PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
NOVI MAROF '05
Novi Marof-ST Rauš, 01.05.2005.

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Karlo Pukljak AMD Formula R 7 8:10,208 0:00,000 20
2. 8 Borna Vlašić KU Novi Marof 7 8:17,666 0:07,458 15
3. 7 Filip Kreševac KU Novi Marof 7 8:17,788 0:07,580 12
4. 5 Nikola Belohradski AMD Formula R 7 8:21,632 0:11,424 10
5. 9 Sven Gorup AMD Zanatlija 7 8:27,470 0:17,262 8
6. 18 Sanjin Trope AMD Zrinski 7 8:27,865 0:17,657 6
7. 20 Milan Miličić AK Info Kart 7 8:32,084 0:21,876 4
8. 13 Matej Čarapina AMKK Požega 7 8:32,488 0:22,280 3
9. 15 Antun Bošnjak KK Koprivnica 7 8:43,516 0:33,308 2
10. 14 Petar Cebin AK Info Kart 7 8:52,685 0:42,477 1
11. 10 Leon Vignjević KK Koprivnica 7 9:03,494 0:53,286 -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Karlo Pukljak AMD Formula R 7 8:17,540 0:00,000 20
2. 8 Borna Vlašić KU Novi Marof 7 8:20,182 0:02,642 15
3. 7 Filip Kreševac KU Novi Marof 7 8:20,401 0:02,861 12
4. 18 Sanjin Trope AMD Zrinski 7 8:32,077 0:14,537 10
5. 5 Nikola Belohradski AMD Formula R 7 8:32,193 0:14,653 8
6. 20 Milan Miličić AK Info Kart 7 8:33,797 0:16,257 6
7. 9 Sven Gorup AMD Zanatlija 7 8:34,546 0:17,006 4
8. 10 Leon Vignjević KK Koprivnica 7 8:34,707 0:17,167 3
9. 13 Matej Čarapina AMKK Požega 7 8:39,253 0:21,713 2
10. 14 Petar Cebin AK Info Kart 7 8:46,586 0:29,046 1
- 15 Antun Bošnjak KK Koprivnica 3 - odustao -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 13 Matija Momčilović KU Novi Marof 10 9:21,530 0:00,000 20
2. 2 Renco Majdak KK 1 Zagreb 10 9:26,078 0:04,548 15
3. 9 Karlo Golub KK 1 Zagreb 10 9:34,176 0:12,646 12
4. 7 Marijan Spajić KK 1 Zagreb 10 9:47,718 0:26,188 10
5. 8 Marko Čarapina AMKK Požega 10 9:48,258 0:26,728 8
6. 15 Filip Đorđievski KU Novi Marof 10 10:06,014 0:44,484 6
- 6 Tomislav Srbljinović AK Info Kart 4 - odustao -
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 13 Matija Momčilović KU Novi Marof 10 9:21,845 0:00,000 20
2. 2 Renco Majdak KK 1 Zagreb 10 9:32,920 0:11,075 15
3. 9 Karlo Golub KK 1 Zagreb 10 9:40,131 0:18,286 12
4. 8 Marko Čarapina AMKK Požega 10 9:41,634 0:19,789 10
5. 7 Marijan Spajić KK 1 Zagreb 10 9:55,884 0:34,039 8
6. 15 Filip Đorđievski KU Novi Marof 10 10:10,083 0:48,238 6
7. 6 Tomislav Srbljinović AK Info Kart 8 - 2 kruga 4
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb 13 - 0:00,000 20
2. 10 Roberto Rauš KU Novi Marof 13 - 0:07,071 15
3. 7 Filip Magdić AK Info Kart 13 - 0:07,553 12
4. 11 Marko Ujević SAK Split 13 - 0:39,969 10
5. 13 Krešimir Stočko KK Podravina 10 - 3 kruga 8
- 5 Ivan Jurković AK Info Kart 10 - isključen -
- 12 Antonio Spajić KK 1 Zagreb 0 - nije startao -
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 Roberto Rauš KU Novi Marof 13 - 0:00,000 20
2. 7 Filip Magdić AK Info Kart 13 - 0:02,827 15
3. 1 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb 13 - 0:04,057 12
4. 11 Marko Ujević SAK Split 13 - 0:39,376 10
5. 13 Krešimir Stočko KK Podravina 10 - 3 kruga 8
- 5 Ivan Jurković AK Info Kart 1 - odustao 6
- 12 Antonio Spajić KK 1 Zagreb 0 - odustao 4
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Dario Šamec AMK Stubaki 13 - 0:00,000 10
2. 37 Muhamed Pličanić AK INA Zagreb 13 - 0:02,179 7,5
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Dario Šamec AMK Stubaki 13 - 0:00,000 10
2. 37 Muhamed Pličanić AK INA Zagreb 13 - 0:17,316 7,5
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA