štopericaciljna zastavica 1. 19.-20.03.05. - Omiš
2. 01.-02.04.05. - Rijeka
3. 08.-09.04.05. - Zagreb
4. 16.-17.04.05. - Kostrena
5. 23.-24.04.05. - Split
6. 29.-30.04.05. - Zagreb
  7. 20.-21.05.05. - Zagreb
  8. 27.-28.05.05. - Orebić
  9. 24.-25.06.05. - Delnice
10. 27.-28.08.05. - Brtonigla
11. 23.-24.09.05. - Rabac
12. 14.-15.10.05. - Rijeka
DISCIPLINA A09 - AUTOSLALOM
KONAČNI REZULTATI
U skladu sa istima mogu se održati svečana proglašenja i podjele športskih priznanja.
UKUPNO GRUPE KLASE

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Dejan Kopajtić AK Rijeka 15 0 od 10 20 20 20 20 4 15 20 0 144
2. Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo 20 20 0 3 15 4 4 - 12 10 12 4 104
3. Tomislav Tuk AK Dubrava 12 15 6 0 12 15 12 - - - 8 - 80
4. Denis Šroler AAMK Sveučilište 0 1 8 8 10 10 8 3 10 1 1 10 70
5. Marin Petrić AK Rijeka - 4 - 20 8 6 6 - 0 0 10 15 69
6. Alenka Jurašić AK Rijeka 0 0 20 0 1 2 1 4 20 12 3 3 66
7. Dejan Dimitrijević AK Dubrava 8 3 0 4 0 12 0 - 0 20 15 0 62
8. Igor Črnac AK Rijeka 0 12 10 12 6 0 0 2 0 2 0 0 44
9. Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica - 10 0 6 4 0 0 10 8 0 0 - 38
10. Marko Palijan AK Dubrava 10 6 4 isk 0 3 10 - 0 - - - 33
11. Alen Sekula AK Dubrava 0 0 0 0 0 1 0 - 15 0 6 0 22
12. Ivan Černeha AMK Skok Racing - - - - - - - - - - - 20 20
13. Marko Cesar AK HBT Racing - 0 15 0 - 0 0 - 0 3 0 2 20
14. Željko Lipušić AK SB Auto Sport 3 0 0 0 - od 2 - 2 0 0 12 19
15. Željko Sopić AK Delta - - 2 - - 0 15 - - - - - 17
16. Hrvoje Šepić AK Rijeka - - 0 15 - 0 - - 0 0 0 1 16
17. Željko Kokotec AMK Trogir - 0 0 0 0 od 0 15 0 0 0 - 15
18. Antun Laušin SAK Samobor 0 0 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12
19. Ante Alduk SAK Split isk - - - 0 - - 12 - - - - 12
20. Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica - 0 0 0 3 8 0 1 0 - 0 - 12
21. Zlatko Barbić AK INA Zagreb 2 0 0 2 0 0 0 - 0 0 0 8 12
22. Cvetko Jaketić AK Klek - 8 - - - - - - - - - - 8
23. Dragan Velašević AK Pelješac Racing 0 0 - - 0 - - 8 0 - 0 - 8
24. Marijan Hihlik AK SB Auto Sport - 0 0 0 - od 0 - - 8 0 - 8
25. Milan Dimitrijević AK Dubrava 1 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0 7
26. Marko Pikula Ak Dubrava - 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 6 7
27. Nikola Milotić Istra Racing Team - 0 0 isk - - 3 - 0 0 4 0 7
28. Mario Macan AMD Zanatlija 6 0 od - - - 0 - 0 0 0 - 6
29. Zoran Širola AMK Skok Racing - 0 0 0 0 0 0 - 6 0 0 0 6
30. Donald Milokanović AMK Skok Racing 0 0 0 0 0 od 0 - 0 6 0 0 6
31. Edi Milokanović AMK Skok Racing 4 2 0 isk - - - - - - - - 6
32. Krešo Merlić AMD Zanatlija 0 0 0 0 - 0 0 - 0 4 0 0 4
33. Dalibor Rumenjak AK Dubrava - - 3 0 - 0 0 - - - - - 3
34. Jure Gašperov AMK Trogir 0 0 - 0 0 0 - 0 3 0 0 0 3
35. Tomislav Šepić AK Rijeka - - - 0 - - - - 1 0 2 - 3
36. Hrvoje Avanić AMK Trogir - 0 0 0 2 0 0 - 0 0 - - 2
37. Aljoša Kinkela AMD Opatija 0 0 0 1 0 0 0 0 0 od 0 0 1
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Vozačica Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Alenka Jurašić AK Rijeka 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 240
2. Renea Čubrić AK INA Zagreb - 15 15 15 15 12 15 - 15 15 8 15 140
3. Jelena Gajski AMD Zanatlija - 12 8 - - 15 - 15 12 10 15 12 99
4. Elena Golojka AK Buzet Autosport - 8 10 12 - 3 - - 8 12 12 - 65
5. Dina Marenić AK Speedy - 3 2 8 12 4 4 12 10 - - - 55
6. Lana Frančić AK Delta - - 3 - - 2 6 - 6 8 10 - 35
7. Martina Tuk AK Dubrava - - 12 - - 10 12 - - - - - 34
8. Ljiljana Kamenar AK Rijeka - 4 - 10 - - - - 4 - 6 8 32
9. Dina Orešić AMK Dugo Selo - 10 6 - - 6 3 - - - - - 25
10 Dijana Tuk AK Dubrava - - 4 - - 8 10 - - - - - 22
11. Marina Miše AMK Trogir - - - - - - - 10 - - - - 10
12. Lara Sanković AMD Opatija - - - - - - - - - - - 10 10
13. Irena Šubaša AMD Zanatlija - - - - - - 8 - - - - - 8
14. Mirela Kosanović AK Dubrava - 2 - 6 - - - - - - - - 8
15. Sanja Širola AK Rijeka - 6 - - - - - - - - - - 6
16. Lana Sutlović AK Delta - - 1 - - 1 1 - - - - - 3
17. Lana Laušin SAK Samobor - - - - - - 2 - - - - - 2
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Dejan Dimitrijević AK Dubrava 20 20 12 15 0 20 12 - 10 20 20 8 157
2. Marko Pikula AK Dubrava - 10 20 10 20 12 15 12 6 4 10 20 139
3. Alen Sekula AK Dubrava 4 15 15 2 15 15 8 - 20 12 15 12 133
4. Donald Milokanović AMK Skok Racing 15 12 2 6 12 - 10 - 8 15 8 6 94
5. Hrvoje Šepić AK Rijeka - - 8 20 - 10 - - 12 8 12 15 85
6. Zoran Širola AMK Skok Racing - 6 0 12 10 1 20 - 15 10 6 4 84
7. Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište - 0 - 8 6 8 6 8 4 6 2 3 51
8. Željko Kokotec AMK Trogir - - 10 0 3 od 4 20 2 3 - - 42
9. Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija - 1 0 - 8 0 0 15 - - - - 24
10. Ozren Semper AMK Dugo Selo 8 0 0 0 0 2 1 10 0 0 0 0 21
11. Edi Širola AMK Skok Racing - 3 0 4 1 0 0 - 0 0 3 10 21
12. Mario Serden AK Dubrovnik Racing 10 - - - 0 - - 6 - - - - 16
13. Ivan Mikačević AMD Opatija - 4 0 3 - 0 2 - 0 2 4 0 15
14. Miroslav Ujdenica AK Klek - 8 1 1 - 4 - - - - - - 14
15. Duilio Božić AMK Skok Racing 12 0 0 isk 0 0 0 - 0 1 0 0 13
16. Matija Gostrec AMK Dugo Selo - 0 6 0 - 0 3 - 0 - - - 9
17. Nenad Damarija AK Delta - - 3 - - 6 0 - - - - - 9
18. Boris Seccareccia AMD Opatija - 2 - 0 - - - - 3 - 1 2 8
19. Maro Burđelez AK Pelješac Racing - - - - 4 - - 3 - - - - 7
20. Dario Serden AK Dubrovnik Racing 6 - - - 0 - - 0 - - - - 6
21. Sandi Garguljak AMK Dugo Selo - - 4 - - 0 0 - - - - - 4
22. Đivo Burđelez AK Pelješac Racing - - - - 0 - - 4 - - - - 4
23. Teo Katić AMK Oneum 3 - - - 0 - - - - - - - 3
24. Jelena Gajski AMD Zanatlija - - 0 - - 3 - - 0 0 0 0 3
25. Robert Ilić AMK Oneum 2 - - - - - - - - - - - 2
26. Sandro Mihalić AMD Opatija - 0 0 - 2 0 0 - - - - - 2
27. Goran Vučur AK Dubrovnik Racing - - - - 0 - - 2 - - - - 2
28. Anđelko Topić AMK Oneum 1 - - - - - - - - - - - 1
29. Dina Marenić AK Speedy - 0 0 0 0 0 0 1 0 - - - 1
30. Danijel Dominko AK Dubrava - - - - - - - - 1 - - - 1
31. Patrik Bernobić AMK Skok Racing - 0 - 0 0 - - - - 0 0 1 1
- Lana Frančić AK Delta - - 0 - - 0 0 - 0 0 0 - 0
- Ivan Bijelić AMK Skok Racing - 0 0 isk - - od - 0 od 0 - 0
- Dino Čosić AK Dubrava - 0 0 - - - 0 - - - - - 0
- Lana Sutlović AK Delta - - 0 - - 0 0 - - - - - 0
- Zoran Rogošić AMK Oneum 0 - - - 0 - - 0 - - - - 0
- Goran Sertić AMD Zanatlija - - - - - - 0 - 0 - - 0 0
- Nikola Gecić AK SB Auto Sport - - 0 - - 0 - - - - - - 0
- Tomislav Grgić AK SB Auto Sport - - 0 - - 0 - - - - - - 0
- Tomislav Vidaković AK SB Auto Sport - od ns - - 0 0 - - - - - 0
- Eduard Bedek AK Dubrava - - - - - 0 0 - - - - - 0
- Tin Gregurek AMD Zanatlija - - - - - - 0 - - - - 0 0
- Tomislav Pavlić AMD Zanatlija - - - - - - 0 - - - - 0 0
- Leo Ilinić AK Rijeka - 0 - - - - - - - - - - 0
- Igor Šušković AK Dubrava - 0 - - - - - - - - - - 0
- Dario Nišević AK Dubrava - - 0 - - - - - - - - - 0
- Marko Prskalo AMD Zanatlija - - 0 - - - - - - - - - 0
- Danijel Magdić AK Info Kart - - - 0 - - - - - - - - 0
- Dino Pobrić AK Info Kart - - - 0 - - - - - - - - 0
- Goran Bronzović AMK Oneum - - - - 0 - - - - - - - 0
- Milan Tošić AK Pelješac Racing - - - - 0 - - - - - - - 0
- Marko Pleše AK Klek - - - - - 0 - - - - - - 0
- Alen Kapusta AMK Oneum - - - - - - - - 0 - - - 0
- Luka Kozarić AMD Zanatlija - - - - - - - - - - - 0 0
- Lara Sanković AMD Opatija - - - - - - - - - - - 0 0
- Ivan Stričević SAK Split od - - - - - - - - - - - 0
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. AK RIJEKA 60 60 45 60 60 60 60 60 50 60 60 60 695
2. AK DUBRAVA 55 55 60 50 45 55 50 30 55 47 55 50 607
3. AMK SKOK RACING 40 50 42 47 55 31 47 - 47 47 47 55 508
4. AMK DUGO SELO 38 42 47 50 47 47 37 22 36 44 44 37 491
5. AAMK SVEUČILIŠTE 10 31 45 52 45 55 50 42 44 39 38 31 482
6. AMD ZANATLIJA 27 39 40 6 10 30 42 24 43 40 32 26 359
7. AMD OPATIJA 25 34 29 42 24 18 16 16 32 22 39 44 341
8. AK SB AUTO SPORT 43 16 33 26 24 12 26 28 19 40 35 31 333
9. AMK TROGIR 20 22 24 26 33 12 8 43 38 23 20 12 281
10. AK VELIKA GORICA - 42 9 33 31 31 26 32 35 10 12 - 261
11. AMK ONEUM 37 0 15 6 41 4 3 31 8 4 15 6 170
12. AK INA ZAGREB 15 11 12 12 16 35 18 - 5 26 2 15 167
13. AK HBT RACING - 15 20 12 - 12 22 - 16 20 15 24 156
14. AK KLEK - 31 8 16 - 26 - - 32 - - 33 146
15. SAK SAMOBOR 15 15 20 12 6 12 10 8 8 15 12 10 143
16. AK PELJEŠAC RACING 32 4 - - 24 - - 52 6 - 10 - 128
17. AK BUZET AUTOSPORT - 26 0 18 - 0 - - 25 26 6 12 113
18. AK DELTA - - 31 - - 18 25 - 12 13 7 - 106
19. ISTRA RACING TEAM - 6 10 1 - - 20 - 16 10 23 20 106
20. AK DUBROVNIK RACING 30 - - - 24 - - 42 - 3 - - 99
21. AMK SPLIT MOTORSPORT 28 - - - 14 3 2 4 - 10 4 3 68
22. AK PULA-ROVINJ - 4 - 4 - - - - 3 3 11 10 35
23. SAK SPLIT 3 - - - 15 - - 15 - - - - 33
24. AMK BUZET - - - - - - - - - 6 6 1 13
25. AK SPEEDY - 0 0 0 1 2 0 3 2 - - - 8
26. AMD MATULJI RACING - 0 - 0 - 0 0 - 0 0 4 2 6
27. AMSK KASTAVAC - - - - - - - - - 4 - 1 5
- AK INFO KART - - - 0 - - - - - - - - 0
 
REDOSLIJED TIMOVA
Poz. Tim 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. T.Z.GRADA RIJEKE 46 52 35 50 60 60 60 55 50 60 60 45 633
2. DE WALT RACING TEAM 25 40 55 52 36 52 50 35 40 39 42 33 499
3. CTR SLAVONSKI BROD 43 16 29 26 22 12 21 18 19 24 28 30 288
4. ZANATLIJA 27 29 15 6 - 18 27 - 29 38 32 10 231
 
UKUPNO GRUPE KLASE
Generalni sponzor HAKS-a: INA