štopericaciljna zastavica 1. 08.-11.06.05. - INA Croatia Delta
2. 01.-02.07.05. - Dugo Selo
3. 02.-03.09.05. - Velenje (SLO)
4. 28.-29.10.05. - Opatija
5. 12.-13.11.05. - Poreč
6. 03.-04.12.05. - Opatija
PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
KONAČNI REZULTATI
U skladu sa istima mogu se održati svečana proglašenja i podjele športskih priznanja.
VOZAČI SUVOZAČI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Toni Klinc AK Delta 15 [od] 10 10 8 10 53
2. Damir Bruner AMD Zanatlija 0 10 6 [od] 6 6 28
3. Mercedesz Gergye Stille-Dukko-Lux - 6 8 5 isk - 19
4. Saša Bitterman AK Astra 1,5 [isk] 1 2 3 8 15,5
5. Luka Marjanović AK Delta - 3 5 3 4 od 15
6. Denis Pikula AK Delta 4,5 od od 4 5 - 13,5
7. Petr Stary Styllex Tuning 12 - - - - - 12
8. Tin Mikulec AMK Stubaki 0 1 [od] 6 0 5 12
9. Miran Kacin Dunlop-OMV Racing - - - - 10 - 10
10. Synac Franta AH Auto s.r.o. 9 - - - - - 9
11. Zoran Raštegorac AK Delta 0 8 - - - - 8
12. Dayana Pizzol Shary Simone Campedelli - - - 8 - - 8
13. Julius Gal Hella Czech National Team 7,5 - - - - - 7,5
14. Alena Benešova Czech National Hroch Team 6 - - - - - 6
15. Janez Kumše Amortizer RT - 4 2 od - - 6
16. Martina Maretić AK Delta 0 5 0 0 [od] 0 5
17. Ante Ujević AK Delta od - 4 0 - - 4
18. Klemen Babnik AMK Dugo Selo - od od od od 4 4
19. Julianna Nyirfas Georg Johannes Reitsperger 3 od - - - - 3
20. Peter Pavček Viator&Vektor Racing Team 0 0 3 0 0 - 3
21. Davor Matun AMK Siget [od] 0 0 0 0 3 3
22. Edvard Čuk AK MPI Racing - - - 1 2 - 3
23. Giulio Gherardini Gorizia Corse - - - - - 2 2
24. Silvijo Ščukanec AK Delta od 2 - - - 0 2
25. Enej Ložnar Kranjc AK MPI Racing - - - - 1 - 1
26. Ivan Pogačić AK Delta - od - 0 od 1 1
 
GRUPA N
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Damir Bruner AMD Zanatlija 3 10 8 [od] 8 8 37
2. Mercedesz Gergye Stille-Dukko-Lux - 8 10 8 isk - 26
3. Saša Bitterman AK Astra 4,5 [isk] 3 4 4 10 25,5
4. Luka Marjanović AK Delta - 6 6 5 5 od 22
5. Denis Pikula AK Delta 7,5 od od 6 6 - 19,5
6. Petr Stary Styllex Tuning 15 - - - - - 15
7. Synac Franta AH Auto s.r.o. 12 - - - - - 12
8. Dayana Pizzol Shary Simone Campedelli - - - 10 - - 10
9. Miran Kacin Dunlop-OMV Racing - - - - 10 - 10
10. Julius Gal Hella Czech National Team 9 - - - - - 9
11. Davor Matun AMK Siget - - 2 0 1 6 9
12. Peter Pavček Viator&Vektor Racing Team 0 2 4 3 0 - 9
13. Ante Ujević AK Delta od - 5 2 - - 7
14. Mislav Batan AMK Siget 0 4 1 [od] od 2 7
15. Julianna Nyirfas Georg Johannes Reitsperger 6 - - - - - 6
16. Silvijo Ščukanec AK Delta od 5 - - - - 5
17. Giulio Gherardini Gorizia Corse - - - - - 5 5
18. Darko Karanović AK Astra - - - - - 4 4
19. Marijan Stublić AMK Dugo Selo 0 3 - - - - 3
20. Enej Ložnar Kranjc AK MPI Racing - - - - 3 - 3
21. Luka Benossi Gorizia Corse - - - - 0 3 3
22. Fabio Grendene Gorizia Corse - - - - 2 1 3
23. Marco Fachin Scuderia Friuli 1,5 - - - - - 1,5
24. Zoran Lade AMD Opatija - - - 1 od - 1
25. Dina Orešić AMK Dugo Selo 0 1 - od - 0 1
- Željko Sutlović AK Delta 0 0 - 0 0 0 0
- Tomislav Tomašković AMK Stubaki [od] 0 od 0 0 0 0
- Slaven Dedić AK Delta - - - 0 0 0 0
- Hrvoje Janković AK Delta 0 od 0 - - - 0
- Lana Sutlović AK Delta 0 0 - - - - 0
- Božidar Vesnić Interspeed Racing Team - - - 0 0 - 0
- Marija Kogej DAS Koleselj - - - 0 - 0 0
- Marko Čerič DD Oktan 0 - - - od - 0
- Marin Stojanov AK Speedy od 0 - - - - 0
- Željko Kostanjski AK Delta - - od 0 - - 0
- Stefano Iermani Gorizia Corse - - - - 0 od 0
- Miroslav Glavač AMK Stubaki 0 - - - - - 0
- Martina Maretić AK Delta 0 - - - - - 0
- Gabriele Ölsinger MSC Molln 0 - - - - - 0
- Alen Sekula AK Dubrava 0 - - - - - 0
- Sanda Tolić AK Delta 0 - - - - - 0
- Igor Ban AK Delta - 0 - - - - 0
- Zoltan Balog MAFC Autosport - - - 0 - - 0
- Denis Đimoti AK Delta - - - 0 - - 0
- Igor Bole Mauro Bole - - - - 0 - 0
- Pavel Dresler Motocarsport Zadverice - - - - 0 - 0
- Marino Ivančić AMK Skok Racing - - - - 0 - 0
- Senad Sirotić Istra Racing Team - - - - 0 - 0
- Boris Tonejc AK Olimpija - - - - 0 - 0
- Dubravka Zaharija AK Rijeka - - - - 0 - 0
- Fabrizio Colja Andrea Jurincich - - - - - 0 0
- Vladimir Poredski AK Delta od - - od od - 0
- Dejan Dimitrijević AK Dubrava od od - - - - 0
- Želimir Osenk SAK Sarajevo - od - od - - 0
- Saša Parać AMD INA Millennium - - - od - od 0
- Jean Campeis Claudio De Cecco od - - - - - 0
- Gordan Čikeš AK Delta od - - - - - 0
- Zita Lengyel MAFC od - - - - - 0
- Vaclav Tesar Klub Fox Racing Team od - - - - - 0
- Saniel Dabić AK Delta - od - - - - 0
- Spomenko Garguljak AMK Dugo Selo - od - - - - 0
- Alen Stelmah AK Delta - od - - - - 0
- Romeo Matulja AK Rijeka - - - od - - 0
- Christian Turina Mauro Bole - - - od - - 0
- Aleš Bele AK Olimpija - - - - od - 0
- Mario Milokanović AMK Skok Racing - - - - od - 0
- Mladenka Radović AK Buzet Autosport - - - - od - 0
- Bernard Ritoša AMK Dugo Selo - - - - od - 0
- Ivica Ujević AK Astra - - - - od - 0
- Igor Črnac AK Rijeka - - - - - od 0
- Kristijan Koraca Istra Racing Team - - - - - od 0
- Darko Lah AK Olimpija - - - - - od 0
- Andrea Mustać AMD Opatija - - - - - od 0
- Flavio Minozzi Key Racing - - - ns - - 0
- Robert Baran Silvester Mikulaštik - isk - - - - 0
 
GRUPA A
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Toni Klinc AK Delta 15 [od] 10 10 10 10 55
2. Tin Mikulec AMK Stubaki 9 5 [od] 8 6 8 36
3. Martina Maretić AK Delta - 8 6 4 od 2 20
4. Edvard Čuk AK MPI Racing - - - 6 8 - 14
5. Janez Kumše Amortizer RT - 6 8 od - - 14
6. Alena Benešova Czech National Hroch Team 12 - - - - - 12
7. Zoran Raštegorac AK Delta 0 10 - - - - 10
8. Reno Turk AK Delta - - - 0 5 4 9
9. Helena Kopelentova Autosport Plzen v AČR 7,5 - - - - - 7,5
10. Jiri Vajdak ATC Racing Team v AČR 6 - - - - - 6
11. Klemen Babnik AMK Dugo Selo - od od od od 6 6
12. Tomi Cerjak AK Olimpija - - 5 - - - 5
13. Michael Schauderma Georg Reitsperger - - - 5 - - 5
14. Ivan Pogačić AK Delta - od - 0 od 5 5
15. Ondrej Novak Lubomir Vokal 4,5 - - - - - 4,5
16. Davor Matun AMK Siget od 4 - - - - 4
17. Dino Stelmah AK Delta - - - 0 4 - 4
18. Robertl Vojvodić AK Dubrava 0 0 4 0 0 - 4
19. Branimir Kučko AMK Siget od 2 - 0 2 0 4
20. Richard Schützner Montcar Autosport v AČR 3 - - - - - 3
21. Danijel Šola AK HBT Racing - 3 - - - - 3
22. Damir Prelčić AMD Matulji Racing - - - 3 - - 3
23. Silvijo Ščukanec AK Delta - - - - - 3 3
24. Boštjan Kretič AMD Gorica - - - - 3 od 3
25. Joszef Kerekes Stille-Dukko-Lux - - - 2 od - 2
26. Marko Pristov AK Olimpija 1,5 0 - - - - 1,5
27. David Mrzljak AMK Siget - - - 1 - - 1
28. Valter Mršnik AK Olimpija - - - 0 1 - 1
29. Allan Šafarić AK Delta 0 1 - 0 0 - 1
30. Alessandro Cepek Spartaco Brizzi - - - - - 1 1
- Denis Vidović AMK Siget od 0 - 0 0 od 0
- Zoran Harapin AMD Matulji Racing od 0 - 0 0 - 0
- Ivan Jaranović AK Rijeka - - - 0 - 0 0
- Igor Golojka AK Buzet Autosport - - - - 0 0 0
- Goran Svaton AK Delta od - - 0 - - 0
- Giovanni Zandegiacomo Gorizia Corse od - - 0 - - 0
- Elena Golojka AK Buzet Autosport - - - - 0 od 0
- Piercarlo Donda Gorizia Corse - - - - od 0 0
- Martin Pech Auto Power s.r.o. 0 - - - - - 0
- Martin Syn Prima Auto AK 0 - - - - - 0
- Roman Vorel Josef Sedlaček 0 - - - - - 0
- Igor Črnac AK Rijeka - - - 0 - - 0
- Luka Hlebec AMD Matulji Racing - - - 0 - - 0
- Matej Bobič ŠD Casrst 04 - - - - 0 - 0
- Vedran Bužić AK Buzet Autosport - - - - 0 - 0
- Michaela Mair Il Mercatino Racing Team - - - - 0 - 0
- Jan Medved AK MPI Racing - - - - 0 - 0
- S. Nicoletti Torino Corse - - - - 0 - 0
- Maria Rumpler Karl Rumpler - - - - 0 - 0
- Blaž Selan DAS Koleselj - - - - 0 - 0
- Siniša Dereta AMK Siget ns - - od ns od 0
- Bojan Krota AK Buzet Autosport - - - - od od 0
- Nenad Puzić AMK Siget - - - - od od 0
- Miroslav Juračić AMK Siget od isk - - - - 0
- Janos Balogh Pacotti Motorsport od - - - - - 0
- Andrija Pašalić AK Delta od - - - - - 0
- Tomislav Pospiš AMD Zanatlija od - - - - - 0
- Zoltan Siroki Kusza Rallye Team od - - - - - 0
- Zvonimir Zulle AMD INA Millen.Cerini od - - - - - 0
- Dejan Dimitrijević AK Dubrava - od - - - - 0
- Valin Dimitrijević AMD Zanatlija - od - - - - 0
- Julianna Nyirfas Pacotti Motorsport - od - - - - 0
- Standa Saifrt Lumir Galia - od - - - - 0
- Maja Rojšek EZ Racing - - od - - - 0
- Mladen Butorac AMK Dugo Selo - - - od - - 0
- Sebastijan Ivšić AMD Matulji Racing - - - od - - 0
- Darko Živković AMD Matulji Racing - - - od - - 0
- S. Facelli Torino Corse - - - - od - 0
- Andrej Kavčič ŠD Casrst 04 - - - - od - 0
- Alex Kovač AK MPI Racing - - - - od - 0
- Maja Hribar AK MPI Racing - - - - - od 0
- Jure Mlekuž Cerkno Racing - - - - - od 0
- Dubravka Zaharija AK Rijeka - - - - - od 0
 
KLASA N1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Dina Orešić AMK Dugo Selo 15 10 - od - 8 33
2. Tomislav Tomašković AMK Stubaki [od] 5 od 8 6 6 25
3. Marija Kogej DAS Koleselj - - - 10 - 10 20
4. Lana Sutlović AK Delta 12 4 - - - - 16
5. Slaven Dedić AK Delta - - - 6 5 5 16
6. Senad Sirotić Istra Racing Team - - - - 10 - 10
7. Igor Ban AK Delta - 8 - - - - 8
8. Marino Ivančić AMK Skok Racing - - - - 8 - 8
9. Marin Stojanov AK Speedy od 6 - - - - 6
- Vladimir Poredski AK Delta od - - od od - 0
- Mladenka Radović AK Buzet Autosport - - - - od - 0
- Kristijan Koraca Istra Racing Team - - - - - od 0
- Flavio Minozzi Key Racing - - - ns - - 0
 
KLASA N2+N3
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Peter Pavček Viator&Vektor Racing Team 9 6 10 10 5 - 40
2. Mislav Batan AMK Siget 12 10 6 [od] od 5 33
3. Davor Matun AMK Siget - - 8 6 6 10 30
4. Marco Fachin Scuderia Friuli 15 - - - - - 15
5. Marijan Stublić AMK Dugo Selo 6 8 - - - - 14
6. Željko Sutlović AK Delta 3 5 - 4 0 2 14
7. Fabio Grendene Gorizia Corse - - - - 8 4 12
8. Enej Ložnar Kranjc AK MPI Racing - - - - 10 - 10
9. Luka Benossi Gorizia Corse - - - - 3 6 9
10. Hrvoje Janković AK Delta 4,5 od 4 - - - 8,5
11. Zoran Lade AMD Opatija - - - 8 od - 8
12. Giulio Gherardini Gorizia Corse - - - - - 8 8
13. Marko Čerič DD Oktan 7,5 - - - od - 7,5
14. Zoltan Balog MAFC Autosport - - - 5 - - 5
15. Boris Tonejc AK Olimpija - - - - 4 - 4
16. Denis Đimoti AK Delta - - - 3 - - 3
17. Fabrizio Colja Andrea Jurincich - - - - - 3 3
18. Pavel Dresler Motocarsport Zadverice - - - - 2 - 2
19. Sanda Tolić AK Delta 1,5 - - - - - 1,5
20. Dubravka Zaharija AK Rijeka - - - - 1 - 1
- Stefano Iermani Gorizia Corse - - - - 0 od 0
- Alen Sekula AK Dubrava 0 - - - - - 0
- Christian Turina Mauro Bole - - - 0 - - 0
- Igor Bole Mauro Bole - - - - 0 - 0
- Želimir Osenk SAK Sarajevo - od - od - - 0
- Saša Parać AMD INA Millennium - - - od - od 0
- Gordan Čikeš AK Delta od - - - - - 0
- Zita Lengyel MAFC od - - - - - 0
- Silvijo Ščukanec AK Delta od - - - - - 0
- Saniel Dabić AK Delta - od - - - - 0
- Spomenko Garguljak AMK Dugo Selo - od - - - - 0
- Alen Stelmah AK Delta - od - - - - 0
- Romeo Matulja AK Rijeka - - - od - - 0
- Mario Milokanović AMK Skok Racing - - - - od - 0
- Bernard Ritoša AMK Dugo Selo - - - - od - 0
- Igor Črnac AK Rijeka - - - - - od 0
- Darko Lah AK Olimpija - - - - - od 0
- Andrea Mustać AMD Opatija - - - - - od 0
 
KLASA A5
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Reno Turk AK Delta - - - 10 10 8 28
2. Tin Mikulec AMK Stubaki 15 10 - - - - 25
3. Robert Vojvodić AK Dubrava 1,5 4 8 5 2 - 20,5
4. Ivan Pogačić AK Delta - od - 6 od 10 16
5. Valter Mršnik AK Olimpija - - - 8 6 - 14
6. Helena Kopelentova Autosport Plzen v AČR 12 - - - - - 12
7. Tomi Cerjak AK Olimpija - - 10 - - - 10
8. Branimir Kučko AMK Siget od 6 - 4 - - 10
9. Marko Pristov AK Olimpija 4,5 5 - - - - 9,5
10. Jiri Vajdak ATC Racing Team v AČR 9 - - - - - 9
11. Danijel Šola AK HBT Racing - 8 - - - - 8
12. Boštjan Kretič AMD Gorica - - - - 8 od 8
13. Ondrej Novak Lubomir Vokal 7,5 - - - - - 7,5
14. Richard Schützner Montcar Autosport v AČR 6 - - - - - 6
15. Alessandro Cepek Spartaco Brizzi - - - - - 6 6
16. Zoran Harapin AMD Matulji Racing od 3 - 3 0 - 6
17. Vedran Bužić AK Buzet Autosport - - - - 5 - 5
18. Piercarlo Donda Il Mercatino Racing Team - - - - - 5 5
19. Blaž Selan DAS Koleselj - - - - 4 - 4
20. Roman Vorel Josef Sedlaček 3 - - - - - 3
21. Jan Medved AK MPI Racing - - - - 3 - 3
22. Goran Svaton AK Delta od - - 2 - - 2
23. Michaela Mair Il Mercatino Racing Team - - - - 1 - 1
- Martin Pech Auto Power s.r.o. 0 - - - - - 0
- Matej Bobič ŠD Casrst 04 - - - - 0 - 0
- Andrija Pašalić AK Delta od - - - - - 0
- Tomislav Pospiš AMD Zanatlija od - - - - - 0
- Zoltan Siroki Kusza Rallye Team od - - - - - 0
- Andrej Kavčič ŠD Casrst 04 - - - - od - 0
- Alex Kovač AK MPI Racing - - - - od - 0
- Maja Hribar AK MPI Racing - - - - - od 0
- Jure Mlekuž Cerkno Racing - - - - - od 0
 
KLASA A6+A7
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Toni Klinc AK Delta 15 od - 10 10 10 45
2. Tin Mikulec AMK Stubaki - - od 8 6 8 22
3. Zoran Raštegorac AK Delta 7,5 10 - - - - 17,5
4. Allan Šafarić AK Delta 6 8 - 2 0 - 16
5. Edvard Čuk AK MPI Racing - - - 6 8 - 14
6. Denis Vidović AMK Siget od 6 - 3 4 od 13
7. Alena Benešova Czech National Hroch Team 12 - - - - - 12
8. Martin Syn Prima Auto AK 9 - - - - - 9
9. Silvijo Ščukanec AK Delta - - - - - 6 6
10. Igor Golojka AK Buzet Autosport - - - - 1 5 6
11. Igor Črnac AK Rijeka - - - 5 - - 5
12. Dino Stelmah AK Delta - - - 0 5 - 5
13. Luka Hlebec AMD Matulji Racing - - - 4 - - 4
14. Ivan Jaranović AK Rijeka - - - 0 - 4 4
15. S. Nicoletti Torino Corse - - - - 3 - 3
16. Elena Golojka AK Buzet Autosport - - - - 2 od 2
17. Giovanni Zandegiacomo Gorizia Corse od - - 1 - - 1
- Bojan Krota AK Buzet Autosport - - - - od od 0
- Valin Dimitrijević AMD Zanatlija - od - - - - 0
- Standa Saifrt Lumir Galia - od - - - - 0
- Darko Živković AMD Matulji Racing - - - od - - 0
- Piercarlo Donda Gorizia Corse - - - - od - 0
- Jozsef Kerekes Aquincum Racing - - - - od - 0
- Dubravka Zaharija AK Rijeka - - - - - od 0
 
VOZAČI SUVOZAČI
Generalni sponzor HAKS-a: INA