štopericaciljna zastavica 1. 08.-11.06.05. - INA Croatia Delta
2. 01.-02.07.05. - Dugo Selo
3. 02.-03.09.05. - Velenje (SLO)
4. 28.-29.10.05. - Opatija
5. 12.-13.11.05. - Poreč
6. 03.-04.12.05. - Opatija
PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
KONAČNI REZULTATI
U skladu sa istima mogu se održati svečana proglašenja i podjele športskih priznanja.
VOZAČI SUVOZAČI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Juraj Šebalj AK Astra 15 [od] 10 10 8 10 53
2. Daniel Šaškin Istra Racing Team 0 10 6 [od] 6 6 28
3. Marin Galić AMD Matulji Racing 0 8 [od] 6 0 5 19
4. Janos Szilagyi Stille-Dukko-Lux - 6 8 5 isk - 19
5. Saša Stanišić AK Astra 1,5 [isk] 1 2 3 8 15,5
6. Antun Filipec AMK Siget - 3 5 3 4 od 15
7. Jaki Franja AMD Zanatlija 4,5 od od 4 5 - 13,5
8. Joszef Bereš jr. Styllex Tuning 12 - - - - - 12
9. Andrej Jereb Dunlop-OMV Racing - - - - 10 - 10
10. Jan Votava AH Auto s.r.o. 9 - - - - - 9
11. Simone Campedelli Simone Campedelli - - - 8 - - 8
12. Vaclav Arazim Hella Czech National Team 7,5 - - - - - 7,5
13. Josef Petak Czech National Hroch Team 6 - - - - - 6
14. Boštjan Turk Amortizer RT - 4 2 od - - 6
15. Siniša Crnojević AK Delta 0 5 0 0 [od] 0 5
16. Nenad Lončarić AK Astra od - 4 0 od - 4
17. Domen Agnič AMK Dugo Selo - od od od od 4 4
18. Georg Reitsperger Georg Johannes Reitsperger 3 - - 0 - - 3
19. Gašper Iljaž Viator&Vektor Racing Team 0 0 3 0 0 - 3
20. Robert Markt AMK Siget [od] isk 0 0 0 3 3
21. Alex Humar AK MPI Racing - - - 1 2 - 3
22. Marko Cavor AMD Zanatlija 0 2 - - - - 2
23. Andrej Juretić Gorizia Corse - - - - - 2 2
24. Rok Turk AK MPI Racing - - - - 1 - 1
25. Željko Sopić AK Delta 0 1 - 0 0 0 1
26. Damir Vlašić AK Delta od od - 0 od 1 1
 
GRUPA N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Daniel Šaškin Istra Racing Team 3 10 8 [od] 8 8 37
2. Janos Szilagyi Stille-Dukko-Lux - 8 10 8 isk - 26
3. Saša Stanišić AK Astra 4,5 [isk] 3 4 4 10 25,5
4. Antun Filipec AMK Siget - 6 6 5 5 od 22
5. Jaki Franja AMD Zanatlija 7,5 od od 6 6 - 19,5
6. Joszef Bereš jr. Styllex Tuning 15 - - - - - 15
7. Jan Votava AH Auto s.r.o. 12 - - - - - 12
8. Simone Campedelli Simone Campedelli - - - 10 - - 10
9. Andrej Jereb Dunlop-OMV Racing - - - - 10 - 10
10. Vaclav Arazim Hella Czech National Team 9 - - - - - 9
11. Robert Markt AMK Siget - - 2 0 1 6 9
12. Gašper Iljaž Viator&Vektor Racing Team 0 2 4 3 0 - 9
13. Nenad Lončarić AK Astra od - 5 2 od - 7
14. Tihomir Simon AMK Siget 0 4 1 [od] od 2 7
15. Georg Reitsperger Georg Johannes Reitsperger 6 - - - - - 6
16. Marko Cavor AMD Zanatlija 0 5 - - - - 5
17. Andrej Juretić Gorizia Corse - - - - - 5 5
18. Ivan Čibej AK Astra - - - - - 4 4
19. Hrvoje Srpak AMK Dugo Selo 0 3 - - - - 3
20. Rok Turk AK MPI Racing - - - - 3 - 3
21. Walter Vida Gorizia Corse - - - - 0 3 3
22. Silvano Grendene Gorizia Corse - - - - 2 1 3
23. Fabio Soravito Scuderia Friuli 1,5 - - - - - 1,5
24. Branko Jemrić AK Astra 0 1 - od - 0 1
25. Igor Puž AMD Opatija - - - 1 od od 1
- Boro Mateša AMD Matulji Racing 0 0 - 0 0 0 0
- Branko Labaš AMK Stubaki [od] 0 od 0 0 0 0
- Andrej Veronek AK Delta 0 od 0 0 - - 0
- Zoran Raštegorac AK Delta - - - 0 0 0 0
- Željko Jusup AMD Zanatlija 0 0 - - - - 0
- Miloš Komljenović Interspeed Racing Team - - - 0 0 - 0
- Matija Kos DAS Koleselj - - - 0 - 0 0
- Dino Stelmah AK Delta 0 od - - - - 0
- Sašo Vusič DD Oktan 0 - - - od - 0
- Marko Šuto AK Speedy od 0 - - - - 0
- Laszlo Lengyel MAFC od - - 0 - - 0
- Ivica Vučetić AK Astra - - od 0 - - 0
- Mauro Bole Mauro Bole - - - od 0 - 0
- Marin Koraca Istra Racing Team - - - - 0 od 0
- Luigi Terpin Gorizia Corse - - - - 0 od 0
- Siniša Crnojević AK Delta 0 - - - - - 0
- Oto M.Juričev-Martinčev AK Delta 0 - - - - - 0
- Peter Ölsinger MSC Molln 0 - - - - - 0
- Mišel Beti AK Delta - 0 - - - - 0
- Marko Jelić Istra Racing Team - - - - 0 - 0
- Miran Jerman AK Olimpija - - - - 0 - 0
- Petr Matejovsky Motocarsport Zadverice - - - - 0 - 0
- Marin Nežić AMK Skok Racing - - - - 0 - 0
- Andrea Jurincich Andrea Jurincich - - - - - 0 0
- Bruno Boršić AMK Dugo Selo od - - od od - 0
- Robert Novosel AK Delta od od - - - - 0
- Zakir Oković SAK Sarajevo - od - od - - 0
- Danijel Lukić AMD INA Millennium - - - od - od 0
- Nenad Damarija AK Delta od - - - - - 0
- Claudio De Cecco Claudio De Cecco od - - - - - 0
- Dražen Pigl AK Delta od - - - - - 0
- Marcel Tuček Klub Fox Racing Team od - - - - - 0
- Dean Orešić AMK Dugo Selo - od - - - - 0
- Marin Čohar AK Rijeka - - - od - - 0
- Evgen Gunjač AK Olimpija - - - - od - 0
- Edi Milokanović AMK Skok Racing - - - - od - 0
- Vedran Radović AK Buzet Autosport - - - - od - 0
- Mićo Rajšić AMK Dugo Selo - - - - od - 0
- Borut Bratina AK Olimpija - - - - - od 0
- Dejan Dimitrijević AK Dubrava - - - - - od 0
- Paolo Di Pinto Key Racing - - - ns - - 0
- Silvester Mikulaštik Silvester Mikulaštik - isk - - - - 0
 
GRUPA A
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Juraj Šebalj AK Astra 15 [od] 10 10 10 10 55
2. Marin Galić AMD Matulji Racing 0 10 [od] 8 6 8 32
3. Željko Sopić AK Delta 9 5 - 0 5 4 23
4. Siniša Crnojević AK Delta - 8 6 4 od 2 20
5. Alex Humar AK MPI Racing - - - 6 8 - 14
6. Boštjan Turk Amortizer RT - 6 8 od - - 14
7. Josef Petak Czech National Hroch Team 12 - - - - - 12
8. Ladislav Kopelent Autosport Plzen v AČR 7,5 - - - - - 7,5
9. Miha Prek AK Olimpija 1,5 0 5 0 1 - 7,5
10. Dražen Pigl AK Delta - od - 0 4 3 7
11. Antonin Novak ATC Racing Team v AČR 6 - - - - - 6
12. Domen Agnič AMK Dugo Selo - od od od od 6 6
13. Georg Reitsperger Georg Reitsperger - - - 5 - - 5
14. Damir Vlašić AK Delta od od - 0 od 5 5
15. Lubomir Vokal Lubomir Vokal 4,5 - - - - - 4,5
16. Dean Saftić AMD Matulji Racing od 4 - od - - 4
17. Daniel Vojvodić AK Dubrava 0 0 4 0 0 - 4
18. Antun Vrbanović AMK Siget od 2 - 0 2 0 4
19. Ernst Sommerbauer Montcar Autosport v AČR 3 - - - - - 3
20. Miro Birt AK HBT Racing - 3 - - - - 3
21. Željko Drenjančević AMD Matulji Racing - - - 3 - - 3
22. Uroš Petrič AMD Gorica - - - - 3 od 3
23. Peter Hanzely Stille-Dukko-Lux - - - 2 - - 2
24. Tomislav Škalić AMK Siget - - - 1 - - 1
25. Spartaco Brizzi Spartaco Brizzi - - - - - 1 1
26. Rino Usmiani AK Dubrava 0 1 - 0 0 od 1
- Siniša Milinković AMK Siget od 0 - 0 0 od 0
- Tomislav Šiprak AMD Matulji Racing od 0 - 0 0 - 0
- Mario Jurišić AK Rijeka - - - 0 - 0 0
- Gabriel Santos Il Mercatino Racing Team - - - - 0 0 0
- Ivan Sinčić AK Buzet Autosport - - - - 0 0 0
- Davor Fiket AMD Zanatlija od - - 0 - - 0
- Piero Pellizon Gorizia Corse od - - 0 - - 0
- Mladen Žulić AK Buzet Autosport - - - - 0 od 0
- Jozef Hoštak Prima Auto AK 0 - - - - - 0
- Miroslav Levora Auto Power s.r.o. 0 - - - - - 0
- Josef Sedlaček Josef Sedlaček 0 - - - - - 0
- Marin Petrić AK Rijeka - - - 0 - - 0
- Zoran Srok AMD Matulji Racing - - - 0 - - 0
- Ricardo Alla Torino Corse - - - - 0 - 0
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - 0 - 0
- Franko Komel ŠD Casrst 04 - - - - 0 - 0
- Karl Rumpler Karl Rumpler - - - - 0 - 0
- Martin Štucin AK MPI Racing - - - - 0 - 0
- Gašper Verbič DAS Koleselj - - - - 0 - 0
- Goran Francetić AMK Siget od - - - od od 0
- Dražen Čurić AMK Siget ns - - od ns od 0
- Karoly Angyalfi Pacotti Motorsport od od - - - - 0
- Alfio Štoković AK Buzet Autosport - - - - od od 0
- Robert Markt AMK Siget od isk - - - - 0
- Akos Csegezi Kusza Rallye Team od - - - - - 0
- Tomislav Postružin AMD Zanatlija od - - - - - 0
- Alen Franja AMD Zanatlija - od - - - - 0
- Lumir Galia Lumir Galia - od - - - - 0
- Miha Rihtar EZ Racing - - od - - - 0
- Dejan Kirinčić AMD Matulji Racing - - - od - - 0
- Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - od - - 0
- P.G. Facelli Torino Corse - - - - od - 0
- Boštjan Frančeškin ŠD Casrst 04 - - - - od - 0
- Zoltan Pryma Aquincum Racing - - - - od - 0
- Simon Trobec AK MPI Racing - - - - od - 0
- Giovanni Zandegiacomo Gorizia Corse - - - - od - 0
- Dejan Mlekuž Cerkno Racing - - - - - od 0
- Andrej Mrak AK MPI Racing - - - - - od 0
 
KLASA N1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Branko Jemrić AK Astra 15 10 - od - 8 33
2. Branko Labaš AMK Stubaki [od] 5 od 8 6 6 25
3. Matija Kos DAS Koleselj - - - 10 - 10 20
4. Željko Jusup AMD Zanatlija 12 4 - - - - 16
5. Zoran Raštegorac AK Delta - - - 6 5 5 16
6. Marin Koraca Istra Racing Team - - - - 10 od 10
7. Mišel Beti AK Delta - 8 - - - - 8
8. Marin Nežić AMK Skok Racing - - - - 8 - 8
9. Marko Šuto AK Speedy od 6 - - - - 6
- Bruno Boršić AMK Dugo Selo od - - od od - 0
- Vedran Radović AK Buzet Autosport - - - - od - 0
- Paolo Di Pinto Key Racing - - - ns - - 0
 
KLASA N2+N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Gašper Iljaž Viator&Vektor Racing Team 9 6 10 10 5 - 40
2. Tihomir Simon AMK Siget 12 10 6 [od] od 5 33
3. Robert Markt AMK Siget - - 8 6 6 10 30
4. Fabio Soravito Scuderia Friuli 15 - - - - - 15
5. Hrvoje Srpak AMK Dugo Selo 6 8 - - - - 14
6. Boro Mateša AMD Matulji Racing 3 5 - 4 0 2 14
7. Andrej Veronek AK Delta 4,5 od 5 3 - - 12,5
8. Silvano Grendene Gorizia Corse - - - - 8 4 12
9. Rok Turk AK MPI Racing - - - - 10 - 10
10. Walter Vida Gorizia Corse - - - - 3 6 9
11. Andrej Juretić Gorizia Corse - - - - - 8 8
12. Igor Puž AMD Opatija - - - 8 od od 8
13. Sašo Vusič DD Oktan 7,5 - - - od - 7,5
14. Laszlo Lengyel MAFC od - - 5 - - 5
15. Miran Jerman AK Olimpija - - - - 4 - 4
16. Andrea Jurincich Andrea Jurincich - - - - - 3 3
17. Petr Matejovsky Motocarsport Zadverice - - - - 2 - 2
18. Oto M.Juričev-Martinčev AK Delta 1,5 - - - - - 1,5
19. Marko Jelić Istra Racing Team - - - - 1 - 1
- Dino Stelmah AK Delta 0 od - - - - 0
- Mauro Bole Mauro Bole - - - od 0 - 0
- Luigi Terpin Gorizia Corse - - - - 0 od 0
- Robert Novosel AK Delta od od - - - - 0
- Zakir Oković SAK Sarajevo - od - od - - 0
- Danijel Lukić AMD INA Millennium - - - od - od 0
- Nenad Damarija AK Delta od - - - - - 0
- Dean Orešić AMK Dugo Selo - od - - - - 0
- Marin Čohar AK Rijeka - - - od - - 0
- Edi Milokanović AMK Skok Racing - - - - od - 0
- Mićo Rajšić AMK Dugo Selo - - - - od - 0
- Borut Bratina AK Olimpija - - - - - od 0
- Dejan Dimitrijević AK Dubrava - - - - - od 0
 
KLASA A5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Željko Sopić AK Delta 15 10 - 10 10 8 53
2. Miha Prek AK Olimpija 4,5 5 10 8 6 - 33,5
3. Daniel Vojvodić AK Dubrava 1,5 4 8 5 2 - 20,5
4. Damir Vlašić AK Delta od od - 6 od 10 16
5. Ladislav Kopelent Autosport Plzen v AČR 12 - - - - - 12
6. Antun Vrbanović AMK Siget od 6 - 4 - - 10
7. Antonin Novak ATC Racing Team v AČR 9 - - - - - 9
8. Miro Birt AK HBT Racing - 8 - - - - 8
9. Uroš Petrič AMD Gorica - - - - 8 od 8
10. Lubomir Vokal Lubomir Vokal 7,5 - - - - - 7,5
11. Ernst Sommerbauer Montcar Autosport v AČR 6 - - - - - 6
12. Spartaco Brizzi Spartaco Brizzi - - - - - 6 6
13. Gabriel Santos ll Mercatino Racing Team - - - - 1 5 6
14. Tomislav Šiprak AMD Matulji Racing od 3 - 3 0 - 6
15. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - 5 - 5
16. Gašper Verbič DAS Koleselj - - - - 4 - 4
17. Martin Štucin AK MPI Racing - - - - 3 - 3
18. Josef Sedlaček Josef Sedlaček 3 - - - - - 3
19. Davor Fiket AMD Zanatlija od - - 2 - - 2
- Miroslav Levora Auto Power s.r.o. 0 - - - - - 0
- Franko Komel ŠD Casrst 04 - - - - 0 - 0
- Akos Csegezi Kusza Rallye Team od - - - - - 0
- Tomislav Postružin AMD Zanatlija od - - - - - 0
- Boštjan Frančeškin ŠD Casrst 04 - - - - od - 0
- Simon Trobec AK MPI Racing - - - - od - 0
- Dejan Mlekuž Cerkno Racing - - - - - od 0
- Andrej Mrak AK MPI Racing - - - - - od 0
 
KLASA A6+A7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Juraj Šebalj AK Astra 15 od - 10 10 10 45
2. Marin Galić AMD Matulji Racing 7,5 10 [od] 8 6 8 39,5
3. Rino Usmiani AK Dubrava 6 8 - 2 0 od 16
4. Alex Humar AK MPI Racing - - - 6 8 - 14
5. Siniša Milinković AMK Siget od 6 - 3 4 od 13
6. Josef Petak Czech National Hroch Team 12 - - - - - 12
7. Dražen Pigl AK Delta - - - 0 5 6 11
8. Jozef Hoštak Prima Auto AK 9 - - - - - 9
9. Ivan Sinčić AK Buzet Autosport - - - - 1 5 6
10. Marin Petrić AK Rijeka - - - 5 - - 5
11. Zoran Srok AMD Matulji Racing - - - 4 - - 4
12. Mario Jurišić AK Rijeka - - - 0 - 4 4
13. Ricardo Alla Torino Corse - - - - 3 - 3
14. Mladen Žulić AK Buzet Autosport - - - - 2 od 2
15. Piero Pellizon Gorizia Corse od - - 1 - - 1
- Alfio Štoković AK Buzet Autosport - - - - od od 0
- Alen Franja AMD Zanatlija - od - - - - 0
- Lumir Galia Lumir Galia - od - - - - 0
- Dejan Kirinčić AMD Matulji Racing - - - od - - 0
- Zoltan Pryma Aquincum Racing - - - - od - 0
- Giovanni Zandegiacomo Gorizia Corse - - - - od - 0
 
VOZAČI SUVOZAČI
Generalni sponzor HAKS-a: INA