AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
VALVOLINE UČKA '05
Učka, 28.-29.05.2005.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 3:06,033 0:00,000 10
2. 2 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS 3:06,838 0:00,805 8
3. 17 H15 Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing Ford Escort RS Cosworth 3:16,085 0:10,052 6
4. 8 H15 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 3:19,227 0:13,194 5
5. 3 H15 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 3:19,487 0:13,454 4
6. 7 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 3:20,909 0:14,876 3
7. 15 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Peugeot 306 S16 3:24,464 0:18,431 2
8. 206 N3 Viktor Bolšec MK Samobor Honda Civic Type-R 3:24,817 0:18,784 1
9. 35 N3 David Mrzljak AMK Stubaki Opel Astra GSi 16V 3:26,219 0:20,186 -
10. 24 N3 Alen Perušić AMD Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V 3:26,395 0:20,362 -
11. 10 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 3:27,277 0:21,244 -
12. 84 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 3:27,313 0:21,280 -
13. 215 N3 Vanja Vešligaj KK GB Honda Civic Type-R 3:28,620 0:22,587 -
14. 210 N3 Valter Nežić AK Speedy Honda Civic Type-R 3:28,699 0:22,666 -
15. 214 N3 Robert Bradarić AMK Solin Honda Civic Type-R 3:28,982 0:22,949 -
16. 34 N3 Marin Petrić AK Rijeka Peugeot 206 3:30,055 0:24,022 -
17. 103 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130TC 3:30,465 0:24,432 -
18. 265 N3 Igor Puž AMD Opatija Honda Civic Type-R 3:30,633 0:24,600 -
19. 71 A8 Zoran Srok AMD Matulji Racing Renault Clio 3:30,694 0:24,661 -
20. 213 N3 Ivan Pokos AK INA Zagreb Honda Civic Type-R 3:30,747 0:24,714 -
21. 212 N3 Marko Sitarić KK Koprivnica Honda Civic Type-R 3:31,166 0:25,133 -
22. 66 N3 Siniša Krainc AMD INA Millen.Cerini Ford Focus 2.0 16V 3:31,263 0:25,230 -
23. 207 N3 Dino Mađarić AMK Čakovec Honda Civic Type-R 3:32,080 0:26,047 -
24. 48 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport 3:32,214 0:26,181 -
25. 113 N3 Domagoj Pereković AK Zelina Ford Focus 2.0 16V 3:32,373 0:26,340 -
26. 100 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 Rallye 3:34,921 0:28,888 -
27. 75 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe 3:35,432 0:29,399 -
28. 261 N3 Mario Sekulić AK Zelina Honda Civic Type-R 3:35,527 0:29,494 -
29. 67 N3 Tihomir Simon AMD Matulji Racing Citroën Xsara VTS 3:36,183 0:30,150 -
30. 12 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka
TTM Racing
Peugeot 306 S16 3:36,658 0:30,625 -
31. 217 N3 Ivan Kodrić MK Samobor Honda Civic Type-R 3:36,813 0:30,780 -
32. 90 A6 Denis Grdić AMD Zrinski Škoda Felicia 1.3 LXi 3:36,827 0:30,794 -
33. 218 N3 Robert Nikpalj AMK Split Motorsport Honda Civic Type-R 3:37,599 0:31,566 -
34. 57 N5 Dušan Grahek AK Dubrava Subaru Impreza 3:38,928 0:32,895 -
35. 73 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 3:40,008 0:33,975 -
36. 52 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 3:41,158 0:35,125 -
37. 146 E1 Igor Krišto AK Rijeka Opel Corsa 3:41,520 0:35,487 -
38. 135 H14 Franko Petronio AMK Skok Racing Peugeot 205 3:41,630 0:35,597 -
39. 106 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 3:41,834 0:35,801 -
40. 83 A8 Andrej Poropat AMD Matulji Racing Renault Clio 3:43,581 0:37,548 -
41. 216 N3 Boris Zaller AMK Split Motorsport Honda Civic Type-R 3:44,625 0:38,592 -
42. 98 A8 Rino Usmiani AK Dubrava Renault Clio 3:45,082 0:39,049 -
43. 56 A7 Mario Jurišić AK Rijeka
TTM Racing
Citroën AX 3:46,562 0:40,529 -
44. 51 N1 Damir Crnić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 3:46,973 0:40,940 -
45. 147 H12 Kristijan Koraca Istra Racing Team Fiat 127 3:47,404 0:41,371 -
46. 65 N3 Danijel Lukić AMD INA Millen.Cerini Ford Focus 2.0 16V 3:48,237 0:42,204 -
47. 86 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 3:48,822 0:42,789 -
48. 219 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 3:51,008 0:44,975 -
49. 53 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX 3:53,578 0:47,545 -
50. 136 H14 Damijan Flego AK Buzet Autosport VW Golf 1.8 16V 3:53,745 0:47,712 -
51. 63 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 3:54,490 0:48,457 -
52. 149 H12 Igor Golojka AK Buzet Autosport Zastava Yugo 3:56,670 0:50,637 -
53. 142 H14 Dean Prodan AK Buzet Autosport Honda Civic CRX 3:57,128 0:51,095 -
54. 38 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Pugeot 106 Rallye 3:57,568 0:51,535 -
55. 145 H15 Sanjin Fuček AMD Opatija Renault 5 GT Turbo 3:58,724 0:52,691 -
56. 62 A8 Ivan Guštin AMK Skok Racing Opel Astra GSi 16V 4:00,388 0:54,355 -
57. 115 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.1 4:02,030 0:55,997 -
58. 61 A8 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 4:05,612 0:59,579 -
59. 89 A8 Mladen Žulić AK Buzet Autosport Škoda Octavia 4:07,784 1:01,751 -
60. 85 A7 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Opel Corsa GSi 16V 4:15,678 1:09,645 -
61. 45 N3 Franko Grubiša Istra Racing Team Ford Focus 2.0 16V 4:54,261 1:48,228 -
- 11 H12 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
- 14 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V odustao -
- 18 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo odustao -
- 31 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Honda Civic Type-R odustao -
- 109 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka
TTM Racing
VW Golf GTi 1.6 16V odustao -
- 122 H12 Nenad Draganić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
- 138 H13 Cvetko Jaketić AK Klek Zastava Yugo 1.6 odustao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 391 - - 25
- 21 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Opel Lotus nije startao -
 
KLASA N1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 52 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 3:41,158 0:00,000 20
2. 51 N1 Damir Crnić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 3:46,973 0:05,815 15
3. 53 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX 3:53,578 0:12,420 12
4. 63 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 3:54,490 0:13,332 10
5. 38 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Pugeot 106 Rallye 3:57,568 0:16,410 8
 
KLASA N3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 15 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Peugeot 306 S16 3:24,464 0:00,000 27
2. 206 N3 Viktor Bolšec MK Samobor Honda Civic Type-R 3:24,817 0:00,353 21,5
3. 35 N3 David Mrzljak AMK Stubaki Opel Astra GSi 16V 3:26,219 0:01,755 18
4. 24 N3 Alen Perušić AMD Matulji Racing Ford Focus 2.0 16V 3:26,395 0:01,931 15,5
5. 215 N3 Vanja Vešligaj KK GB Honda Civic Type-R 3:28,620 0:04,156 13
6. 210 N3 Valter Nežić AK Speedy Honda Civic Type-R 3:28,699 0:04,235 10,5
7. 214 N3 Robert Bradarić AMK Solin Honda Civic Type-R 3:28,982 0:04,518 8
8. 34 N3 Marin Petrić AK Rijeka Peugeot 206 3:30,055 0:05,591 6,5
9. 265 N3 Igor Puž AMD Opatija Honda Civic Type-R 3:30,633 0:06,169 5
10. 213 N3 Ivan Pokos AK INA Zagreb Honda Civic Type-R 3:30,747 0:06,283 3,5
11. 212 N3 Marko Sitarić KK Koprivnica Honda Civic Type-R 3:31,166 0:06,702 2
12. 66 N3 Siniša Krainc AMD INA Millen.Cerini Ford Focus 2.0 16V 3:31,263 0:06,799 2
13. 207 N3 Dino Mađarić AMK Čakovec Honda Civic Type-R 3:32,080 0:07,616 2
14. 48 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport 3:32,214 0:07,750 2
15. 113 N3 Domagoj Pereković AK Zelina Ford Focus 2.0 16V 3:32,373 0:07,909 2
16. 261 N3 Mario Sekulić AK Zelina Honda Civic Type-R 3:35,527 0:11,063 2
17. 67 N3 Tihomir Simon AMD Matulji Racing Citroën Xsara VTS 3:36,183 0:11,719 2
18. 12 N3 Tomislav Šepić AK Rijeka
TTM Racing
Peugeot 306 S16 3:36,658 0:12,194 2
19. 217 N3 Ivan Kodrić MK Samobor Honda Civic Type-R 3:36,813 0:12,349 2
20. 218 N3 Robert Nikpalj AMK Split Motorsport Honda Civic Type-R 3:37,599 0:13,135 2
21. 216 N3 Boris Zaller AMK Split Motorsport Honda Civic Type-R 3:44,625 0:20,161 2
22. 65 N3 Danijel Lukić AMD INA Millen.Cerini Ford Focus 2.0 16V 3:48,237 0:23,773 2
23. 219 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R 3:51,008 0:26,544 2
24. 45 N3 Franko Grubiša Istra Racing Team Ford Focus 2.0 16V 4:54,261 1:29,797 2
- 31 N3 Edi Milokanović AMK Skok Racing Honda Civic Type-R odustao -
 
KLASA N5
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 57 N5 Dušan Grahek AK Dubrava Subaru Impreza 3:38,928 0:00,000 10
 
KLASA A6
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 84 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi 3:27,313 0:00,000 25
2. 100 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 Rallye 3:34,921 0:07,608 19
3. 90 A6 Denis Grdić AMD Zrinski Škoda Felicia 1.3 LXi 3:36,827 0:09,514 15
4. 73 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi 3:40,008 0:12,695 12,5
 
KLASA A7
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 56 A7 Mario Jurišić AK Rijeka
TTM Racing
Citroën AX 3:46,562 0:00,000 21
2. 86 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo VTS 3:48,822 0:02,260 15,5
3. 85 A7 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Opel Corsa GSi 16V 4:15,678 0:29,116 12
 
KLASA A8
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 71 A8 Zoran Srok AMD Matulji Racing Renault Clio 3:30,694 0:00,000 26,5
2. 75 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe 3:35,432 0:04,738 20,5
3. 83 A8 Andrej Poropat AMD Matulji Racing Renault Clio 3:43,581 0:12,887 16
4. 98 A8 Rino Usmiani AK Dubrava Renault Clio 3:45,082 0:14,388 13,5
5. 62 A8 Ivan Guštin AMK Skok Racing Opel Astra GSi 16V 4:00,388 0:29,694 10
6. 61 A8 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Opel Astra GSi 16V 4:05,612 0:34,918 8
7. 89 A8 Mladen Žulić AK Buzet Autosport Škoda Octavia 4:07,784 0:37,090 6
 
KLASA ST11
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 ST Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra 3:06,033 0:00,000 20
2. 2 ST Silvio Bajde AMD Matulji Racing BMW 320 iS 3:06,838 0:00,805 15
 
KLASA H12
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 106 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport 3:41,834 0:00,000 21,5
2. 147 H12 Kristijan Koraca Istra Racing Team Fiat 127 3:47,404 0:05,570 16
3. 149 H12 Igor Golojka AK Buzet Autosport Zastava Yugo 3:56,670 0:14,836 12
- 11 H12 Željko Hitrec AMD Matulji Racing Škoda Felicia 1.3 LXi odustao -
- 122 H12 Nenad Draganić AK Dubrava Suzuki Swift 1.3 GTi odustao -
 
KLASA H13
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus 1.6 3:27,277 0:00,000 23
- 109 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka
TTM Racing
VW Golf GTi 1.6 16V odustao -
- 138 H13 Cvetko Jaketić AK Klek Zastava Yugo 1.6 odustao -
 
KLASA H14
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 H14 Mladen Sigurnjak AMD Matulji Racing VW Golf GTi 3:20,909 0:00,000 23,5
2. 103 H14 Marin Čohar AK Rijeka Fiat Ritmo 130TC 3:30,465 0:09,556 17,5
3. 135 H14 Franko Petronio AMK Skok Racing Peugeot 205 3:41,630 0:20,721 14
4. 136 H14 Damijan Flego AK Buzet Autosport VW Golf 1.8 16V 3:53,745 0:32,836 10,5
5. 142 H14 Dean Prodan AK Buzet Autosport Honda Civic CRX 3:57,128 0:36,219 8
- 14 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V odustao -
 
KLASA H15
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 17 H15 Zvonko Brkljačić AMK Skok Racing Ford Escort RS Cosworth 3:16,085 0:00,000 25
2. 8 H15 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth 3:19,227 0:03,142 19,5
3. 3 H15 Željko Drenjančević AMD Matulji Racing Ford Escort RS Cosworth 3:19,487 0:03,402 16
4. 145 H15 Sanjin Fuček AMD Opatija Renault 5 GT Turbo 3:58,724 0:42,639 10
5. 115 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.1 4:02,030 0:45,945 8
- 18 H15 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Renault 5 GT Turbo odustao -
 
KLASA E16
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 22 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 391 - - 25
- 21 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Opel Lotus nije startao -
 
KLASA 18 - FELICIA
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 150 18 Ivo Ivančević AK Speedy Škoda Felicia 1.3 LXi 3:46,641 3:46,641 10
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AMD ZRINSKI 27 Ivan Černeha N3 25 Roland Šuran E16 23 Sebastijan Čepar H13 75
2. AMD MATULJI RACING 26,5 Zoran Srok A8 23,5 Mladen Sigurnjak H14 16 Željko Drenjančević H15 66
3. AK BUZET AUTOSPORT 25 Manuel Kodelja A6 15,5 Alfio Štoković A7 12 Igor Golojka H12 52,5
4. AMK SKOK RACING 25 Zvonko Brkljčić H15 14 Franko Petronio H14 10 Ivan Guštin A8 49
5. AK RIJEKA 21 Mario Jurišić N2 17,5 Marin Čohar H14 8 Zoran Grabović H15 46,5
6. AK DUBRAVA 19,5 Boris Durlen H15 13,5 Rino Usmiani A8 10 Dušan Grahek N5 43
7. AMK SPLIT MOTORSPORT 20,5 Predrag Bjedov A8 20 Branko Krstulović ST11 2 Boris Zaller N3 42,5
8. ISTRA RACING TEAM 20 Marin Koraca N1 16 Kristijan Koraca H12 2 Franko Grubiša N3 38
9. AMK STUBAKI 18 David Mrzljak N3 12,5 Zvonko Mrzljak A6 - 30,5
10. MK SAMOBOR 21,5 Viktor Bolšec N3 2 Ivan Kodrić N3 - 23,5
11. AK SPEEDY 10,5 Valter Nežić N3 10 Ivo Ivančević K18 - 20,5
12. AK DELTA 15 Damir Crnić N1 - - 15
13. AMD OPATIJA 10 Sanjin Fuček H15 5 Igor Puž N3 - 15
14. KK GB 13 Vanja Vešligaj N3 - - 13
15. AK KLEK 10 Miroslav Ujednica N1 - - 10
16. AMK SOLIN 8 Robert Bradarić N3 - - 8
17. AMD INA MILLENNIUM CERINI 2 Siniša Krainc N3 2 Danijel Lukić N3 - 4
18. AK ZELINA 2 Domagoj Pereković N3 2 Mario Sekulić H13 - 4
19. AK INA ZAGREB 3,5 Ivan Pokos N3 - - 3,5
20. KK KOPRIVNICA 2 Marko Sitarić N3 - - 2
21. AMK ČAKOVEC 2 Dino Mađarić N3 - - 2
22. AK PULA-ROVINJ 2 Saša Radola N3 - - 2
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. TTM RACING 21 Mario Jurišić A7 2 Tomislav Šepić N3 0 Ivan Jaranović H13 23
 
HONDA VALVOLINE YOKOHAMA CUP
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA