AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
VW 12. NAGRADA STUBIČKIH TOPLICA '05
Marija Bistrica, 09.-10.09.2005.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS 3:31,248 0:00,000 10
2. 8 H15 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 3:35,394 0:04,146 8
3. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 3:38,140 0:06,892 6
4. 3 H15 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 3:43,752 0:12,504 5
5. 12 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka
TTM Racing
Peugeot 306 S16 3:51,752 0:20,504 4
6. 17 H15 Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing Ford Escort RS Cosworth 3:51,996 0:20,748 3
7. 9 A8 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 306 S16 3:53,410 0:22,162 2
8. 7 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 3:53,725 0:22,477 1
9. 29 A8 Jaki Franja AMD Zanatlija Peugeot 306 S16 3:53,737 0:22,489 -
10. 15 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Peugeot 306 S16 3:54,106 0:22,858 -
11. 109 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka
TTM Racing
VW Golf GTi 1.6 16V 3:56,519 0:25,271 -
12. 112 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 3:56,649 0:25,401 -
13. 10 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 3:57,104 0:25,856 -
14. 11 H12 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 3:59,077 0:27,829 -
15. 35 N3 David Mrzljak AMK Stubaki Opel Astra GSi 16V 3:59,721 0:28,473 -
16. 57 N5 Dušan Grahek AK Dubrava Subaru Impreza 4:01,414 0:30,166 -
17. 129 H13 Tomislav Tuk AK Dubrava Zastava Yugo 1.6 4:04,742 0:33,494 -
18. 80 A6 Željko Sopić AK delta Suzuki Swift 1.3 GTi 4:05,407 0:34,159 -
19. 102 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 65 4:05,940 0:34,692 -
20. 84 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:07,990 0:36,742 -
21. 122 H12 Nenad Draganić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 4:10,028 0:38,780 -
22. 113 N3 Domagoj Pereković AK Zelina Ford Focus 2.0 16V 4:10,245 0:38,997 -
23. 33 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 4:12,664 0:41,416 -
24. 52 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 4:12,994 0:41,746 -
25. 34 A7 Marin Petrić AK Rijeka Citroën C2 4:14,602 0:43,354 -
26. 100 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:15,629 0:44,381 -
27. 86 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 4:16,274 0:45,026 -
28. 73 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:16,615 0:45,367 -
29. 106 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 4:16,789 0:45,541 -
30. 103 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio 16S 4:18,810 0:47,562 -
31. 151 H12 Andrej Medić AK Dubrava Citroën AX 1.4 4:19,492 0:48,244 -
32. 62 N3 Dražen Pigl AK Delta Opel Astra GSi 16V 4:21,120 0:49,872 -
33. 56 A7 Mario Jurišić AK Rijeka
TTM Racing
Citroën Saxo VTS 4:23,376 0:52,128 -
34. 98 A8 Allan Šafarić AK Delta Renault Clio Williams 4:26,461 0:55,213 -
35. 51 N1 Damir Crnić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 4:27,191 0:55,943 -
36. 115 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.1 4:31,772 1:00,524 -
37. 140 H14 Goran Vuković AK Klek VW Golf 1.8 GTi 4:32,532 1:01,284 -
38. 66 N1 Branko Labaš AMK Stubaki Škoda Fabia 1.4 4:32,805 1:01,557 -
39. 81 A6 Branimir Kučko Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 4:33,826 1:02,578 -
40. 63 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 4:34,397 1:03,149 -
41. 46 N2 Željko Kelečić AK Dubrava Opel Corsa GSi 4:34,459 1:03,211 -
42. 63 N2 Branimir Turčan AK Dubrava Opel Corsa GSi 4:40,600 1:09,352 -
43. 101 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:44,793 1:13,545 -
44. 44 N1 Vladimir Poredski AK Delta Škoda Felicia 1.3 LXi 4:46,854 1:15,606 -
45. 161 N3 Oto M.Juričev-Martinčev AK Delta Renault Clio Williams 5:03,929 1:32,681 -
- 152 H13 Dalibor Radišković AMK Stubaki Suzuki Cultus 1.6 odustao -
- 48 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport nije startao -
- 75 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 23 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpa FR18 4:02,075 0:00,000 25
- 22 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 391 F3 odustao -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 52 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 4:12,994 0:00,000 22
2. 51 N1 Damir Crnić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 4:27,191 0:14,197 16
3. 66 N1 Branko Labaš AMK Stubaki Škoda Fabia 1.4 4:32,805 0:19,811 12,5
4. 63 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 4:34,397 0:21,403 10
5. 44 N1 Vladimir Poredski AK Delta Škoda Felicia 1.3 LXi 4:46,854 0:33,860 8
 
KLASA N2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 46 N2 Željko Kelečić AK Dubrava Opel Corsa GSi 4:34,459 0:00,000 20
2. 63 N2 Branimir Turčan AK Dubrava Opel Corsa GSi 4:40,600 0:06,141 15
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka
TTM Racing
Peugeot 306 S16 3:51,752 0:00,000 27
2. 15 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Peugeot 306 S16 3:54,106 0:02,354 21,5
3. 35 N3 David Mrzljak AMK Stubaki Opel Astra GSi 16V 3:59,721 0:07,969 18
4. 113 N3 Domagoj Pereković AK Zelina Ford Focus 2.0 16V 4:10,245 0:18,493 15
5. 33 N3 Boro Mateša AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 4:12,664 0:20,912 12,5
6. 62 N3 Dražen Pigl AK Delta Opel Astra GSi 16V 4:21,120 0:29,368 9,5
7. 161 N3 Oto M.Juričev-Martinčev AK Delta Renault Clio Williams 5:03,929 1:12,177 6
- 48 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport nije startao -
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 57 N5 Dušan Grahek AK Dubrava Subaru Impreza 4:01,414 0:00,000 13,5
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 80 A6 Željko Sopić AK delta Suzuki Swift 1.3 GTi 4:05,407 0:00,000 24
2. 84 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 4:07,990 0:02,583 18,5
3. 100 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi 4:15,629 0:10,222 14,5
4. 73 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 4:16,615 0:11,208 11,5
5. 81 A6 Branimir Kučko Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXi 4:33,826 0:28,419 8
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 34 A7 Marin Petrić AK Rijeka Citroën C2 4:14,602 0:00,000 23
2. 86 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 4:16,274 0:01,672 17
3. 56 A7 Mario Jurišić AK Rijeka
TTM Racing
Citroën Saxo VTS 4:23,376 0:08,774 12,5
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 A8 Alen Peruč AMD Zrinski Peugeot 306 S16 3:53,410 0:00,000 25
2. 29 A8 Jaki Franja AMD Zanatlija Peugeot 306 S16 3:53,737 0:00,327 19,5
3. 103 A8 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio 16S 4:18,810 0:25,400 13
4. 98 A8 Allan Šafarić AK Delta Renault Clio Williams 4:26,461 0:33,051 10
- 75 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe nije startao -
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS 3:31,248 0:00,000 20
2. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 3:38,140 0:06,892 15
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 11 H12 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 3:59,077 0:00,000 23,5
2. 102 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 65 4:05,940 0:06,863 17,5
3. 122 H12 Nenad Draganić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi 4:10,028 0:10,951 14
4. 106 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 4:16,789 0:17,712 12
5. 151 H12 Andrej Medić AK Dubrava Citroën AX 1.4 4:19,492 0:20,415 10
6. 101 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65 4:44,793 0:45,716 8
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 109 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka
TTM Racing
VW Golf GTi 1.6 16V 3:56,519 0:00,000 23
2. 112 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 3:56,649 0:00,130 17,5
3. 10 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 3:57,104 0:00,585 14
4. 129 H13 Tomislav Tuk AK Dubrava Zastava Yugo 1.6 4:04,742 0:08,223 11
- 152 H13 Dalibor Radišković AMK Stubaki Suzuki Cultus 1.6 odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 3:53,725 0:00,000 23,5
2. 140 H14 Goran Vuković AK Klek VW Golf 1.8 GTi 4:32,532 0:38,807 18
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 H15 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 3:35,394 0:00,000 25
2. 3 H15 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 3:43,752 0:08,358 19,5
3. 17 H15 Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing Ford Escort RS Cosworth 3:51,996 0:16,602 16
4. 115 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.1 4:31,772 0:56,378 10
 
KLASA E16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 23 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpa FR18 4:02,075 0:00,000 -
- 22 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 391 F3 odustao -
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 150 18 Ivo Ivančević AK Speedy Škoda Felicia 1.3 LXi 4:26,723 0:00,000 20
2. 82 18 Mladen Šekoranja AK Delta Škoda Felicia 1.3 LXi 4:48,325 0:21,602 15
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK RIJEKA 27 Tomislav Šepić N3 23 Ivan Jaranović H13 23 Marin Petrić A7 73
2. AK DUBRAVA 25 Boris Durlen H15 25 Branimir Radić E16 20 Željko Kelečić N2 70
3. AMD MATULJI RACING 23,5 Mladen Sigurnjak H14 23,5 Željko Hitrec H12 20 Silvio Bajde ST11 67
4. AMD ZRINSKI 25 Alen Peruč A8 21,5 Ivan Černeha N3 14,5 Claudio Visintin A6 61
5. AK DELTA 24 Željko Sopić A6 16 Damir Crnić N1 15 Mladen Šekoranja K18 55
6. AK KLEK 17,5 Renato Jaketić H12 15 Goran Vuković H14 10 Miroslav Ujdenica N1 42,5
7. AMK STUBAKI 18 David Mrzljak N3 12,5 Branko Labaš N1 11,5 Zvonko Mrzljak A6 42
8. AK BUZET AUTOSPORT 18,5 Manuel Kodelja A6 17 Alfio Stoković A7 - 35,5
9. ISTRA RACING TEAM 22 Marin Koraca N1 8 Branimir Kučko A6 - 30
10. AK SPEEDY 20 Ivo Ivančević K18 - - 20
11. AMD ZANATLIJA 19,5 Jaki Franja A8 - - 19,5
12. AMK SKOK RACING 16 Zvonko Brkljčić H15 - - 16
13. AMK SPLIT MOTORSPORT 15 Branko Krstulović ST11 - - 15
14. AK ZELINA 15 Domagoj Pereković N3 - - 15
15. AK PULA-ROVINJ 8 Mario Delmoro H12 - - 8
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. TTM RACING 27 Tomislav Šepić N3 23 Ivan Jaranović H13 12,5 Mario Jurišić N2 62,5
 
CROATIA ŠKODA FABIA KUP
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA