AUTOSLALOM ZA PRVENSTVO HRVATSKE
HYUNDAI AUTOKUĆA KOŠARA - 11. NAGRADA BRTONIGLE '05
Bronigla, 26.-27.08.2005.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 9 11 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio 2.0 170.465 0 20
2. 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 173.439 2.974 15
3. 4 5 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 173.459 2.994 12
4. 6 4 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 1.4 Turbo 175.022 4.557 10
5. 5 122 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport Zastava 750 176.427 5.962 8
6. 7 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 177.386 6.921 6
7. 5 128 Krešo Merlić AMD Zanatlija
Zanatlija
Yugo 1.5 177.514 7.049 4
8. 3 201 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 177.668 7.203 3
9. 2 233 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 1.6 16V 177.867 7.402 2
10. 5 8 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 178.103 7.638 1
11. 8 41 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 178.402 7.937 -
12. 8 9 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 178.797 8.332 -
13. 5 132 Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 1.6 179.142 8.677 -
14. 3 204 Milan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra GSi 16V 179.277 8.812 -
15. 6 213 Marin Petrić AK Rijeka Peugeot 206 179.320 8.855 -
16. 9 33 Mario Macan AMD Zanatlija
Zanatlija
VW Golf 1.8 179.918 9.453 -
17. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.5i GT 180.256 9.791 -
18. 5 7 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 180.272 9.807 -
19. 6 103 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 16V 180.413 9.948 -
20. 9 12 Marko Mirić AMK Dugo Selo Peugeot 309 GTi 16V 181.861 11.396 -
21. 7 74 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 182.003 11.538 -
22. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 182.022 11.557 -
23. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 182.083 11.618 -
24. 9 30 Nikola Milotić Istra Racing Team Ford Focus 2.0 16V 182.780 12.315 -
25. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 182.982 12.517 -
26. 2 266 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo VTS 183.115 12.650 -
27. 3 223 Jure Gašperov AMK Trogir Renault 5 GT Turbo 183.143 12.678 -
28. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 183.253 12.788 -
29. 2 245 Vladimir Poredski AK Delta Peugeot 205 1.3 Rallye 183.258 12.793 -
30. 5 125 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 1.6 183.604 13.139 -
31. 5 143 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 183.680 13.215 -
32. 3 225 Igor Usmiani AK Dubrava Fiat Punto 1.4 Turbo 184.961 14.496 -
33. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 185.281 14.816 -
34. 4 174 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 185.852 15.387 -
35. 4 183 Davor Fabijančić AMD Zanatlija Zastava 850 186.068 15.603 -
36. 4 172 Krešimir Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija
Zastava 850 186.857 16.392 -
37. 1 282 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 187.034 16.569 -
38. 1 272 Željko Muhar AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 187.243 16.778 -
39. 1 300 Alen Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 188.928 18.463 -
40. 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 188.950 18.485 -
41. 1 271 Denis Šverko AMD Opatija Austin Mini Moris 188.979 18.514 -
42. 1 273 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 189.116 18.651 -
43. 1 276 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat Seicento Sporting 189.376 18.911 -
44. 4 200 Patrik Bernobić AMK Skok Racing Zastava 750 190.352 19.887 -
45. 1 293 Želimir Popović AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 190.720 20.255 -
46. 5 139 Neven Ukota AMK Skok Racing Yugo 1.4 190.750 20.285 -
47. 6 229 Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija Fiat Punto GT 191.149 20.684 -
48. 6 93 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 850 193.159 22.694 -
49. 6 107 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Uno 1.3 Turbo 193.571 23.106 -
50. 7 80 Goran Načinović AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 193.603 23.138 -
51. 1 274 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 193.643 23.178 -
52. 2 332 Damir Bučanac AMD Zanatlija Opel Corsa 1.6 GSi 196.421 25.956 -
53. 3 216 Đani Alajbeg AMK Split Motorsport Fiat Punto GT 196.650 26.185 -
54. 1 285 Elena Golojka AK Buzet Autosport Autobianchi A112 196.985 26.520 -
55. 3 202 Igor Janko AMK Skok Racing Audi 80 1.8 199.820 29.355 -
56. 4 196 Elvis Kadunc AMSK Kastavac Zastava 750 200.250 29.785 -
57. 3 126 Hrvoje Avanić AMK Trogir BMW 524 202.806 32.341 -
58. 2 313 Igor Kocijančić AMK Skok Racing Opel Corsa 1.4 203.126 32.661 -
59. 1 279 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 203.942 33.477 -
60. 2 194 Gordan Prenc AMK Split Motorsport Ford Escort 204.182 33.717 -
61. 6 133 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Yugo 2.0 TC 209.634 39.169 -
62. 3 214 Jelena Gajski AMD Zanatlija Peugeot 206 S16 209.927 39.462 -
63. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 206 210.066 39.601 -
64. 1 280 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 210.804 40.339 -
65. 6 105 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 16V 231.634 61.169 -
- 7 72 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 Abarth odustao -
- 4 173 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 SC odustao -
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 5 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 173.459 0 20
2. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 185.281 11.822 15
3. 1 285 Elena Golojka AK Buzet Autosport Autobianchi A112 196.985 23.526 12
4. 3 214 Jelena Gajski AMD Zanatlija Peugeot 206 S16 209.927 36.468 10
5. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 206 210.066 36.607 8
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 9 11 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio 2.0 170.465 0 20
2. 7 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 177.386 6.921 15
3. 8 9 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 178.797 8.332 12
4. 7 74 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 182.003 11.538 10
5. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 182.022 11.557 8
6. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 182.982 12.517 6
7. 2 266 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo VTS 183.115 12.650 4
8. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 183.253 12.788 3
9. 4 174 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 185.852 15.387 2
10. 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 188.950 18.485 1
11. 1 273 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 189.116 18.651 -
12. 4 200 Patrik Bernobić AMK Skok Racing Zastava 750 190.352 19.887 -
13. 3 214 Jelena Gajski AMD Zanatlija Peugeot 206 S16 209.927 39.462 -
14. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 206 210.066 39.601 -
15. 6 105 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 16V 231.634 61.169 -
- 7 72 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 Abarth odustao -
 
GRUPA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 201 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 177.668 0 20
2. 2 233 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 1.6 16V 177.867 199 15
3. 3 204 Milan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra GSi 16V 179.277 1.609 12
4. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.5i GT 180.256 2.588 10
5. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 182.083 4.415 8
6. 2 266 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo VTS 183.115 5.447 6
7. 3 223 Jure Gašperov AMK Trogir Renault 5 GT Turbo 183.143 5.475 4
8. 2 245 Vladimir Poredski AK Delta Peugeot 205 1.3 Rallye 183.258 5.590 3
9. 3 225 Igor Usmiani AK Dubrava Fiat Punto 1.4 Turbo 184.961 7.293 2
10. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 185.281 7.613 1
11. 1 282 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 187.034 9.366 -
12. 1 272 Željko Muhar AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 187.243 9.575 -
13. 1 300 Alen Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 188.928 11.260 -
14. 1 271 Denis Šverko AMD Opatija Austin Mini Moris 188.979 11.311 -
15. 1 273 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 189.116 11.448 -
16. 1 276 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat Seicento Sporting 189.376 11.708 -
17. 1 293 Želimir Popović AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 190.720 13.052 -
18. 1 274 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 193.643 15.975 -
19. 2 332 Damir Bučanac AMD Zanatlija Opel Corsa 1.6 GSi 196.421 18.753 -
20. 3 216 Đani Alajbeg AMK Split Motorsport Fiat Punto GT 196.650 18.982 -
21. 1 285 Elena Golojka AK Buzet Autosport Autobianchi A112 196.985 19.317 -
22. 3 202 Igor Janko AMK Skok Racing Audi 80 1.8 199.820 22.152 -
23. 3 126 Hrvoje Avanić AMK Trogir BMW 524 202.806 25.138 -
24. 2 313 Igor Kocijančić AMK Skok Racing Opel Corsa 1.4 203.126 25.458 -
25. 1 279 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 203.942 26.274 -
26. 2 194 Gordan Prenc AMK Split Motorsport Ford Escort 204.182 26.514 -
27. 3 214 Jelena Gajski AMD Zanatlija Peugeot 206 S16 209.927 32.259 -
28. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 206 210.066 32.398 -
29. 1 280 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 210.804 33.136 -
 
GRUPA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 5 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 173.459 0 20
2. 6 4 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 1.4 Turbo 175.022 1.563 15
3. 5 122 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport Zastava 750 176.427 2.968 12
4. 5 128 Krešo Merlić AMD Zanatlija
Zanatlija
Yugo 1.5 177.514 4.055 10
5. 5 8 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 178.103 4.644 8
6. 5 132 Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 1.6 179.142 5.683 6
7. 6 213 Marin Petrić AK Rijeka Peugeot 206 179.320 5.861 4
8. 5 7 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 180.272 6.813 3
9. 6 103 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 16V 180.413 6.954 2
10. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 182.982 9.523 1
11. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 183.253 9.794 -
12. 5 125 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 1.6 183.604 10.145 -
13. 5 143 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 183.680 10.221 -
14. 4 174 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 185.852 12.393 -
15. 4 183 Davor Fabijančić AMD Zanatlija Zastava 850 186.068 12.609 -
16. 4 172 Krešimir Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija
Zastava 850 186.857 13.398 -
17. 4 200 Patrik Bernobić AMK Skok Racing Zastava 750 190.352 16.893 -
18. 5 139 Neven Ukota AMK Skok Racing Yugo 1.4 190.750 17.291 -
19. 6 229 Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija Fiat Punto GT 191.149 17.690 -
20. 6 93 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 850 193.159 19.700 -
21. 6 107 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Uno 1.3 Turbo 193.571 20.112 -
22. 4 196 Elvis Kadunc AMSK Kastavac Zastava 750 200.250 26.791 -
23. 6 133 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Yugo 2.0 TC 209.634 36.175 -
24. 6 105 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 16V 231.634 58.175 -
- 4 173 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 SC odustao -
 
GRUPA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 9 11 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio 2.0 170.465 0 20
2. 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 173.439 2.974 15
3. 7 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 177.386 6.921 12
4. 8 41 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 178.402 7.937 10
5. 8 9 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 178.797 8.332 8
6. 9 33 Mario Macan AMD Zanatlija
Zanatlija
VW Golf 1.8 179.918 9.453 6
7. 9 12 Marko Mirić AMK Dugo Selo Peugeot 309 GTi 16V 181.861 11.396 4
8. 7 74 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 182.003 11.538 3
9. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 182.022 11.557 2
10. 9 30 Nikola Milotić Istra Racing Team Ford Focus 2.0 16V 182.780 12.315 1
11. 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 188.950 18.485 -
12. 7 80 Goran Načinović AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 193.603 23.138 -
- 7 72 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 Abarth odustao -
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 185.281 0 20
2. 1 282 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 187.034 1.753 15
3. 1 272 Željko Muhar AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 187.243 1.962 12
4. 1 300 Alen Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 188.928 3.647 10
5. 1 271 Denis Šverko AMD Opatija Austin Mini Moris 188.979 3.698 8
6. 1 273 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 189.116 3.835 6
7. 1 276 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat Seicento Sporting 189.376 4.095 4
8. 1 293 Želimir Popović AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 190.720 5.439 3
9. 1 274 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 193.643 8.362 2
10. 1 285 Elena Golojka AK Buzet Autosport Autobianchi A112 196.985 11.704 1
11. 1 279 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 203.942 18.661 -
12. 1 280 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN 210.804 25.523 -
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 233 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 1.6 16V 177.867 0 20
2. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.5i GT 180.256 2.389 15
3. 2 266 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo VTS 183.115 5.248 12
4. 2 245 Vladimir Poredski AK Delta Peugeot 205 1.3 Rallye 183.258 5.391 10
5. 2 332 Damir Bučanac AMD Zanatlija Opel Corsa 1.6 GSi 196.421 18.554 8
6. 2 313 Igor Kocijančić AMK Skok Racing Opel Corsa 1.4 203.126 25.259 6
7. 2 194 Gordan Prenc AMK Split Motorsport Ford Escort 204.182 26.315 4
8. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 206 210.066 32.199 3
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 201 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 177.668 0 20
2. 3 204 Milan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra GSi 16V 179.277 1.609 15
3. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 182.083 4.415 12
4. 3 223 Jure Gašperov AMK Trogir Renault 5 GT Turbo 183.143 5.475 10
5. 3 225 Igor Usmiani AK Dubrava Fiat Punto 1.4 Turbo 184.961 7.293 8
6. 3 216 Đani Alajbeg AMK Split Motorsport Fiat Punto GT 196.650 18.982 6
7. 3 202 Igor Janko AMK Skok Racing Audi 80 1.8 199.820 22.152 4
8. 3 126 Hrvoje Avanić AMK Trogir BMW 524 202.806 25.138 3
9. 3 214 Jelena Gajski AMD Zanatlija Peugeot 206 S16 209.927 32.259 2
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 5 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 173.459 0 20
2. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 182.982 9.523 15
3. 4 174 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 185.852 12.393 12
4. 4 183 Davor Fabijančić AMD Zanatlija Zastava 850 186.068 12.609 10
5. 4 172 Krešimir Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija
Zastava 850 186.857 13.398 8
6. 4 200 Patrik Bernobić AMK Skok Racing Zastava 750 190.352 16.893 6
7. 4 196 Elvis Kadunc AMSK Kastavac Zastava 750 200.250 26.791 4
- 4 173 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 SC odustao -
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 122 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport Zastava 750 176.427 0 20
2. 5 128 Krešo Merlić AMD Zanatlija
Zanatlija
Yugo 1.5 177.514 1.087 15
3. 5 8 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 178.103 1.676 12
4. 5 132 Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 1.6 179.142 2.715 10
5. 5 7 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 180.272 3.845 8
6. 5 125 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 1.6 183.604 7.177 6
7. 5 143 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 183.680 7.253 4
8. 5 139 Neven Ukota AMK Skok Racing Yugo 1.4 190.750 14.323 3
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 4 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 1.4 Turbo 175.022 0 20
2. 6 213 Marin Petrić AK Rijeka Peugeot 206 179.320 4.298 15
3. 6 103 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 16V 180.413 5.391 12
4. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 183.253 8.231 10
5. 6 229 Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija Fiat Punto GT 191.149 16.127 8
6. 6 93 Denis Sandalj AMK Buzet Zastava 850 193.159 18.137 6
7. 6 107 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Uno 1.3 Turbo 193.571 18.549 4
8. 6 133 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Yugo 2.0 TC 209.634 34.612 3
9. 6 105 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 16V 231.634 56.612 2
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 7 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 177.386 0 20
2. 7 74 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 182.003 4.617 15
3. 7 80 Goran Načinović AMK Skok Racing Autobianchi A112 Ab. 193.603 16.217 12
- 7 72 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 Abarth odustao -
 
KLASA 8
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 173.439 0 20
2. 8 41 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 178.402 4.963 15
3. 8 9 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 178.797 5.358 12
4. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 182.022 8.583 10
 
KLASA 9
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 9 11 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio 2.0 170.465 0 20
2. 9 33 Mario Macan AMD Zanatlija
Zanatlija
VW Golf 1.8 179.918 9.453 15
3. 9 12 Marko Mirić AMK Dugo Selo Peugeot 309 GTi 16V 181.861 11.396 12
4. 9 30 Nikola Milotić Istra Racing Team Ford Focus 2.0 16V 182.780 12.315 10
5. 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 188.950 18.485 8
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK RIJEKA 20 Dejan Kopajtić K8 20 Alenka Jurašić K4 20 Igor Črnac K2 60
2. AK DUBRAVA 20 Dejan Dimitrijević K9 15 Milan Dimitrijević K3 12 Alen Sekula K8 47
3. AMK SKOK RACING 20 Donald Milokanović K7 15 Zoran Širola K7 12 Goran Načinović K7 47
4. AMK DUGO SELO 20 Dalibor Pečnjak K6 12 Mato Dumenčić K6 12 Mirko Mirić K9 44
5. AK SB AUTO SPORT 20 Marijan Hihlik K5 12 Darko Vrlazić K3 8 Željko Lipušić K5 40
6. AMD ZANATLIJA 15 Krešo Merlić K5 15 Mario Macan K9 10 Davor Fabijančić K4 40
7. AAMK SVEUČILIŠTE 15 Dejan Ciglenečki K4 12 Denis Šroler K5 12 Željko Muhar K1 39
8. AK INA ZAGREB 20 Renea Čubrić K1 6 Zlatko Barbić K5 - 26
9. AK BUZET AUTOSPORT 15 Sanjin Prodan K1 10 Alen Prodan K1 1 Elena Golojka K1 26
10. AMK TROGIR 10 Jure Gašperov K3 10 Željko Kokotec K6 3 Hrvoje Avanić K5 23
11. AMD OPATIJA 12 Ivan Mikačević K4 8 Denis Šverko K1 2 Tihomir Pašić K1 22
12. AK HBT RACING 20 Marko Cesar K3 - - 20
13. SAK SAMOBOR 15 Antun Laušin K2 - - 15
14. AK DELTA 10 Vladimir Poredski K2 3 Lana Frančić K2 - 13
15. AK VELIKA GORICA 10 Tvrtko Radovanović K5 - - 10
16. ISTRA RACING TEAM 10 Nikola Milotić K9 - - 10
17. AMK SPLIT MOTORSPORT 6 Đani Alajbeg K3 4 Gordan Prenc K2 - 10
18. AMK BUZET 6 Denis Sandalj K6 - - 6
19. AMSK KASTAVAC 4 Elvis Kadunc K4 - - 4
20. AMK ONEUM 4 Alen Kapusta K1 - - 4
21. AK PULA-ROVINJ 3 Želimir Popović K1 - - 3
22. AK DUBROVNIK RACING 3 Mato Milković K6 - - 3
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. T.Z. GRADA RIJEKE 20 Dejan Kopajtić K8 20 Alenka Jurašić K4 20 Igor Črnac K2 60
2. DE WALT RACING TEAM 15 Antun Laušin K2 12 Denis Šroler K5 12 Željko Muhar K1 39
3. ZANATLIJA 15 Krešo Merlić K5 15 Mario Macan K9 8 Krešimir Radovanić K4 38
4. CTR SLAVONSKI BROD 12 Darko Vrlazić K3 8 Željko Lipušić K5 4 Dragan Jelić K6 24
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA