AUTOSLALOM ZA PRVENSTVO HRVATSKE
NAGRADA OPĆINE OREBIĆ-ZAMOŠĆE '05
Orebić, 28.05.2005.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 81.914 0 20
2. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 85.021 3.107 15
3. 6 98 Ante Alduk SAK Split BMW 316 2.7 85.541 3.627 12
4. 5 132 Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 1.6 85.560 3.646 10
5. 2 246 Dragan Velašević AK Pelješac Racing Citroën Saxo VTS 16V 85.587 3.673 8
6. 3 204 Milan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra GSi 16V 86.261 4.347 6
7. 4 5 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 86.315 4.401 4
8. 5 8 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 86.482 4.568 3
9. 2 233 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 1.6 16V 86.717 4.803 2
10. 5 124 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 1.6 86.786 4.872 1
11. 3 223 Jure Gašperov AMK Trogir Renault 5 GT Turbo 87.344 5.430 -
12. 2 272 Željko Muhar AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 205 1.6 16V 87.552 5.638 -
13. 3 222 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia RS 87.802 5.888 -
14. 2 266 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo VTS 88.075 6.161 -
15. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 88.313 6.399 -
16. 9 39 Božo Prnić AK Pelješac Racing Suzuki Swift 1.6 88.529 6.615 -
17. 8 61 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 89.032 7.118 -
18. 6 103 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 16V 89.235 7.321 -
19. 8 62 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 89.465 7.551 -
20. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.5i GT 89.621 7.707 -
21. 9 34 Ante Slade AK Dubrovnik Racing BMW M3 2.0 90.648 8.734 -
22. 6 105 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 16V 91.347 9.433 -
23. 3 229 Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija Fiat Punto GT 91.442 9.528 -
24. 5 143 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 91.723 9.809 -
25. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 91.752 9.838 -
26. 2 316 Miho Jozović AK Dubrovnik Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 92.808 10.894 -
27. 5 158 Mario Serden AK Dubrovnik Racing VW Golf 1.6 93.169 11.255 -
28. 8 63 Antonijo Gavranović AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 93.398 11.484 -
29. 4 320 Đivo Burđelez AK Pelješac Racing Zastava 850 93.800 11.886 -
30. 1 291 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 93.803 11.889 -
31. 3 257 Veljko Marenić AK Pelješac Racing Alfa Romeo 156 94.253 12.339 -
32. 4 173 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 SC 94.466 12.552 -
33. 6 107 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Uno 1.3 Turbo 94.939 13.025 -
34. 8 64 Đivo Gjivić AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 95.043 13.129 -
35. 5 198 Ivan Bokšić AK Pelješac Racing Yugo 1.6 95.837 13.923 -
36. 1 276 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat Seicento Sporting 95.847 13.933 -
37. 4 319 Maro Burđelez AK Pelješac Racing Zastava 850 96.093 14.179 -
38. 4 179 Daniel Srijemsi AMD Opatija Zastava 750 97.029 15.115 -
39. 4 194 Gordan Prenc AMK Split Motorsport Zastava 750 97.138 15.224 -
40. 2 315 Goran Vučur AK Dubrovnik Racing Proton 416 GLXi 97.934 16.020 -
41. 3 214 Jelena Gajski AMD Zanatlija Peugeot 206 S16 97.982 16.068 -
42. 2 264 Dina Marenić AK Speedy Volkswagen Lupo 98.877 16.963 -
43. 2 263 Zoran Rogošić AMK Oneum Opel Corsa GSi 1.6 16V 98.879 16.965 -
44. 4 195 Dario Serden AK Dubrovnik Racing Fiat 127 99.143 17.229 -
45. 3 227 Goran Miličević AMK Oneum VW Golf TD 99.365 17.451 -
46. 5 161 Mate Mekinić AMK Oneum Peugeot 205 1.6 99.974 18.060 -
47. 1 298 Neven Križanac AMK Oneum Fiat 127 100.268 18.354 -
48. 1 299 Josip Prizmić AK Pelješac Racing Fiat Seicento Sporting 100.433 18.519 -
49. 2 261 Tino Barada AMK Trogir Škoda Felicia 1.3 101.031 19.117 -
50. 1 306 Edomir Rožić AMK Trogir Opel Corsa 1.1 16V 104.565 22.651 -
51. 2 258 Marina Miše AMK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 120.268 38.354 -
52. 6 136 Anton Lengyel AK Dubrovnik Racing Volkswagen Golf 1.8 121.540 39.626 -
- 5 133 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Yugo 1.5 odustao -
- 2 268 Srđan Pavlić AK Dubrovnik Racing Opel Kadett 1.6 odustao -
- 1 307 Đuro Perović AK Dubrovnik Racing Zastava 750 odustao -
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 5 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 86.315 0 20
2. 3 214 Jelena Gajski AMD Zanatlija Peugeot 206 S16 97.982 11.667 15
3. 2 264 Dina Marenić AK Speedy Volkswagen Lupo 98.877 12.562 12
4. 2 258 Marina Miše AMK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 120.268 33.953 10
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 85.021 0 20
2. 3 222 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia RS 87.802 2.781 15
3. 2 266 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo VTS 88.075 3.054 12
4. 6 105 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 16V 91.347 6.326 10
5. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 91.752 6.731 8
6. 5 158 Mario Serden AK Dubrovnik Racing VW Golf 1.6 93.169 8.148 6
7. 4 320 Đivo Burđelez AK Pelješac Racing Zastava 850 93.800 8.779 4
8. 4 319 Maro Burđelez AK Pelješac Racing Zastava 850 96.093 11.072 3
9. 2 315 Goran Vučur AK Dubrovnik Racing Proton 416 GLXi 97.934 12.913 2
10. 2 264 Dina Marenić AK Speedy Volkswagen Lupo 98.877 13.856 1
11. 2 263 Zoran Rogošić AMK Oneum Opel Corsa GSi 1.6 16V 98.879 13.858 -
12. 4 195 Dario Serden AK Dubrovnik Racing Fiat 127 99.143 14.122 -
 
GRUPA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 246 Dragan Velašević AK Pelješac Racing Citroën Saxo VTS 16V 85.587 0 20
2. 3 204 Milan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra GSi 16V 86.261 674 15
3. 2 233 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 1.6 16V 86.717 1.130 12
4. 3 223 Jure Gašperov AMK Trogir Renault 5 GT Turbo 87.344 1.757 10
5. 2 272 Željko Muhar AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 205 1.6 16V 87.552 1.965 8
6. 3 222 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia RS 87.802 2.215 6
7. 2 266 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo VTS 88.075 2.488 4
8. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 88.313 2.726 3
9. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.5i GT 89.621 4.034 2
10. 3 229 Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija Fiat Punto GT 91.442 5.855 1
11. 2 316 Miho Jozović AK Dubrovnik Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 92.808 7.221 -
12. 1 291 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 93.803 8.216 -
13. 3 257 Veljko Marenić AK Pelješac Racing Alfa Romeo 156 94.253 8.666 -
14. 1 276 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat Seicento Sporting 95.847 10.260 -
15. 2 315 Goran Vučur AK Dubrovnik Racing Proton 416 GLXi 97.934 12.347 -
16. 3 214 Jelena Gajski AMD Zanatlija Peugeot 206 S16 97.982 12.395 -
17. 2 264 Dina Marenić AK Speedy Volkswagen Lupo 98.877 13.290 -
18. 2 263 Zoran Rogošić AMK Oneum Opel Corsa GSi 1.6 16V 98.879 13.292 -
19. 3 227 Goran Miličević AMK Oneum VW Golf TD 99.365 13.778 -
20. 1 298 Neven Križanac AMK Oneum Fiat 127 100.268 14.681 -
21. 1 299 Josip Prizmić AK Pelješac Racing Fiat Seicento Sporting 100.433 14.846 -
22. 2 261 Tino Barada AMK Trogir Škoda Felicia 1.3 101.031 15.444 -
23. 1 306 Edomir Rožić AMK Trogir Opel Corsa 1.1 16V 104.565 18.978 -
24. 2 258 Marina Miše AMK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 120.268 34.681 -
- 2 268 Srđan Pavlić AK Dubrovnik Racing Opel Kadett 1.6 odustao -
- 1 307 Đuro Perović AK Dubrovnik Racing Zastava 750 odustao -
 
GRUPA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 85.021 0 20
2. 6 98 Ante Alduk SAK Split BMW 316 2.7 85.541 520 15
3. 5 132 Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 1.6 85.560 539 12
4. 4 5 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 86.315 1.294 10
5. 5 8 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 86.482 1.461 8
6. 5 124 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 1.6 86.786 1.765 6
7. 6 103 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 16V 89.235 4.214 4
8. 6 105 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 16V 91.347 6.326 3
9. 5 143 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 91.723 6.702 2
10. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 91.752 6.731 1
11. 5 158 Mario Serden AK Dubrovnik Racing VW Golf 1.6 93.169 8.148 -
12. 4 320 Đivo Burđelez AK Pelješac Racing Zastava 850 93.800 8.779 -
13. 4 173 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 SC 94.466 9.445 -
14. 6 107 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Uno 1.3 Turbo 94.939 9.918 -
15. 5 198 Ivan Bokšić AK Pelješac Racing Yugo 1.6 95.837 10.816 -
16. 4 319 Maro Burđelez AK Pelješac Racing Zastava 850 96.093 11.072 -
17. 4 179 Daniel Srijemsi AMD Opatija Zastava 750 97.029 12.008 -
18. 4 194 Gordan Prenc AMK Split Motorsport Zastava 750 97.138 12.117 -
19. 4 195 Dario Serden AK Dubrovnik Racing Fiat 127 99.143 14.122 -
20. 5 161 Mate Mekinić AMK Oneum Peugeot 205 1.6 99.974 14.953 -
21. 6 136 Anton Lengyel AK Dubrovnik Racing Volkswagen Golf 1.8 121.540 36.519 -
- 5 133 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Yugo 1.5 odustao -
 
GRUPA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 81.914 0 20
2. 9 39 Božo Prnić AK Pelješac Racing Suzuki Swift 1.6 88.529 6.615 15
3. 8 61 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 89.032 7.118 12
4. 8 62 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 89.465 7.551 10
5. 9 34 Ante Slade AK Dubrovnik Racing BMW M3 2.0 90.648 8.734 8
6. 8 63 Antonijo Gavranović AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 93.398 11.484 6
7. 8 64 Đivo Gjivić AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 95.043 13.129 4
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 1 291 Jordan Matijašić AK Rijeka Autobianchi A112 Ab. 93.803 0 20
2. 1 276 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat Seicento Sporting 95.847 2.044 15
3. 1 298 Neven Križanac AMK Oneum Fiat 127 100.268 6.465 12
4. 1 299 Josip Prizmić AK Pelješac Racing Fiat Seicento Sporting 100.433 6.630 10
5. 1 306 Edomir Rožić AMK Trogir Opel Corsa 1.1 16V 104.565 10.762 8
- 1 307 Đuro Perović AK Dubrovnik Racing Zastava 750 odustao -
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 246 Dragan Velašević AK Pelješac Racing Citroën Saxo VTS 16V 85.587 0 20
2. 2 233 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 1.6 16V 86.717 1.130 15
3. 2 272 Željko Muhar AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 205 1.6 16V 87.552 1.965 12
4. 2 266 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo VTS 88.075 2.488 10
5. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.5i GT 89.621 4.034 8
6. 2 316 Miho Jozović AK Dubrovnik Racing Suzuki Swift 1.3 GTi 92.808 7.221 6
7. 2 315 Goran Vučur AK Dubrovnik Racing Proton 416 GLXi 97.934 12.347 4
8. 2 264 Dina Marenić AK Speedy Volkswagen Lupo 98.877 13.290 3
9. 2 263 Zoran Rogošić AMK Oneum Opel Corsa GSi 1.6 16V 98.879 13.292 2
10. 2 261 Tino Barada AMK Trogir Škoda Felicia 1.3 101.031 15.444 1
11. 2 258 Marina Miše AMK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 120.268 34.681 -
- 2 268 Srđan Pavlić AK Dubrovnik Racing Opel Kadett 1.6 odustao -
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 204 Milan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra GSi 16V 86.261 0 20
2. 3 223 Jure Gašperov AMK Trogir Renault 5 GT Turbo 87.344 1.083 15
3. 3 222 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia RS 87.802 1.541 12
4. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 88.313 2.052 10
5. 3 229 Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija Fiat Punto GT 91.442 5.181 8
6. 3 257 Veljko Marenić AK Pelješac Racing Alfa Romeo 156 94.253 7.992 6
7. 3 214 Jelena Gajski AMD Zanatlija Peugeot 206 S16 97.982 11.721 4
8. 3 227 Goran Miličević AMK Oneum VW Golf TD 99.365 13.104 3
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 5 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 86.315 0 20
2. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 91.752 5.437 15
3. 4 320 Đivo Burđelez AK Pelješac Racing Zastava 850 93.800 7.485 12
4. 4 173 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 SC 94.466 8.151 10
5. 4 319 Maro Burđelez AK Pelješac Racing Zastava 850 96.093 9.778 8
6. 4 179 Daniel Srijemsi AMD Opatija Zastava 750 97.029 10.714 6
7. 4 194 Gordan Prenc AMK Split Motorsport Zastava 750 97.138 10.823 4
8. 4 195 Dario Serden AK Dubrovnik Racing Fiat 127 99.143 12.828 3
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 132 Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 1.6 85.560 0 20
2. 5 8 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 86.482 922 15
3. 5 124 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 1.6 86.786 1.226 12
4. 5 143 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 91.723 6.163 10
5. 5 158 Mario Serden AK Dubrovnik Racing VW Golf 1.6 93.169 7.609 8
6. 5 198 Ivan Bokšić AK Pelješac Racing Yugo 1.6 95.837 10.277 6
7. 5 161 Mate Mekinić AMK Oneum Peugeot 205 1.6 99.974 14.414 4
- 5 133 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Yugo 1.5 odustao -
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 1.8 16V 85.021 0 20
2. 6 98 Ante Alduk SAK Split BMW 316 2.7 85.541 520 15
3. 6 103 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 16V 89.235 4.214 12
4. 6 105 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 16V 91.347 6.326 10
5. 6 107 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Uno 1.3 Turbo 94.939 9.918 8
6. 6 136 Anton Lengyel AK Dubrovnik Racing Volkswagen Golf 1.8 121.540 36.519 6
 
KLASA 8
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 81.914 0 20
2. 8 61 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 89.032 7.118 15
3. 8 62 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 89.465 7.551 12
4. 8 63 Antonijo Gavranović AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 93.398 11.484 10
5. 8 64 Đivo Gjivić AK Dubrovnik Racing Škoda Felicia 1.3 LXi 95.043 13.129 8
 
KLASA 9
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 9 39 Božo Prnić AK Pelješac Racing Suzuki Swift 1.6 88.529 0 20
2. 9 34 Ante Slade AK Dubrovnik Racing BMW M3 2.0 90.648 2.119 15
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK RIJEKA 20 Dejan Kopajtić K8 20 Alenka Jurašić K4 20 Jordan Matijašić K1 60
2. AK PELJEŠAC RACING 20 Dragan Velašević K2 20 Božo Prnić K9 12 Đivo Burđelez K4 52
3. AMK TROGIR 20 Željko Kokotec K6 15 Jure Gašperov K3 8 Edomir Rožić K1 43
4. AK DUBROVNIK RACING 15 Đivo Franić K8 15 Ante Slade K9 12 Maro Franić K8 42
5. AAMK SVEUČILIŠTE 15 Denis Šroler K5 15 Dejan Ciglenečki K4 12 Željko Muhar K2 42
6. AK VELIKA GORICA 20 Tvrtko Radovanović K5 12 Aleksandar Radovanović K5 - 32
7. AMK ONEUM 15 Alen Kapusta K1 12 Neven Križanac K1 4 Mate Mekinić K5 31
8. AK DUBRAVA 20 Milan Dimitrijević K3 10 Marko Pikula K2 - 30
9. AK SB AUTO SPORT 10 Darko Vrlazić K3 10 Hrvoje Vukoje K5 8 Dragan Jelić K6 28
10. AMD ZANATLIJA 12 Tomislav Šepetavc K3 8 Vjekoslav Čičko K3 4 Jelena Gajski K3 24
11. AMK DUGO SELO 12 Mato Dumenčić K6 10 Ozren Semper K6 - 22
12. AMD OPATIJA 10 Aljoša Kinkela K4 6 Danijel Srijemsi K4 - 16
13. SAK SPLIT 15 Ante Alduk K6 - - 15
14. SAK SAMOBOR 8 Antun Laušin K2 - - 8
15. AMK SPLIT MOTORSPORT 4 Gordan Prenc K4 - - 4
16. AK SPEEDY 3 Dina Marenić K2 - - 3
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. T.Z. GRADA RIJEKE 20 Dejan Kopajtić K8 20 Alenka Jurašić K4 15 Igor Črnac K2 55
2. DE WALT RACING TEAM 15 Denis Šroler K5 12 Željko Muhar K2 8 Antun Laušin K2 35
3. CTR SLAVONSKI BROD 10 Darko Vrlazić K3 8 Dragan Jelić K6 - 18
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA