AUTOSLALOM ZA PRVENSTVO SREDNJEEUROPSKE ZONE
NAGRADA ZAGREBAČKOG VELESAJMA '05
Zagreb, 08.-09.04.2005.
www.akdelta.hr

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 5 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 167.738 0 20
2. 3 201 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 168.050 312 15
3. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.5i GT 170.243 2.505 12
4. 2 233 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 1.6 16V 170.341 2.603 10
5. 5 8 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 170.589 2.851 8
6. 8 2 Tomislav Tuk AK Dubrava Yugo 1.6 171.420 3.682 6
7. 6 6 Marko Palijan AK Dubrava Fiat Uno Turbo i.e. 171.651 3.913 4
8. 5 144 Dalibor Rumenjak AK Dubrava Zastava 128 172.186 4.448 3
9. 8 10 Željko Sopić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 172.925 5.187 2
10. 2 266 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo 173.785 6.047 1
11. 8 9 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 173.792 6.054 -
12. 5 126 Hrvoje Avanić AMK Trogir Yugo 55 173.950 6.212 -
13. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 174.350 6.612 -
14. 6 4 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 1.4 Turbo 174.461 6.723 -
15. 2 235 Branimir Turčan AK Dubrava Opel Corsa 1.6 174.524 6.786 -
16. 9 11 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio 2.0 174.551 6.813 -
17. 2 234 Vilko Kustec AMD Zanatlija Peugeot 206 174.712 6.974 -
18. 3 204 Milan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra 2.0 174.723 6.985 -
19. 9 22 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 174.912 7.174 -
20. 2 231 Marinko Marjanović AK Velika Gorica Opel Corsa 175.266 7.528 -
21. 5 122 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport Zastava 750 175.535 7.797 -
22. 4 173 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 SC 175.583 7.845 -
23. 4 172 Krešimir Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija
Zastava 850 175.764 8.026 -
24. 5 7 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 176.689 8.951 -
25. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 55 176.821 9.083 -
26. 1 277 Spomenko Garguljak AMK Dugo Selo Autobianchi A112 177.351 9.613 -
27. 5 121 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija Yugo 55 177.376 9.638 -
28. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 177.480 9.742 -
29. 5 125 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 1.6 178.437 10.699 -
30. 7 78 Davor Fiket AMD Zanatlija Fiat Cinquecento Sp. 178.549 10.811 -
31. 2 240 Matija Gostrec AMK Dugo Selo Peugeot 106 S16 179.193 11.455 -
32. 1 272 Željko Muhar AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 179.200 11.462 -
33. 9 12 Marko Mirić AMK Dugo Selo Peugeot 309 GTi 16V 179.304 11.566 -
34. 2 236 Tomislav Turčan AK Dubrava Opel Corsa 1.6 179.820 12.082 -
35. 6 103 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 179.910 12.172 -
36. 1 276 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat Seicento Sporting 179.975 12.237 -
37. 1 284 Sandi Garguljak AMK Dugo Selo Autobianchi A112 180.427 12.689 -
38. 9 13 Nenad Damarija AK Delta Ford Focus 2.0 16V 180.488 12.750 -
39. 7 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 180.567 12.829 -
40. 1 271 Denis Šverko AMD Opatija Austin Mini Moris 180.590 12.852 -
41. 5 128 Krešo Merlić AMD Zanatlija
Zanatlija
Yugo 1.5 180.651 12.913 -
42. 8 44 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 181.038 13.300 -
43. 5 124 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 181.231 13.493 -
44. 7 74 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 181.319 13.581 -
45. 9 14 Nenad Kolman AK Dubrava Lancia Y10 181.908 14.170 -
46. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 181.947 14.209 -
47. 1 273 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 182.768 15.030 -
48. 5 132 Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 183.082 15.344 -
49. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 183.106 15.368 -
50. 8 50 Branko Jemrić AK Delta Peugot 106 Rallye 1.3 183.242 15.504 -
51. 3 230 Nikola Milotić Istra Racing Team Alfa Romeo 156 183.348 15.610 -
52. 3 221 Alen Husar AMK Dugo Selo Volkswagen Golf 183.613 15.875 -
53. 1 298 Neven Križanac AMK Oneum Fiat 127 183.950 16.212 -
54. 4 200 Patrik Bernobić AMK Skok Racing Zastava 750 184.436 16.698 -
55. 5 162 Martina Tuk AK Dubrava Opel Corsa 1.6 GSi 185.241 17.503 -
56. 1 274 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 185.690 17.952 -
57. 6 105 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 185.763 18.025 -
58. 5 129 Davor Nišević AK Dubrava Yugo 186.422 18.684 -
59. 7 75 Dario Ljubičić AK Dubrava Yugo 55 186.781 19.043 -
60. 3 222 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia RS 187.144 19.406 -
61. 4 174 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 187.238 19.500 -
62. 6 107 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Uno 1.3 Turbo 187.343 19.605 -
63. 5 143 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 187.377 19.639 -
64. 7 76 Željko Kelečić AK Dubrava Yugo 55 187.877 20.139 -
65. 3 229 Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija Fiat Punto GT 188.088 20.350 -
66. 5 137 Nikola Gecić AK SB Auto Sport Yugo 65 188.360 20.622 -
67. 9 18 Daniel Sarić AMK Skok Racing Seat Ibiza 2.0 188.725 20.987 -
68. 3 202 Igor Janko AMK Skok Racing Audi 80 1.8 190.861 23.123 -
69. 6 104 Dino Čosić AK Dubrava Škoda Favorit 191.645 23.907 -
70. 5 157 Igor Keser AK INA Zagreb Yugo 192.301 24.563 -
71. 1 278 Marko Prskalo AMD Zanatlija Fiat Uno 192.484 24.746 -
72. 5 243 Danijel Dominko AK Dubrava Autobianchi A112 Jun. 192.666 24.928 -
73. 7 72 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 Abarth 192.744 25.006 -
74. 5 141 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo 192.875 25.137 -
75. 7 80 Goran Načinović AMK Skok Racing Autobianchi A112 194.068 26.330 -
76. 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 194.175 26.437 -
77. 1 285 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 194.794 27.056 -
78. 9 16 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 195.403 27.665 -
79. 4 198 Darko Vonić AK INA Zagreb Yugo 55 195.672 27.934 -
80. 4 175 Nikola Ćurčić AK SB Auto Sport Zastava 750 197.478 29.740 -
81. 5 148 Milan Popov AMD Zanatlija Yugo 197.591 29.853 -
82. 3 206 Dario Nišević AK Dubrava Peugeot 205 GTI 197.621 29.883 -
83. 2 249 Nedjeljko Kosanović AK Dubrava Toyota Corolla 198.212 30.474 -
84. 3 214 Jelena Gajski AMD Zanatlija Peugeot 206 S16 199.253 31.515 -
85. 9 21 Dina Orešić AMK Dugo Selo Renault Clio 199.268 31.530 -
86. 4 317 Sandro Mihalić AMD Opatija Zastava 850 199.893 32.155 -
87. 1 292 Dijana Tuk AK Dubrava Fiat Uno 203.641 35.903 -
88. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 206 203.818 36.080 -
89. 2 264 Dina Marenić AK Speedy Volkswagen Lupo 206.727 38.989 -
90. 5 139 Neven Ukota AMK Skok Racing Yugo 1.4 234.042 66.304 -
91. 1 281 Lana Sutlović AK Delta Yugo 45 237.562 69.824 -
92. 5 135 Tomislav Grgić AK SB Auto Sport Yugo 65 266.270 98.532 -
93. 4 183 Davor Fabijančić AMD Zanatlija Zastava 850 295.973 128.235 -
- 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 odustao -
- 9 33 Mario Macan AMD Zanatlija
Zanatlija
VW Golf 1.8 odustao -
- 6 114 Nikola Gerek AK INA Zagreb Yugo odustao -
- 5 134 Dragan Vodopija AK SB Auto Sport Yugo Koral 45 odustao -
- 3 209 Rino Usmiani AK Dubrava Fiat Punto 1.4 Turbo odustao -
- 3 225 Igor Usmiani AK Dubrava Fiat Punto 1.4 Turbo odustao -
- 5 142 Tomislav Vidaković AK SB Auto Sport Yugo Koral 45 nije startao -
- 4 188 Ivo Marinović AK HBT Racing Autobianchi A112 nije startao -
- 2 254 Slobodan Karleuša AK HBT Racing Škoda Fabia nije startao -
- 2 311 BrankoSemper AMK Dugo Selo Ford Fiesta nije startao -
- 2 312 Ivan Diković AMK Dugo Selo Ford Fiesta nije startao -
 
REDOSLIJED VOZAČICA
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 5 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 167.738 0 20
2. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 183.106 15.368 15
3. 5 162 Martina Tuk AK Dubrava Opel Corsa 1.6 GSi 185.241 17.503 12
4. 1 285 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 194.794 27.056 10
5. 3 214 Jelena Gajski AMD Zanatlija Peugeot 206 S16 199.253 31.515 8
6. 9 21 Dina Orešić AMK Dugo Selo Renault Clio 199.268 31.530 6
7. 1 292 Dijana Tuk AK Dubrava Fiat Uno 203.641 35.903 4
8. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 206 203.818 36.080 3
9. 2 264 Dina Marenić AK Speedy Volkswagen Lupo 206.727 38.989 2
10. 1 281 Lana Sutlović AK Delta Yugo 45 237.562 69.824 1
 
REDOSLIJED JUNIORA
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 266 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo 173.785 0 20
2. 8 9 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 173.792 7 15
3. 9 11 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio 2.0 174.551 766 12
4. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 55 176.821 3.036 10
5. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 177.480 3.695 8
6. 2 240 Matija Gostrec AMK Dugo Selo Peugeot 106 S16 179.193 5.408 6
7. 1 284 Sandi Garguljak AMK Dugo Selo Autobianchi A112 180.427 6.642 4
8. 9 13 Nenad Damarija AK Delta Ford Focus 2.0 16V 180.488 6.703 3
9. 7 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 180.567 6.782 2
10. 8 44 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 181.038 7.253 1
11. 7 74 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 181.319 7.534 -
12. 1 273 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 182.768 8.983 -
13. 6 105 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 185.763 11.978 -
14. 3 222 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia RS 187.144 13.359 -
15. 4 174 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 187.238 13.453 -
16. 5 137 Nikola Gecić AK SB Auto Sport Yugo 65 188.360 14.575 -
17. 6 104 Dino Čosić AK Dubrava Škoda Favorit 191.645 17.860 -
18. 1 278 Marko Prskalo AMD Zanatlija Fiat Uno 192.484 18.699 -
19. 7 72 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 Abarth 192.744 18.959 -
20. 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 194.175 20.390 -
21. 3 206 Dario Nišević AK Dubrava Peugeot 205 GTI 197.621 23.836 -
22. 3 214 Jelena Gajski AMD Zanatlija Peugeot 206 S16 199.253 25.468 -
23. 4 317 Sandro Mihalić AMD Opatija Zastava 850 199.893 26.108 -
24. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 206 203.818 30.033 -
25. 2 264 Dina Marenić AK Speedy Volkswagen Lupo 206.727 32.942 -
26. 1 281 Lana Sutlović AK Delta Yugo 45 237.562 63.777 -
27. 5 135 Tomislav Grgić AK SB Auto Sport Yugo 65 266.270 92.485 -
- 5 142 Tomislav Vidaković AK SB Auto Sport Yugo Koral 45 nije startao -
 
GRUPA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 201 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 168.050 0 20
2. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.5i GT 170.243 2.193 15
3. 2 233 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 1.6 16V 170.341 2.291 12
4. 2 266 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo 173.785 5.735 10
5. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 174.350 6.300 8
6. 2 235 Branimir Turčan AK Dubrava Opel Corsa 1.6 174.524 6.474 6
7. 2 234 Vilko Kustec AMD Zanatlija Peugeot 206 174.712 6.662 4
8. 3 204 Milan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra 2.0 174.723 6.673 3
9. 2 231 Marinko Marjanović AK Velika Gorica Opel Corsa 175.266 7.216 2
10. 1 277 Spomenko Garguljak AMK Dugo Selo Autobianchi A112 177.351 9.301 1
11. 2 240 Matija Gostrec AMK Dugo Selo Peugeot 106 S16 179.193 11.143 -
12. 1 272 Željko Muhar AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 179.200 11.150 -
13. 2 236 Tomislav Turčan AK Dubrava Opel Corsa 1.6 179.820 11.770 -
14. 1 276 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat Seicento Sporting 179.975 11.925 -
15. 1 284 Sandi Garguljak AMK Dugo Selo Autobianchi A112 180.427 12.377 -
16. 1 271 Denis Šverko AMD Opatija Austin Mini Moris 180.590 12.540 -
17. 1 273 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 182.768 14.718 -
18. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 183.106 15.056 -
19. 3 230 Nikola Milotić Istra Racing Team Alfa Romeo 156 183.348 15.298 -
20. 3 221 Alen Husar AMK Dugo Selo Volkswagen Golf 183.613 15.563 -
21. 1 298 Neven Križanac AMK Oneum Fiat 127 183.950 15.900 -
22. 1 274 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 185.690 17.640 -
23. 3 222 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia RS 187.144 19.094 -
24. 3 229 Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija Fiat Punto GT 188.088 20.038 -
25. 3 202 Igor Janko AMK Skok Racing Audi 80 1.8 190.861 22.811 -
26. 1 278 Marko Prskalo AMD Zanatlija Fiat Uno 192.484 24.434 -
27. 1 285 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 194.794 26.744 -
28. 3 206 Dario Nišević AK Dubrava Peugeot 205 GTI 197.621 29.571 -
29. 2 249 Nedjeljko Kosanović AK Dubrava Toyota Corolla 198.212 30.162 -
30. 3 214 Jelena Gajski AMD Zanatlija Peugeot 206 S16 199.253 31.203 -
31. 1 292 Dijana Tuk AK Dubrava Fiat Uno 203.641 35.591 -
32. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 206 203.818 35.768 -
33. 2 264 Dina Marenić AK Speedy Volkswagen Lupo 206.727 38.677 -
34. 1 281 Lana Sutlović AK Delta Yugo 45 237.562 69.512 -
- 3 209 Rino Usmiani AK Dubrava Fiat Punto 1.4 Turbo odustao -
- 3 225 Igor Usmiani AK Dubrava Fiat Punto 1.4 Turbo odustao -
- 2 254 Slobodan Karleuša AK HBT Racing Škoda Fabia nije startao -
- 2 311 BrankoSemper AMK Dugo Selo Ford Fiesta nije startao -
- 2 312 Ivan Diković AMK Dugo Selo Ford Fiesta nije startao -
 
GRUPA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 5 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 167.738 0 20
2. 5 8 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 170.589 2.851 15
3. 6 6 Marko Palijan AK Dubrava Fiat Uno Turbo i.e. 171.651 3.913 12
4. 5 144 Dalibor Rumenjak AK Dubrava Zastava 128 172.186 4.448 10
5. 5 126 Hrvoje Avanić AMK Trogir Yugo 55 173.950 6.212 8
6. 6 4 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 1.4 Turbo 174.461 6.723 6
7. 5 122 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport Zastava 750 175.535 7.797 4
8. 4 173 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 SC 175.583 7.845 3
9. 4 172 Krešimir Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija
Zastava 850 175.764 8.026 2
10. 5 7 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 176.689 8.951 1
11. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 55 176.821 9.083 -
12. 5 121 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija Yugo 55 177.376 9.638 -
13. 5 125 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 1.6 178.437 10.699 -
14. 6 103 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 179.910 12.172 -
15. 5 128 Krešo Merlić AMD Zanatlija
Zanatlija
Yugo 1.5 180.651 12.913 -
16. 5 124 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 181.231 13.493 -
17. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 181.947 14.209 -
18. 5 132 Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 183.082 15.344 -
19. 4 200 Patrik Bernobić AMK Skok Racing Zastava 750 184.436 16.698 -
20. 5 162 Martina Tuk AK Dubrava Opel Corsa 1.6 GSi 185.241 17.503 -
21. 6 105 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 185.763 18.025 -
22. 5 129 Davor Nišević AK Dubrava Yugo 186.422 18.684 -
23. 4 174 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 187.238 19.500 -
24. 6 107 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Uno 1.3 Turbo 187.343 19.605 -
25. 5 143 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 187.377 19.639 -
26. 5 137 Nikola Gecić AK SB Auto Sport Yugo 65 188.360 20.622 -
27. 6 104 Dino Čosić AK Dubrava Škoda Favorit 191.645 23.907 -
28. 5 157 Igor Keser AK INA Zagreb Yugo 192.301 24.563 -
29. 5 243 Danijel Dominko AK Dubrava Autobianchi A112 Jun. 192.666 24.928 -
30. 5 141 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo 192.875 25.137 -
31. 4 198 Darko Vonić AK INA Zagreb Yugo 55 195.672 27.934 -
32. 4 175 Nikola Ćurčić AK SB Auto Sport Zastava 750 197.478 29.740 -
33. 5 148 Milan Popov AMD Zanatlija Yugo 197.591 29.853 -
34. 4 317 Sandro Mihalić AMD Opatija Zastava 850 199.893 32.155 -
35. 5 139 Neven Ukota AMK Skok Racing Yugo 1.4 234.042 66.304 -
36. 5 135 Tomislav Grgić AK SB Auto Sport Yugo 65 266.270 98.532 -
37. 4 183 Davor Fabijančić AMD Zanatlija Zastava 850 295.973 128.235 -
- 6 114 Nikola Gerek AK INA Zagreb Yugo odustao -
- 5 134 Dragan Vodopija AK SB Auto Sport Yugo Koral 45 odustao -
- 5 142 Tomislav Vidaković AK SB Auto Sport Yugo Koral 45 nije startao -
- 4 188 Ivo Marinović AK HBT Racing Autobianchi A112 nije startao -
 
GRUPA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 2 Tomislav Tuk AK Dubrava Yugo 1.6 171.420 0 20
2. 8 10 Željko Sopić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 172.925 1.505 15
3. 8 9 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 173.792 2.372 12
4. 9 11 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio 2.0 174.551 3.131 10
5. 9 22 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 174.912 3.492 8
6. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 177.480 6.060 6
7. 7 78 Davor Fiket AMD Zanatlija Fiat Cinquecento Sp. 178.549 7.129 4
8. 9 12 Marko Mirić AMK Dugo Selo Peugeot 309 GTi 16V 179.304 7.884 3
9. 9 13 Nenad Damarija AK Delta Ford Focus 2.0 16V 180.488 9.068 2
10. 7 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 180.567 9.147 1
11. 8 44 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 181.038 9.618 -
12. 7 74 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 181.319 9.899 -
13. 9 14 Nenad Kolman AK Dubrava Lancia Y10 181.908 10.488 -
14. 8 50 Branko Jemrić AK Delta Peugot 106 Rallye 1.3 183.242 11.822 -
15. 7 75 Dario Ljubičić AK Dubrava Yugo 55 186.781 15.361 -
16. 7 76 Željko Kelečić AK Dubrava Yugo 55 187.877 16.457 -
17. 9 18 Daniel Sarić AMK Skok Racing Seat Ibiza 2.0 188.725 17.305 -
18. 7 72 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 Abarth 192.744 21.324 -
19. 7 80 Goran Načinović AMK Skok Racing Autobianchi A112 194.068 22.648 -
20. 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 194.175 22.755 -
21. 9 16 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 195.403 23.983 -
22. 9 21 Dina Orešić AMK Dugo Selo Renault Clio 199.268 27.848 -
- 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 odustao -
- 9 33 Mario Macan AMD Zanatlija
Zanatlija
VW Golf 1.8 odustao -
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 1 277 Spomenko Garguljak AMK Dugo Selo Autobianchi A112 177.351 0 20
2. 1 272 Željko Muhar AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Autobianchi A112 179.200 1.849 15
3. 1 276 Alen Kapusta AMK Oneum Fiat Seicento Sporting 179.975 2.624 12
4. 1 284 Sandi Garguljak AMK Dugo Selo Autobianchi A112 180.427 3.076 10
5. 1 271 Denis Šverko AMD Opatija Austin Mini Moris 180.590 3.239 8
6. 1 273 Edi Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 182.768 5.417 6
7. 1 275 Renea Čubrić AK INA Zagreb Autobianchi A112 183.106 5.755 4
8. 1 298 Neven Križanac AMK Oneum Fiat 127 183.950 6.599 3
9. 1 274 Tihomir Pašić AMD Opatija Fiat Seicento Sporting 185.690 8.339 2
10. 1 278 Marko Prskalo AMD Zanatlija Fiat Uno 192.484 15.133 1
11. 1 285 Elena Golojka AK Buzet Autosport Fiat Cinquecento 194.794 17.443 -
12. 1 292 Dijana Tuk AK Dubrava Fiat Uno 203.641 26.290 -
13. 1 281 Lana Sutlović AK Delta Yugo 45 237.562 60.211 -
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 2 232 Antun Laušin SAK Samobor
De Walt Racing Team
Honda Civic 1.5i GT 170.243 0 20
2. 2 233 Igor Črnac AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Peugeot 206 1.6 16V 170.341 98 15
3. 2 266 Marko Pikula AK Dubrava Citroën Saxo 173.785 3.542 12
4. 2 235 Branimir Turčan AK Dubrava Opel Corsa 1.6 174.524 4.281 10
5. 2 234 Vilko Kustec AMD Zanatlija Peugeot 206 174.712 4.469 8
6. 2 231 Marinko Marjanović AK Velika Gorica Opel Corsa 175.266 5.023 6
7. 2 240 Matija Gostrec AMK Dugo Selo Peugeot 106 S16 179.193 8.950 4
8. 2 236 Tomislav Turčan AK Dubrava Opel Corsa 1.6 179.820 9.577 3
9. 2 249 Nedjeljko Kosanović AK Dubrava Toyota Corolla 198.212 27.969 2
10. 2 268 Lana Frančić AK Delta Peugeot 206 203.818 33.575 1
11. 2 264 Dina Marenić AK Speedy Volkswagen Lupo 206.727 36.484 -
- 2 254 Slobodan Karleuša AK HBT Racing Škoda Fabia nije startao -
- 2 311 BrankoSemper AMK Dugo Selo Ford Fiesta nije startao -
- 2 312 Ivan Diković AMK Dugo Selo Ford Fiesta nije startao -
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 3 201 Marko Cesar AK HBT Racing Peugeot 205 168.050 0 20
2. 3 205 Darko Vrlazić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Peugeot 205 GTi 1.9 174.350 6.300 15
3. 3 204 Milan Dimitrijević AK Dubrava Opel Astra 2.0 174.723 6.673 12
4. 3 230 Nikola Milotić Istra Racing Team Alfa Romeo 156 183.348 15.298 10
5. 3 221 Alen Husar AMK Dugo Selo Volkswagen Golf 183.613 15.563 8
6. 3 222 Tomislav Šepetavc AMD Zanatlija Škoda Fabia RS 187.144 19.094 6
7. 3 229 Vjekoslav Čičko AMD Zanatlija Fiat Punto GT 188.088 20.038 4
8. 3 202 Igor Janko AMK Skok Racing Audi 80 1.8 190.861 22.811 3
9. 3 206 Dario Nišević AK Dubrava Peugeot 205 GTI 197.621 29.571 2
10. 3 214 Jelena Gajski AMD Zanatlija Peugeot 206 S16 199.253 31.203 1
- 3 209 Rino Usmiani AK Dubrava Fiat Punto 1.4 Turbo odustao -
- 3 225 Igor Usmiani AK Dubrava Fiat Punto 1.4 Turbo odustao -
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 4 5 Alenka Jurašić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Autobianchi A112 167.738 0 20
2. 4 173 Aljoša Kinkela AMD Opatija Zastava 750 SC 175.583 7.845 15
3. 4 172 Krešimir Radovanić AMD Zanatlija
Zanatlija
Zastava 850 175.764 8.026 12
4. 4 199 Dejan Ciglenečki AAMK Sveučilište Autobianchi A112 181.947 14.209 10
5. 4 200 Patrik Bernobić AMK Skok Racing Zastava 750 184.436 16.698 8
6. 4 174 Ivan Mikačević AMD Opatija Zastava 850 187.238 19.500 6
7. 4 198 Darko Vonić AK INA Zagreb Yugo 55 195.672 27.934 4
8. 4 175 Nikola Ćurčić AK SB Auto Sport Zastava 750 197.478 29.740 3
9. 4 317 Sandro Mihalić AMD Opatija Zastava 850 199.893 32.155 2
10. 4 183 Davor Fabijančić AMD Zanatlija Zastava 850 295.973 128.235 1
- 4 188 Ivo Marinović AK HBT Racing Autobianchi A112 nije startao -
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 5 8 Denis Šroler AAMK Sveučilište
De Walt Racing Team
Peugeot 106 Rallye 1.3 170.589 0 20
2. 5 144 Dalibor Rumenjak AK Dubrava Zastava 128 172.186 1.597 15
3. 5 126 Hrvoje Avanić AMK Trogir Yugo 55 173.950 3.361 12
4. 5 122 Marijan Hihlik AK SB Auto Sport Zastava 750 175.535 4.946 10
5. 5 7 Željko Lipušić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Zastava 750 176.689 6.100 8
6. 5 121 Tomislav Radovanić AMD Zanatlija Yugo 55 177.376 6.787 6
7. 5 125 Zlatko Barbić AK INA Zagreb Yugo 1.6 178.437 7.848 4
8. 5 128 Krešo Merlić AMD Zanatlija
Zanatlija
Yugo 1.5 180.651 10.062 3
9. 5 124 Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 181.231 10.642 2
10. 5 132 Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica Yugo Koral 183.082 12.493 1
11. 5 162 Martina Tuk AK Dubrava Opel Corsa 1.6 GSi 185.241 14.652 -
12. 5 129 Davor Nišević AK Dubrava Yugo 186.422 15.833 -
13. 5 143 Hrvoje Vukoje AK SB Auto Sport Autobianchi A112 187.377 16.788 -
14. 5 137 Nikola Gecić AK SB Auto Sport Yugo 65 188.360 17.771 -
15. 5 157 Igor Keser AK INA Zagreb Yugo 192.301 21.712 -
16. 5 243 Danijel Dominko AK Dubrava Autobianchi A112 Jun. 192.666 22.077 -
17. 5 141 Matija Oštrec AK Dubrava Yugo 192.875 22.286 -
18. 5 148 Milan Popov AMD Zanatlija Yugo 197.591 27.002 -
19. 5 139 Neven Ukota AMK Skok Racing Yugo 1.4 234.042 63.453 -
20. 5 135 Tomislav Grgić AK SB Auto Sport Yugo 65 266.270 95.681 -
- 5 134 Dragan Vodopija AK SB Auto Sport Yugo Koral 45 odustao -
- 5 142 Tomislav Vidaković AK SB Auto Sport Yugo Koral 45 nije startao -
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 6 6 Marko Palijan AK Dubrava Fiat Uno Turbo i.e. 171.651 0 20
2. 6 4 Dalibor Pečnjak AMK Dugo Selo Fiat Uno 1.4 Turbo 174.461 2.810 15
3. 6 111 Željko Kokotec AMK Trogir Yugo 55 176.821 5.170 12
4. 6 103 Mato Dumenčić AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 179.910 8.259 10
5. 6 105 Ozren Semper AMK Dugo Selo Ford Fiesta 2.0 185.763 14.112 8
6. 6 107 Dragan Jelić AK SB Auto Sport
CTR Slavonski Brod
Fiat Uno 1.3 Turbo 187.343 15.692 6
7. 6 104 Dino Čosić AK Dubrava Škoda Favorit 191.645 19.994 4
- 6 114 Nikola Gerek AK INA Zagreb Yugo odustao -
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 7 78 Davor Fiket AMD Zanatlija Fiat Cinquecento Sp. 178.549 0 20
2. 7 71 Donald Milokanović AMK Skok Racing Zastava 750 180.567 2.018 15
3. 7 74 Zoran Širola AMK Skok Racing Autobianchi A112 181.319 2.770 12
4. 7 75 Dario Ljubičić AK Dubrava Yugo 55 186.781 8.232 10
5. 7 76 Željko Kelečić AK Dubrava Yugo 55 187.877 9.328 8
6. 7 72 Ivan Bijelić AMK Skok Racing Zastava 750 Abarth 192.744 14.195 6
7. 7 80 Goran Načinović AMK Skok Racing Autobianchi A112 194.068 15.519 4
 
KLASA 8
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 8 2 Tomislav Tuk AK Dubrava Yugo 1.6 171.420 0 20
2. 8 10 Željko Sopić AK Delta Suzuki Swift 1.3 GTi 172.925 1.505 15
3. 8 9 Alen Sekula AK Dubrava Yugo 173.792 2.372 12
4. 8 42 Hrvoje Šepić AK Rijeka Yugo 55 177.480 6.060 10
5. 8 44 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 181.038 9.618 8
6. 8 50 Branko Jemrić AK Delta Peugot 106 Rallye 1.3 183.242 11.822 6
- 8 1 Dejan Kopajtić AK Rijeka
T.Z.Grada Rijeke
Yugo 1.6 odustao -
 
KLASA 9
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo K.B. Zaostatak Bod.
1. 9 11 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio 2.0 174.551 0 20
2. 9 22 Edi Milokanović AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 174.912 361 15
3. 9 12 Marko Mirić AMK Dugo Selo Peugeot 309 GTi 16V 179.304 4.753 12
4. 9 13 Nenad Damarija AK Delta Ford Focus 2.0 16V 180.488 5.937 10
5. 9 14 Nenad Kolman AK Dubrava Lancia Y10 181.908 7.357 8
6. 9 18 Daniel Sarić AMK Skok Racing Seat Ibiza 2.0 188.725 14.174 6
7. 9 15 Duilio Božić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V 194.175 19.624 4
8. 9 16 Tomislav Vrčak AK Dubrava Lancia Y10 195.403 20.852 3
9. 9 21 Dina Orešić AMK Dugo Selo Renault Clio 199.268 24.717 2
- 9 33 Mario Macan AMD Zanatlija
Zanatlija
VW Golf 1.8 odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBRAVA 20 Tomislav Tuk K8 20 Marko Palijan K6 20 Dejan Dimitrijević K9 60
2. AMK DUGO SELO 20 Spomenko Garguljak K1 15 Dalibor Pečnjak K6 12 Marko Mirić K9 47
3. AK RIJEKA 20 Alenka Jurašić K4 15 Igor Črnac K2 10 Hrvoje Šepić K8 45
4. AAMK SVEUČILIŠTE 20 Denis Šroler K5 15 Željko Muhar K1 10 Dejan Ciglenečki K4 45
5. AMK SKOK RACING 15 Edi Milokanović K9 15 Donald Milokanović K7 12 Zoran Širola K7 42
6. AMD ZANATLIJA 20 Davor Fiket K7 12 Krešimir Radovanić K4 8 Vilko Kustec  K2 40
7. AK SB AUTO SPORT 15 Darko Vrlazić K3 10 Marijan Hihlik K5 8 Željko Lipušić K5 33
8. AK DELTA 15 Željko Sopić K8 10 Nenad Damarija K9 6 Branko Jemrić K8 31
9. AMD OPATIJA 15 Aljoša Kinkela K4 8 Denis Šverko K1 6 Ivan Mikačević K4 29
10. AMK TROGIR 12 Hrvoje Avanić K5 12 Željko Kokotec K6 - 24
11. AK HBT RACING 20 Marko Cesar K3 - - 20
12. SAK SAMOBOR 20 Antun Laušin K2 - - 20
13. AMK ONEUM 12 Alen Kapusta K1 3 Neven Križanac K1 - 15
14. AK INA ZAGREB 4 Zlatko Barbić K5 4 Renea Čubrić K1 4 Darko Vonić K4 12
15. ISTRA RACING TEAM 10 Nikola Milotić K3 - - 10
16. AK VELIKA GORICA 6 Marinko Marjanović K2 2 Aleksandar Radovanović K5 1 Tvrtko Radovanović K5 9
17. AK KLEK 8 Miroslav Ujdenica K8 - - 8
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. DE WALT RACING TEAM 20 Antun Laušin K2 20 Denis Šroler K5 15 Željko Muhar K1 55
2. T.Z. GRADA RIJEKE 20 Alenka Jurašić K4 15 Igor Črnac K2 0 Dejan Kopajtić K8 35
3. CTR SLAVONSKI BROD 15 Darko Vrlazić K3 8 Željko Lipušić K5 6 Dragan Jelić K6 29
4. ZANATLIJA 12 Krešimir Radovanić K4 3 Krešo Merlić K5 0 Mario Macan K9 15
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA