AUTOSLALOM ZA PRVENSTVO HRVATSKE
KOSTRENA '05
Grobnik, 16.-17.04.2005.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 213 Marin Petrić AK Rijeka Peugeot 206 142.678 0 20
2. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 143.675 997 15
3. 2 233 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 1.6 16V 144.374 1.696 12
4. 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 144.428 1.750 10
5. 5 8 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 145.782 3.104 8
6. 5 132 Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 146.023 3.345 6
7. 9 11 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio 2.0 146.316 3.638 4
8. 6 4 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 1.4 Turbo 146.807 4.129 3
9. 5 125 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 1.6 147.471 4.793 2
10. 4 173 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 SC 147.553 4.875 1
11. 5 124 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 147.812 5.134 -
12. 5 126 Hrvoje Avanić AMK Trogir Yugo 55 147.978 5.300 -
13. 5 128 Krešo Merlić AMD Zanatlija
Zanatlija
Yugo 1.5 148.880 6.202 -
14. 1 272 Željko Muhar AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 148.974 6.296 -
15. 4 5 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 149.106 6.428 -
16. 7 74 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 149.598 6.920 -
17. 2 266 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo 149.623 6.945 -
18. 9 12 Marko Mirić AMK Dugo Selo Peugeot 309 GTi 16V 150.674 7.996 -
19. 6 103 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 150.699 8.021 -
20. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.5i GT 151.185 8.507 -
21. 9 18 Daniel Sarić AMK Skok Racing Seat Ibiza 2.0 151.357 8.679 -
22. 1 291 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 151.424 8.746 -
23. 2 235 Branimir Turčan AK Dubrava Opel Corsa 1.6 152.041 9.363 -
24. 8 41 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 152.082 9.404 -
25. 2 231 Marinko Marjanović AK Velika Gorica Opel Corsa 152.227 9.549 -
26. 3 212 Mato Medved AK Dubrava Fiat Punto 152.336 9.658 -
27. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 152.380 9.702 -
28. 1 271 Denis Šverko AMD Opatija Austin Mini Moris 152.501 9.823 -
29. 3 201 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 152.513 9.835 -
30. 1 282 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 152.567 9.889 -
31. 1 300 Alen Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 152.616 9.938 -
32. 8 2 Tomislav Tuk AK Dubrava Yugo 1.6 152.689 10.011 -
33. 2 236 Tomislav Turčan AK Dubrava Opel Corsa 1.6 152.847 10.169 -
34. 7 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 153.298 10.620 -
35. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 153.577 10.899 -
36. 1 273 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 153.591 10.913 -
37. 1 276 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat Seicento Sporting 153.788 11.110 -
38. 3 223 Jure Gašperov AMK Trogir Renault 5 GT Turbo 153.876 11.198 -
39. 5 7 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 153.885 11.207 -
40. 5 144 Dalibor Rumenjak AK Dubrava Zastava 128 154.000 11.322 -
41. 4 174 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 154.034 11.356 -
42. 4 178 Dalibor Domitrović AK Klek Autobianchi A112 Ab. 154.127 11.449 -
43. 7 76 Željko Kelečić AK Dubrava Yugo 55 154.384 11.706 -
44. 8 9 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 154.841 12.163 -
45. 1 274 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 155.609 12.931 -
46. 3 204 Milan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra 2.0 156.102 13.424 -
47. 8 44 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 156.114 13.436 -
48. 1 298 Neven Križanac AMK Oneum Fiat 127 156.750 14.072 -
49. 2 313 Igor Kocijančić AMK Skok Racing Opel Corsa 1.4 157.573 14.895 -
50. 2 238 Željko Macarol AMD Opatija Lancia Y10 157.597 14.919 -
51. 5 165 Boris Seccareccia AMD Opatija Yugo 45 157.670 14.992 -
52. 6 107 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Uno 1.3 Turbo 158.106 15.428 -
53. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 55 159.289 16.611 -
54. 5 163 Andi Peteh AMK Skok Racing Yugo 159.586 16.908 -
55. 5 143 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 159.817 17.139 -
56. 3 225 Igor Usmiani AK Dubrava Fiat Punto 1.4 Turbo 160.072 17.394 -
57. 4 317 Sandro Mihalić AMD Opatija Zastava 850 160.164 17.486 -
58. 9 17 Sanjin Fučak AMD Opatija Renault 5 160.496 17.818 -
59. 6 94 Leo Černi AMD Opatija Fiat 128 Sport 160.863 18.185 -
60. 3 211 Andrea Bastijanić AK Pula-Rovinj Renault 5 161.000 18.322 -
61. 1 293 Želimir Popović AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 161.563 18.885 -
62. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 161.660 18.982 -
63. 2 240 Matija Gostrec AMK Dugo Selo Peugeot 106 S16 161.979 19.301 -
64. 7 80 Goran Načinović AMK Skok Racing Autobianchi A112 161.986 19.308 -
65. 1 285 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 162.376 19.698 -
66. 5 129 Davor Nišević AK Dubrava Yugo 162.532 19.854 -
67. 5 130 Žarko Grbac AMD Opatija Yugo 60 163.038 20.360 -
68. 7 75 Dario Ljubičić AK Dubrava Yugo 55 163.243 20.565 -
69. 2 265 Denis Jurčić Istra Racing Team Honda Civic 164.250 21.572 -
70. 5 243 Danijel Dominko AK Dubrava Autobianchi A112 Jun. 164.843 22.165 -
71. 4 200 Patrik Bernobić AMK Skok Racing Zastava 750 165.309 22.631 -
72. 3 209 Rino Usmiani AK Dubrava Fiat Punto 1.4 Turbo 165.452 22.774 -
73. 6 105 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 165.667 22.989 -
74. 1 279 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 167.282 24.604 -
75. 2 249 Nedjeljko Kossanović AK Dubrava Toyota Corolla 167.380 24.702 -
76. 3 202 Igor Janko AMK Skok Racing Audi 80 1.8 167.648 24.970 -
77. 5 168 Robert Ogrinc AK Rijeka Simca 1005 169.966 27.288 -
78. 4 179 Daniel Srijemsi AMD Opatija Zastava 750 173.657 30.979 -
79. 5 122 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport Zastava 750 174.327 31.649 -
80. 1 283 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 176.120 33.442 -
81. 2 264 Dina Marenić AK Speedy Volkswagen Lupo 181.026 38.348 -
82. 3 316 Dino Pobrić AK Info Kart Volkswagen Passat 181.208 38.530 -
83. 3 315 Danijel Magdić AK Info Kart Opel Corsa 181.364 38.686 -
84. 5 167 Marinko Ivanković AK Rijeka Simca 1005 187.716 45.038 -
85. 2 250 Mirela Kosanović AK Dubrava Toyota Corolla 201.278 58.600 -
- 6 6 Marko Palijan AK Dubrava Fiat Uno Turbo i.e. isključen -
- 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing Renault Megane isključen -
- 9 22 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V isključen -
- 6 38 Ivica Brozović AK Klek Fiat Uno isključen -
- 7 72 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 Abarth isključen -
- 5 169 Kruno Kušeković AMK Dugo Selo Fiat Uno isključen -
- 3 230 Nikola Milotić Istra Racing Team Alfa Romeo 156 isključen -
- 1 280 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN isključen -
- 4 172 Krešimir Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija
Zastava 850 nije startao -
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 5 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 149.106 0 20
2. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 161.660 12.554 15
3. 1 285 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 162.376 13.270 12
4. 1 283 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 176.120 27.014 10
5. 2 264 Dina Marenić AK Speedy Volkswagen Lupo 181.026 31.920 8
6. 2 250 Mirela Kosanović AK Dubrava Toyota Corolla 201.278 52.172 6
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 143.675 0 20
2. 9 11 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio 2.0 146.316 2.641 15
3. 7 74 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 149.598 5.923 12
4. 2 266 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo 149.623 5.948 10
5. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 152.380 8.705 8
6. 7 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 153.298 9.623 6
7. 1 273 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 153.591 9.916 4
8. 4 174 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 154.034 10.359 3
9. 8 9 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 154.841 11.166 2
10. 8 44 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 156.114 12.439 1
11. 5 165 Boris Seccareccia AMD Opatija Yugo 45 157.670 13.995 -
12. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 55 159.289 15.614 -
13. 2 240 Matija Gostrec AMK Dugo Selo Peugeot 106 S16 161.979 18.304 -
14. 4 200 Patrik Bernobić AMK Skok Racing Zastava 750 165.309 21.634 -
15. 6 105 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 165.667 21.992 -
16. 2 264 Dina Marenić AK Speedy Volkswagen Lupo 181.026 37.351 -
17. 3 316 Dino Pobrić AK Info Kart Volkswagen Passat 181.208 37.533 -
18. 3 315 Danijel Magdić AK Info Kart Opel Corsa 181.364 37.689 -
- 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing Renault Megane isključen -
- 7 72 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 Abarth isključen -
 
GRUPA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 213 Marin Petrić AK Rijeka Peugeot 206 142.678 0 20
2. 2 233 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 1.6 16V 144.374 1.696 15
3. 1 272 Željko Muhar AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 148.974 6.296 12
4. 2 266 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo 149.623 6.945 10
5. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.5i GT 151.185 8.507 8
6. 1 291 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 151.424 8.746 6
7. 2 235 Branimir Turčan AK Dubrava Opel Corsa 1.6 152.041 9.363 4
8. 2 231 Marinko Marjanović AK Velika Gorica Opel Corsa 152.227 9.549 3
9. 3 212 Mato Medved AK Dubrava Fiat Punto 152.336 9.658 2
10. 1 271 Denis Šverko AMD Opatija Austin Mini Moris 152.501 9.823 1
11. 3 201 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 152.513 9.835 -
12. 1 282 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 152.567 9.889 -
13. 1 300 Alen Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 152.616 9.938 -
14. 2 236 Tomislav Turčan AK Dubrava Opel Corsa 1.6 152.847 10.169 -
15. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 153.577 10.899 -
16. 1 273 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 153.591 10.913 -
17. 1 276 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat Seicento Sporting 153.788 11.110 -
18. 3 223 Jure Gašperov AMK Trogir Renault 5 GT Turbo 153.876 11.198 -
19. 1 274 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 155.609 12.931 -
20. 3 204 Milan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra 2.0 156.102 13.424 -
21. 1 298 Neven Križanac AMK Oneum Fiat 127 156.750 14.072 -
22. 2 313 Igor Kocijančić AMK Skok Racing Opel Corsa 1.4 157.573 14.895 -
23. 2 238 Željko Macarol AMD Opatija Lancia Y10 157.597 14.919 -
24. 3 225 Igor Usmiani AK Dubrava Fiat Punto 1.4 Turbo 160.072 17.394 -
25. 3 211 Andrea Bastijanić AK Pula-Rovinj Renault 5 161.000 18.322 -
26. 1 293 Želimir Popović AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 161.563 18.885 -
27. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 161.660 18.982 -
28. 2 240 Matija Gostrec AMK Dugo Selo Peugeot 106 S16 161.979 19.301 -
29. 1 285 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 162.376 19.698 -
30. 2 265 Denis Jurčić Istra Racing Team Honda Civic 164.250 21.572 -
31. 3 209 Rino Usmiani AK Dubrava Fiat Punto 1.4 Turbo 165.452 22.774 -
32. 1 279 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 167.282 24.604 -
33. 2 249 Nedjeljko Kossanović AK Dubrava Toyota Corolla 167.380 24.702 -
34. 3 202 Igor Janko AMK Skok Racing Audi 80 1.8 167.648 24.970 -
35. 1 283 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 176.120 33.442 -
36. 2 264 Dina Marenić AK Speedy Volkswagen Lupo 181.026 38.348 -
37. 3 316 Dino Pobrić AK Info Kart Volkswagen Passat 181.208 38.530 -
38. 3 315 Danijel Magdić AK Info Kart Opel Corsa 181.364 38.686 -
39. 2 250 Mirela Kosanović AK Dubrava Toyota Corolla 201.278 58.600 -
- 3 230 Nikola Milotić Istra Racing Team Alfa Romeo 156 isključen -
- 1 280 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN isključen -
 
GRUPA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 8 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 145.782 0 20
2. 5 132 Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 146.023 241 15
3. 6 4 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 1.4 Turbo 146.807 1.025 12
4. 5 125 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 1.6 147.471 1.689 10
5. 4 173 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 SC 147.553 1.771 8
6. 5 124 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 147.812 2.030 6
7. 5 126 Hrvoje Avanić AMK Trogir Yugo 55 147.978 2.196 4
8. 5 128 Krešo Merlić AMD Zanatlija
Zanatlija
Yugo 1.5 148.880 3.098 3
9. 4 5 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 149.106 3.324 2
10. 6 103 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 150.699 4.917 1
11. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 152.380 6.598 -
12. 5 7 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 153.885 8.103 -
13. 5 144 Dalibor Rumenjak AK Dubrava Zastava 128 154.000 8.218 -
14. 4 174 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 154.034 8.252 -
15. 4 178 Dalibor Domitrović AK Klek Autobianchi A112 Ab. 154.127 8.345 -
16. 5 165 Boris Seccareccia AMD Opatija Yugo 45 157.670 11.888 -
17. 6 107 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Uno 1.3 Turbo 158.106 12.324 -
18. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 55 159.289 13.507 -
19. 5 163 Andi Peteh AMK Skok Racing Yugo 159.586 13.804 -
20. 5 143 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 159.817 14.035 -
21. 4 317 Sandro Mihalić AMD Opatija Zastava 850 160.164 14.382 -
22. 6 94 Leo Černi AMD Opatija Fiat 128 Sport 160.863 15.081 -
23. 5 129 Davor Nišević AK Dubrava Yugo 162.532 16.750 -
24. 5 130 Žarko Grbac AMD Opatija Yugo 60 163.038 17.256 -
25. 5 243 Danijel Dominko AK Dubrava Autobianchi A112 Jun. 164.843 19.061 -
26. 4 200 Patrik Bernobić AMK Skok Racing Zastava 750 165.309 19.527 -
27. 6 105 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 165.667 19.885 -
28. 5 168 Robert Ogrinc AK Rijeka Simca 1005 169.966 24.184 -
29. 4 179 Daniel Srijemsi AMD Opatija Zastava 750 173.657 27.875 -
30. 5 122 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport Zastava 750 174.327 28.545 -
31. 5 167 Marinko Ivanković AK Rijeka Simca 1005 187.716 41.934 -
- 6 6 Marko Palijan AK Dubrava Fiat Uno Turbo i.e. isključen -
- 6 38 Ivica Brozović AK Klek Fiat Uno isključen -
- 5 169 Kruno Kušeković AMK Dugo Selo Fiat Uno isključen -
- 4 172 Krešimir Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija
Zastava 850 nije startao -
 
GRUPA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 143.675 0 20
2. 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 144.428 753 15
3. 9 11 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio 2.0 146.316 2.641 12
4. 7 74 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 149.598 5.923 10
5. 9 12 Marko Mirić AMK Dugo Selo Peugeot 309 GTi 16V 150.674 6.999 8
6. 9 18 Daniel Sarić AMK Skok Racing Seat Ibiza 2.0 151.357 7.682 6
7. 8 41 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 152.082 8.407 4
8. 8 2 Tomislav Tuk AK Dubrava Yugo 1.6 152.689 9.014 3
9. 7 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 153.298 9.623 2
10. 7 76 Željko Kelečić AK Dubrava Yugo 55 154.384 10.709 1
11. 8 9 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 154.841 11.166 -
12. 8 44 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 156.114 12.439 -
13. 9 17 Sanjin Fučak AMD Opatija Renault 5 160.496 16.821 -
14. 7 80 Goran Načinović AMK Skok Racing Autobianchi A112 161.986 18.311 -
15. 7 75 Dario Ljubičić AK Dubrava Yugo 55 163.243 19.568 -
- 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing Renault Megane isključen -
- 9 22 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V isključen -
- 7 72 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 Abarth isključen -
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 1 272 Željko Muhar AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 148.974 0 20
2. 1 291 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 151.424 2.450 15
3. 1 271 Denis Šverko AMD Opatija Austin Mini Moris 152.501 3.527 12
4. 1 282 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 152.567 3.593 10
5. 1 300 Alen Prodan AK Buzet Autosport Autobianchi A112 152.616 3.642 8
6. 1 273 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 153.591 4.617 6
7. 1 276 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat Seicento Sporting 153.788 4.814 4
8. 1 274 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 155.609 6.635 3
9. 1 298 Neven Križanac AMK Oneum Fiat 127 156.750 7.776 2
10. 1 293 Želimir Popović AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 161.563 12.589 1
11. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 161.660 12.686 -
12. 1 285 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 162.376 13.402 -
13. 1 279 Josip Mušanović AK Rijeka Autobianchi A112 167.282 18.308 -
14. 1 283 Ljiljana Kamenar AK Rijeka Autobianchi A112 176.120 27.146 -
- 1 280 Jan Pajić AMD Matulji Racing Peugeot 106 XN isključen -
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 233 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 1.6 16V 144.374 0 20
2. 2 266 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo 149.623 5.249 15
3. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.5i GT 151.185 6.811 12
4. 2 235 Branimir Turčan AK Dubrava Opel Corsa 1.6 152.041 7.667 10
5. 2 231 Marinko Marjanović AK Velika Gorica Opel Corsa 152.227 7.853 8
6. 2 236 Tomislav Turčan AK Dubrava Opel Corsa 1.6 152.847 8.473 6
7. 2 313 Igor Kocijančić AMK Skok Racing Opel Corsa 1.4 157.573 13.199 4
8. 2 238 Željko Macarol AMD Opatija Lancia Y10 157.597 13.223 3
9. 2 240 Matija Gostrec AMK Dugo Selo Peugeot 106 S16 161.979 17.605 2
10. 2 265 Denis Jurčić Istra Racing Team Honda Civic 164.250 19.876 1
11. 2 249 Nedjeljko Kossanović AK Dubrava Toyota Corolla 167.380 23.006 -
12. 2 264 Dina Marenić AK Speedy Volkswagen Lupo 181.026 36.652 -
13. 2 250 Mirela Kosanović AK Dubrava Toyota Corolla 201.278 56.904 -
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 213 Marin Petrić AK Rijeka Peugeot 206 142.678 0 20
2. 3 212 Mato Medved AK Dubrava Fiat Punto 152.336 9.658 15
3. 3 201 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 152.513 9.835 12
4. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 153.577 10.899 10
5. 3 223 Jure Gašperov AMK Trogir Renault 5 GT Turbo 153.876 11.198 8
6. 3 204 Milan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra 2.0 156.102 13.424 6
7. 3 225 Igor Usmiani AK Dubrava Fiat Punto 1.4 Turbo 160.072 17.394 4
8. 3 211 Andrea Bastijanić AK Pula-Rovinj Renault 5 161.000 18.322 3
9. 3 209 Rino Usmiani AK Dubrava Fiat Punto 1.4 Turbo 165.452 22.774 2
10. 3 202 Igor Janko AMK Skok Racing Audi 80 1.8 167.648 24.970 1
11. 3 316 Dino Pobrić AK Info Kart Volkswagen Passat 181.208 38.530 -
12. 3 315 Danijel Magdić AK Info Kart Opel Corsa 181.364 38.686 -
- 3 230 Nikola Milotić Istra Racing Team Alfa Romeo 156 isključen -
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 173 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 SC 147.553 0 20
2. 4 5 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 149.106 1.553 15
3. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 152.380 4.827 12
4. 4 174 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 154.034 6.481 10
5. 4 178 Dalibor Domitrović AK Klek Autobianchi A112 Ab. 154.127 6.574 8
6. 4 317 Sandro Mihalić AMD Opatija Zastava 850 160.164 12.611 6
7. 4 200 Patrik Bernobić AMK Skok Racing Zastava 750 165.309 17.756 4
8. 4 179 Daniel Srijemsi AMD Opatija Zastava 750 173.657 26.104 3
- 4 172 Krešimir Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija
Zastava 850 nije startao -
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 8 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 145.782 0 20
2. 5 132 Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 146.023 241 15
3. 5 125 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 1.6 147.471 1.689 12
4. 5 124 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 147.812 2.030 10
5. 5 126 Hrvoje Avanić AMK Trogir Yugo 55 147.978 2.196 8
6. 5 128 Krešo Merlić AMD Zanatlija
Zanatlija
Yugo 1.5 148.880 3.098 6
7. 5 7 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 153.885 8.103 4
8. 5 144 Dalibor Rumenjak AK Dubrava Zastava 128 154.000 8.218 3
9. 5 165 Boris Seccareccia AMD Opatija Yugo 45 157.670 11.888 2
10. 5 163 Andi Peteh AMK Skok Racing Yugo 159.586 13.804 1
11. 5 143 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 159.817 14.035 -
12. 5 129 Davor Nišević AK Dubrava Yugo 162.532 16.750 -
13. 5 130 Žarko Grbac AMD Opatija Yugo 60 163.038 17.256 -
14. 5 243 Danijel Dominko AK Dubrava Autobianchi A112 Jun. 164.843 19.061 -
15. 5 168 Robert Ogrinc AK Rijeka Simca 1005 169.966 24.184 -
16. 5 122 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport Zastava 750 174.327 28.545 -
17. 5 167 Marinko Ivanković AK Rijeka Simca 1005 187.716 41.934 -
- 5 169 Kruno Kušeković AMK Dugo Selo Fiat Uno isključen -
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 4 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 1.4 Turbo 146.807 0 20
2. 6 103 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 150.699 3.892 15
3. 6 107 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Uno 1.3 Turbo 158.106 11.299 12
4. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 55 159.289 12.482 10
5. 6 94 Leo Černi AMD Opatija Fiat 128 Sport 160.863 14.056 8
6. 6 105 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 165.667 18.860 6
- 6 6 Marko Palijan AK Dubrava Fiat Uno Turbo i.e. isključen -
- 6 38 Ivica Brozović AK Klek Fiat Uno isključen -
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 7 74 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 149.598 0 20
2. 7 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 153.298 3.700 15
3. 7 76 Željko Kelečić AK Dubrava Yugo 55 154.384 4.786 12
4. 7 80 Goran Načinović AMK Skok Racing Autobianchi A112 161.986 12.388 10
5. 7 75 Dario Ljubičić AK Dubrava Yugo 55 163.243 13.645 8
- 7 72 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 Abarth isključen -
 
KLASA 8
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 143.675 0 20
2. 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 144.428 753 15
3. 8 41 Tomislav Šepić AK Rijeka Yugo 55 152.082 8.407 12
4. 8 2 Tomislav Tuk AK Dubrava Yugo 1.6 152.689 9.014 10
5. 8 9 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 154.841 11.166 8
6. 8 44 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 156.114 12.439 6
 
KLASA 9
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 9 11 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio 2.0 146.316 0 20
2. 9 12 Marko Mirić AMK Dugo Selo Peugeot 309 GTi 16V 150.674 4.358 15
3. 9 18 Daniel Sarić AMK Skok Racing Seat Ibiza 2.0 151.357 5.041 12
4. 9 17 Sanjin Fučak AMD Opatija Renault 5 160.496 14.180 10
- 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing Renault Megane isključen -
- 9 22 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V isključen -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK RIJEKA 20 Marin Petrić K3 20 Hrvoje Šepić K8 20 Igor Črnac K2 60
2. AAMK SVEUČILIŠTE 20 Denis Šroler K5 20 Željko Muhar K1 12 Dejan Ciglenečki K4 52
3. AMK DUGO SELO 20 Dalibor Pečnjak K6 15 Marko Mirić K9 15 Mato Dumenčić K6 50
4. AK DUBRAVA 20 Dejan Dimitrijević K9 15 Marko Pikula K2 15 Mato Medved K3 50
5. AMK SKOK RACING 20 Zoran Širola K7 15 Donald Milokanović K7 12 Daniel Sarić K9 47
6. AMD OPATIJA 20 Aljoša Kinkela K4 12 Denis Šverko K1 10 Ivan Mikačević K4 42
7. AK VELIKA GORICA 15 Tvrtko Radovanović K5 10 Aleksandar Radovanović K5 8 Marinko Marjanović K2 33
8. AK SB AUTO SPORT 12 Dragan Jelić K6 10 Darko Vrlazić K3 4 Željko Lipušić K5 26
9. AMK TROGIR 10 Željko Kokotec K6 8 Hrvoje Avanić K5 8 Jure Gašperov K3 26
10. AK BUZET AUTOSPORT 10 Sanjin Prodan K1 8 Alen Prodan K1 - 18
11. AK KLEK 8 Dalibor Domitrović K4 6 Miroslav Ujdenica K8 - 14
12. AK INA ZAGREB 12 Zlatko Barbić K5 - - 12
13. SAK SAMOBOR 12 Antun Laušin K2 - - 12
14. AK HBT RACING 12 Marko Cesar K3 - - 12
15. AMD ZANATLIJA 6 Krešo Merlić K5 - - 6
16. AMK ONEUM 4 Alen Kapusta K1 2 Neven Križanac K1 - 6
17. AK PULA-ROVINJ 3 Andrea Bastijanić K3 1 Želimir Popović K1 - 4
18. ISTRA RACING TEAM 1 Denis Jurčić K2 - - 1
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. DE WALT RACING TEAM 20 Denis Šroler K5 20 Željko Muhar K1 12 Antun Laušin K2 52
2. T.Z. GRADA RIJEKE 20 Igor Črnac K2 15 Dejan Kopajtić K8 15 Alenka Jurašić K4 50
3. CTR SLAVONSKI BROD 12 Dragan Jelić K6 10 Darko Vrlazić K3 4 Željko Lipušić K5 26
4. ZANATLIJA 6 Krešo Merlić K5 0 Krešimir Radovanić K4 - 6
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA