AUTOCROSS UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
VIII. VELIKA NAGRADA GRADA KASTVA '06
Jastrebarsko, 06.-07.05.2006.

UKUPNI REDOSLIJED - KLASA 1
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 53 Kristijan Josip Strahija ASK Kastavac
Kastav Racing Team
Opel Astra 1.4 10
2. 56 Ivo Čizmić AMK Split Motorsport
444 Racing Team
Renault 5 1.4 8,5
3. 55 Robert Čulina AK Rijeka
Driver Racing Team
Renault 5 1.4 7,5
4. 58 Marino Matijašić ASK Kastavac VW Golf 1.3 6,5
5. 60 Martina Erdeljac ACK Jaska Renault 5 1.4 6
6. 51 Vjekoslav Jurin ACK Jaska VW Golf 1.4 5,5
7. 64 Ivana Puškarić AK Klek Zastava Yugo 1.3 5
8. 68 Danijel Bezjak AMCD Svigo
KWSO Racing Team
VW Golf 1.3 4,5
9. 62 Dražen Lipka AK Klek VW Golf 1.3 4
 
UKUPNI REDOSLIJED - KLASA 2
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 6 Tomislav Turković AK Ozalj
Delta Cross Team
VW Golf 1.8 10
2. 5 Zoran Matetić ASK Kastavac
Kastav Racing Team
VW Golf 1.8 8,5
3. 9 Ivan Jandri AK Ozalj
Delta Cross Team
VW Scirocco 2.0 7,5
4. 2 Siniša Filčić AMD Grobnik
Driver Racing Team
VW Golf 1.8 6,5
5. 11 Dražen Blažina AK Ozalj
Delta Cross Team
VW Golf 2.0 6
6. 27 Robert Grbac ASK Kastavac VW Golf 2.0 5,5
7. 4 Igor Nikolaus AK Ozalj
KWSO Autocross Team
VW Golf 2.0 5
8. 3 Marino Čargonja AMD Matulji Racing Seat Ibiza 4,5
9. 16 Velimir Mačešić ACK Jaska VW Golf 2.0 4
10. 22 Milan Klemenčić ACK Jaska Mazda 323 2.0 0
11. 12 Roberto Slavić AK Buzet Autosport VW Golf 2.0 0
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA III
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 99 Vigor Grbac ASK Kastavac
Kastav Racing Team
Buggy VG1 2.0 20
2. 83 Ivica Hrman AKK Varaždin
Pizzeria Rebus Racing Team
Buggy DM1 1.8 17
3. 89 Roberto Greblo AK Buzet Autosport Buggy DM1 2.0 T 15
4. 81 Damir Magić AKK Varaždin
A.C.T.Rebus
Buggy F&S 2.0 13
5. 87 Dejan Vuradin AKK Varaždin
444 Racing Team
Buggy VD1 2.0 12
6. 91 Rino Paladin AK Buzet Autosport Buggy DM1 3.3 11
7. 86 Robert Vuradin AKK Varaždin
A.C.T.Rebus
Buggy RV1 2.0 10
8. 85 Darko Vitez AKK Varaždin
444 Racing Team
Buggy DV1 1.8 9
9. 88 Fabijan Škrlj AK Buzet Autosport Buggy DM1 2.0 T 0
10. 84 Marijan Cukor AKK Varaždin
Pizzeria Rebus Racing Team
Buggy TT1 1.8 0
 
UKUPNI REDOSLIJED - KLASA OPEN
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 304 Hrvoje Mišta AK Rijeka
Driver Racing Team
Subaru impreza 2.0 20
2. 305 Roland Vugrinec AKK Varaždin
Pizzeria Rebus Racing Team
Audi 200 2.2 T 17
3. 306 Dubravko Manjerović AK Ozalj Audi 80 Quattro 15
4. 302 Elvis Krajcar AK Buzet Autosport VW Golf 1.8 4x4 13
5. 309 Viktor Trošelj AMCD Svigo
KWSO Autocross Team
Fiat Tipo 2.0 T 12
 
UKUPNI REDOSLIJED - JUNIORI
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 6 Tomislav Turković AK Ozalj
Delta Cross Team
VW Golf 1.8 20
2. 53 Kristijan Josip Strahija ASK Kastavac
Kastav Racing Team
Opel Astra 1.4 17
3. 58 Marino Matijašić ASK Kastavac VW Golf 1.3 15
4. 60 Martina Erdeljac ACK Jaska Renault 5 1.4 13
5. 87 Dejan Vuradin AKK Varaždin
444 Racing Team
Buggy VD1 2.0 12
6. 64 Ivana Puškarić AK Klek Zastava Yugo 1.3 11
7. 68 Danijel Bezjak AMCD Svigo
KWSO Racing Team
VW Golf 1.3 10
8. 62 Dražen Lipka AK Klek VW Golf 1.3 9
9. 22 Milan Klemenčić ACK Jaska Mazda 323 2.0 8
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AKK VARAŽDIN 17 Ivica Hrman D3 17 Roland Vugrinec O 13 Damir Magić D3 47
2. AK BUZET AUTOSPORT 15 Roberto Greblo D3 13 Elvis Krajcar O 11 Rino Paladin D3 39
3. ASK KASTAVAC 20 Vigor Grbac D3 10 Kristijan Josip Strahija K1 8,5 Zoran Matetić K2 38,5
4. AK OZALJ 15 Dubravko Manjerović O 10 Tomislav Turković K2 7,5 Ivan Jandri K2 32,5
5. AK RIJEKA 20 Hrvoje Mišta O 7,5 Robert Čulina K1 - 27,5
6. AMCD SVIGO 12 Viktor Trošelj O 4,5 Danijel Bezjak K1 - 16,5
7. ACK JASKA 6 Martina Erdeljac K1 5,5 Vjekoslav Jurin K1 4 Velimir Mačešić K2 15,5
8. AK KLEK 5 Ivana Puškarić K1 4 Dražen Lipka K1 - 9
9. AMK SPLIT MOTORSPORT 8,5 Ivo Čizmić K1 - - 8,5
10. AMD GROBNIK 6,5 Siniša Filčić K2 - - 6,5
11. AMD MATULJI RACING 4,5 Marino Čargonja K2 - - 4,5
- AMK TROGIR 12 Vedran Rakić K1 - - 12
- SAK SPLIT 5 Marko Vukušić K5 - - 5
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. KASTAV RACING TEAM 20 Vigor Grbac D3 10 Kristijan Josip Strahija K1 8,5 Zoran Matetić K2 38,5
2. DRIVER RACING TEAM 20 Hrvoje Mišta O 7,5 Robert Čulina K1 6,5 Siniša Filčić K2 34
3. PIZZERIA REBUS RACING TEAM 17 Ivica Hrman D3 17 Roland Vugrinec O 0 Marijan Cukor D3 34
4. 444 RACING TEAM 12 Dejan Vuradin D3 9 Darko Vitez D3 8,5 Ivo Čizmić K1 29,5
5. DELTA CROSS TEAM 10 Tomislav Turković K2 7,5 Ivan Jandri K2 6 Dražen Blažina K2 23,5
6. A.C.T.REBUS 13 Damir Magić D3 10 Robert Vuradin D3 - 23
7. KWSO RACING TEAM 12 Viktor Trošelj O 5 Igor Nikolaus K2 4,5 Danijel Bezjak K1 21,5
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA