 19,5 19 [19,5] 27 21,5 25 x 147,5
6. Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing 16 19,5 25 [od] 15 [16] 18 18 19,5 x 131
7. Ivan Jaranović AK Rijeka 18 20 [od] 16,5 14 23 8 18 [od] x 117,5
8. Sergio Miščenić AMD Zrinski 12,5 15 21,5 14 [10] 12 14 [10] 10,5 x 99,5
9. Kristian Marinić AK Pula-Rovinj 22 16 [od] 16,5 13 - od od 20 x 87,5
10. Cvetko Jaketić AK Klek 13,5 16 [od] 20 ns - 10 14 12 x 85,5
11. Dejan Kopajtić AK Rijeka - - - 13 17 17,5 13,5 [od] 18,5 x 79,5
12. Nenad Draganić AK Dubrava 16 - od 12 - 14 17,5 8 - x 67,5
13. Kristijan Koraca Istra Racing Team - - 16 - 12 - 10 16,5 13 x 67,5
14. Renato Jaketić AK Klek od - - 17 15,5 17,5 od - 16,5 x 66,5
15. Sandro Miskić Istra Racing Team - 12,5 - - 10 - 17 10 14,5 x 64
16. Zoran Grabović AK Rijeka 10 - 8 - 10 10 [8] 10 10 x 58
17. Milan Brozinić AK Klek - - - 22 15,5 - 16 - - x 53,5
18. Damjan Flego AK Buzet Autosport 15 - 10,5 - od - 12 15 od x 52,5
19. Marin Čohar AK Rijeka od 10 17,5 - 19 - - - - x 46,5
20. Mario Delmoro AK Pula-Rovinj 10 od - - - [8] 12 13 8 x 43
21. Dean Prodan AK Buzet Autosport - 8 8 8 8 - 10 - - x 42
22. Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj - - - - - - 12 12,5 12 x 36,5
23. Tomislav Tuk AK Dubrava od 10 - od 12 11 - - - x 33
24. Miro Jus AK Dubrava - - - - 10 - - - 15 x 25
25. Goran Vuković AK Klek - - - ns 8 15 - - - x 23
26. Igor Golojka AK Buzet Autosport - - 12 10 - - - - - x 22
27. Davor Nišević AK Dubrava 10 ns - 10 ns - - - - x 20
28. Sanjin Fuček AMD Opatija - od 10 - - - 10 - - x 20
29. Andrej Medić AK Dubrava - - - - - 10 8 - - x 18
30. Franko Petronio AMK Skok Racing - - 14 - - - - - - x 14
31. Zdenko Cutvarić AK Rijeka - - od 12,5 - - - - - x 12,5
32. Ante Slade AK Dubrovnik Racing 12 - - - - - - - - x 12
33. Tomislav Radić AK Dubrava - 12 - - - - - - - x 12
34. Dušan Balkovec AK Klek - - - 10 - - - - - x 10
35. Željko Kelečić AK Dubrava - - - 8 od - - - - x 8
36. Petar Fable AMK Skok Racing - - - - - - od 8 od x 8
37. Alen Durlen AK Dubrava - - - - - - - 6 - x 6
- Dalibor Radišković AMK Stubaki - - - - - od - - - x 0
 
UKUPNO GRUPE KLASE
Generalni sponzor HAKS-a: INA