štopericaciljna zastavica 1. 19.-20.03.05. - Omiš
2. 01.-02.04.05. - Rijeka
3. 08.-09.04.05. - Zagreb
4. 16.-17.04.05. - Kostrena
5. 23.-24.04.05. - Split
6. 29.-30.04.05. - Zagreb
  7. 20.-21.05.05. - Zagreb
  8. 27.-28.05.05. - Orebić
  9. 24.-25.06.05. - Delnice
10. 27.-28.08.05. - Brtonigla
11. 23.-24.09.05. - Rabac
12. 14.-15.10.05. - Rijeka
DISCIPLINA A09 - AUTOSLALOM
KONAČNI REZULTATI
U skladu sa istima mogu se održati svečana proglašenja i podjele športskih priznanja.
UKUPNO GRUPE KLASE

GRUPA I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Igor Črnac AK Rijeka [0] 20 [12] 15 15 15 15 [12] [8] 15 15 12 122
2. Marko Cesar AK HBT Racing - 12 20 0 - 8 20 - 15 20 [12] 15 110
3. Marko Pikula AK Dubrava - [8] 10 10 12 12 8 [4] 12 [6] 10 20 94
4. Milan Dimitrijević AK Dubrava 20 [0] 3 [0] 0 10 12 15 [0] 12 20 [10] 92
5. Marin Petrić AK Rijeka - 15 - 20 20 20 - - - - - - 75
6. Antun Laušin SAK Samobor 12 10 15 8 [0] [3] 6 2 [0] 10 8 [0] 71
7. Jure Gašperov AMK Trogir 8 [0] - 0 10 4 - 10 20 [4] 6 8 66
8. Dragan Velašević AK Pelješac Racing 15 0 - - 4 - - 20 0 - 3 - 42
9. Darko Vrlazić AK SB Auto Sport 10 [0] 8 [0] 8 0 [0] 3 [0] 8 4 0 41
10. Željko Muhar AAMK Sveučilište - [0] 0 12 0 6 4 8 4 [0] [0] 0 34
11. Branimir Turčan AK Dubrava 4 [1] 6 4 [1] 2 2 - - - - - 18
12. Denis Šverko AMD Opatija - 0 0 1 - 0 [0] - 10 0 0 6 17
13. Jordan Matijašić AK Rijeka 2 4 - 6 - 0 [0] 0 0 - 0 4 16
14. Vilko Kustec AMD Zanatlija - - 4 - - - 10 - - - - - 14
15. Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija - 0 0 - 6 0 0 6 - - - - 12
16. Sanjin Prodan AK Buzet Autosport - 6 - 0 - - - - 3 0 - 2 11
17. Tomislav Turčan AK Dubrava 6 [0] [0] 0 3 0 0 - - - - - 9
18. Marinko Marjanović AK Velika Gorica - 2 2 3 - 0 - - 0 - - - 7
19. Alen Prodan AK Buzet Autosport - 0 - 0 - - - - 6 0 - - 6
20. Vladimir Poredski AK Delta - - - - - - 3 - 0 3 0 - 6
21. Igor Usmiani AK Dubrava 1 [0] [od] 0 0 0 [0] - 0 2 0 3 6
22. Rino Usmiani AK Dubrava 3 [0] [od] 0 2 0 0 - - - - 0 5
23. Tihomir Pašić AMD Opatija [0] 3 0 0 - 0 [0] - 0 0 0 0 3
24. Mato Medved AK Dubrava - - - 2 - 0 0 - 0 - - - 2
25. Denis Matijašić AK Klek - - - - - - - - 2 - - 0 2
26. Andrea Bastijanić AK Pula-Rovinj - 0 - 0 - - - - - - 2 0 2
27. Spomenko Garguljak AMK Dugo Selo - - 1 - - 0 1 - - - - - 2
28. Jelena Gajski AMD Zanatlija - 0 0 - - 1 - [0] 0 0 0 0 1
29. Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija - 0 0 - - 0 0 1 0 - - - 1
30. Ivica Brozović AK Klek - - - - - - - - 1 - - 0 1
31. Renea Čubrić AK INA Zagreb - [0] 0 0 0 0 [0] - 0 1 0 0 1
32. Denis Jurčić Istra Racing Team - 0 - 0 - - - - 0 - 1 0 1
33. Željko Macarol AMD Opatija - 0 - 0 - - - - - - 0 1 1
 
GRUPA II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo 20 20 [6] [12] 20 12 10 - 15 15 20 [8] 132
2. Denis Šroler AAMK Sveučilište [3] [10] 15 20 15 20 15 [8] 12 [8] 10 12 119
3. Alenka Jurašić AK Rijeka 8 [4] 20 [2] 6 8 [6] 10 20 20 12 [6] 104
4. Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica - 15 [0] 15 12 4 3 12 10 6 [0] - 77
5. Marko Palijan AK Dubrava 15 12 12 isk [4] [10] 20 - 6 - - - 65
6. Željko Lipušić AK SB Auto Sport 12 2 1 0 - [od] 8 - 8 [3] 8 15 54
7. Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica - 8 [0] 6 10 15 4 6 3 - 0 - 52
8. Marin Petrić AK Rijeka - - - - - - 12 - [2] 4 15 20 51
9. Zlatko Barbić AK INA Zagreb 10 [3] [0] 10 3 6 1 - [0] 0 0 10 40
10. Krešo Merlić AMD Zanatlija 4 [0] 0 3 - 3 [0] - 0 10 6 2 28
11. Marijan Hihlik AK SB Auto Sport - 1 4 0 - od 2 - - 12 3 - 22
12. Željko Kokotec AMK Trogir - 0 0 0 0 [ns] [0] 20 0 0 1 - 21
13. Hrvoje Avanić AMK Trogir - [0] 8 4 8 0 0 - 1 - - - 21
14. Mato Dumenčić AMK Dugo Selo 6 [0] [0] 1 1 0 [0] 4 [0] 2 4 0 18
15. Ante Alduk SAK Split isk - - - - - - 15 - - - - 15
16. Aljoša Kinkela AMD Opatija 1 [0] 3 8 [0] 0 [0] 0 0 [od] 0 3 15
17. Dalibor Rumenjak AK Dubrava - - 10 0 - 2 0 - - - - - 12
18. Tomislav Radovanić AMD Zanatlija - 6 0 - - 1 0 - - - - - 7
19. Davor Fabijančić AMD Zanatlija - - 0 - - 0 0 - 4 0 0 0 4
20. Josip Domitrović AK Klek - od - - - 0 - - - - - 4 4
21. Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište - [0] 0 0 2 0 [0] 1 [0] 1 0 0 4
22. Ozren Semper AMK Dugo Selo [0] [0] 0 0 0 0 [0] 3 [0] 0 0 0 3
23. Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija - - - - - - - - - 0 2 1 3
24. Tihomir Pažin AMK Oneum 2 - - - od - - - - - - - 2
25. Krešimir Radovanić AMD Zanatlija - 0 2 ns - 0 0 - 0 0 0 - 2
26. Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport - 0 0 0 - 0 [0] 2 0 0 0 - 2
 
GRUPA III
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Dejan Kopajtić AK Rijeka 20 [8] [od] 15 20 20 20 20 [12] 15 20 [1] 150
2. Dejan Dimitrijević AK Dubrava 12 12 [10] 12 [0] 12 6 - [4] 20 15 8 97
3. Tomislav Tuk AK Dubrava [15] 20 20 [3] 15 15 12 - - - 12 - 94
4. Alen Sekula AK Dubrava [0] 6 12 [0] 10 10 [3] - 20 8 10 12 88
5. Hrvoje Šepić AK Rijeka - - 6 20 - 8 - - 8 2 4 15 63
6. Zoran Širola AMK Skok Racing - [0] 0 10 6 0 8 - 15 3 1 4 47
7. Donald Milokanović AMK Skok Racing 6 3 [1] 2 8 [od] 4 - [2] 12 2 6 43
8. Željko Sopić AK Delta - - 15 - - 0 15 - - - - - 30
9. Tomislav Šepić AK Rijeka - - - 4 - - - - 10 10 6 - 30
10. Mario Macan AMD Zanatlija 10 4 od - - - 2 - 6 6 0 - 28
11. Marko Mirić AMK Dugo Selo - [0] 3 8 0 6 1 - [0] 4 3 2 27
12. Edi Milokanović AMK Skok Racing 8 10 8 isk - - - - - - - - 26
13. Nikola Milotić Istra Racing Team - - - - - - 10 - 3 1 8 [0] 22
14. Ivan Černeha AMK Skok Racing - - - - - - - - - - - 20 20
15. Đivo Franić AK Dubrovnik Racing 3 - - - 3 - - 12 - - - - 18
16. Cvetko Jaketić AK Klek - 15 - - - - - - - - - - 15
17. Božo Prnić AK Pelješac Racing 0 - - - 0 - - 15 - - - - 15
18. Maro Franić AK Dubrovnik Racing 0 - - - 4 - - 10 - - - - 14
19. Ante Alduk SAK Split - - - - 12 - - - - - - - 12
20. Edi Širola AMK Skok Racing - - - - - - - - - - 0 10 10
21. Ante Slade AK Dubrovnik Racing 2 - - - 0 - - 8 - - - - 10
22. Daniel Sarić AMK Skok Racing - [0] 0 6 1 0 - - - - - - 7
23. Antonijo Gavranović AK Dubrovnik Racing 0 - - - 0 - - 6 - - - - 6
24. Nenad Damarija AK Delta - - 2 - - 4 0 - - - - - 6
25. Saša Milavić AMK Split Motorsport 4 - - - 0 - - - - - - - 4
26. Davor Fiket AMD Zanatlija - 0 4 - - ns 0 - - - - - 4
27. Đivo Gjivić AK Dubrovnik Racing 0 - - - - - - 4 - - - - 4
28. Miroslav Ujdenica AK Klek - 1 0 0 - 3 - - - - - - 4
29. Marin Čohar AK Rijeka - - - - - - - - - - - 3 3
30. Ljerko Žanić AK Klek - 2 - - - - - - - - - - 2
31. Maro Burđelez AK Pelješac Racing - - - - 2 - - - - - - - 2
32. Dean Orešić AMK Dugo Selo - 0 - - - 2 0 - - - - - 2
33. Duilio Božić AMK Skok Racing 1 [0] [0] isk 0 0 [0] - 0 0 0 0 1
34. Željko Kelečić AK Dubrava [0] [od] 0 1 0 0 - - - - - - 1
35. Nenad Kolman AK Dubrava - - 0 - - 1 0 - - - - - 1
36. Ivan Guštin AMK Skok Racing - - - - - - 0 - 1 - - - 1
 
UKUPNO GRUPE KLASE
Generalni sponzor HAKS-a: INA