štopericaciljna zastavica 1. 08.-11.06.05. - INA Croatia Delta
2. 01.-02.07.05. - Dugo Selo
3. 02.-03.09.05. - Velenje (SLO)
4. 28.-29.10.05. - Opatija
5. 12.-13.11.05. - Poreč
6. 03.-04.12.05. - Opatija
MEĐUNARODNO REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
PRVENSTVO HRVATSKE
KONAČNI REZULTATI
U skladu sa istima mogu se održati svečana proglašenja i podjele športskih priznanja.
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Juraj Šebalj AK Astra 15 [od] 10 10 10 10 55
2. Daniel Šaškin Istra Racing Team 7,5 10 8 [od] 8 6 39,5
3. Saša Stanišić AK Astra 9 [isk] 4 4 4 8 29
4. Jaki Franja AMD Zanatlija 12 od od 6 6 - 24
5. Marin Galić AMD Matulji Racing 0 8 [od] 8 3 5 24
6. Antun Filipec AMK Siget - 5 6 5 5 od 21
7. Siniša Crnojević AK Delta 4,5 6 3 3 [od] 0 16,5
8. Tihomir Simon AMK Siget 6 2 1 [od] od 0 9
9. Nenad Lončarić AK Astra od - 5 2 od - 7
10. Željko Sopić AK Delta 3 3 - 0 1 0 7
11. Robert Markt AMK Siget [od] isk 2 0 2 3 7
12. Marko Cavor AMD Zanatlija 1,5 4 - - - - 5,5
13. Domen Agnič AMK Dugo Selo - od od od od 4 4
14. Damir Vlašić AK Delta od od - 0 od 2 2
15. Hrvoje Srpak AMK Dugo Selo 0 1 - - - - 1
16. Željko Drenjančević AMD Matulji Racing - - - 1 - - 1
17. Ivan Čibej AK Astra - - - - - 1 1
 
GRUPA N
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Daniel Šaškin Istra Racing Team 9 10 10 [od] 10 8 47
2. Saša Stanišić AK Astra 12 [isk] 5 6 5 10 38
3. Jaki Franja AMD Zanatlija 15 od od 10 8 - 33
4. Antun Filipec AMK Siget - 8 8 8 6 od 30
5. Tihomir Simon AMK Siget 7,5 5 3 [od] od 4 19,5
6. Robert Markt AMK Siget - - 4 3 4 6 17
7. Nenad Lončarić AK Astra od - 6 5 od - 11
8. Marko Cavor AMD Zanatlija 4,5 6 - - - - 10,5
9. Branko Jemrić AK Astra 1,5 3 - od - 3 7,5
10. Hrvoje Srpak AMK Dugo Selo 3 4 - - - - 7
11. Siniša Crnojević AK Delta 6 - - - - - 6
12. Ivan Čibej AK Astra - - - - - 5 5
13. Boro Mateša AMD Matulji Racing 0 1 - 1 1 2 5
14. Igor Puž AMD Opatija - - - 4 od od 4
15. Marin Koraca Istra Racing Team - - - - 3 od 3
16. Mišel Beti AK Delta - 2 - - - - 2
17. Andrej Veronek AK Delta 0 od 2 0 - - 2
18. Ivica Vučetić AK Astra - - od 2 - - 2
19. Marko Jelić Istra Racing Team - - - - 2 - 2
20. Branko Labaš AMK Stubaki od 0 od 0 0 1 1
- Zoran Raštegorac AK Delta - - - 0 0 0 0
- Željko Jusup AMD Zanatlija 0 0 - - - - 0
- Dino Stelmah AK Delta 0 od - - - - 0
- Marko Šuto AK Speedy od 0 - - - - 0
- Oto M.Juričev-Martinčev AK Delta 0 - - - - - 0
- Marin Nežić AMK Skok Racing - - - - 0 - 0
- Bruno Boršić AMK Dugo Selo od - - od od - 0
- Robert Novosel AK Delta od od - - - - 0
- Daniel Lukić AMD INA Millennium - - - od - od 0
- Nenad Damarija AK Delta od - - - - - 0
- Dražen Pigl AK Delta od - - - - - 0
- Dean Orešić AMK Dugo Selo - od - - - - 0
- Marin Čohar AK Rijeka - - - od - - 0
- Edi Milokanović AMK Skok Racing - - - - od - 0
- Vedran Radović AK Buzet Autosport - - - - od - 0
- Mićo Rajšić AMK Dugo Selo - - - - od - 0
- Dejan Dimitrijević AK Dubrava - - - - - od 0
 
GRUPA A
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Juraj Šebalj AK Astra 15 [od] 10 10 10 10 55
2. Marin Galić AMD Matulji Racing 9 10 [od] 8 8 8 43
3. Željko Sopić AK Delta 12 6 - 2 6 4 30
4. Siniša Crnojević AK Delta - 8 8 6 od 2 24
5. Daniel Vojvodić AK Dubrava 6 1 6 0 1 - 14
6. Rino Usmiani AK Dubrava 7,5 2 - 0 0 od 9,5
7. Dražen Pigl AK Delta - od - 0 5 3 8
8. Antun Vrbanović AMK Siget od 3 - 0 4 1 8
9. Domen Agnič AMK Dugo Selo - od od od od 6 6
10. Damir Vlašić AK Delta od od - 1 od 5 6
11. Željko Drenjančević AMD Matulji Racing - - - 5 - - 5
12. Dean Saftić AMD Matulji Racing od 5 - od - - 5
13. Miro Birt AK HBT Racing - 4 - - - - 4
14. Tomislav Škalić AMK Siget - - - 4 - - 4
15. Marin Petrić AK Rijeka - - - 3 - - 3
16. Siniša Milinković AMK Siget od 0 - 0 3 od 3
17. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - 2 - 2
- Tomislav Šiprak AMD Matulji Racing od 0 - 0 0 - 0
- Mario Jurišić AK Rijeka - - - 0 - 0 0
- Ivan Sinčić AK Buzet Autosport - - - - 0 0 0
- Davor Fiket AMD Zanatlija od - - 0 - - 0
- Mladen Žulić AK Buzet Autosport - - - - 0 od 0
- Zoran Srok AMD Matulji Racing - - - 0 - - 0
- Goran Francetić AMK Siget od - - - od od 0
- Dražen Čurić AMK Siget ns - - od ns od 0
- Alfio Štoković AK Buzet Autosport - - - - od od 0
- Robert Markt AMK Siget od isk - - - - 0
- Tomislav Postružin AMD Zanatlija od - - - - - 0
- Alen Franja AMD Zanatlija - od - - - - 0
- Dejan Kirinčić AMD Matulji Racing - - - od - - 0
- Hrvoje Perharić AMK Dugo Selo - - - od - - 0
 
KLASA N1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Branko Jemrić AK Astra 15 10 - od - 10 35
2. Branko Labaš AMK Stubaki [od] 5 od 10 6 8 29
3. Zoran Raštegorac AK Delta - - - 8 5 6 19
4. Željko Jusup AMD Zanatlija 12 4 - - - - 16
5. Marin Koraca Istra Racing Team - - - - 10 od 10
6. Mišel Beti AK Delta - 8 - - - - 8
7. Marin Nežić AMK Skok Racing - - - - 8 - 8
8. Marko Šuto AK Speedy od 6 - - - - 6
- Bruno Boršić AMK Dugo Selo od - - od od - 0
- Vedran Radović AK Buzet Autosport - - - - od - 0
 
KLASA N2+N3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Tihomir Simon AMK Siget 15 10 8 [od] od 8 41
2. Robert Markt AMK Siget - - 10 8 10 10 38
3. Boro Mateša AMD Matulji Racing 7,5 6 - 6 6 6 31,5
4. Hrvoje Srpak AMK Dugo Selo 12 8 - - - - 20
5. Andrej Veronek AK Delta 9 od 6 5 - - 20
6. Igor Puž AMD Opatija - - - 10 od od 10
7. Marko Jelić Istra Racing Team - - - - 8 - 8
8. Oto M.Juričev-Martinčev AK Delta 6 - - - - - 6
9. Dino Stelmah AK Delta 4,5 od - - - - 4,5
- Robert Novosel AK Delta od od - - - - 0
- Daniel Lukić AMD INA Millennium - - - od - od 0
- Nenad Damarija AK Delta od - - - - - 0
- Dean Orešić AMK Dugo Selo - od - - - - 0
- Marin Čohar AK Rijeka - - - od - - 0
- Edi Milokanović AMK Skok Racing - - - - od - 0
- Mićo Rajšić AMK Dugo Selo - - - - od - 0
- Dejan Dimitrijević AK Dubrava - - - - - od 0
 
KLASA A5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Željko Sopić AK Delta 15 10 - 10 10 8 53
2. Daniel Vojvodić AK Dubrava 12 5 10 6 6 - 39
3. Damir Vlašić AK Delta od od - 8 od 10 18
4. Tomislav Šiprak AMD Matulji Racing od 4 - 4 5 - 13
5. Antun Vrbanović AMK Siget od 6 - 5 - - 11
6. Miro Birt AK HBT Racing - 8 - - - - 8
7. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - 8 - 8
8. Davor Fiket AMD Zanatlija od - - 3 - - 3
- Tomislav Postružin AMD Zanatlija od - - - - - 0
 
KLASA A6+A7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Marin Galić AMD Matulji Racing 12 10 [od] 8 8 8 46
2. Juraj Šebalj AK Astra 15 od - 10 10 10 45
3. Rino Usmiani AK Dubrava 9 8 - 3 2 od 22
4. Siniša Milinković AMK Siget od 6 - 4 5 od 15
5. Dražen Pigl AK Delta - - - 1 6 6 13
6. Ivan Sinčić AK Buzet Autosport - - - - 3 5 8
7. Marin Petrić AK Rijeka - - - 6 - - 6
8. Mario Jurišić AK Rijeka - - - 2 - 4 6
9. Zoran Srok AMD Matulji Racing - - - 5 - - 5
10. Mladen Žulić AK Buzet Autosport - - - - 4 od 4
- Alfio Štoković AK Buzet Autosport - - - - od od 0
- Alen Franja AMD Zanatlija - od - - - - 0
- Dejan Kirinčić AMD Matulji Racing - - - od - - 0
 
SKUPINA I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukup.
1. Željko Sopić AK Delta 15 10 - 10 10 8 53
2. Daniel Vojvodić AK Dubrava 9 3 10 4 5 - 31
3. Branko Jemrić AK Astra 12 8 - od - 6 26
4. Damir Vlašić AK Delta od od - 8 od 10 18
5. Branko Labaš AMK Stubaki [od] 1 od 6 3 5 15
6. Zoran Raštegorac AK Delta - - - 5 1 4 10
7. Marin Koraca Istra Racing Team - - - - 8 od 8
8. Željko Jusup AMD Zanatlija 7,5 0 - - - - 7,5
9. Antun Vrbanović AMK Siget od 4 - 3 - - 7
10. Mišel Beti AK Delta - 6 - - - - 6
11. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - 6 - 6
12. Miro Birt AK HBT Racing - 5 - - - - 5
13. Marin Nežić AMK Skok Racing - - - - 4 - 4
14. Tomislav Šiprak AMD Matulji Racing od 0 - 2 2 - 4
15. Marko Šuto AK Speedy od 2 - - - - 2
16. Davor Fiket AMD Zanatlija od - - 1 - - 1
- Bruno Boršić AMK Dugo Selo od - - od od - 0
- Tomislav Postružin AMD Zanatlija od - - - - - 0
- Vedran Radović AK Buzet Autosport - - - - od - 0
 
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI
Generalni sponzor HAKS-a: INA