štopericaciljna zastavica 1. 10.04.05. - Zagreb
2. 23.04.05. - Omiš
3. 18.09.05. - Zagreb
4. 01.10.05. - Zagreb
5. 08.10.05. - Zagreb
DISCIPLINA A07 - OCJENSKI RALLY
KONAČNI REZULTATI
U skladu sa istima mogu se održati svečana proglašenja i podjele športskih priznanja.

UKUPNI REDOSLIJED - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukup.
1. Antun Laušin SAK Samobor 20 20 20 [10] 20 80
2. Marko Cesar AK HBT Racing 12 - 2 20 15 49
3. Nenad Damarija AK Delta [0] 12 15 15 0 42
4. Miro Birt AK HBT Racing 15 - 4 12 8 39
5. Boris Kuvačić AMK Oneum - 15 3 4 10 32
6. Darko Vonić AK INA Zagreb 3 - 6 6 3 18
7. Alen Prodan AK Buzet Autosport od - 12 od 4 16
8. Vladimir Poredski AK Delta 0 - 8 1 6 15
9. Damir Birt AK HBT Racing 4 - 10 od od 14
10. Darko Vrlazić AK SB Auto Sport 10 - 0 3 0 13
11. Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište - - 0 - 12 12
12. Hrvoje Čižmek AMK Dugo Selo 8 4 [0] 0 0 12
13. Zoran Rogošić AMK Oneum - 10 0 - - 10
14. Marko Mrkalj AK SB Auto Sport [0] 6 0 2 2 10
15. Goran Miličević AMK Oneum - 8 od - - 8
16. Ivica Malić AK SB Auto Sport - - 0 8 0 8
17. Marin Vuković AK HBT Racing 6 - - - - 6
18. Martina Mihok AMK Dugo Selo [0] 3 0 0 0 3
19. Željko Kralj AK HBT Racing 2 1 [0] 0 0 3
20. Mario Crnković AMK Oneum - 2 - - - 2
21. Branko Jemrić AK Delta 1 - - 0 - 1
22. Vedran Mihok AMK Dugo Selo - - 1 - - 1
23. Emir Agić AMK Dugo Selo - - 0 0 1 1
- Josip Prebeg AK SB Auto Sport [0] 0 0 0 0 0
- Igor Janko AMK Skok Racing - 0 0 0 0 0
- Elena Golojka AK Buzet Autosport 0 - - 0 0 0
- Neven Križanac AMK Oneum - od 0 0 0 0
- Lana Frančić AK Delta - - 0 0 0 0
- Goran Zlatar AK HBT Racing - - 0 0 0 0
- Slobodan Karleuša AK HBT Racing 0 - 0 - - 0
- Nikola Milotić Istra Racing Team 0 od - - - 0
- Željko Bak AK HBT Racing 0 - - - - 0
- Marko Dremel AK HBT Racing 0 - - - - 0
- Lana Sutlović AK Delta 0 - - - - 0
- Saša Bradarić AK HBT Racing - - 0 - - 0
- Zlatko Barbić AK INA Zagreb - - - - 0 0
- Nenad Morić AK HBT Racing - - - - 0 0
- Vedran Đukić AK HBT Racing od - od - - 0
- Gorana Kovač AMK Oneum - od - - - 0
 
REDOSLIJED VOZAČICA - VOZAČICE
Poz. Vozačica Klub 1 2 3 4 5 Ukup.
1. Martina Mihok AMK Dugo Selo 20 20 20 [15] 20 80
2. Elena Golojka AK Buzet Autosport 15 - - 20 15 50
3. Lana Frančić AK Delta - - 15 12 12 39
4. Lana Sutlović AK Delta 12 - - - - 12
5. Saša Bradarić AK HBT Racing - - 12 - - 12
 
REDOSLIJED JUNIORA - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukup.
1. Nenad Damarija AK Delta [15] 20 20 20 20 80
2. Martina Mihok AMK Dugo Selo [10] 12 10 15 15 52
3. Damir Birt AK HBT Racing 20 - 15 od od 35
4. Lana Frančić AK Delta - - 6 12 12 30
5. Zoran Rogošić AMK Oneum - 15 8 - - 23
6. Marko Dremel AK HBT Racing 12 - - - - 12
7. Vedran Mihok AMK Dugo Selo - - 12 - - 12
 
KLASA 1 - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukup.
1. Miro Birt AK HBT Racing 20 - 12 20 12 64
2. Darko Vonić AK INA Zagreb 15 - 15 12 8 50
3. Boris Kuvačić AMK Oneum - 20 - 10 15 45
4. Alen Prodan AK Buzet Autosport od - 20 od 10 30
5. Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište - - 10 - 20 30
6. Ivica Malić AK SB Auto Sport - - 6 15 4 25
7. Elena Golojka AK Buzet Autosport 10 - - 8 3 21
8. Zoran Rogošić AMK Oneum - 15 3 - - 18
9. Emir Agić AMK Dugo Selo - - 4 6 6 16
10. Marko Dremel AK HBT Racing 12 - - - - 12
11. Mario Crnković AMK Oneum - 12 - - - 12
12. Lana Sutlović AK Delta 8 - - - - 8
13. Neven Križanac AMK Oneum - od 8 - - 8
- Gorana Kovač AMK Oneum - od - - - 0
 
KLASA 2 - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukup.
1. Antun Laušin SAK Samobor 20 20 20 [15] 20 80
2. Marko Cesar AK HBT Racing 15 - 10 20 15 60
3. Darko Vrlazić AK SB Auto Sport 12 - 8 12 8 40
4. Vladimir Poredski AK Delta 3 - 15 8 12 38
5. Marko Mrkalj AK SB Auto Sport 4 12 [1] 10 10 36
6. Hrvoje Čižmek AMK Dugo Selo 10 10 3 4 [1] 27
7. Martina Mihok AMK Dugo Selo [2] 8 6 2 4 20
8. Goran Miličević AMK Oneum - 15 od - - 15
9. Boris Kuvačić AMK Oneum - - 12 - - 12
10. Neven Križanac AMK Oneum - - - 6 6 12
11. Josip Prebeg AK SB Auto Sport [0] 6 2 3 0 11
12. Marin Vuković AK HBT Racing 8 - - - - 8
13. Branko Jemrić AK Delta 6 - - 1 - 7
14. Slobodan Karleuša AK HBT Racing 1 - 4 - - 5
15. Zlatko Barbić AK INA Zagreb - - - - 3 3
16. Lana Frančić AK Delta - - 0 0 2 2
- Saša Bradarić AK HBT Racing - - 0 - - 0
- Vedran Đukić AK HBT Racing od - od - - 0
 
KLASA 3 - VOZAČI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 Ukup.
1. Nenad Damarija AK Delta [10] 20 20 20 20 80
2. Željko Kralj AK HBT Racing 15 15 [10] 15 15 60
3. Igor Janko AMK Skok Racing - 12 6 12 10 40
4. Damir Birt AK HBT Racing 20 - 15 od od 35
5. Goran Zlatar AK HBT Racing - - 8 10 12 30
6. Nikola Milotić Istra Racing Team 12 od - - - 12
7. Vedran Mihok AMK Dugo Selo - - 12 - - 12
8. Željko Bak AK HBT Racing 8 - - - - 8
9. Nenad Morić AK HBT Racing - - - - 8 8
 
UKUPNI REDOSLIJED - SUVOZAČI
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 Ukup.
1. Lana Laušin SAK Samobor 20 20 20 [10] 20 80
2. Luka Jergović AK Delta [0] 12 15 15 0 42
3. Danijel Šola AK HBT Racing 15 - 4 12 8 39
4. Marin Vuković AK HBT Racing - - od 20 15 35
5. Goran Bronzović AMK Oneum - 15 3 4 10 32
6. Sanjin Prodan AK Buzet Autosport od - 12 od 4 16
7. Tomislav Postružin AMD Zanatlija - - 8 1 6 15
8. Danijel Bogdanić AK INA Zagreb - - 6 6 3 15
9. Anita Nadj AK HBT Racing 12 - 2 - - 14
10. Ivan Dremel AK HBT Racing 4 - 10 od od 14
11. Željko Kozina AK SB Auto Sport 10 - 0 3 0 13
12. Čedo Ciglenečki AMD Zanatlija - - 0 - 12 12
13. Domagoj Bračić AMK Dugo Selo 8 4 [0] 0 0 12
14. Roko Krcatović AMK Oneum - 10 - - - 10
15. Dragan Jelić AK SB Auto Sport [0] 6 0 2 2 10
16. Goran Šaškor AMK Oneum - 8 - - - 8
17. Saša Vrlazić AK SB Auto Sport - - 0 8 0 8
18. Mirna Gudelj AK HBT Racing 6 - - - - 6
19. Jakov Radečić AK INA Zagreb 3 - - - - 3
20. Anamarija Miletić AMK Dugo Selo 0 3 0 - 0 3
21. Stjepan Kralj AK HBT Racing 2 1 [0] 0 0 3
22. Anđelko Topić AMK Oneum - 2 0 - - 2
23. Dina Orešić AMK Dugo Selo 1 - - 0 - 1
24. Matija Gostrec AMK Dugo Selo - - 1 - - 1
25. Albin Gomaz AMK Dugo Selo - - 0 0 1 1
- Željko Horvatović AK SB Auto Sport [0] 0 0 0 0 0
- Slavko Janko AMK Skok Racing - 0 0 0 0 0
- Tamara Dobša AK Buzet Autosport 0 - - 0 0 0
- Marko Dremel AK HBT Racing - - 0 0 0 0
- Mirjana Šimek AK Delta - - 0 0 0 0
- Dražen Kappler-Stare AK HBT Racing 0 - 0 - - 0
- Ana Sesar AK HBT Racing 0 - 0 - - 0
- Mate Lelas AMK Oneum - od 0 0 - 0
- Denis Jurčić Istra Racing Team 0 od - - - 0
- Lana Frančić AK Delta 0 - - - - 0
- Nada Lasić Sutlović AK Delta 0 - - - - 0
- Tomislav Rašeta AK HBT Racing 0 - - - - 0
- Danijela Karas AMK Dugo Selo - - - 0 - 0
- Slobodan Karleuša AK HBT Racing - - - - 0 0
- Željko Kokotec AK INA Zagreb - - - - 0 0
- Goran Miličević AMK Oneum - - - - 0 0
- Rebeka Đukić AK HBT Racing od - - - - 0
- Petar Crnković AMK Oneum - od - - - 0
- Ivica Graberski AMK Oneum - - od - - 0
 
REDOSLIJED VOZAČICA - SUVOZAČICE
Poz. Suvozačica Klub 1 2 3 4 5 Ukup.
1. Anamarija Miletić AMK Dugo Selo 20 20 20 - 20 80
2. Tamara Dobša AK Buzet Autosport 15 - - 20 15 50
3. Mirjana Šimek AK Delta - - 15 12 12 39
4. Danijela Karas AMK Dugo Selo - - - 15 - 15
5. Nada Lasić Sutlović AK Delta 12 - - - - 12
6. Ana Sesar AK HBT Racing - - 12 - - 12
 
REDOSLIJED JUNIORA - SUVOZAČI
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 Ukup.
1. Luka Jergović AK Delta [15] 20 20 20 20 80
2. Anamarija Miletić AMK Dugo Selo 10 12 10 - 15 47
3. Ivan Dremel AK HBT Racing 20 - 15 od od 35
4. Mirjana Šimek AK Delta - - 6 12 12 30
5. Roko Krcatović AMK Oneum - 15 - - - 15
6. Danijela Karas AMK Dugo Selo - - - 15 - 15
7. Ana Sesar AK HBT Racing 12 - - - - 12
8. Matija Gostrec AMK Dugo Selo - - 12 - - 12
9. Anđelko Topić AMK Oneum - - 8 - - 8
 
KLASA 1 - SUVOZAČI
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 Ukup.
1. Danijel Šola AK HBT Racing 20 - 12 20 12 64
2. Goran Bronzović AMK Oneum - 20 - 10 15 45
3. Danijel Bogdanić AK INA Zagreb - - 15 12 8 35
4. Sanjin Prodan AK Buzet Autosport od - 20 od 10 30
5. Čedo Ciglenečki AMD Zanatlija - - 10 - 20 30
6. Saša Vrlazić AK SB Auto Sport - - 6 15 4 25
7. Tamara Dobša AK Buzet Autosport 10 - - 8 3 21
8. Albin Gomaz AMK Dugo Selo - - 4 6 6 16
9. Jakov Radečić AK INA Zagreb 15 - - - - 15
10. Roko Krcatović AMK Oneum - 15 - - - 15
11. Anđelko Topić AMK Oneum - 12 3 - - 15
12. Ana Sesar AK HBT Racing 12 - - - - 12
13. Nada Lasić Sutlović AK Delta 8 - - - - 8
14. Mate Lelas AMK Oneum - od 8 - - 8
- Petar Crnković AMK Oneum - od - - - 0
 
KLASA 2 - SUVOZAČI
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 Ukup.
1. Lana Laušin SAK Samobor 20 20 20 [15] 20 80
2. Željko Kozina AK SB Auto Sport 12 - 8 12 8 40
3. Dragan Jelić AK SB Auto Sport 4 12 [1] 10 10 36
4. Marin Vuković AK HBT Racing - - od 20 15 35
5. Tomislav Postružin AMD Zanatlija - - 15 8 12 35
6. Domagoj Bračić AMK Dugo Selo 10 10 3 4 [1] 27
7. Anita Nadj AK HBT Racing 15 - 10 - - 25
8. Anamarija Miletić AMK Dugo Selo 2 8 6 - 4 20
9. Goran Šaškor AMK Oneum - 15 - - - 15
10. Goran Bronzović AMK Oneum - - 12 - - 12
11. Željko Horvatović AK SB Auto Sport [0] 6 2 3 0 11
12. Mirna Gudelj AK HBT Racing 8 - - - - 8
13. Dina Orešić AMK Dugo Selo 6 - - 1 - 7
14. Mate Lelas AMK Oneum - - - 6 - 6
15. Goran Miličević AMK Oneum - - - - 6 6
16. Dražen Kappler-Stare AK HBT Racing 1 - 4 - - 5
17. Lana Frančić AK Delta 3 - - - - 3
18. Željko Kokotec AK INA Zagreb - - - - 3 3
19. Danijela Karas AMK Dugo Selo - - - 2 - 2
20. Mirjana Šimek AK Delta - - 0 0 2 2
- Ana Sesar AK HBT Racing - - 0 - - 0
- Rebeka Đukić AK HBT Racing od - - - - 0
- Ivica Graberski AMK Oneum - - od - - 0
 
KLASA 3 - SUVOZAČI
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 Ukup.
1. Luka Jergović AK Delta [10] 20 20 20 20 80
2. Stjepan Kralj AK HBT Racing 15 15 [10] 15 15 60
3. Slavko Janko AMK Skok Racing - 12 6 12 10 40
4. Ivan Dremel AK HBT Racing 20 - 15 od od 35
5. Marko Dremel AK HBT Racing - - 8 10 12 30
6. Denis Jurčić Istra Racing Team 12 od - - - 12
7. Matija Gostrec AMK Dugo Selo - - 12 - - 12
8. Tomislav Rašeta AK HBT Racing 8 - - - - 8
9. Slobodan Karleuša AK HBT Racing - - - - 8 8
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 Ukup.
1. AK HBT RACING 55 15 37 55 42 204
2. AK DELTA 24 20 35 29 34 142
3. AMK ONEUM - 50 23 16 21 110
4. AK SB AUTO SPORT 16 18 16 37 22 109
5. SAK SAMOBOR 20 20 20 15 20 95
6. AMK DUGO SELO 12 18 22 12 11 75
7. AK INA ZAGREB 15 - 15 12 11 53
8. AK BUZET AUTOSPORT 10 - 20 8 13 51
9. AMK SKOK RACING - 12 6 12 10 40
10. AAMK SVEUČILIŠTE - - 10 - 20 30
11. ISTRA RACING TEAM 12 0 - - - 12
 
REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 4 5 Ukup.
1. FEROTRANS SAMOBOR 28 20 40 15 30 133
2. RIVANOL MAZIVA - - 37 35 27 99
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA