PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
INA NAGRADA '05
Zagreb-Mičevec, 26.06.2005.

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Karlo Pukljak AMD Formula R 10 8:59,304 0:00,000 20
2. 5 Nikola Belohradski AMD Formula R 10 8:59,525 0:00,221 15
3. 18 Sanjin Trope AMD Zrinski 10 8:59,734 0:00,430 12
4. 7 Filip Kreševac KU Novi Marof 10 9:08,033 0:08,729 10
5. 8 Borna Vlašić KU Novi Marof 10 9:21,515 0:22,211 8
6. 9 Sven Gorup AMD Zanatlija 10 9:21,775 0:22,471 6
7. 20 Milan Miličić AK Info Kart 10 9:25,514 0:26,210 4
8. 10 Leon Vignjević KK Koprivnica 10 9:29,983 0:30,679 3
9. 13 Matej Čarapina AMKK Požega 9 - 1 krug 2
10. 15 Antun Bošnjak KK Koprivnica 9 - 1 krug 1
- 14 Petar Cebin AK Info Kart 0 odustao -
- 21 Klara Medenec AK Info Kart 0 odustala -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 Karlo Pukljak AMD Formula R 10 8:55,297 0:00,000 20
2. 5 Nikola Belohradski AMD Formula R 10 8:55,474 0:00,177 15
3. 18 Sanjin Trope AMD Zrinski 10 8:55,659 0:00,362 12
4. 8 Borna Vlašić KU Novi Marof 10 9:07,706 0:12,409 10
5. 9 Sven Gorup AMD Zanatlija 10 9:11,347 0:16,050 8
6. 14 Petar Cebin AK Info Kart 10 9:21,073 0:25,776 6
7. 13 Matej Čarapina AMKK Požega 10 9:21,444 0:26,147 4
8. 15 Antun Bošnjak KK Koprivnica 10 9:21,490 0:26,193 3
9. 20 Milan Miličić AK Info Kart 10 9:21,610 0:26,313 2
10. 10 Leon Vignjević KK Koprivnica 10 9:25,610 0:30,313 1
11. 21 Klara Medenec AK Info Kart 10 9:33,460 0:38,163 -
- 7 Filip Kreševac KU Novi Marof 0 odustao -
 
KLASA II - 1. UTRKA
* - vozači su kažnjeni oduzimanjem 5 bodova
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 Antonio Vrban AMD Formula R 15 10:16,043 0:00,000 20
2. 12 Branko Banović AK Info Kart 15 10:22,262 0:06,219 10*
3. 13 Matija Momčilović KU Novi Marof 15 10:24,960 0:08,917 12
4. 9 Karlo Golub KK 1 Zagreb 15 10:28,038 0:11,995 10
5. 2 Renco Majdak KK 1 Zagreb 15 10:31,622 0:15,579 3*
6. 15 Filip Đorđievski KU Novi Marof 15 10:32,565 0:16,522 6
7. 8 Marko Čarapina AMKK Požega 15 10:47,954 0:31,911 4
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 13 Matija Momčilović KU Novi Marof 15 10:23,764 0:00,000 20
2. 9 Karlo Golub KK 1 Zagreb 15 10:32,850 0:09,086 15
3. 15 Filip Đorđievski KU Novi Marof 15 10:34,179 0:10,415 12
4. 2 Renco Majdak KK 1 Zagreb 15 10:35,116 0:11,352 10
5. 12 Branko Banović AK Info Kart 15 10:35,899 0:12,135 8
6. 4 Antonio Vrban AMD Formula R 15 10:39,227 0:15,463 6
7. 8 Marko Čarapina AMKK Požega 15 10:45,401 0:21,637 4
 
KLASA III - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 Roberto Rauš KU Novi Marof 19 12:53,087 0:00,000 20
2. 7 Filip Magdić AK Info Kart 18 - 1 krug 15
3. 13 Krešimir Stočko KK Podravina 17 - 2 kruga 12
- 5 Ivan Jurković AK Info Kart 0 odustao -
 
KLASA III - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 Filip Magdić AK Info Kart 19 12:58,775 0:00,000 10
2. 10 Roberto Rauš KU Novi Marof 19 13:07,417 0:08,642 7,5
3. 13 Krešimir Stočko KK Podravina 17 - 2 kruga 6
- 5 Ivan Jurković AK Info Kart 0 nije startao -
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 Nedeljko Vucelić KK 1 Zagreb 19 12:08,913 0:00,000 20
2. 1 Dario Šamec AMK Stubaki 19 12:25,987 0:17,074 15
3. 9 Marko Slonjšek AK Info Kart 19 12:44,902 0:35,989 12
4. 4 Ratko Medenec AK Info Kart 18 - 1 krug 10
5. 37 Muhamed Pličanić AK INA Zagreb 17 - 2 kruga 8
6. 18 Marko Šnidaršić KU Novi Marof 15 - 4 kruga 6
- 19 Ivan Jurković AK Info Kart 2 odustao -
- 10 Silvio Malovec AK Info Kart 0 nije startao -
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 Nedeljko Vucelić KK 1 Zagreb 19 12:04,889 0:00,000 20
2. 18 Marko Šnidaršić KU Novi Marof 19 12:08,609 0:03,720 15
3. 1 Dario Šamec AMK Stubaki 19 12:08,970 0:04,081 12
4. 9 Marko Slonjšek AK Info Kart 19 12:43,429 0:38,540 10
5. 37 Muhamed Pličanić AK INA Zagreb 18 - 1 krug 8
6. 4 Ratko Medenec AK Info Kart 18 - 1 krug 6
- 19 Ivan Jurković AK Info Kart 0 nije startao -
- 10 Silvio Malovec AK Info Kart 0 nije startao -
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA