PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
NOVI MAROF '05
Novi Marof-ST Rauš, 15.05.2005.

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Karlo Pukljak AMD Formula R 7 8:16,752 0:00,000 20
2. 7 Filip Kreševac KU Novi Marof 7 8:16,962 0:00,210 15
3. 5 Nikola Belohradski AMD Formula R 7 8:22,699 0:05,947 12
4. 10 Leon Vignjević KK Koprivnica 7 8:34,512 0:17,760 10
5. 13 Matej Čarapina AMKK Požega 7 8:37,900 0:21,148 8
6. 8 Borna Vlašić KU Novi Marof 7 8:39,138 0:22,386 6
7. 20 Milan Miličić AK Info Kart 7 8:43,821 0:27,069 4
8. 9 Sven Gorup AMD Zanatlija 7 8:44,957 0:28,205 3
9. 14 Petar Cebin AK Info Kart 7 8:54,458 0:37,706 2
10. 18 Sanjin Trope AMD Zrinski 4 - 3 kruga 1
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Karlo Pukljak AMD Formula R 7 8:00,233 0:00,000 20
2. 7 Filip Kreševac KU Novi Marof 7 8:01,806 0:01,573 15
3. 5 Nikola Belohradski AMD Formula R 7 8:03,289 0:03,056 12
4. 8 Borna Vlašić KU Novi Marof 7 8:12,702 0:12,469 10
5. 10 Leon Vignjević KK Koprivnica 7 8:17,139 0:16,906 8
6. 9 Sven Gorup AMD Zanatlija 7 8:17,146 0:16,913 6
7. 18 Sanjin Trope AMD Zrinski 7 8:22,260 0:22,027 4
8. 20 Milan Miličić AK Info Kart 7 8:28,861 0:28,628 3
9. 13 Matej Čarapina AMKK Požega 7 8:29,012 0:28,779 2
10. 14 Petar Cebin AK Info Kart 7 8:35,681 0:35,448 1
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 13 Matija Momčilović KU Novi Marof 10 9:19,262 0:00,000 20
2. 4 Antonio Vrban AMD Formula R 10 9:21,228 0:01,966 15
3. 2 Renco Majdak KK 1 Zagreb 10 9:21,392 0:02,130 12
4. 12 Branko Banović AK Info Kart 10 9:33,674 0:14,412 10
5. 15 Filip Đorđievski KU Novi Marof 10 9:35,414 0:16,152 8
6. 9 Karlo Golub KK 1 Zagreb 10 9:35,550 0:16,288 6
7. 8 Marko Čarapina AMKK Požega 10 9:37,835 0:18,573 4
8. 7 Marijan Spajić KK 1 Zagreb 10 9:39,027 0:19,765 3
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 13 Matija Momčilović KU Novi Marof 10 9:13,036 0:00,000 20
2. 4 Antonio Vrban AMD Formula R 10 9:20,115 0:07,079 15
3. 2 Renco Majdak KK 1 Zagreb 10 9:24,496 0:11,460 12
4. 9 Karlo Golub KK 1 Zagreb 10 9:28,675 0:15,639 10
5. 12 Branko Banović AK Info Kart 10 9:35,484 0:22,448 8
6. 8 Marko Čarapina AMKK Požega 10 9:40,233 0:27,197 6
7. 15 Filip Đorđievski KU Novi Marof 10 9:47,662 0:34,626 4
- 7 Marijan Spajić KK 1 Zagreb 0 odustao -
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb 13 11:28,838 0:00,000 20
2. 10 Roberto Rauš KU Novi Marof 13 11:34,111 0:05,273 15
3. 7 Filip Magdić AK Info Kart 13 11:38,381 0:09,543 12
4. 12 Antonio Spajić KK 1 Zagreb 13 11:50,511 0:21,673 10
5. 13 Krešimir Stočko KK Podravina 10 - 3 kruga 8
6. 11 Marko Ujević SAK Split 9 - 4 kruga 6
- 5 Ivan Jurković AK Info Kart 1 odustao -
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb 13 11:33,122 0:00,000 20
2. 10 Roberto Rauš KU Novi Marof 13 11:35,748 0:02,626 15
3. 12 Antonio Spajić KK 1 Zagreb 13 12:00,236 0:27,114 12
4. 11 Marko Ujević SAK Split 8 - 5 krugova 10
- 7 Filip Magdić AK Info Kart 6 odustao -
- 5 Ivan Jurković AK Info Kart 0 nije startao -
- 13 Krešimir Stočko KK Podravina 0 nije startao -
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Dario Šamec AMK Stubaki 9 7:49,537 0:00,000 10
2. 18 Marko Šnidaršić KU Novi Marof 9 7:52,876 0:03,339 7,5
3. 3 Nedeljko Vucelić KK 1 Zagreb 9 7:53,356 0:03,819 6
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Dario Šamec AMK Stubaki 9 8:16,552 0:00,000 10
2. 3 Nedeljko Vucelić KK 1 Zagreb 9 8:20,022 0:03,470 7,5
3. 18 Marko Šnidaršić KU Novi Marof 9 8:20,929 0:04,377 6
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA