PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
2. NAGRADA VELIKE GORICE '05
Zagreb-Mičevec, 12.06.2005.

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Karlo Pukljak AMD Formula R 11 9:19,252 0:00,000 20
2. 7 Filip Kreševac KU Novi Marof 11 9:24,545 0:05,293 15
3. 8 Borna Vlašić KU Novi Marof 11 9:27,370 0:08,118 12
4. 5 Nikola Belohradski AMD Formula R 11 9:34,800 0:15,548 10
5. 18 Sanjin Trope AMD Zrinski 11 9:43,693 0:24,441 8
6. 20 Milan Miličić AK Info Kart 11 9:45,398 0:26,146 6
7. 10 Leon Vignjević KK Koprivnica 11 9:48,803 0:29,551 4
8. 9 Sven Gorup AMD Zanatlija 11 9:53,280 0:34,028 3
9. 14 Petar Cebin AK Info Kart 11 9:53,624 0:34,372 2
10. 15 Antun Bošnjak KK Koprivnica 11 10:02,835 0:43,583 1
11. 22 Valent Pavišić AK Info Kart 9 9:49,010 2 kruga 0
- 21 Klara Medenec AK Info Kart 0 nije startala -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 Filip Kreševac KU Novi Marof 11 9:19,477 0:00,000 20
2. 5 Nikola Belohradski AMD Formula R 11 9:19,731 0:00,254 15
3. 18 Sanjin Trope AMD Zrinski 11 9:25,941 0:06,464 12
4. 8 Borna Vlašić KU Novi Marof 11 9:33,986 0:14,509 10
5. 10 Leon Vignjević KK Koprivnica 11 9:44,419 0:24,942 8
6. 20 Milan Miličić AK Info Kart 11 9:48,878 0:29,401 6
7. 14 Petar Cebin AK Info Kart 11 9:55,471 0:35,994 4
8. 9 Sven Gorup AMD Zanatlija 11 10:07,821 0:48,344 3
9. 21 Klara Medenec AK Info Kart 11 10:09,540 0:50,063 2
10. 15 Antun Bošnjak KK Koprivnica 11 10:09,768 0:50,291 1
- 22 Valent Pavišić AK Info Kart 9 9:22,521 2 kruga 0
- 1 Karlo Pukljak AMD Formula R 9 9:32,210 2 kruga -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 Antonio Vrban AMD Formula R 15 10:09,052 0:00,000 20
2. 12 Branko Banović AK Info Kart 15 10:11,944 0:02,892 15
3. 13 Matija Momčilović KU Novi Marof 15 10:14,269 0:05,217 12
4. 9 Karlo Golub KK 1 Zagreb 15 10:15,694 0:06,642 10
5. 2 Renco Majdak KK 1 Zagreb 15 10:16,105 0:07,053 8
6. 6 Tomislav Srbljinović AK Info Kart 15 10:22,520 0:13,468 6
7. 15 Filip Đorđievski KU Novi Marof 15 10:31,803 0:22,751 4
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 Branko Banović AK Info Kart 15 10:05,595 0:00,000 20
2. 4 Antonio Vrban AMD Formula R 15 10:08,125 0:02,170 15
3. 9 Karlo Golub KK 1 Zagreb 15 10:16,573 0:10,718 12
4. 2 Renco Majdak KK 1 Zagreb 15 10:17,697 0:11,742 10
5. 13 Matija Momčilović KU Novi Marof 15 10:18,972 0:13,017 8
6. 6 Tomislav Srbljinović AK Info Kart 15 10:27,479 0:21,524 6
7. 15 Filip Đorđievski KU Novi Marof 14 10:30,443 1 krug 4
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb 18 11:40,010 0:00,000 20
2. 7 Filip Magdić AK Info Kart 18 11:42,438 0:02,428 15
3. 10 Roberto Rauš KU Novi Marof 18 11:47,021 0:07,011 12
4. 13 Krešimir Stočko KK Podravina 15 12:22,492 3 kruga 10
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb 18 11:43,728 0:00,000 20
2. 7 Filip Magdić AK Info Kart 18 11:44,765 0:01,037 15
3. 13 Krešimir Stočko KK Podravina 15 11:54,436 3 kruga 12
- 10 Roberto Rauš KU Novi Marof 4 odustao -
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 Nedeljko Vucelić KK 1 Zagreb 18 11:13,798 0:00,000 20
2. 1 Dario Šamec AMK Stubaki 18 11:16,664 0:02,866 15
3. 10 Silvio Malovec AK Info Kart 18 11:49,084 0:35,296 12
4. 4 Ratko Medenec AK Info Kart 16 11:12,619 2 kruga 10
5. 37 Muhamed Pličanić AK INA Zagreb 15 11:16,705 3 kruga 8
- 19 Ivan Jurković AK Info Kart 11 odustao -
- 7 Igor Cvetko SAK Split 10 odustao -
- 18 Marko Šnidaršić KU Novi Marof 8 odustao -
- 9 Marko Slonjšek AK Info Kart 1 odustao -
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 Nedeljko Vucelić KK 1 Zagreb 18 11:07,294 0:00,000 20
2. 1 Dario Šamec AMK Stubaki 18 11:09,078 0:01,784 15
3. 9 Marko Slonjšek AK Info Kart 18 11:31,620 0:24,326 12
4. 7 Igor Cvetko SAK Split 18 11:44,621 0:37,327 10
5. 19 Ivan Jurković AK Info Kart 17 11:17,475 1 krug 8
6. 10 Silvio Malovec AK Info Kart 17 11:24,821 1 krug 6
7. 37 Muhamed Pličanić AK INA Zagreb 17 11:26,056 1 krug 4
8. 4 Ratko Medenec AK Info Kart 14 11:51,995 4 kruga 3
- 18 Marko Šnidaršić KU Novi Marof 1 odustao -
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA