AUTOCROSS UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
1. NAGRADA INA MILLENNIUM-RUPA '06
Rupa, 15.-16.07.2006.

UKUPNI REDOSLIJED - KLASA 1
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 55 Robert Čulina AK Rijeka
Driver Racing Team
Renault 5 1.4 10
2. 58 Marino Matijašić ASK Kastavac VW Golf 1.3 8,5
3. 68 Danijel Bezjak AMCD Svigo
KWSO Racing Team
VW Golf 1.3 7,5
4. 62 Dražen Lipka AK Klek VW Golf 1.3 6,5
5. 66 Dinko Erdeljac ACK Jaska Renault 5 1.4 6
6. 69 Damir Dragozetić AMD Grobnik Zastava Yugo 1.4 5,5
7. 56 Ivo Čizmić AMK Split Motorsport
444 Racing Team
Renault 5 1.4 5
8. 53 Kristijan Josip Strahija ASK Kastavac
Kastav Racing Team
Opel Astra 1.4 4,5
9. 64 Ivana Puškarić AK Klek Zastava Yugo 1.3 isključ.
 
UKUPNI REDOSLIJED - KLASA 2
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 2 Siniša Filčić AMD Grobnik
Driver Racing Team
VW Golf 1.8 10
2. 6 Tomislav Turković AK Ozalj VW Golf 1.8 8,5
3. 27 Robert Grbac ASK Kastavac VW Golf 2.0 7,5
4. 12 Roberto Slavić AK Buzet Autosport VW Golf 2.0 6,5
5. 11 Dražen Blažina AK Ozalj VW Golf 2.0 6
6. 4 Igor Nikolaus AK Ozalj
KWSO Autocross Team
VW Golf 2.0 5,5
7. 9 Ivan Jandri AK Ozalj VW Scirocco 2.0 5
8. 5 Zoran Matetić ASK Kastavac
Kastav Racing Team
VW Golf 1.8 4,5
9. 3 Marino Čargonja AMD Matulji Racing Seat Ibiza 4
 
UKUPNI REDOSLIJED - DIVIZIJA III
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 99 Vigor Grbac ASK Kastavac
Kastav Racing Team
Buggy 1.8 4x4 20
2. 88 Fabijan Škrlj AK Buzet Autosport Buggy DM1 2.0 T 17
3. 89 Roberto Greblo AK Buzet Autosport Buggy DM1 2.0 T 15
4. 86 Robert Vuradin AKK Varaždin
A.C.T.Rebus
Buggy RV1 2.0 13
5. 91 Rino Paladin AK Buzet Autosport Buggy DM1 3.3 12
6. 85 Darko Vitez AKK Varaždin
444 Racing Team
Buggy DV1 1.8 11
7. 87 Dejan Vuradin AKK Varaždin
444 Racing Team
Buggy VD1 2.0 10
8. 83 Ivica Hrman AKK Varaždin
Pizzeria Rebus Racing Team
Buggy DM1 1.8 9
9. 81 Damir Magić AKK Varaždin
A.C.T.Rebus
Buggy F&S 2.0 8
 
UKUPNI REDOSLIJED - KLASA OPEN
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 309 Viktor Trošelj AMCD Svigo
KWSO Autocross Team
Fiat Tipo 2.0 T 4x4 20
2. 302 Elvis Krajcar AK Buzet Autosport VW Golf 1.8 4x4 17
3. 304 Hrvoje Mišta AK Rijeka
Driver Racing Team
Subaru Impreza 2.0 T 4x4 15
4. 301 Igor Svaguša AMCD Svigo
A.C.T.Rebus
Mazda 323 1.6 T 4x4 13
5. 311 Ferdinand Pađen AMCD Svigo Audi 80 2.2 T 4x4 0
 
UKUPNI REDOSLIJED - JUNIORI
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Bod.
1. 58 Marino Matijašić ASK Kastavac VW Golf 1.3 20
2. 6 Tomislav Turković AK Ozalj VW Golf 1.8 17
3. 68 Danijel Bezjak AMCD Svigo
KWSO Racing Team
VW Golf 1.3 15
4. 62 Dražen Lipka AK Klek VW Golf 1.3 13
5. 87 Dejan Vuradin AKK Varaždin
444 Racing Team
Buggy VD1 2.0 12
6. 53 Kristijan Josip Strahija ASK Kastavac
Kastav Racing Team
Opel Astra 1.4 11
7. 64 Ivana Puškarić AK Klek Zastava Yugo 1.3 isključ.
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK BUZET AUTOSPORT 17 Fabijan Škrlj D3 17 Elvis Krajcar O 15 Robert Greblo D3 49
2. AMCD SVIGO 20 Viktor Trošelj O 13 Igor Svaguša O 7,5 Danijel Bezjak K1 40,5
3. ASK KASTAVAC 20 Vigor Grbac D3 8,5 Marino Matijašić K1 7,5 Robert Grbac K2 36
4. AKK VARAŽDIN 13 Robert Vuradin D3 11 Darko Vitez D3 10 Dejan Vuradin D3 34
5. AK RIJEKA 15 Hrvoje Mišta O 10 Robert Čulina K1 - 25
6. AK OZALJ 8,5 Tomislav Turković K2 6 Dražen Blažina K2 5,5 Igor Nikolaus K2 20
7. AMD GROBNIK 10 Siniša Filčić K2 5,5 Damir Dragozetić K1 - 15,5
8. AK KLEK 6,5 Dražen Lipka K1 - - 6,5
9. ACK JASKA 6 Dinko Erdeljac K1 - - 6
10. AMK SPLIT MOTORSPORT 5 Ivo Čizmić K1 - - 5
11. AMD MATULJI RACING 4 Marino Čargonja K2 - - 4
 
TIMOVI
Poz. Tim Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. DRIVER RACING TEAM 15 Hrvoje Mišta O 10 Siniša Filčić K2 10 Robert Čulina K1 35
2. A.C.T.REBUS 13 Robert Vuradin D3 13 Igor Svaguša O 8 Damir Magić D3 34
3. KWSO RACING TEAM 20 Viktor Trošelj O 7,5 Danijel Bezjak K1 5,5 Igor Nikolaus K2 33
4. KASTAV RACING TEAM 20 Vigor Grbac D3 4,5 Zoran Matetić K2 4,5 Kristijan Josip Strahija K1 29
5. 444 RACING TEAM 11 Darko Vitez D3 10 Dejan Vuradin D3 5 Ivo Čizmić K1 26
 
Generalni sponzor HAKS-a: INA