štopericaciljna zastavica 1. 19.-20.03.05. - Omiš
2. 01.-02.04.05. - Rijeka
3. 08.-09.04.05. - Zagreb
4. 16.-17.04.05. - Kostrena
5. 23.-24.04.05. - Split
6. 29.-30.04.05. - Zagreb
  7. 20.-21.05.05. - Zagreb
  8. 27.-28.05.05. - Orebić
  9. 24.-25.06.05. - Delnice
10. 27.-28.08.05. - Brtonigla
11. 23.-24.09.05. - Rabac
12. 14.-15.10.05. - Rijeka
DISCIPLINA A09 - AUTOSLALOM
KONAČNI REZULTATI
U skladu sa istima mogu se održati svečana proglašenja i podjele športskih priznanja.
UKUPNO GRUPE KLASE

KLASA 1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Jordan Matijašić AK Rijeka 20 15 - 15 - 10 10 20 [4] - 20 15 125
2. Željko Muhar AAMK Sveučilište - [10] 15 20 10 20 20 - 12 12 10 [8] 119
3. Alen Kapusta AMK Oneum 15 [0] 12 [4] 15 4 [2] 15 8 [4] 15 6 90
4. Denis Šverko AMD Opatija - 4 8 12 - 8 [4] - 20 8 8 20 88
5. Sanjin Prodan AK Buzet Autosport - 20 - 10 - - - - 10 15 - 12 67
6. Renea Čubrić AK INA Zagreb - 3 4 [0] 8 15 12 - [1] 20 2 3 67
7. Tihomir Pašić AMD Opatija 10 12 [2] 3 - 2 3 - 6 [2] 12 10 58
8. Neven Križanac AMK Oneum 12 - 3 2 20 [0] 1 12 - - - - 50
9. Spomenko Garguljak AMK Dugo Selo - - 20 - - 12 15 - - - - - 47
10. Edi Širola AMK Skok Racing - 8 6 6 12 [3] 6 - 2 6 - - 46
11. Alen Prodan AK Buzet Autosport - 6 - 8 - - - - 15 10 - - 39
12. Sandi Garguljak AMK Dugo Selo - - 10 - - 6 8 - - - - - 24
13. Josip Prizmić AK Pelješac Racing 6 - - - 3 - - 10 - - - - 19
14. Boris Kuvačić AMK Oneum 8 - - - 6 - - - - - - - 14
15. Želimir Popović AK Pula-Rovinj - 2 - 1 - - - - 3 3 - 4 13
16. Edomir Rožić AMK Trogir - - - - 4 - - 8 - - - - 12
17. Elena Golojka AK Buzet Autosport

0 0 0 - 0 - - 0 1 6 - 7
18. Jan Pajić AMD Matulji Racing - 0 - isk - 0 [0] - 0 0 4 2 6
19. Marijan Kušt AK Dubrava - - - - - - - - - - 3 0 3
20. Đuro Perović AK Dubrovnik Racing - - - - 2 - - od - - - - 2
21. Josip Mušanović AK Rijeka - 1 - 0 - - - - 0 0 - 1 2
22. Marko Prskalo AMD Zanatlija - - 1 - - - - - - - - - 1
23. Damir Bartolić AMD Zanatlija - - - - - 1 - - - - - - 1
24. Ljiljana Kamenar AK Rijeka - 0 - 0 - - - - 0 - 1 0 1
- Lana Sutlović AK Delta - - 0 - - 0 0 - - - - - 0
- Leo Ilinić AK Rijeka - 0 - - - - - - - - - - 0
- Leopold Ilinić AK Rijeka - 0 - - - - - - - - - - 0
- Dijana Tuk AK Dubrava - - 0 - - - - - - - - - 0
- Tin Gregurek AMD Zanatlija - - - - - - 0 - - - - - 0
- Mislav Gverić AMD Zanatlija - - - - - - 0 - - - - - 0
- Irena Šubaša AMD Zanatlija - - - - - - 0 - - - - - 0
 
KLASA 2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Igor Črnac AK Rijeka [6] 20 [15] 20 20 20 20 [15] [15] 20 20 15 155
2. Marko Pikula AK Dubrava - [12] 12 15 15 15 12 [10] 20 [12] 15 20 124
3. Antun Laušin SAK Samobor 15 15 20 [12] [6] 12 10 [8] [8] 15 12 10 109
4. Dragan Velašević AK Pelješac Racing 20 4 - - 12 - - 20 6 - 10 - 72
5. Branimir Turčan AK Dubrava 10 [8] 10 10 [8] 10 6 - - - - - 46
6. Tomislav Turčan AK Dubrava 12 [6] [3] 6 10 8 4 - - - - - 40
7. Marinko Marjanović AK Velika Gorica - 10 6 8 - 6 - - 10 - - - 40
8. Vladimir Poredski AK Delta - - - - - - 8 - 12 10 3 - 33
9. Igor Kocijančić AMK Skok Racing - 0 - 4 - - - - - 6 6 8 24
10. Vilko Kustec AMD Zanatlija - - 8 - - - 15 - - - - - 23
11. Željko Macarol AMD Opatija - 3 - 3 - - - - - - 2 12 20
12. Denis Jurčić Istra Racing Team - 2 - 1 - - - - 4 - 8 2 17
13. Matija Gostrec AMK Dugo Selo - 1 4 2 - 4 3 - 3 - - - 17
14. Željko Muhar AAMK Sveučilište - - - - - - - 12 - - - - 12
15. Tino Barada AMK Trogir 8 - - - 2 - - 1 - - - - 11
16. Nedjeljko Kosanović AK Dubrava - 0 2 0 - 3 - - 0 - - 6 11
17. Miho Jozović AK Dubrovnik Racing - - - - 3 - - 6 - - - - 9
18. Lana Frančić AK Delta - - 1 - - 0 1 - 0 3 4 - 9
19. Damir Bučanac AMD Zanatlija - - - - - - 0 - - 8 - - 8
20. Goran Vučur AK Dubrovnik Racing - - - - 4 - - 4 - - - - 8
21. Dina Marenić AK Speedy - [0] 0 0 1 2 0 3 2 - - - 8
22. Zvonko Rogošić AMK Oneum 4 - - - 0 - - 2 - - - - 6
23. Gordan Prenc AMK Split Motorsport - - - - - - - - - 4 - - 4
24. Tomislav Pavlić AMD Zanatlija - - - - - 0 0 - 0 - - 4 4
25. Tomislav Grgić AK SB Auto Sport - - - - - - - - - - - 3 3
26. Željko Kralj AK HBT Racing - - - - - - 2 - 1 - - - 3
27. Silvio Plepelić AAMK Sveučilište - - - - - 1 - - - - - - 1
- Mirela Kosanović AK Dubrava - 0 - 0 - - - - - - - - 0
- Eduard Bedek AK Dubrava - - - - - 0 0 - - - - - 0
- Goran Sertić AMD Zanatlija - - - - - 0 0 - - - - - 0
- Edo Pikula AK Dubrava - 0 - - - - - - - - - - 0
- Sanja Širola AK Rijeka - 0 - - - - - - - - - - 0
- Marina Miše AMK Trogir - - - - - - - 0 - - - - 0
- Srđan Pavlić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - od - - - - 0
- Ivan Diković AMK Dugo Selo - - ns - - - - - - - - - 0
- Slobodan Karleuša AK HBT Racing - - ns - - - - - - - - - 0
- Branko Semper AMK Dugo Selo - - ns - - - - - - - - - 0
 
KLASA 3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Marko Cesar AK HBT Racing - 15 20 12 - 12 20 - [15] 20 15 20 134
2. Milan Dimitrijević AK Dubrava 20 8 12 [6] [3] 15 [15] 20 [8] 15 20 15 125
3. Jure Gašperov AMK Trogir 12 12 - [8] 15 10 - 15 20 [10] 12 12 108
4. Darko Vrlazić AK SB Auto Sport 15 [6] 15 10 12 [6] [3] 10 4 12 10 [2] 88
5. Marin Petrić AK Rijeka - 20 - 20 20 20 - - - - - - 80
6. Igor Usmiani AK Dubrava 8 [0] [od] 4 6 0 10 - [0] 8 6 10 52
7. Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija - 10 6 - 10 4 6 12 - - - - 48
8. Rino Usmiani AK Dubrava 10 3 [od] 2 8 [0] 12 - - - - 0 35
9. Mato Medved AK Dubrava - - - 15 - 0 8 - 6 - - - 29
10. Jelena Gajski AMD Zanatlija - 0 1 - - 8 - 4 2 2 3 [0] 20
11. Denis Matijašić AK Klek - - - - - - - - 12 - - 6 18
12. Ivica Brozović AK Klek - - - - - - - - 10 - - 8 18
13. Đani Alajbeg AMK Split Motorsport - - - - - 3 2 - - 6 4 3 18
14. Andrea Bastijanić AK Pula-Rovinj - 2 - 3 - - - - - - 8 4 17
15. Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija - 0 4 - - 1 1 8 3 - - - 17
16. Nikola Milotić Istra Racing Team - 4 10 isk - - - - - - - - 14
17. Igor Janko AMK Skok Racing - [0] 3 1 0 0 [0] - 1 4 2 1 12
18. Alen Husar AMK Dugo Selo - - 8 - - 2 - - - - - - 10
19. Goran Marković AK Velika Gorica - - - - 4 - 4 - - - - - 8
20. Goran Miličević AMK Oneum 4 - - - - - - 3 - - - - 7
21. Robert Ilić AMK Oneum 6 - - - - - - - - - - - 6
22. Veljko Marenić AK Pelješac Racing - - - - - - - 6 - - - - 6
23. Hrvoje Avanić AMK Trogir - - - - - - - - - 3 - - 3
24. Saša Vrlazić AK SB Auto Sport - 1 - - 2 0 - - - - - - 3
25. Dario Nišević AK Dubrava - - 2 - - - - - - - - - 2
26. Dubravko Čikor AK Dubrovnik Racing - - - - 1 - - - - - - - 1
- Stjepan Vuksan AK Velika Gorica - - - - 0 0 0 - - - - - 0
- Krešimir Križetić AMD Zanatlija - - - - - 0 0 - - - - - 0
- Daniel Plepelić AAMK Sveučilište - - - - - 0 0 - - - - - 0
- Samir Škrijelj AK Pula-Rovinj - 0 - - - - - - - - - - 0
- Danijel Magdić AK Info Kart - - - 0 - - - - - - - - 0
- Dino Pobrić AK Info Kart - - - 0 - - - - - - - - 0
- Mate Režić AMK Split Motorsport - - - - 0 - - - - - - - 0
- Mario Pranjić AK HBT Racing - - - - - 0 - - - - - - 0
 
KLASA 4
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Alenka Jurašić AK Rijeka [20] 20 20 [15] 20 20 [20] [20] 20 20 20 20 160
2. Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište - [6] 10 12 15 15 10 15 12 15 [8] [8] 104
3. Aljoša Kinkela AMD Opatija 15 [8] 15 20 12 [2] [4] 10 4 [od] 12 12 100
4. Krešimir Radovanić AMD Zanatlija - 15 12 ns - 10 12 - 8 8 10 - 75
5. Ivan Mikačević AMD Opatija - 10 6 10 [4] 6 8 - 6 12 15 [3] 73
6. Davor Fabijančić AMD Zanatlija - - 1 - - 12 15 - 15 10 6 [4] 59
7. Patrik Bernobić AMK Skok Racing - 4 8 4 3 - - - - 6 4 6 35
8. Dalibor Domitrović AK Klek - od - 8 - 3 - - 10 - - 10 31
9. Gordan Prenc AMK Split Motorsport 12 - - - 10 - - 4 - - - - 26
10. Danijel Srijemsi AMD Opatija - 12 - 3 - - - 6 - - 3 od 24
11. Josip Domitrović AK Klek - od - - - 8 - - - - - 15 23
12. Sandro Mihalić AMD Opatija - 3 [2] 6 8 4 2 - - - - - 23
13. Dario Serden AK Dubrovnik Racing 10 - - - 6 - - 3 - - - - 19
14. Đivo Burđelez AK Pelješac Racing - - - - 1 - - 12 - - - - 13
15. Anđelko Topić AMK Oneum 8 - - - - - - - - - - - 8
16. Maro Burđelez AK Pelješac Racing - - - - - - - 8 - - - - 8
17. Nikola Ćurčić AK SB Auto Sport - - 3 - - 0 1 - 3 - - - 7
18. Andro Šimunić AMK Oneum 6 - - - 0 - - - - - - - 6
19. Zvonimir Agreš AMD Zanatlija - - - - - - 6 - - - - - 6
20. Slađan Karabatić AMK Split Motorsport 4 - - - 2 - - - - - - - 6
21. Elvis Kadunc AMSK Kastavac - - - - - - - - - 4 - 1 5
22. Darko Vonić AK INA Zagreb - - 4 - - - - - - - - - 4
23. Marko Agreš AMD Zanatlija - - - - - - 3 - - - - - 3
24. Marko Rogić AK Dubrava - - - - - - - - 2 - - - 2
25. Tin Gregurek AMD Zanatlija - - - - - - - - - - - 2 2
26. Marko Pleše AK Klek - - - - - 1 - - - - - - 1
27. Goran Sertić AMD Zanatlija - - - - - - - - 1 - - 0 1
- Emir Agić AMK Dugo Selo - - - - - 0 - - - - - - 0
- Nikola Gecić AK SB Auto Sport - - - - - 0 - - - - - - 0
- Tomislav Grgić AK SB Auto Sport - - - - - 0 - - - - - - 0
- Lara Sanković AMD Opatija - - - - - - - - - - - 0 0
- Ivo Marinović AK HBT Racing - - ns - - - - - - - - - 0
 
KLASA 5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Denis Šroler AAMK Sveučilište [10] [15] 20 20 20 20 20 [15] 20 [12] 20 15 155
2. Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica - 20 [1] 15 15 10 10 20 15 10 [8] - 115
3. Željko Lipušić AK SB Auto Sport 20 6 8 4 - [od] 15 - 12 [8] 15 20 100
4. Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica - 12 [2] 10 12 15 12 12 10 - 4 - 87
5. Zlatko Barbić AK INA Zagreb 15 [8] [4] 12 8 12 6 - 4 6 [0] 12 75
6. Krešo Merlić AMD Zanatlija 12 [2] 3 6 - 8 3 - [1] 15 12 10 69
7. Marijan Hihlik AK SB Auto Sport - 4 10 0 - od 8 - - 20 10 - 52
8. Hrvoje Avanić AMK Trogir - [0] 12 8 10 2 0 - 8 - - - 40
9. Dalibor Rumenjak AK Dubrava - - 15 3 - 6 2 - - - - - 26
10. Boris Seccareccia AMD Opatija - 3 - 2 - - - - 6 - 6 8 25
11. Tomislav Radovanić AMD Zanatlija - 10 6 - - 4 4 - - - - - 24
12. Mario Serden AK Dubrovnik Racing 8 - - - 4 - - 8 - - - - 20
13. Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport - 0 0 0 - 0 [0] 10 0 4 2 - 16
14. Mate Mekinić AMK Oneum 6 - - - - - - 4 - - - - 10
15. Davor Nišević AK Dubrava - [0] 0 0 6 3 1 - - - - - 10
16. Ivan Bokšić AK Pelješac Racing - - - - 2 - - 6 - - - - 8
17. Žarko Grbac AMD Opatija - 1 - 0 - - - - - - - 6 7
18. Andi Peteh AMK Skok Racing - 0 - 1 - - - - 3 - - 3 7
19. Damir Bilić SAK Split 3 - - - 3 - - - - - - - 6
20. Teo Katić AMK Oneum 4 - - - 1 - - - - - - - 5
21. Robert Ogrinc AK Rijeka - 0 - 0 - - - - 0 - 1 4 5
22. Samir Škrijelj AK Pula-Rovinj - - - - - - - - - - 3 2 5
23. Neven Ukota AMK Skok Racing - 0 0 - - - - - - 3 0 - 3
24. Danijel Dominko AK Dubrava - 0 0 0 - 0 0 - 2 - - - 2
25. Igor Keser AK INA Zagreb - - 0 - - 1 - - - - - - 1
26. Marinko Ivanković AK Rijeka - 0 - 0 - - - - 0 - 0 1 1
- Dragan Vodopija AK SB Auto Sport - 0 od - - 0 0 - - - - - 0
- Milan Popov AMD Zanatlija - - 0 - - 0 0 - - - - - 0
- Martina Tuk AK Dubrava - - 0 - - 0 0 - - - - - 0
- Tomislav Vidaković AK SB Auto Sport - od ns - - 0 0 - - - - - 0
- Dijana Tuk AK Dubrava - - - - - 0 0 - - - - - 0
- Luka Kozarić AMD Zanatlija - - - - - - - - 0 - - 0 0
- Nikola Gecić AK SB Auto Sport - - 0 - - - - - - - - - 0
- Tomislav Grgić AK SB Auto Sport - - 0 - - - - - - - - - 0
- Matija Oštrec AK Dubrava - - 0 - - - - - - - - - 0
- Goran Bronzović AMK Oneum - - - - 0 - - - - - - - 0
- Damir Bučanac AMD Zanatlija - - - - - 0 - - - - - - 0
- Ivo Marinović AK HBT Racing - - - - - 0 - - - - - - 0
- Goran Sruk AK INA Zagreb - - - - - 0 - - - - - - 0
- Mato Milković AK Dubrovnik Racing - - - - - - - od - - - - 0
- Kruno Kušeković AMK Dugo Selo - - - isk - - - - - - - - 0
 
KLASA 6
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo [20] 20 [15] 20 20 20 [12] - 20 20 20 15 155
2. Mato Dumenčić AMK Dugo Selo [12] 12 [10] 15 12 12 [10] 12 [6] 12 12 10 97
3. Željko Kokotec AMK Trogir - 10 12 10 8 [od] [8] 20 10 10 8 - 88
4. Marko Palijan AK Dubrava [15] [15] 20 isk 15 15 20 - 15 - - - 85
5. Marin Petrić Ak Rijeka - - - - - - 15 - [12] 15 15 20 65
6. Dragan Jelić AK SB Auto Sport 8 [4] [6] 12 10 6 [3] 8 [3] 4 3 8 59
7. Ozren Semper AMK Dugo Selo [6] 6 8 6 [4] 8 6 10 4 [2] 4 [3] 52
8. Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija - - - - - - - - - 8 10 12 30
9. Leo Černi AMD Opatija - 2 - 8 - 0 - - 2 - - 6 18
10. Ante Alduk SAK Split isk - - - - - - 15 - - - - 15
11. Dino Čosić AK Dubrava - 3 4 - - 3 4 - - - - - 14
12. Albin Gomaz AMK Dugo Selo - - - - - 0 1 - 8 - - 4 13
13. Denis Sandalj AMK Buzet - - - - - - - - - 6 6 1 13
14. Anton Lengyel AK Dubrovnik Racing - - - - 6 - - 6 - - - - 12
15. Tihomir Pažin AMK Oneum 10 - - - od - - - - - - - 10
16. Ivica Brozović AK Klek - - - isk - 10 - - - - - - 10
17. Igor Šušković AK Dubrava - 8 - - - 2 - - - - - - 10
18. Dario Mučnjak AMD Zanatlija - - - - - 4 2 - - - - - 6
19. Leo Komarica AK SB Auto Sport - - - - - - - - - - 2 2 4
20. Mato Milković AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - - 3 - - 3
21. Kruno Kušeković AMK Dugo Selo - - - - - 1 - - - - - - 1
- Željko Šušković AK Dubrava - - - - - 0 - - - - - - 0
- Nikola Gerek AK INA Zagreb - - od - - - 0 - - - - - 0
- Ivan Stričević SAK Split od - - - - - - - - - - - 0
 
KLASA 7
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Donald Milokanović AMK Skok Racing 20 20 [15] 15 20 [od] [15] - 15 20 20 15 145
2. Zoran Širola AMK Skok Racing - 15 [12] 20 15 15 20 - 20 15 15 [12] 135
3. Goran Načinović AMK Skok Racing - 6 4 10 - 10 12 - 12 12 [8] 10 76
4. Dario Ljubičić AK Dubrava - - 10 8 12 20 - - - - - - 50
5. Željko Kelečić AK Dubrava 15 [od] [8] 12 10 12 - - - - - - 49
6. Ivan Bijelić AMK Skok Racing - 10 6 isk - - od - 10 10 10 - 46
7. Davor Fiket AMD Zanatlija - 12 20 - - ns 10 - - - - - 42
8. Edi Širola AMK Skok Racing - - - - - - - - - - 12 20 32
9. Alen Sekula AK Dubrava 12 - - - - - - - - - - - 12
10. Marko Pleše AK Klek - 8 - - - - - - - - - - 8
11. Danijel Bogdanić AK INA Zagreb - - - - - 8 - - - - - - 8
 
KLASA 8
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Dejan Kopajtić AK Rijeka 20 [12] [od] 15 20 20 20 20 [15] 20 20 [10] 155
2. Alen Sekula AK Dubrava - 10 12 [8] 10 12 [10] - 20 12 12 15 103
3. Tomislav Tuk AK Dubrava [15] 20 20 [10] 15 15 12 - - - 15 - 97
4. Hrvoje Šepić AK Rijeka - - 10 20 - 10 - - 10 10 8 20 88
5. Tomislav Šepić AK Rijeka - - - 12 - - - - 12 15 10 - 49
6. Željko Sopić AK Delta - - 15 - - 6 15 - - - - - 36
7. Đivo Franić AK Dubrovnik Racing 10 - - - 6 - - 15 - - - - 31
8. Miroslav Ujdenica AK Klek - 6 8 6 - 8 - - - - - - 28
9. Maro Franić AK Dubrovnik Racing 4 - - - 8 - - 12 - - - - 24
10. Antonijo Gavranović AK Dubrovnik Racing 8 - - - 3 - - 10 - - - - 21
11. Cvetko Jaketić AK Klek - 15 - - - - - - - - - - 15
12. Saša Milavić AMK Split Motorsport 12 - - - 2 - - - - - - - 14
13. Đivo Gjivić AK Dubrovnik Racing 6 - - - - - - 8 - - - - 14
14. Ante Alduk SAK Split - - - - 12 - - - - - - - 12
15. Dejan Dimitrijević AK Dubrava - - - - - - - - - - - 12 12
16. Ljerko Žanić AK Klek - 8 - - - - - - - - - - 8
17. Mario Jurišić AK Rijeka - - - - - - - - 8 - - - 8
18. Sandro Miskić Istra Racing Team - - - - - - - - - - - 8 8
19. Branko Jemrić AK Delta - - 6 - - - - - - - - - 6
20. Ivan Jaranović AK Rijeka - - - - - - - - 6 - - - 6
21. Ivica Brozović AK Klek - 4 - - - - - - - - - - 4
22. Maro Burđelez AK Pelješac Racing - - - - 4 - - - - - - - 4
23. Ante Bešker AMK Oneum 3 - - - 1 - - - - - - - 4
24. Milan Tošić AK Pelješac Racing - - - - 1 - - - - - - - 1
 
KLASA 9
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

12

Ukup.
1. Dejan Dimitrijević AK Dubrava [20] 20 20 20 [6] 20 15 - 15 20 20 - 150
2. Marko Mirić AMK Dugo Selo - [10] 12 15 15 15 10 - [8] 12 12 12 103
3. Mario Macan AMD Zanatlija 15 12 od - - - 12 - 20 15 10 - 84
4. Nikola Milotić Istra Racing Team - - - - - - 20 - 12 [10] 15 10 57
5. Duilio Božić AMK Skok Racing 8 6 [4] isk 12 [2] [4] - 6 8 8 6 54
6. Daniel Sarić AMK Skok Racing - 8 [6] 12 20 6 - - - - - - 46
7. Edi Milokanović AMK Skok Racing 12 15 15 isk - - - - - - - - 42
8. Ante Slade AK Dubrovnik Racing 10 - - - 10 - - 15 - - - - 35
9. Božo Prnić AK Pelješac Racing 6 - - - 8 - - 20 - - - - 34
10. Nenad Damarija AK Delta - - 10 - - 12 2 - - - - - 24
11. Nenad Kolman AK Dubrava - - 8 - - 8 6 - - - - - 22
12. Dean Orešić AMK Dugo Selo - 3 - - - 10 8 - - - - - 21
13. Ivan Černeha AMK Skok Racing - - - - - - - - - - - 20 20
14. Sanjin Fuček AMD Opatija - - - 10 - - - - - - - 8 18
15. Marin Čohar Ak Rijeka - - - - - - - - - - - 15 15
16. Ivan Guštin AMK Skok Racing - - - - - - 0 - 10 - - - 10
17. Tomislav Vrčak AK Dubrava - - 3 - - 3 3 - - - - - 9
18. Dina Orešić AMK Dugo Selo - 2 2 - - 1 1 - - - - - 6
19. Sandro Udović AMK Skok Racing - 4 - - - - - - - - - - 4
20. Dejan Marušić AMK Skok Racing - - - - - 4 - - - - - - 4
21. Goran Zlatar AK HBT Racing - - - - - - - - - - - 4 4
22. Vlado Božičević Ak Rijeka - - - - - - - - - - - 3 3
- Lana Laušin SAK Samobor - - - - - - 0 - - - - - 0
- Petar Fable AMK Skok Racing - - - - - - - - - - od - 0
 
UKUPNO GRUPE KLASE
Generalni sponzor HAKS-a: INA